forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 24/06/2017 : 23:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima, Ivke80 je, 37 god.

Kao mulac sam obožavao stripove, pogotovo Texa i Zagora. Početkom '90tih sam, iskreno, ispao iz đira sve dok Nathan Never nije počeo izlaziti kod nas. Nakon toga duuugo, duuugo ništa od stripova, ispali su mi totalno iz fokusa kad sam otišao na fax. Prije 2-3 god na poklon sam dobio od supruge jedan od TPB od Marvela iz Algoritma i tada sam se počeo malo zanimati za X Mene, naručivati ih i tako.

Od tih Marvelovih izdanja sam onda naletio na 1602 od Gaimana pa me zaintrigiralo tko je taj lik i tako sam došao do Sandmana, odnosno do Fibrinih izdanja, o kojima prije toga nisam znao baš ništa. Počeo sam onda prošle godine malo kopati po knjižnici, prvo Sandman, pa Inkal itd. i sad sam se baš zagrijao.

Zanimaju me različite stvari, iako sam primjetio da mi pašu američki stripovi, pogotovo Vertigo izdanja, Bajke, 100 metaka, Punisher, ali i neke stvari od Batmana, npr Year one, Preacher mi je isto zanimljiv. Međutim, jako mi se sviđaju i Pyongyang do Delislea, upravo sam si nabavio i Jeruzalem od njega, Diplomatske kronike su mi isto odlične, Povratak zemlji od Larceneta, pa i Svagdanja borba mi odgovara. Volim i te povijesne, Orlovi Rima su mi zanimljivi, Gospodari ječma i tako.

Uglavnom, strip me opušta, zabavlja, lagano si skupljam stvari koje me zanimaju i guštam u tome. :)

Edited by - ivke80 on 24/06/2017 23:59:36
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/06/2017 : 00:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Dobrodosao u klub ovisnika. Benvenuti! Bienvenido! Bienvenu! Welcome!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 25/06/2017 : 10:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Dzaba ti to sve ako ne skupljas Zagora Dobrodosao i uzivaj u forumskim mudrolijama.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/12/2017 : 22:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

Došao je i taj dan kad mi je nickname Zagor12 dopizdio do te mjere da sam se odlučio registrirati ponovno pod novim nickom. Ne zbog Zagora, već zbog moje dječačke neoriginalnosti. Svi me znate, samo da ne bi mislili da kršim neka pravila. See ya


Baš sam danas zapazio tvoj nick, ni u snu nisam pomislio da si to ti.
Dobrodošao po drugi puta.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/12/2017 : 22:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
@Ivke 80
Dobrodošao

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 23/12/2017 : 00:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Golub

Došao je i taj dan kad mi je nickname Zagor12 dopizdio do te mjere da sam se odlučio registrirati ponovno pod novim nickom. Ne zbog Zagora, već zbog moje dječačke neoriginalnosti. Svi me znate, samo da ne bi mislili da kršim neka pravila. See ya


Baš sam danas zapazio tvoj nick, ni u snu nisam pomislio da si to ti.
Dobrodošao po drugi puta.



Hvala Tonka
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/01/2018 : 15:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Lijep pozdrav svima

Napokon se i ja uspio registrirati ovdje, pa reko red je prvi post ovdje napisati. 34 godine, ponosni tata trogodišnjeg dečkića, dipl.ing. šumarstva. Ne pijem i ne pušim, volim trenirati u teretani. Živim u jednom malom mjestu na oko 800 m n.v., imam oko pola sata vožnje do mora, te nekih 40 min. vožnje do jednog vrha od 1600 m n.v. Prvi, najbliži kiosk mi je udaljen oko 22km, ali stignem uvijek kupiti i pratiti stripove koji izlaze. Dobro je što i 2x mjesečno putujem za Zg, pa uvijek mogu navratit u SNK ako mi nešto fali. Velik sam fan UFC-a, ne propuštam niti jedan event.

Stripovima sam se vratio krajem 2016./početkom 2017., a ta je pauza trajala od kraja 90-tih godina. Najbolji strip mi je Zagor (fale mi još 2 redovna da kompletiram cijelu kolekciju), pošto sam njega prije najviše čitao još u izdanjima Dnevnika, ali naravno tu su i ostali koje skupljam (Tex, Mister No, Mali Rendžer, Mark, Blek, Miki). Kad sam se vratio ponovno stripovima nakon toliko dugo godina, mislio sam da ću skupljati samo Zagora. Ali kad sam pročitao ovdje komentare od forumaša Tellera, navukao sam se i na njemu najdražeg junaka tako da zahvaljući njegovim upisima, Mali Rendžer je dobio novog fana

Od ostalih forumaša koji su mi zakon (a čitam ovaj forum nekih godinu dana), izdvojio bi simpatičnog Rakosija, volim čitat postove King Warriora, onaj forumaš Solar mi isto super koji stalno osvježava forum raznim novitetima, spomenuo bi i Tonku24 koji je dobar, DODSFERDa koji radi izvrsno posao na Mister No temi, Dukidule, ddeki sa onim zakon kolorom, DJ sa američkim Zagorom.. imam osjećaj kao da vas sve znam čitajući vas ali forumaš Teller mi najbolji, to stoji vi ostali što vas nisam spomenuo ili ako sam nekoga zaboravio, a mislio spomenuti, nemojte što zamjeriti, ove ljude sam najviše zapamtio, a i često komentiraju na forumu.

Što više napisati, nadam se da ću uživati ovdje iako moje znanje o dotičnim stripovima koje skupljam nije ni približno jako kao vaše. Ja sam se odlučio za skupljanje navedenih jer sam prije iste čitao, a sad sam dobio priliku da pročitam propušteno, te sva sreća da to "dijete u meni" još nije odraslo tako da uživam. Nadam se da ću jednog dana uspjeti zainteresirati i svog sina za stripove.

Ovdje najviše volim teme kao što su one najave novih stripova (pa kad vidim vaše dojmove, pokoju anegdotu u temi kad se prisjetite kad ste taj strip prvi put čitali), ona tema "Novi Zagor u Italiji", tema gdje stavljate slike svojih kolekcija, uglavnom pdf Bonelli mi je nekako najdraži ovdje

Ne znam zaista što bi više napisao u ovom uvodnom postu, ispričavam se na romanu od posta, ali ako vas nešto zanima, slobodno me pitajte. Ne volim pisat o sebi, malo mi to glupo, ali ajde, sad kad sam i to odradio, idemo dalje

Btw, puno sam naučio čitajući vas na forumu, pa nadam se da će se to znanje još više proširiti komentirajući s vama.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 04/01/2018 15:44:11
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 04/01/2018 : 16:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/01/2018 : 16:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 04/01/2018 : 17:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/01/2018 : 17:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Dobrodosao!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/01/2018 : 19:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Reem CP i ja sam se vratija stripovima posli mnogo godina
Dobro nam doša .
Sretna 2018!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/01/2018 : 21:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Lijep pozdrav svima

Napokon se i ja uspio registrirati ovdje, pa reko red je prvi post ovdje napisati. 34 godine, ponosni tata trogodišnjeg dečkića, dipl.ing. šumarstva. Ne pijem i ne pušim, volim trenirati u teretani. Živim u jednom malom mjestu na oko 800 m n.v., imam oko pola sata vožnje do mora, te nekih 40 min. vožnje do jednog vrha od 1600 m n.v. Prvi, najbliži kiosk mi je udaljen oko 22km, ali stignem uvijek kupiti i pratiti stripove koji izlaze. Dobro je što i 2x mjesečno putujem za Zg, pa uvijek mogu navratit u SNK ako mi nešto fali. Velik sam fan UFC-a, ne propuštam niti jedan event.

Stripovima sam se vratio krajem 2016./početkom 2017., a ta je pauza trajala od kraja 90-tih godina. Najbolji strip mi je Zagor (fale mi još 2 redovna da kompletiram cijelu kolekciju), pošto sam njega prije najviše čitao još u izdanjima Dnevnika, ali naravno tu su i ostali koje skupljam (Tex, Mister No, Mali Rendžer, Mark, Blek, Miki). Kad sam se vratio ponovno stripovima nakon toliko dugo godina, mislio sam da ću skupljati samo Zagora. Ali kad sam pročitao ovdje komentare od forumaša Tellera, navukao sam se i na njemu najdražeg junaka tako da zahvaljući njegovim upisima, Mali Rendžer je dobio novog fana

Od ostalih forumaša koji su mi zakon (a čitam ovaj forum nekih godinu dana), izdvojio bi simpatičnog Rakosija, volim čitat postove King Warriora, onaj forumaš Solar mi isto super koji stalno osvježava forum raznim novitetima, spomenuo bi i Tonku24 koji je dobar, DODSFERDa koji radi izvrsno posao na Mister No temi, Dukidule, ddeki sa onim zakon kolorom, DJ sa američkim Zagorom.. imam osjećaj kao da vas sve znam čitajući vas ali forumaš Teller mi najbolji, to stoji vi ostali što vas nisam spomenuo ili ako sam nekoga zaboravio, a mislio spomenuti, nemojte što zamjeriti, ove ljude sam najviše zapamtio, a i često komentiraju na forumu.

Što više napisati, nadam se da ću uživati ovdje iako moje znanje o dotičnim stripovima koje skupljam nije ni približno jako kao vaše. Ja sam se odlučio za skupljanje navedenih jer sam prije iste čitao, a sad sam dobio priliku da pročitam propušteno, te sva sreća da to "dijete u meni" još nije odraslo tako da uživam. Nadam se da ću jednog dana uspjeti zainteresirati i svog sina za stripove.

Ovdje najviše volim teme kao što su one najave novih stripova (pa kad vidim vaše dojmove, pokoju anegdotu u temi kad se prisjetite kad ste taj strip prvi put čitali), ona tema "Novi Zagor u Italiji", tema gdje stavljate slike svojih kolekcija, uglavnom pdf Bonelli mi je nekako najdraži ovdje

Ne znam zaista što bi više napisao u ovom uvodnom postu, ispričavam se na romanu od posta, ali ako vas nešto zanima, slobodno me pitajte. Ne volim pisat o sebi, malo mi to glupo, ali ajde, sad kad sam i to odradio, idemo dalje

Btw, puno sam naučio čitajući vas na forumu, pa nadam se da će se to znanje još više proširiti komentirajući s vama.




ovim si sve rekao


dobro došao i još bolje ostao
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/01/2018 : 22:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
lijepa najava, CP
welcome aboard!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 04/01/2018 : 22:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na dobrodošlici

@Rakosi - valjda je suđeno da se svi jednog dana vratimo stripovima, prije ili kasnije svako dobro i tebi u 2018., te ostalim forumašima Imaš baš dobar nick i avatar, čitam kronološki Zagora i baš sam prije koji dan čitao tvog kolegu vampira (prvo pojavljivanje), te zadnje pročitao "Američku odiseju" (tu sam stao sa čitanjem)

@tihomirduras - aha, uz Zagora sam odrastao, nekako sam njega najviše imao od Zlatne serije pa je tako bio dominantan među ostalima. Iako su mi i ostali junaci dragi, ali nekako Zagor je bio uvijek posebno drag

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 04/01/2018 : 23:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Zagor je institucija.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 05/01/2018 : 00:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Znaci tu negdi oko Fuzina si, ajde neka te. Dobro nam dosao, malo nas je, svaki clan je zlata vrijedan, pa i oni s kojim se neces slagat, samo da se citaju stripovi, to je to.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 05/01/2018 : 18:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Znaci tu negdi oko Fuzina si, ajde neka te. Dobro nam dosao, malo nas je, svaki clan je zlata vrijedan, pa i oni s kojim se neces slagat, samo da se citaju stripovi, to je to.


Uh, ne G.Kotar (iako je tamo lijepo), već na dr. stranu - Sj.Velebit

Hvala na dobrodošlici


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 05/01/2018 18:36:21
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 05/01/2018 : 22:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Krasno polje, Krasno polje!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/01/2018 : 08:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dobro nam došao, ReemCP.
Imaš dobar ukus, ne samo kada su stripovi u pitanju.
Moguće je da ćeš tokom vremena ovdje proširiti vidike, upoznati i neke druge stripove, ali ne zaboravi, kao što se kaže na dijalektu angolkina:
"Bum-tras fak-grls Za-gor te-nay", što u slobodnom prijevodu znači nešto kao: "Nikada ne okreći leđa Zagoru!"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/01/2018 : 10:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, ma ‘ebemu miša, ima da te lociram i pronađem to tvoje malo misto i navratim na kaficu - pa makar i onu bez kofeina.
Evo samo još da uradim update navigacije i utipkam sve objavljene koordinate. ;)
Dobrodošao i dugo nam ostao.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/01/2018 : 10:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
ReemCP veliki bonellijevac i Zagorovac, pojačanje za forum :))
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 06/01/2018 : 13:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Krasno polje, Krasno polje!




Precizan si kao "Crveni strijelac" jedino što su, ima već duže vremena, izbacili ovo "polje" iz naziva, pa je samo Krasno. Kad netko dođe od gostiju ovdje, pa kad kaže "joj, kako vam je ovdje krasno"

quote:
Originally posted by King Warrior

Dobro nam došao, ReemCP.
Imaš dobar ukus, ne samo kada su stripovi u pitanju.
Moguće je da ćeš tokom vremena ovdje proširiti vidike, upoznati i neke druge stripove, ali ne zaboravi, kao što se kaže na dijalektu angolkina:
"Bum-tras fak-grls Za-gor te-nay", što u slobodnom prijevodu znači nešto kao: "Nikada ne okreći leđa Zagoru!"


Hvala King na dobrodošlici naravno, uvijek sam otvoren i za nove vidike, ja bi tu recimo usporedbu dao sa UFC-om za kojeg sam napisao da sam veliki fan. Tamo imamo 8 muških i 4 ženske kategorije, a većina koji prate ili malo prate, uvijek će najviše pogledati tešku kategoriju. Dok ja pratim sve kategorije, jednako sa oduševljenjem, rekao bi da je zasigurno bantam kategorija danas najjača u UFC-u (po konkurenciji, trash talku, brzini, atraktivnosti..), tako da nekad mi dođe žao što ljudi ne znaju za ove borce u bantamu i kako su to kvalitetne borbe. Tako što se tiče i stripova, treba isto proširiti vidike.

Ali ja ću zasada biti sconcentriran na ove, jer zaista bi mi bilo malo previše u startu da krenem sa još nekim edicijama. Evo samo kad pogledam Zagora, sad se bližim čitanju 100-tom jubilarnom broju, znači tek sam ga 1/6 pročitao, toliko me još epizoda i avantura s njim očekuje. A tu su još i ovi ostali. Vjerojatno ću kroz koju godinu pitat vas i za savjet za neke dr. stripove da isto malo proširim vidike

A što se tiče Zagora, jednom kad se ureže u DNK kao sedmogodišnjaku, onda jednostavno to ne može "ispariti", Zagor ostaje zauvijek

quote:
Originally posted by Dukidule

ReemCP, ma ‘ebemu miša, ima da te lociram i pronađem to tvoje malo misto i navratim na kaficu - pa makar i onu bez kofeina.
Evo samo još da uradim update navigacije i utipkam sve objavljene koordinate. ;)
Dobrodošao i dugo nam ostao.


Ima nas na navigaciji, bez brige hehe hvala ti na dobrodošlici



quote:
Originally posted by velka031

ReemCP veliki bonellijevac i Zagorovac, pojačanje za forum :))


Tebe sam zaboravio spomenuti u uvodnom postu prestavljanja da si mi isto jedan od dražih forumaša hvala ti na lijepim riječima

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 06/01/2018 13:10:56
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/01/2018 : 17:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Kad netko dođe od gostiju ovdje, pa kad kaže "joj, kako vam je ovdje krasno"


Ma šuti jer pojma nemaš koliko je vama dobro!
Kod nas tko god dođe prvo mu je: “A u krasni!”

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/01/2018 : 05:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe, a vjeruj mi ima i nekad takvih kad kod nas dođu

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000