forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Kolekcionarski portal ?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/03/2011 : 22:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Prvo, hoće li mi netko objasniti zašto mislite da netko neće pročitati recenziju stripa koji ga zanima zato jer postoje komentari?
Drugo, hoćete li mi objasniti zašto recenzija pada u "manje bitan plan" jer već postoje komentari za taj isti strip?
Treće, hoćete li mi objasniti zašto netko tko inače piše recenzije neće više pisati recenzije zato jer za stripove koje bi htio recenzirati postoje komentari?

Meni to stvarno nije jasno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 19/03/2011 : 22:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Neko ko pise recenzije nece ih vise pisati zato jer za stripove koje bi hteo recenzirati postoje komentari?


Ni meni jasno nije.
Ali izgleda da je nekome zarad motivacije...vrlo, vrlo neophodna publika.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 19/03/2011 : 23:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ok, nadam se da ovdje grijesim sa svojim ranijim predpostavkama, i da ce ljudi i dalje biti inspirirani i motivirani da pisu recenzije. Nisam pesimista, ali vecina ljudi, kao sto je Grofica vec rekla, ostavljaju samo rijec ili dvije sto se tice komentara, i to je to. Jos uvijek smatram da se neko pravilo treba stavit ovdje, da se zabrani ljudima da ostavljaju komentare manje od dvije i tri recenice. Ono sranje, " kakva glupost", "cisto sranje", i "super!" nema nikakva mjesta na ovom sajtu, ako mene pitate; komentari, iako to nisu recenzije per se, ipak bi trebali da budu malo vise detaljniji i inteligentniji.

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 19/03/2011 23:17:51
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/03/2011 : 23:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pa taj se ako niš drugo potrudio nešto i napisat za razliku od 6800 drugih a to što je tko napisao ide samo njemu na čast ili sramotu, iako se u načelu slažem s tim da bi trebali bit inteligentniji. Jasno ako je strip sranje neviđeno nema potrebe to elaborirat u komentarima

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/03/2011 : 23:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
OK, da vidimo hoće li vam se bar ovo svidjeti, ili sam cijelu subotu potrošio uludo: dodano je ocjenjivanje stripova "zvjezdicama"...

Trouble will find me
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 19/03/2011 : 23:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Prije svega hvala Kingu što me uputio na ovaj topic kao i što mu hvala na brojnim kvalitetnim recenzijama.
Moje mišljenje o ovom novitetu je i više nego pozitivno.
U zadnje vrijeme sam se uhvatio pisanja recenzija. No, to je i više nego zahtjevan posao. Što zbog proučavanja materijala za koji često trebaš kopat do besvijesti, što zbog JEBENOG (izvinjavam se na izratu ali najbolje dočarava moj odnos prema ovom subjektu:)) pravopisa, što zbog vremena koje treba potrošiti na samo pisanje i smišljanje teksta. Ali, s druge strane kad recenzent vidi broj pogleda na recenziju za koju se potrudio i broj komentara, svaki trud je i više nego dobro utrošeno vrijeme. Zato mislim da recenzije neće nestati i izgubit se njihov smisao. Ali, isto tako mislim da bi trebalo smanjiti kriterije pisanja recenzija jer je samo par ljudi koji pišu te recenzije. Dok često o samom stripu i priči nemamo nikakvih informacija. Tu su pusta poređenja, nabrajanja, štorija ˝što je pjesnik htio reći˝ i slične stvari. Mene, kao krajnjeg korisnika, tih recenzija je uvijek zanimao kratak sadržaj, komentar o crtežu i poneko moišljenje recenzenta i to je to. S tim podatcima odlučujem se na čitanje ili kupovinu nekog stripa.
Osim toga, treba biti realan i shvatit da nikad svi stripovi neće biti recenzirani niti će sve recenzije biti pročitane tako da će ovi noviteti dati kakvo takvo približavanje stripa pojedincu.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/03/2011 : 23:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A što se tiče komentara, pa zar na komentarima recenzija isto nema svakakvih komentara? Mislim, ok, ako netko bude pravio pizdarije, bit će upozoren/izbačen i gotovo.
Ovjde sam bar dodao ograničenje da komentar mora imati 20 znakova, toga na recenzijama nema, možeš ostaviti samo brojčanu ocjenu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 19/03/2011 : 23:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
"...Jos uvijek smatram da se neko pravilo treba stavit ovdje, da se zabrani ljudima da ostavljaju komentare manje od dvije i tri recenice...."





Kako li lepo zvuci ova recenica!


Ma najbolje: mlatite samo, ispaljujte recenice!
Recenice kao djulad neka lete!
komentari, komentari...

"... ipak bi trebali da budu malo vise detaljniji i inteligentniji."



Jos i da se uvede detektor za inteligentne/neinteligentne komentare pa isti posluzi i kao cenzurator...-i cvrc!
Ne valja komentar, kratak je, neEntelegentan - nema komentara!


Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 20/03/2011 : 00:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
ocjenjivanje stripova "zvjezdicama"

Odlicna stvar.
Koji tu ide raspon? 1-5, 1-10?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2011 : 00:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa pogledaj:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

poison
New Member



144 Posts

Member since 15/08/2010

Posted - 20/03/2011 : 00:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send poison a Private Message  Reply with Quote
Resite to medju sobom vi koji pisete
stvarno je glupo kada neki tamo tip koji nikada nije procitao nijednu recenziju sere po coveku koji je napisao 50 recenzija i govori mu da je zeljan publike

ovo sa ocenama je odlicno
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 00:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
dodano je ocjenjivanje stripova "zvjezdicama"...



Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 20/03/2011 : 00:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Isprobano.
Ma prava stvar.
Mozda nemam "inteligentan" komentar, ali ovo je bilo za prvi put ;)



quote:
Originally posted by poison

stvarno je glupo kada neki tamo tip koji nikada nije procitao nijednu recenziju sere po coveku koji je napisao 50 recenzija i govori mu da je zeljan publike



Ko te bre sad dira?
Gde ti to vide da ja eksplicitno serem po nekome?
I sta tebe briga da li sam citao ikada recenzije ili nisam, i sta ti uopste znas o tome? Sta lupetas bre?
Tebi u svakom slucaju i citanje recenzija nista ne pomaze...
I ne nazivaj ti mene "neki tamo", nisam ja sa tobom ovce cuvao, bio si jednom vec opomenut i od moderatora...
Ako hoces da te podsetim opet na isti nacin kao onda...

Edited by - Checee on 20/03/2011 00:26:01
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/03/2011 : 00:19:55  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Kako npr. funkcionira ako neka priča ima 3 nastavka(epizode), a ja ocjenim samo jedan nastavak, je li se ta ocjena računa i za ostala dva nastavka te iste priče ili je potrebno svaku pojedinačno ocjenjivati?

Edited by - solar on 20/03/2011 00:20:30
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2011 : 00:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ovdje se komentira i ocjenjuje ISKLJUČIVO taj jedan jedini strip.

Trouble will find me
Go to Top of Page

poison
New Member



144 Posts

Member since 15/08/2010

Posted - 20/03/2011 : 00:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send poison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ovdje se komentira i ocjenjuje ISKLJUČIVO taj jedan jedini strip.


kod dilana ga dodje isto
jedna sveska jedan szrip
ken i dampir isto, specijali maksiji i drugi
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/03/2011 : 00:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Markos
Možeš li uvesti opciju da se komentari mogu editirati, kao i na recenzijama.
Jer sada ako slučajno nešto krivo napišem nema popravka.

edit:
Kad već predlažem...
Možeš li napraviti zaseban "meni" popisa komentara kao i kod komentara na recenzije.
Tako da se vidi koje su epizode ljudi komentirali.

Edited by - solar on 20/03/2011 00:56:34
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/03/2011 : 01:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Checee

Jos i da se uvede detektor za inteligentne/neinteligentne komentare pa isti posluzi i kao cenzurator...-i cvrc!
Ne valja komentar, kratak je, neEntelegentan - nema komentara!




Ovo tebi ocito ne bi godilo, jer da se u stvari stavi ovaj detektor, ti nikad ne bi mogo ni jedan komentar ostavit.
Samo bez veze seres na moj racun, mozda pokusavas da budes duhovit (veoma neuspjesno), kontriras bez veze, bez ikakvih svojih osobnih ideja...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 06:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

OK, da vidimo hoće li vam se bar ovo svidjeti, ili sam cijelu subotu potrošio uludo: dodano je ocjenjivanje stripova "zvjezdicama"...



ovo je dobro i za recenzente kada su neodlucni koju ocjenu stripu da daju

Edited by - King Warrior on 20/03/2011 06:22:54
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2011 : 06:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Komentar je par rečenica, a recenzija poduzi tekst sa slikama, zanimljivostima itd itd. To nikako nisu iste stvari.


Ima recki i bez slika, a neki komentari su duzi od samih recenzija.
Vecina stripova se sastoji/moze recenzirati od jednog stripa, otprilike 95% stripova na sajtu su takvi, izuzetak su neki bonelli stripovi kao Zagor i Tex koji se sastoje od vise nastavaka. Od Zagora je ionako vise od 99% recenzirano.
U sustini za npr. DD epizodu XX moze se staviti desetak komentara, onda ne vidim razlog za preku potrebu napisati i recenziju. A zasto bi to ljudi opet komentarisali na recenzijama kada su to vec uradili ispod slike?! Zalosna je i ta recka gdje nema nijednog komentara a ispod slike ih ima nekoliko.
Ovaj sistem, ocjene i komentari, je alternativna verzija nasih recenzija, koje je grehota mijenjati ili improvizovati kroz ovako nesto s obzirom da su upravo te recke najvece blago na sajtu i u medjuvremenu su postale bolje i kvalitetnije i od onih na uBC-u. Ponavljam, da nemamo recke, ovo bi bila najbolja alternativa, ali u ovom slucaju je to korak unazad i nepotrebno dupliranje koje ce se negativno odraziti na klasicne recenzije i komentare koji se tamo ostavljaju.

Ocjene sa zvjezdicama i "moja kolekcija" su pravi potez. Objasnio sam zasto u prethodnom postu.
Moj prijedlog je ostaviti ocjene a ove nove komentare ukinuti i ostaviti mogucnost komentarisanja kao i prije ovog noviteta.


Edited by - King Warrior on 20/03/2011 06:44:58
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2011 : 09:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Markos

Komentar je par rečenica, a recenzija poduzi tekst sa slikama, zanimljivostima itd itd. To nikako nisu iste stvari.


Ima recki i bez slika, a neki komentari su duzi od samih recenzija.
Vecina stripova se sastoji/moze recenzirati od jednog stripa, otprilike 95% stripova na sajtu su takvi, izuzetak su neki bonelli stripovi kao Zagor i Tex koji se sastoje od vise nastavaka. Od Zagora je ionako vise od 99% recenzirano.
U sustini za npr. DD epizodu XX moze se staviti desetak komentara, onda ne vidim razlog za preku potrebu napisati i recenziju. A zasto bi to ljudi opet komentarisali na recenzijama kada su to vec uradili ispod slike?! Zalosna je i ta recka gdje nema nijednog komentara a ispod slike ih ima nekoliko.

Ovaj sistem, ocjene i komentari, je alternativna verzija nasih recenzija, koje je grehota mijenjati ili improvizovati kroz ovako nesto s obzirom da su upravo te recke najvece blago na sajtu i u medjuvremenu su postale bolje i kvalitetnije i od onih na uBC-u. Ponavljam, da nemamo recke, ovo bi bila najbolja alternativa, ali u ovom slucaju je to korak unazad i nepotrebno dupliranje koje ce se negativno odraziti na klasicne recenzije i komentare koji se tamo ostavljaju.

Ocjene sa zvjezdicama i "moja kolekcija" su pravi potez. Objasnio sam zasto u prethodnom postu.
Moj prijedlog je ostaviti ocjene a ove nove komentare ukinuti i ostaviti mogucnost komentarisanja kao i prije ovog noviteta.


Nimalo se ne slažem. Komentari su jedno, a recenzije drugo. Komentari su "neslužbeni", a recenzija "službena". Komentari ne dobijaju frontpage, statistike itd itd.
Mislim, pa forum je pun komentara na stripove, treba li onda ukinuti forum jer će se to negativno odraziti na recenzije? I treba li prestati pisati/čitati recenzije zato što je na forumu već raspravljena neka epizoda?

Recenziju pišeš zato što o nekom stripu nešto želiš za reći i nešto imaš za reći, a ne zato je li netko o njemu već nešto rekao ili nije, zar ne? Ako te brine hoće li recenzije imati komentara (što mi baš nije jasno, ali dobro...), uvijek mogu dodati opciju da se, kad neki strip bude recenziran, njegovi komentari prikažu ispod komentara recenzije.

Ni meni se ne sviđa što je sad to razbacano, ali opet ponavljam: od 27000 stripova, recenzirano je manje od 20%. Kad će ovi drugi doći na red? I hoće li ikad doći?

Spominješ ubc, ali tamo nema nikavih komentara. Na bedetheque imaš komentare samo na stripovima, ne i na recenziji, ali imaš dakle komentare posjetitelja kao jedno mišljenje i službenu recenziju koja ima veću težinu.

Ne znam, ja mislim da tu nema nekih posebnih problema, ali ok, spreman sam čuti druga mišljenja, pa ćemo vidit.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/03/2011 : 09:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@Markos
Možeš li uvesti opciju da se komentari mogu editirati, kao i na recenzijama.
Jer sada ako slučajno nešto krivo napišem nema popravka.

edit:
Kad već predlažem...
Možeš li napraviti zaseban "meni" popisa komentara kao i kod komentara na recenzije.
Tako da se vidi koje su epizode ljudi komentirali.


Jednom, poslije, će napraviti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 20/03/2011 : 12:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ponavljam, da nemamo recke, ovo bi bila najbolja alternativa, ali u ovom slucaju je to korak unazad i nepotrebno dupliranje koje ce se negativno odraziti na klasicne recenzije i komentare koji se tamo ostavljaju.


A da pustimo i vidimo kako će se to odraziti na recenzije u nekom realnom roku, tipa pola godine? Nezahvalno je bilo što prognozirati, ali ja ne vidim ništa loše u ovom novitetu...

Ako je točna brojka od 27000 stripova i 1200 recenzija, i ako uzmemo u obzir da neke recenzije obuhvaćaju više pojedinačnih stripova, pa nekako dođemo do brojke od 4000 recenziranih stripova, postotak recenziranih izdanja je tek 15 %... Od ostalih 85 % velika većina vjerojatno neće ni dobiti recenziju... I tu su komentari jedini način izražavanja mišljenja o tom stripu (osim foruma, naravno)...

I ne vidim zašto bi to bilo demotivirajuće za potencijalne recenzente... Pa i ovako postoje komentari ispod recenzije... jedina je razlika što bi sad komentari došli prije same recenzije... A mislim da se svi slažemo da je ipak bitnije komentirati sami strip, a ne recenziju... Ukoliko se nekome posebno svidi recenzija, uvijek može napisati to u komentaru ispod, pa i ako je već prethodno komentirao strip... Stvarno ne vidim problem...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 20/03/2011 : 13:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Ovo tebi ocito ne bi godilo, jer da se u stvari stavi ovaj detektor, ti nikad ne bi mogo ni jedan komentar ostavit.
Samo bez veze seres na moj racun, mozda pokusavas da budes duhovit (veoma neuspjesno), kontriras bez veze, bez ikakvih svojih osobnih ideja...



A jer ti stvarno mislis da tvoji komentari imaju neke posebne intelektualne akcente prigodne za odredjene stripove?
Nemoj da si toliko pretenciozan, lupas ti a da toga izgleda svestan nisi?
U tvojoj recenziji DD "Arakne" si napisao "Sve u svemu, prilicno dobra prica i scenarij, koji bi svakako zasluzivali bolji crtez, primjerice Casertana, Piccatta, ili M&G. Tako je, rekao sam M&G, u inat svima vama obozavateljima Roija! Sad kad ovo znate, bacite mi svoje najbolje argumente!
Ja sam trebao doci pa da ti ostavim komentar: ne sviraj qrcu, u inat tebi ja ti pisem...bla, bla, qrcu, tras, pljas...

Ne budi bre toliko siguran u tvojim rezonoma, i prepusti da ako treba da odseku urade to ovlasceni i kompetentniji.
Ne pokusavam ja nista originalno da uradim, samo najkrace moguce iznosim svoje razmisljanje na odredjene situacije u divnim nam korespodencijama nekih clanova foruma....
Inace, sve ovo sto je covek uradio, u vezi komentara i ocenjivanja zvezdicama je odlicna novina i uopsteno jako dobro za sajt, nezavisno od problematike sa recenzijama koje zaista mislim da nisu ugrozene time...nisu, ne vidim zasto bi kao i njihovi autori.
Ovaj je Markosov sajt daleko bolji od svih ostalih koji postoje a bave se stripovima, jos kad bi odredjeni pojedinci ili ti odredjene populacije forumske automoralno skontale da treba malo promeniti pristup...ne, ja samo gledam jos gomilu trolova sa foruma pa i ja cesto pojedem govna, ne poricem, i uglavnom iz nekog revolta na gomilletine gluposti koje procitam...
Jos od promene prethodnog stripovi.com sajt je dobio + u svojoj harizmi, ovo sad novo je pride nesto sto moze da doprinese jos boljoj figuraciji i gravitaciji odredjenih, ali kvalitetnih elemenata...a eto ti sad, neki postavljaju pitanja koliko je jos i dobra/korisna ta novina?
A da, ti se nedavno javljas kao pobornik zastite "ugrozenih", a ovamo "zabraniti glupim ljudima glupe i kratke komentare"?
Znas li sta si pisao?
Mislis da ti, (ili i sam Markos) mozes da utices na neke koji ce stavljati ()smajli kada citira post neciji: "Ferri je legenda", ili staviti () na komentar: "Leo Palp je super"...
Bilo toga na forumu, bilo ga od samog pocetka pa ce ga biti i dalje...i bez tebe i mene ovde...
To ne moze ni Markos ni bilo koji moderator da spreci, jedino da se odstrane "nepozeljni" totalnim zakljucavanjem...a to nije mnogo pametno...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 20/03/2011 : 14:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@Cheece:
Sve ovo od covjeka koji NI JEDAN JEDINI KOMENTAR nikad nije ostavio na bilo koju recenziju... idi majke ti, mlati praznu slamu gdje znas i umijes, i ostavi rasprave o recenzijama i komentarima ljudima koji imaju nekog istkustva u tome.
To sto uporedjujes moje postove u kojim branim napade na homoseksualce sa mojim postovima u vezi ovog topica samo potvrdjuje koliko si retardiran. Kakve veze uopste ima taj topic sa ovim? NIKAKVE! Ti jednostavno ne znas sta drugo da kazes, pa nalazis sitnice koje nemaju veze s vezom.
Ponavljam: kad pocnes komentirat na recenzije, zato sto vidim da trenutns imas NULA komentara, onda dodji ovdje i pokusaj da pametujes, jer u ovom trenutku, sto se ovog topica tice, UOPSTE NEMAS NIKAKVE VJERODOSTOJNOSTI!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000