forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 PR: Tintin u Splitu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 21/03/2011 : 14:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Daklem, u četvrtak 24.3. u 18,30 u Francuskoj alijansi u Marmontovoj ulici bit će predavanje o Tintinu, javljam ako koga zanima.

Kako pregovori Alijanse s nakladnikom još traju, ne mogu vam reći ono što vas najzanima - popusti - ali nekako, bazirano na dosadašnjim iskustvima, ne vjerujem da ćete proći bolje nego na 3 za 2.

Dakle, dođite samo ako vas zanima spika ...

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 21/03/2011 : 14:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
cool, dolazim sigurno

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/03/2011 : 16:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Daklem, u četvrtak 24.3. u 18,30 u Francuskoj alijansi u Marmontovoj ulici bit će predavanje o Tintinu, javljam ako koga zanima.

Kako pregovori Alijanse s nakladnikom još traju, ne mogu vam reći ono što vas najzanima - popusti - ali nekako, bazirano na dosadašnjim iskustvima, ne vjerujem da ćete proći bolje nego na 3 za 2.

Dakle, dođite samo ako vas zanima spika ...

(mcn)



------------------------------------------------------------------------------------------
Kad kažeš predavanje,pretpostavljam da ga ti držiš?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 21/03/2011 : 17:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Kad kažeš predavanje,pretpostavljam da ga ti držiš?

A nego bih vam inače javljao?

mcn


Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 22/03/2011 : 07:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
A ja mislio, da se radi o nekom dosad nepoznatom albumu Tintina :)
Go to Top of Page

oko
New Member

Croatia
181 Posts

Member since 19/04/2004

Posted - 23/03/2011 : 22:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send oko a Private Message  Reply with Quote
A u Zagrebu ništa?
Ili...
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/03/2011 : 15:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by oko

A u Zagrebu ništa?
Ili...



A u Zagrebu ... ništa?

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 25/03/2011 : 22:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
I kako je bilo, nisan bija u st, doša bi. Tin Tin rastura, svaka čast novom izdanju.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 25/03/2011 : 22:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

I kako je bilo, nisan bija u st, doša bi. Tin Tin rastura, svaka čast novom izdanju.



Bilo je odlično i nadasve poučno;)))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 25/03/2011 : 23:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

I kako je bilo, nisan bija u st, doša bi. Tin Tin rastura, svaka čast novom izdanju.



Bilo je odlično i nadasve poučno;)))


da...tin tina ne čitam,ali macan je to lipo zapakira i ponudija nam priču...svašta živ čovik nauči...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 26/03/2011 : 08:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Ima li koja fotografija ili filmić, kao iz Rijeke?
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 07/05/2011 : 22:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Kužim, tek posli je doša u Split.


Ne ozbiljno zašto je krenuo iz Hrvatske? Inače odličan prijevod, ruska imena su prejaka.

Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/05/2011 : 22:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Ne ozbiljno zašto je krenuo iz Hrvatske?

Nostrificira ga se, kako su i vani radili, recimo, Englezi. Da bi ga djeca doživjela kao SVOG junaka. :)

Bude malo nj kad zaobilazno putuje do Sildavije, ali to primijete samo najzajebanije cjepidlake. >:)

> Inače odličan prijevod, ruska imena su prejaka.

Hvala!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 08/05/2011 : 11:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Natpise na ćirilici si sve mijenjao ili samo neke? Pitam jer su neki čitljivi iako mi se čini da je koje slovo viška, a na nekima nisam pročitao nešto smisleno. Jel' to do moje ćirilice, ili?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 08/05/2011 : 11:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Natpise na ćirilici si sve mijenjao ili samo neke? Pitam jer su neki čitljivi iako mi se čini da je koje slovo viška, a na nekima nisam pročitao nešto smisleno. Jel' to do moje ćirilice, ili?



Iskreno, ne sjećam se. Morao bih usporediti fajl i otisak, a to mi se nekako ne da. :)

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000