forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 24/07/2019 : 10:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Dobrodosao Stark, iz kojeg si grada?

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 24/07/2019 : 14:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Dobrodosao Stark, iz kojeg si grada?



Hvala ! Iz Tuzle, a ti?
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 24/07/2019 : 19:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

quote:
Originally posted by gerilac1

Dobrodosao Stark, iz kojeg si grada?



Hvala ! Iz Tuzle, a ti?


SBK

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 24/07/2019 : 23:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Dobrodošao Stark,
solidna recenzija.



+1
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 25/07/2019 : 17:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by Tutta

Dobrodošao Stark,
solidna recenzija.



+1



Hvala
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 31/07/2019 : 14:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

Hvala na dobrodošlici momci Nadam se da vam se dopada recenzija

@KIng Warrior - nisam nikada bio banovan I svakako se nadam da neću biti



Šta misliš o muvanju žena preko foruma, i voliš li starije ili mlađe, jedrije/bujnije il' vitkiju sortu?

*ako ne voliš žene, možeš slobodno da napustiš lokal.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

Juuuurgen
Starting Member



16 Posts

Member since 25/07/2019

Posted - 31/07/2019 : 15:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Juuuurgen a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima!!!

stalkam vas već neko vrime i registrira sam se jer mi se čini da ste normalna ekipa, a i zato da popunim kolekciju

Ukratko o meni:

-stripovi (Zagor, Dylan Dog)
-glazbenik
-podvodni ribolovac
-36 godina

Eto!

“Almost nobody dances sober, unless they happen to be insane.”
H.P. Lovecraft
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/07/2019 : 21:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao Juuuurgen

Vidim da smo generacija, 83' godište, jel da? Sviđa mi se ovo u zagradi što piše "Zagor" Nadam se da će ti bit lijepo ovdje. Koliko ti fali još stripova u kolekciji? Došao si na pravo mjesto svakako, i sam sam neke stvari kompletirao i skupio, a teško da nije bilo ovog foruma i ljudi ovdje.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Juuuurgen
Starting Member



16 Posts

Member since 25/07/2019

Posted - 31/07/2019 : 23:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Juuuurgen a Private Message  Reply with Quote
Hvala na dobrodošlici Reem

83’ godište - tako je!
Mi smo ona ekipa koja se ložila na “Lov na vuka” kad je Zagor počea izlazit za SD
Btw. meni je to još uvik drago pročitat.

Fali mi oko 80 extri do kraja i oko 100 redovnih i nešto specijala.

Molim da uzmete u obzir to da sam Zagore počea ponovno skupljat u veljači ove godine nakon ogromne pauze i moje stanje sa stripovima u veljači je bilo ovakvo:


- Lov na vuka
- Tajanstveni samostan
- Jack Mohikanac

Ništa drugo više nije ostalo (razlozi su bili mentalno deficitni prijatelji/kumovi/rodbina/orkovi/trolovi koji uzmu stripove, pa ih uglavnom ne vrate ili ti ih vrate u tako predivnom stanju, da ti dođe da ih nokautiraš za dobar dan, a potom spališ ritualno na lomači!

Uglavnom sam presta sa stripovima u periodu kad je izaša SD 71 “Kuća strave”



Zapravo mi je bilo šokantno kad sam vidija da SD “Zagor priča” košta 60/70/100 kuna, a ja sam svoje duple podilija kasnih 90-ih besplatno

“Almost nobody dances sober, unless they happen to be insane.”
H.P. Lovecraft
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 31/07/2019 : 23:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Dobro doša Stark
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 31/07/2019 : 23:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Dobro doša Juuuurgen
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 01/08/2019 : 00:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Dobrodošao Juuuurgen




+1
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/08/2019 : 12:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Juuuurgen

Hvala na dobrodošlici Reem

83’ godište - tako je!
Mi smo ona ekipa koja se ložila na “Lov na vuka” kad je Zagor počea izlazit za SD

Još ako si isti mjesec kao ja (4.mjesec)
Aha, SD - ali i kraj ZS, ja sam tu negdje startao, prvi koraci sa izdanjem Dnevnika

Super si ti to skupio u tako malo vremena ako nisi znao, imaš pravo otvorit jednu temu ovdje: http://forum.stripovi.com/forum.asp?FORUM_ID=13 i tu napisati što sve tražiš, možda ti se netko javi

I ja sam taj prvi Zagor Extra platio oko 75 kn (sa poštarinom), a vidim da je negdje i 100 kn

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Juuuurgen
Starting Member



16 Posts

Member since 25/07/2019

Posted - 01/08/2019 : 14:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Juuuurgen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Juuuurgen

Hvala na dobrodošlici Reem

83’ godište - tako je!
Mi smo ona ekipa koja se ložila na “Lov na vuka” kad je Zagor počea izlazit za SD

Još ako si isti mjesec kao ja (4.mjesec)
Aha, SD - ali i kraj ZS, ja sam tu negdje startao, prvi koraci sa izdanjem Dnevnika

Super si ti to skupio u tako malo vremena ako nisi znao, imaš pravo otvorit jednu temu ovdje: http://forum.stripovi.com/forum.asp?FORUM_ID=13 i tu napisati što sve tražiš, možda ti se netko javi

I ja sam taj prvi Zagor Extra platio oko 75 kn (sa poštarinom), a vidim da je negdje i 100 kn



7. misec al sve je to tu negdi!

Uh, hvala na preporuci za otvaranje teme, a hvala i Rakosiju i mogorovicu na dobrodošlici!

VA HE

“Almost nobody dances sober, unless they happen to be insane.”
H.P. Lovecraft
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 15/08/2019 : 09:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
ajd da ne otvaram novi topic - danas 16. godišnjica od kad sam na forumu, tko bi rekao da će toliko potrajati.....

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 31/08/2019 : 22:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Samo tako dalje!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 01/03/2020 : 03:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

ajd da ne otvaram novi topic - danas 16. godišnjica od kad sam na forumu, tko bi rekao da će toliko potrajati.....


Kako vrijeme leti....
Go to Top of Page

Gaun92
Starting Member



1 Posts

Member since 08/05/2020

Posted - 08/05/2020 : 13:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Gaun92 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav dragi ljudi!

Imao san vec prije profil iako ga nsiam bas koristija pa valjda kako je a1 preuzea vip nemogu uc sa starim mailom..
ukratko o meni: 92'; Šibenik;
Zagor kao prvi i još uvik najdraži strip valjda san preuzea to od oca čitajući njegove kolekcije, nešto malo Alana Forda, Texa, Mister NO i Dylan Doga.


"Dobro me saslušajte, Sperou. Ja, Zagor, obecavam da ce vam ovo biti prvo i posljednje putovanje!"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/05/2020 : 17:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao!
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 22/05/2020 : 09:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Bok!Ja sam Roko i živim u Zagrebu. Obožavam stripove, ali u zadnje vrijeme više uživam uz filmove i serije. Omiljeni bend Metallica i/ili Black Sabbath.Imam 13 godina i aktivan sam na Rebootovom forumu. Došao sam na ovaj forum da budem u toku sa stripovima, budući da inače uopče to ne pratim, samo kupujem i čitam...

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2020 : 10:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobrodosao! I, sta od stripova ti vise lezi, Bonelli, Francuzi, Amerikanci, Japanci, Alan Ford...?

I palac gore za Black Sabbath!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/05/2020 : 11:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
dobrodošli, Roko i Gaun
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/05/2020 : 13:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko
budući da inače uopče to ne pratim, samo kupujem i čitam...


S ovim si pretekao pola foruma izprve

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
512 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 22/05/2020 : 13:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Dobrodosao! I, sta od stripova ti vise lezi, Bonelli, Francuzi, Amerikanci, Japanci, Alan Ford...?



Bonelli je, ako se ne varam, izdavačka kuća?
Strane stripove uopče ne čitam, jer kupujem samo one koji se nađu na kiosku. Stripove čitam 6 godina a 5 puta bio u striparnici...
S tim da je jedna striparnica u Dublinu!

Dakle čitam Alana Forda, Duha sa sjekirom, čovjeka koji puca brže od svoje sjene, Texa i to bi uglavnom bilo to!

Od stranih (isključujem talijane) čitam DC Comicse i to 5-6 istih koje sam kupio kad sam bio u Irskoj.


Imam ogromnu volju za stranim stripovima, pogotovo DC Comics, pa sam došao na ovaj forum raspitati se!

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

Edited by - GitaristRoko on 22/05/2020 13:52:09
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2020 : 14:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ok, onda ces sigurno ovdje na forumu pronaci nesto za sebe, imas puno topica pa ce na pocetku izgledati malo zbrkano, kasnije se (mozda) razbistri.
Imas sada puno Amera i na domacem jeziku, samo sto skoro nista od toga ne izlazi na kioscima. Jedan prijedlog - knjiznice. ;) Recimo u Hrvatskoj imas izdavacku kucu Fibra koja ti drzi dosta Amera, a siguran sam da ces naci nesto za sebe i od ostalih drzava (Francuzi, Japanci), i mislim da su vam knjiznice dobro zalozene tim stripovima. Imas i Zagora i Texa u tvrdim koricama i u boji od npr. izdavacke kuce Libellus, isto imate te stripove u knjiznicama. Kod Fibre imas na njihovoj stranici i previewje za dosta stripova... a kasnije ces se (sigurno) navuci na stripove i kupovati. Nazalost postao je to skup sport jer dosta toga izlazi u malim nakladama (cca 50 kom.) sa tvrdim koricama i cijena je naravno visa od onih na kioscima u par tisuca naklade. Nazalost, malo nas ima stripasa, pa je dobro da dođe i po neki mlađi tu i tamo (samo da se ne obeshrabrite nasim prepucavanjima na forumu recimo :D).

Sretno!

https://www.fibra.hr/

http://www.libellus.hr/

Naravno, imas i druge izdavace u Hr, na brzinu sam pomenuo ova dva koji su stabili i redovito izdavaju dok kod nekih stekce pa se neki serijal ili nikada ne nastavi ili imas pauze između brojeva po nekoliko godina.


Drukcije kod Bonellija su ti vise manje svi ovi junaci koji su nama izlazili jos prije '91 :D
https://www.sergiobonelli.it/
https://www.sergiobonelli.it/sezioni/96/personaggi



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 22/05/2020 14:08:08
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000