forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 HOCEMO BRENDONA!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 16/02/2012 : 01:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz
Prvo ce se pojaviti sc izdanje (ofset beli 80g i ofset zuti, na taj nacin ce ljubitelji stripa moci da biraju koji im papir vise odgovara), a posle nekoliko dana i hc izdanje na belom ofset papiru!
Cena za sc bice 300 din, a hc 600 din u maloprodaji!


Znači, u prijevodu 21kn za SC, 42 za HC. Tvrdoukoričeni Bonelli-Brendon, to mi i nije mi baš neka taktika.

Ali, kupit ću prve brojeve, već sam ih pročitao i relativno su zanimljivi. Znam da vas mnogo ovdje ne voli Chiavija, no nekako mi je poetičniji ovdje u Brendonu, smrt, ljubav, smrt; a njegova trashoidnost mi se u Dylanu uvijek dopadala.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/02/2012 : 08:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Bojim se da će biti skuplji: u SNK sam jučer kupio prva tri broja Shangai Devila koji koštaju 29 kn po primjerku, što baš i nije povoljno. Ako Libellus to uskoro izda kao i Skriveno lice s dvije epizode po knjizi i uz onu cijenu od 90 kn (ako dobro pamtim 80 prva 2 mjeseca), ovo i nije neka ušteda. S jedne strane 29 kn po epizodi za SC sa slabijim papirom, tiskom i po nekim postovima ovdje prijevodom, a s druge 40 kn po epizodi za tehnički i prijevodom odlična izdanja. Nadam se da će Libellus požuriti da ne rasipam lovu.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 16/02/2012 : 09:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
Da ne bude zabune, Brendon i HC i SC će izlaziti na istom kvalitetnom papiru. Ne radi se o običnom roto papiru koji se koristi za kiosk izdanja.

Molim Vas da se ne unosi zabuna.

Kad se konačno pojavi u striparnicama onda možete komentarisati otisak, prevod i kvalitet izdanja. Mislim da bi bilo sasvim u redu da se dotle uzdržite od komentara bar što se tehničkog izgleda ovog izdanja tiče.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/02/2012 : 09:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni riječ rekao o skorom Brendonu kojem se veselim, svaka časti i samo naprijed, nego o omjeru (hrvatske) cijene i kvalitete Shanghai Devila. Držim palčeve!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 16/02/2012 : 09:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Nisam ni riječ rekao o skorom Brendonu kojem se veselim, svaka časti i samo naprijed, nego o omjeru (hrvatske) cijene i kvalitete Shanghai Devila. Držim palčeve!

Hvala na odgovoru.

Nisam mislio ništa loše, nego samo da se razjasni da se kritika odnosi na Shanghai Devil-a, a ne na Brendona koji još nije izašao.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000