forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 "Anonimne" adrese
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/04/2011 : 13:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Puno mi se ljudi javlja sa zahtjevom da im se dopusti "anonimna" email adresa (dakle, na nekom od popularnih, besplatnih email servisa kao što je yahoo, gmail i hotmail), pa sam odlučio napraviti neke izmjene.

Kao što znate, razlog uvođenja tog zahtjeva za neanonimnom adresom nije da se ljude bezveze gnjavi, nego da se spriječi povratak neozbiljnih članova koji su udaljeni s aukcija iz ovog ili onog razloga. Ukoliko bi dopustili gmail adrese i slično, takvom izbačenom članu bi bilo dovoljno otvoriti novu gmail adresu i ponovo se prijaviti pod nekim novim imenom i krenuti iznova. Dakle, taj zahjtev za nove korisnike će i dalje ostati, no, međutim, svi korisnici koji imaju reputaciju iznad 30 će moći promijeniti email adresu u što god žele. Smatram da je to razumna granica koja govori da se radi o ozbiljnom korisniku i da će ova promjena olakšati stvari svima - i vama, koji želite koristiti gmail i ostale servise, i meni koji ću imati manje posla oko administracije:)


Trouble will find me

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 10/04/2011 : 13:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 10/04/2011 : 13:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ovo si dobro napravio,sad se mogu opet seliti ako mi prahne
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/04/2011 : 13:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Pametno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/04/2011 : 14:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Good idea, svidja mi se
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/04/2011 : 15:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ufff, napokon Do sada sam koristija mail od oca i na njega su mi dolazile sve notifikacije, al izgleda da će se i to uskoro prominit. Znači, triba imat 30 pozitivnih ocjena na aukcijama? Još 3 i eto me Svaka čast, drago mi je da si se odlučija na izmjene.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/04/2011 : 15:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A mogao bi i uvesti neku garanciju... Recimo da se svakom korisniku omoguci garancija za nekog novog tako sto ce se registrovati preko nas... npr. ja dobijem neki link za registraciju koji cu poslati novom korisniku tipa http://......../reg/sawitch i to znaci da ja garantujem za njega... I da sam prakticno zirant... Jer i sam nisam mogao pristupiti ovom sajtu sigurno godinu, godinu i po dana jer nisam mogao doci do placene mail adrese...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/04/2011 : 15:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

A mogao bi i uvesti neku garanciju... Recimo da se svakom korisniku omoguci garancija za nekog novog tako sto ce se registrovati preko nas... npr. ja dobijem neki link za registraciju koji cu poslati novom korisniku tipa http://......../reg/sawitch i to znaci da ja garantujem za njega... I da sam prakticno zirant... Jer i sam nisam mogao pristupiti ovom sajtu sigurno godinu, godinu i po dana jer nisam mogao doci do placene mail adrese...


Ima garancija - pozitivni komentari od 30 različitih ljudi.
Znači 30, ne jedan (sigurnije je tako)...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/04/2011 16:22:18
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/04/2011 : 15:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, jeste, ali recimo da moj komsija hoce da se prikljuci ovome, i nema autorizovanu adresu ja bih garantovao za njega...

Tako sam pitao Markosa i za korisnika MARKOOO.. Sa njim sam saradjivao bar 10 puta bez greske... I garantujem za njega... Ali svakako je i ovo dobar predlog...
Go to Top of Page

skuby
Average Member



Croatia
764 Posts

Member since 06/02/2011

Posted - 10/04/2011 : 16:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send skuby a Private Message  Reply with Quote
Odlična ideja.
Šteta što ja imam samo 6 komentara
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 10/04/2011 : 17:23:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Ma ako netko hoće raditi neke malverzacije s mail adresama,snaće se svakako(nije to neka prepreka).

Znam da ovo nije topic posvećen ovoj temi i nemam nikakvu namjeru spamati,ali ne znam gdje napisati ovo što me lagano već iritira.(neka mi netko napiše adresu topica posvećen toj temi pa ću tamo napisati što mislim)
Ne mogu vjerovati da na svim aukcijama koje krenu od kune(odnosi se na neke ,recimo skuplje stripove) uvijek,ali baš uvijek se pojavi neki novi član koji odjednom kupuje stripova u vrijednostima od par tisuća kuna ili više.
Da kupuje stripove određenog junaka ok,ali to se kupuje nemilice sve po redu bez ikakvog smisla. NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO

Pa eto ,mislim da je to malo bitniji problem od mail adrese pa ako se ikako može malo više pozabaviti tim prva liga,a ako ne onda u širokom luku izbjegavam takve aukcije odsada.

pozdrav

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/04/2011 : 18:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nedokazivo!!! Na zalost!!! Mislim, ako stvarno postoji razlog za sumnju... A otvori novi topic slobodno pa da razglabamo o tome ako zelis ali mislim da nema svrhe..
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/04/2011 : 19:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
dobra vijest!

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/04/2011 : 19:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma ako netko hoće raditi neke malverzacije s mail adresama,snaće se svakako(nije to neka prepreka).

Znam da ovo nije topic posvećen ovoj temi i nemam nikakvu namjeru spamati,ali ne znam gdje napisati ovo što me lagano već iritira.(neka mi netko napiše adresu topica posvećen toj temi pa ću tamo napisati što mislim)
Ne mogu vjerovati da na svim aukcijama koje krenu od kune(odnosi se na neke ,recimo skuplje stripove) uvijek,ali baš uvijek se pojavi neki novi član koji odjednom kupuje stripova u vrijednostima od par tisuća kuna ili više.
Da kupuje stripove određenog junaka ok,ali to se kupuje nemilice sve po redu bez ikakvog smisla. NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO

Pa eto ,mislim da je to malo bitniji problem od mail adrese pa ako se ikako može malo više pozabaviti tim prva liga,a ako ne onda u širokom luku izbjegavam takve aukcije odsada.

pozdrav




Ja se itekako bavim tim problemom. Ugrađene su mnogostruke kontrole protiv dvostukih nickova i sličnih pokušaja prevare, ali npr. slučaj na koji vjerojatno aludiraš - da ivan ivić nabija cijene za peru perića, to je nemoguće dokazati. Ali ako su indicije dovoljno jake, ja ću reagirati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/04/2011 : 20:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Uvedi bre kao na Limundu da ti salju licnu kartu na uvid... To sigurno ne moze da skodi....
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/04/2011 : 20:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Sto puta sam to govorio: ja ti u photoshopu složim ličnu kartu kakvu god hoćeš.

Trouble will find me
Go to Top of Page

zhex
Starting Member



Croatia
11 Posts

Member since 15/08/2006

Posted - 10/04/2011 : 21:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send zhex a Yahoo! Message  Send zhex a Private Message  Reply with Quote
Muku mu ljutu, jos 4-5 godina i promjenicu mail. Yoopee...
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 10/04/2011 : 22:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Svidja mi se ovo za promenu email adresa i podrzavam tu cifru od 30 pozitivnih.Sasvim ispravno-ni manje ni vise,dovoljno za dokazivanje
Go to Top of Page

cercil
Junior Member

406 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 10/04/2011 : 22:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send cercil a Private Message  Reply with Quote
Dobra ideja!
Dve godine nisam uspeo da se registrujem na ovaj sajt zbog mail adrese!
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 11/04/2011 : 11:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
otvoriš na tele 2 mail,upišeš bilo koji tele 2 broj(netko valjda ima tu mrezu) i to je to!
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 11/04/2011 : 11:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Nedokazivo!!! Na zalost!!! Mislim, ako stvarno postoji razlog za sumnju... A otvori novi topic slobodno pa da razglabamo o tome ako zelis ali mislim da nema svrhe..



Šta da razglabam kad se ,po meni naravno ,nabijaju cijene u nebo.
Nisam više siguran da li to rade prodavači ili se pojavi netko kome je to ,nemam pojma šta ,zabavno.
Odjednom stripovi koji se inače pojave na aukcijama i cijena im inače bude 100 ili 300 kuna(i nitko ih ne kupi dugooo),čim netko ponudi toliko i više od toga upada neki novi član i udara 200 kuna preko pa ako netko zagrize dobro,ako ne onda jbg.pojeo vuk magare
Kad su prvi brojevi ili eventualno zadnji u pitanju,recimo do broja 50 ili preko 1100 ,još bi to i prožvakao ali kad to krene sa srednjim brojevima zs ili lms onda stvarno nema smisla.

Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 11/04/2011 : 11:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Otto Kraus

Ma ako netko hoće raditi neke malverzacije s mail adresama,snaće se svakako(nije to neka prepreka).

Znam da ovo nije topic posvećen ovoj temi i nemam nikakvu namjeru spamati,ali ne znam gdje napisati ovo što me lagano već iritira.(neka mi netko napiše adresu topica posvećen toj temi pa ću tamo napisati što mislim)
Ne mogu vjerovati da na svim aukcijama koje krenu od kune(odnosi se na neke ,recimo skuplje stripove) uvijek,ali baš uvijek se pojavi neki novi član koji odjednom kupuje stripova u vrijednostima od par tisuća kuna ili više.
Da kupuje stripove određenog junaka ok,ali to se kupuje nemilice sve po redu bez ikakvog smisla. NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO -- NIJE MI JASNO

Pa eto ,mislim da je to malo bitniji problem od mail adrese pa ako se ikako može malo više pozabaviti tim prva liga,a ako ne onda u širokom luku izbjegavam takve aukcije odsada.

pozdrav




Ja se itekako bavim tim problemom. Ugrađene su mnogostruke kontrole protiv dvostukih nickova i sličnih pokušaja prevare, ali npr. slučaj na koji vjerojatno aludiraš - da ivan ivić nabija cijene za peru perića, to je nemoguće dokazati. Ali ako su indicije dovoljno jake, ja ću reagirati.



živio!

e onda ću se potruditi da ti u neko dogledno vrijeme na pm pošaljem spisak realiziranih sumljivih aukcija(ili nerealiziranih,po meni),pa baci pogled i reci da li je tu sve bilo regularno
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/06/2011 : 13:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Super...ja bih sad molio da mi ostave komentare(pozitivne nadam se)sve one lijenčine koje to do sada nisu učinile unatoč uspješno odrađenoj razmjeni
Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 14/06/2011 : 16:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
Pitanje: pokušao sam promjeniti adresu na yahoo mail, ali mi ne dopušta iako imam pozitivnih komentara više od 30 osoba. Kako da promjenim adresu?
Go to Top of Page

Ezoo
Starting Member

Croatia
6 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 18/04/2014 : 12:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Ezoo a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li netko još uvijek provjerava ovaj topic, ali hoću reći da uopće nije dobro smišljeno. Mislim da bi se umjesto "reputacija" trebalo uzeti u obzir broj uspješno zaključene aukcije, jer otkad povremeno stavljam predmete na aukciju (počevši s 2008. godinom), zaključio sam više od 40 auckija (s današjim datumom, 46), a reputacija mi već nekoliko godina ostaje na 22 jer uglavnom prodajem stvari istim kupcima.
Inače, otprilike isto toliko dugo koristim eBay, a tamo je "reputacija" ili korisnička ocjena ista kao i broj primljenih pozitivnih komentara drugih korisnika, bez obzira da li su neki isti korisnici te više puta pozitivno ocjenili - ne znam zašto ovdje treba biti različito, a također mislim da nakon 6 godine pozitivnih ocjena dokazao sam da nisam nekakav muljator...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/04/2014 : 14:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Tako je bilo prije pa se prominilo u ovo šta je danas.
Meni je draži ovaj trenutni sistem.
Uostalon, provjeron komentara se vide i jedna i druga brojka.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 18/04/2014 21:07:06
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000