forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 01/03/2018 : 18:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
VALTER
Više mi ti ličiš na Bob Roka a i na avanturu ti je kus kljuna taman da ga.......
Go to Top of Page

DuskeArrow
Starting Member



Serbia
67 Posts

Member since 27/03/2018

Posted - 05/04/2018 : 21:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DuskeArrow a Private Message  Reply with Quote
Pozz svima. Skoro sam krenuo da pratim sajt i forum pa odlucih pre neki dan i da se registrujem, a sad videh i ovu temu pa reko red je da se javim i ovde. Zovem se Djordje i imam 21 godinu. Stripove citam od malena (8-9 godine). Navukao sam se preko nekih starih dnevnikovih izdanja ZS koje je cale jos citao i skupljao. Uskoro se i veseli cetvrtak pojavio i tako je krenulo ludilo koje verovatno nikada nece da se zavrsi. Najvise gotivim novije bonelijeve SF stripove poput dampyra, brada i dragonera. I DD mi je svakako medju omiljenima. Naravno nemam problem ni da citam i ostalo od njih mada u zadnje vreme su malo poceli da me smaraju neki njihovi stariji stripovi :S
Pored bonelija u zadnje 2-3 godine sam se poprilicno navukao i na americke marvel i dc stripove. Najpre na gomilu njihovih ekranizacija kojih je zadnjih godina sve vise, a potom je normalno moralo da se predje i na citanje :) ^^

Poprilicno mi se svidja ovaj community i nadam se da cu se lepo ukolpiti :)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/04/2018 : 13:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/04/2018 : 14:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DuskeArrow

Pozz svima. Skoro sam krenuo da pratim sajt i forum pa odlucih pre neki dan i da se registrujem, a sad videh i ovu temu pa reko red je da se javim i ovde. Zovem se Djordje i imam 21 godinu. Stripove citam od malena (8-9 godine). Navukao sam se preko nekih starih dnevnikovih izdanja ZS koje je cale jos citao i skupljao. Uskoro se i veseli cetvrtak pojavio i tako je krenulo ludilo koje verovatno nikada nece da se zavrsi. Najvise gotivim novije bonelijeve SF stripove poput dampyra, brada i dragonera. I DD mi je svakako medju omiljenima. Naravno nemam problem ni da citam i ostalo od njih mada u zadnje vreme su malo poceli da me smaraju neki njihovi stariji stripovi :S
Pored bonelija u zadnje 2-3 godine sam se poprilicno navukao i na americke marvel i dc stripove. Najpre na gomilu njihovih ekranizacija kojih je zadnjih godina sve vise, a potom je normalno moralo da se predje i na citanje :) ^^

Poprilicno mi se svidja ovaj community i nadam se da cu se lepo ukolpiti :)



Dobrodošao!
Go to Top of Page

Smaug
Starting Member



3 Posts

Member since 19/09/2017

Posted - 12/04/2018 : 15:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Smaug a Private Message  Reply with Quote
Ne znam koliko će mi se dati postati po forumu, ali dobrodošao ja.

Uglavnom,

"Vaši korisnički podatci su nepotpuni! Da biste sudjelovali na aukcijama morate popuniti vaš korisnički profil"

Nisan siguran što mi još fali? Na "moji podatci" sve je ispunjeno.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/04/2018 : 17:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nisi poslao kovertu Markosu?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Smaug
Starting Member



3 Posts

Member since 19/09/2017

Posted - 12/04/2018 : 21:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Smaug a Private Message  Reply with Quote
Ne, koliko maraka mu triba poslati?

Također, ko je Markos? :(

Edited by - Smaug on 12/04/2018 21:14:41
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/04/2018 : 21:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
https://en.wikipedia.org/wiki/Markos_Vafeiadis

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/04/2018 : 01:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DuskeArrow

Pozz svima. Skoro sam krenuo da pratim sajt i forum pa odlucih pre neki dan i da se registrujem, a sad videh i ovu temu pa reko red je da se javim i ovde. Zovem se Djordje i imam 21 godinu. Stripove citam od malena (8-9 godine). Navukao sam se preko nekih starih dnevnikovih izdanja ZS koje je cale jos citao i skupljao. Uskoro se i veseli cetvrtak pojavio i tako je krenulo ludilo koje verovatno nikada nece da se zavrsi. Najvise gotivim novije bonelijeve SF stripove poput dampyra, brada i dragonera. I DD mi je svakako medju omiljenima. Naravno nemam problem ni da citam i ostalo od njih mada u zadnje vreme su malo poceli da me smaraju neki njihovi stariji stripovi :S
Pored bonelija u zadnje 2-3 godine sam se poprilicno navukao i na americke marvel i dc stripove. Najpre na gomilu njihovih ekranizacija kojih je zadnjih godina sve vise, a potom je normalno moralo da se predje i na citanje :) ^^

Poprilicno mi se svidja ovaj community i nadam se da cu se lepo ukolpiti :)



Dobrodosao, isto smo godiste!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/04/2018 : 08:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Smaug

Ne, koliko maraka mu triba poslati?

Također, ko je Markos? :(


Ne znam da li se hefe zajebava stranim valutama. Jedino ako podizes sumu. Ili otkupis dovoljno bjelog (obicno se stripovi stampaju na bjelom papiru, za jakija bolje da je nesjajni).



Nego, dobrodosao ti nama. Ima dovoljno mjesta za sve nas pacijente.






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Smaug
Starting Member



3 Posts

Member since 19/09/2017

Posted - 14/04/2018 : 14:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Smaug a Private Message  Reply with Quote
E fala fala. Nisan još rišija problem, al nema veze jer je ionako sad istekla aukcija za ovo što san tija kupiti jbg ko mi je kriv.
Go to Top of Page

StripBÐ
Starting Member

9 Posts

Member since 17/07/2018

Posted - 18/07/2018 : 15:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send StripBÐ a Private Message  Reply with Quote
Zdravo svima!!!! Ja sam StripBĐ, veliki sam sanjar, volim stripove, filmove i muziku. Da kažem par reči o sebi. Od stripova najviše volim stripove produkcije SBE (Zagor je na prvom mestu, zatim Teks, Magični i ostali). Zatim volim američki sindikalni strip (Princ Valijant, Flaš Gordon, Brik Bradford...), volim mange (Usamljeni vuk i mladunče, moj favorit, zatim Akira), od britanske produkcije Karl viking, Modesti Blejz itd, od FB recimo Bob Moran i Torgal. Veliki sam fan i jugoslovenskog predratnog stripa i da ne nabrajam dalje.

Edited by - StripBÐ on 18/07/2018 15:04:28
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/07/2018 : 15:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by StripBÐ

Zdravo svima!!!! Ja sam StripBĐ, veliki sam sanjar, volim stripove, filmove i muziku. Da kažem par reči o sebi. Od stripova najviše volim stripove produkcije SBE (Zagor je na prvom mestu, zatim Teks, Magični i ostali). Zatim volim američki sindikalni strip (Princ Valijant, Flaš Gordon, Brik Bradford...), volim mange (Usamljeni vuk i mladunče, moj favorit, zatim Akira), od britanske produkcije Karl viking, Modesti Blejz itd, od FB recimo Bob Moran i Torgal. Veliki sam fan i jugoslovenskog predratnog stripa i da ne nabrajam dalje.


A koji ti je nick bio prije ovoga?
Hajde priznaj, priznaj, PRIZNAJ !

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

StripBÐ
Starting Member

9 Posts

Member since 17/07/2018

Posted - 18/07/2018 : 16:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send StripBÐ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by StripBÐ

Zdravo svima!!!! Ja sam StripBĐ, veliki sam sanjar, volim stripove, filmove i muziku. Da kažem par reči o sebi. Od stripova najviše volim stripove produkcije SBE (Zagor je na prvom mestu, zatim Teks, Magični i ostali). Zatim volim američki sindikalni strip (Princ Valijant, Flaš Gordon, Brik Bradford...), volim mange (Usamljeni vuk i mladunče, moj favorit, zatim Akira), od britanske produkcije Karl viking, Modesti Blejz itd, od FB recimo Bob Moran i Torgal. Veliki sam fan i jugoslovenskog predratnog stripa i da ne nabrajam dalje.


A koji ti je nick bio prije ovoga?
Hajde priznaj, priznaj, PRIZNAJ !



Pre nekoliko godina, kad sam tek došao do kompa, ortak (koji je genije za računare, koji mi je instalirao sistem i sl.) saopštio mi je, da me je registrovao na stripove.com "jer zna da volim stripove", čak reče da je u moje ime napisao nekoliko poruka. Ja nikad nisam koristio taj profil, čak ni šifru ne znam za njega. Koji je nick, pojma nemam, valjda ortak nije stavio nešto bezobrazno? Ako jeste, nešto bezobrazno ili sramotno, teško njemu . Bez zezanja, može li taj stari profil da se izbriše, pošto je samo moja adresa i ništa više?

Edited by - StripBÐ on 18/07/2018 16:09:06
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/07/2018 : 16:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by StripBÐ

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by StripBÐ

Zdravo svima!!!! Ja sam StripBĐ, veliki sam sanjar, volim stripove, filmove i muziku. Da kažem par reči o sebi. Od stripova najviše volim stripove produkcije SBE (Zagor je na prvom mestu, zatim Teks, Magični i ostali). Zatim volim američki sindikalni strip (Princ Valijant, Flaš Gordon, Brik Bradford...), volim mange (Usamljeni vuk i mladunče, moj favorit, zatim Akira), od britanske produkcije Karl viking, Modesti Blejz itd, od FB recimo Bob Moran i Torgal. Veliki sam fan i jugoslovenskog predratnog stripa i da ne nabrajam dalje.


A koji ti je nick bio prije ovoga?
Hajde priznaj, priznaj, PRIZNAJ !



Pre nekoliko godina, kad sam tek došao do kompa, ortak (koji je genije za računare, koji mi je instalirao sistem i sl.) saopštio mi je, da me je registrovao na stripove.com "jer zna da volim stripove", čak reče da je u moje ime napisao nekoliko poruka. Ja nikad nisam koristio taj profil, čak ni šifru ne znam za njega. Koji je nick, pojma nemam, valjda ortak nije stavio nešto bezobrazno? Ako jeste, nešto bezobrazno ili sramotno, teško njemu . Bez zezanja, može li taj stari profil da se izbriše, pošto je samo moja adresa i ništa više?



Da, sjećam se toga. Ortak te je teško obrukao. Obrisat ću taj stari nick, ali moraš prvo dokazati da je to stvarno bio prijatelj, a ne ti osobno. Potrebno je da pošaljete obojica kopije lične karte, potvrde o nekažnjavanju i izjavu da više nećete koristiti duple nickove u 3 primjerka. Jedan vama, jedan za sudsku arhivu i jedan meni. Sve naravno ovjereno kod javnog bilježnika i potpisano. Mislim da ćeš se izvući iz zbrke koju si izazvao, navijam za tebe!

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 18/07/2018 16:44:17
Go to Top of Page

StripBÐ
Starting Member

9 Posts

Member since 17/07/2018

Posted - 18/07/2018 : 17:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send StripBÐ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by StripBÐ

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by StripBÐ

Zdravo svima!!!! Ja sam StripBĐ, veliki sam sanjar, volim stripove, filmove i muziku. Da kažem par reči o sebi. Od stripova najviše volim stripove produkcije SBE (Zagor je na prvom mestu, zatim Teks, Magični i ostali). Zatim volim američki sindikalni strip (Princ Valijant, Flaš Gordon, Brik Bradford...), volim mange (Usamljeni vuk i mladunče, moj favorit, zatim Akira), od britanske produkcije Karl viking, Modesti Blejz itd, od FB recimo Bob Moran i Torgal. Veliki sam fan i jugoslovenskog predratnog stripa i da ne nabrajam dalje.


A koji ti je nick bio prije ovoga?
Hajde priznaj, priznaj, PRIZNAJ !



Pre nekoliko godina, kad sam tek došao do kompa, ortak (koji je genije za računare, koji mi je instalirao sistem i sl.) saopštio mi je, da me je registrovao na stripove.com "jer zna da volim stripove", čak reče da je u moje ime napisao nekoliko poruka. Ja nikad nisam koristio taj profil, čak ni šifru ne znam za njega. Koji je nick, pojma nemam, valjda ortak nije stavio nešto bezobrazno? Ako jeste, nešto bezobrazno ili sramotno, teško njemu . Bez zezanja, može li taj stari profil da se izbriše, pošto je samo moja adresa i ništa više?



Da, sjećam se toga. Ortak te je teško obrukao. Obrisat ću taj stari nick, ali moraš prvo dokazati da je to stvarno bio prijatelj, a ne ti osobno. Potrebno je da pošaljete obojica kopije lične karte, potvrde o nekažnjavanju i izjavu da više nećete koristiti duple nickove u 3 primjerka. Jedan vama, jedan za sudsku arhivu i jedan meni. Sve naravno ovjereno kod javnog bilježnika i potpisano. Mislim da ćeš se izvući iz zbrke koju si izazvao, navijam za tebe!



Ortaka ima da prijavim sudu zbog zloupotrebe znanja iz oblasti internet tehnologije. Zbog duševnih patnji koje sam zbog njega preživeo ima da tražim milonsku oštetu. Tebi hvala na razumevanju i podršci.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/07/2018 : 18:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao, BĐ!
Go to Top of Page

StripBÐ
Starting Member

9 Posts

Member since 17/07/2018

Posted - 18/07/2018 : 18:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send StripBÐ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Dobrodošao, BĐ!




Hvala!!!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/07/2018 : 07:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Sad kad smo prijatelji, možeš mi odati da li je taj BĐ kratica za blou đob? :P
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 19/07/2018 : 19:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Dobro doša Branko Đorđeviću
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 20/07/2018 : 11:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Po predstavljanju, jaaaaakoooooo sliči na jednog bivšeg člana...
Go to Top of Page

StripBÐ
Starting Member

9 Posts

Member since 17/07/2018

Posted - 20/07/2018 : 14:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send StripBÐ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Dobro doša Branko Đorđeviću



Ne. Jesam BĐ ali nisam Branko Đorđević.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/07/2018 : 14:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by StripBÐ

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Dobro doša Branko Đorđeviću



Ne. Jesam BĐ ali nisam Branko Đorđević.


Bora Đorđević?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

StripBÐ
Starting Member

9 Posts

Member since 17/07/2018

Posted - 20/07/2018 : 15:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send StripBÐ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by StripBÐ

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Dobro doša Branko Đorđeviću



Ne. Jesam BĐ ali nisam Branko Đorđević.


Bora Đorđević?



Koliko samo može kombinacija na BĐ. uffffffff
Go to Top of Page

StripBÐ
Starting Member

9 Posts

Member since 17/07/2018

Posted - 20/07/2018 : 15:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send StripBÐ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Sad kad smo prijatelji, možeš mi odati da li je taj BĐ kratica za blou đob? :P



BĐ su moji inicijali. Ali, nisam ti ja neka poznata ličnost, niti zvezda sa estrade, pa da moje ime nekom nešto znači.
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000