forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 195 - Kraljevstvo tame
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

djukak
Senior Member



2884 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 15/01/2011 : 10:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Kakva je ono mrlja na nebu ?



Verovatno ostali prilikom rada u Photoshopu....

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/01/2011 : 14:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Kupio danas, meni je ovo izdanje koje nema manu, kamoli sreće da je više ovakvih stripova...
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 15/01/2011 : 15:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message  Reply with Quote
Zavrsava u tome broju prica o Vampiru ili u sljedecemu broju 196?

Edited by - zagorovac on 15/01/2011 15:20:24
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/01/2011 : 15:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagorovac

Zavrsava u tome broju prica o Vampiru ili u sljedecemu broju 196?



sljedećem
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 15/01/2011 : 18:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Kupio danas, meni je ovo izdanje koje nema manu, kamoli sreće da je više ovakvih stripova...



ima, prijevod. ali, moram priznati da je sve vise solidan, ili bar podnosljiv, a svakako nista losiji od mnogih drugih.
s druge strane, otisak izvrstan, zbilja odlicno za kiosk s tehnicke strane.
LU ipak bez ozbiljnog konkurenta od triglava do vardara u masovnoj nakladi, unatoc svim manama.
jebes strip u kojem ne vidis sto citas.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 15/01/2011 : 18:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bardho

quote:
Originally posted by zagorovac

Zavrsava u tome broju prica o Vampiru ili u sljedecemu broju 196?



sljedećem



da, na 60ak stranica...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/01/2011 : 18:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Skidam kapu Slobodna Dalmacija...bilo ko vas kupio,imate odlične tiskarske mašine i vrijedne radnike...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 15/01/2011 : 20:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Skidam kapu Slobodna Dalmacija...bilo ko vas kupio,imate odlične tiskarske mašine i vrijedne radnike...



? o čem ti?

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 15/01/2011 : 20:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by teller

Skidam kapu Slobodna Dalmacija...bilo ko vas kupio,imate odlične tiskarske mašine i vrijedne radnike...



? o čem ti?


To se i ja pitam.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/01/2011 : 20:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Mislin da Slobodna Dalmacija tiska ove Ludensove stripove, o tome se radi.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/01/2011 : 22:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kingleoric

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by D.J.


Meni su i inace originalne naslovnice superiornije Tuttovim, pogotovo sa onim svojim sarenim naslovima. Iako u ovom broju slova na originalu nisu nesto specijalno kao u nekim drugima, ali ipak.


slazem se.
Ti fontovi daju posebnu notu naslovnicama.


Bez "uvrede" , ali ja se baš ne bih složio. Meni osobno te originalne naslovnice izgledaju lošije i što se tiče koloracije i ta šarena nekako "dječja" slova... Tutto naslovnice su prepravljene na "ozbiljnije" i novije tj. djeluju mi nekako moćnije i dorađenije što cijenim u ovom slučaju. Original je uvijek original i tu nema dvojbe, on nosi svoje originalne ajmo reć osobine, ali nekako mi te naslovnice djeluju i dječje naškrabano ( tu prvenstveno mislim na stil (na)slova )...


Ma nema problema. Inace ja ne patim na stvari kao sto su original ili drugo, trece izdanje i to, ali bas u slucaju Zagorovih naslovnica mi je dizajn originala bolji. Nekako je uzbudljiviji, imaju smeka. Tutto mi je jako sterilan. Takav dizajn mi je super za MM ili NN--neke suvremenije stripove gdje su tipovi u odijelima, cak i za (realisticnog) Villinog Texa no za Zagora ona "divlja" slova mi bas dodaju sarmu i atmosferi, barem meni i jos nekima.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/01/2011 : 22:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir
jebes strip u kojem ne vidis sto citas.


Ovo je za potpis.
Tisak mi je vjerovatno najvaznija stvar u izdanju bilo kojeg stripa.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 15/01/2011 : 23:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by teller

Skidam kapu Slobodna Dalmacija...bilo ko vas kupio,imate odlične tiskarske mašine i vrijedne radnike...



? o čem ti?


To se i ja pitam.


možda čovjek nezna da ludens zagora izdaje sada

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 15/01/2011 : 23:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Kladim se da je Paka01 skuzio o cemu se radi. Taman posla da Bonellijevac kao teller ne zna tko izdaje Zagora!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

kingleoric
New Member



229 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 15/01/2011 : 23:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kingleoric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by kingleoric

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by D.J.


Meni su i inace originalne naslovnice superiornije Tuttovim, pogotovo sa onim svojim sarenim naslovima. Iako u ovom broju slova na originalu nisu nesto specijalno kao u nekim drugima, ali ipak.


slazem se.
Ti fontovi daju posebnu notu naslovnicama.


Bez "uvrede" , ali ja se baš ne bih složio. Meni osobno te originalne naslovnice izgledaju lošije i što se tiče koloracije i ta šarena nekako "dječja" slova... Tutto naslovnice su prepravljene na "ozbiljnije" i novije tj. djeluju mi nekako moćnije i dorađenije što cijenim u ovom slučaju. Original je uvijek original i tu nema dvojbe, on nosi svoje originalne ajmo reć osobine, ali nekako mi te naslovnice djeluju i dječje naškrabano ( tu prvenstveno mislim na stil (na)slova )...


Ma nema problema. Inace ja ne patim na stvari kao sto su original ili drugo, trece izdanje i to, ali bas u slucaju Zagorovih naslovnica mi je dizajn originala bolji. Nekako je uzbudljiviji, imaju smeka. Tutto mi je jako sterilan. Takav dizajn mi je super za MM ili NN--neke suvremenije stripove gdje su tipovi u odijelima, cak i za (realisticnog) Villinog Texa no za Zagora ona "divlja" slova mi bas dodaju sarmu i atmosferi, barem meni i jos nekima.


Ok, štima! Zato je i dobro što naša regularna i extra serija imaju različite dizajne! Za svakog ponešto heh!

In his madness the King brought about the destruction of his kingdom, and would have killed everyone in it had not his royal guards turned on him and put him out of his misery. His torment was not yet at an end, for Leoric returned as The Skeleton King...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/01/2011 : 11:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Hebo vas Ludens....to je izdavač a tiskare koje tiskaju njihova izdanja so bile AKD,Tipomat i sada Slobodna Dalmacija...
To je ko da Fibrina izdanja tiska Fibra a Libellusova tiskara Libellus....jedno je izdavač a drugo tiskara koja za njega tiska izdanja,...za HC Fibra i Libellus(nadam se i novog kol.Zagora Ludens)sada to obavlja tiskara Suton iz Splita....
Neznalice jedne! Ajde,malo vas opravdava mladost.
Vi bi tellera........koja vremena...pilič zna više od koke(pardon kokota).

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/01/2011 : 22:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Hebo vas Ludens....to je izdavač a tiskare koje tiskaju njihova izdanja so bile AKD,Tipomat i sada Slobodna Dalmacija...
To je ko da Fibrina izdanja tiska Fibra a Libellusova tiskara Libellus....jedno je izdavač a drugo tiskara koja za njega tiska izdanja,...za HC Fibra i Libellus(nadam se i novog kol.Zagora Ludens)sada to obavlja tiskara Suton iz Splita....
Neznalice jedne! Ajde,malo vas opravdava mladost.
Vi bi tellera........koja vremena...pilič zna više od koke(pardon kokota).


Hahahahaha koji kralj koje spuštanje inace odlicna naslovnica i kako rekoh gore tisak izvrstan

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/01/2011 : 07:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by crazyboy993

quote:
Originally posted by teller

Skidam kapu Slobodna Dalmacija...bilo ko vas kupio,imate odlične tiskarske mašine i vrijedne radnike...



? o čem ti?


To se i ja pitam.


možda čovjek nezna da ludens zagora izdaje sada



A slobodna tiska
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 18/01/2011 : 10:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
no no oke :D

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 15/02/2011 : 12:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Od danas u strip knjizari SNK.
Ako neka ima bolju sliku, stavite te je ovdje, pa cu je ja onda stavit na ovaj post.
Odlucio sam ne otvarat novi topic za nove Zagor Extra brojeve, nego samo da upotrebim stariji topic, a da promjenim naslov.
Ne treba nam ionako vise topica, moze eto ovaj da bude ekskluzivno samo Novi Zagor Extra topic.

Scenarij: Alfredo Castelli/Giorgio Pezzin
Crtež: Gallieno Ferri/Francesco Gamba
Naslovnica: Gallieno Ferri

Original #189 - Recenzija

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - solar on 06/05/2016 02:20:40
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/02/2011 : 13:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Napokon kompletno drugo pojavljivanje vampira kako spada!!!

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 15/02/2011 : 13:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
opet ništa od mister noa...
Go to Top of Page

Nedo
New Member

Bosnia and Herzegovina
241 Posts

Member since 13/12/2001

Posted - 15/02/2011 : 13:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Nedo a Private Message  Reply with Quote
Opet mijenjaju boju fonta logoa iz žutog u crveno. To su počeli i u redovnoj seriji.

Ni policiji nije lako...narod ima tvrda ledja.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 15/02/2011 : 14:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Pa zar crvena nije Zagorova boja.HE he he

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 15/02/2011 : 14:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Napokon.
Onda će moja tema biti za Zagor Klasike, jel može?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

Edited by - Zagor12 on 15/02/2011 14:27:50
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000