forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Igra prijestolja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 94

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/04/2011 : 16:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Odobrena druga sezona
http://grrm.livejournal.com/

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/04/2011 : 21:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Sledece nedelje ide.



Fala, veceras gedam prvu epizodu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 20/04/2011 : 22:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
uhh treba docekati sad ostale epizode..svidja mi se sto ne odstupa previse od knjige.

1-01 17/Apr/11 Winter is Coming [Trailer]
1-02 24/Apr/11 The Kingsroad
1-03 01/May/11 Lord Snow
1-04 08/May/11 Cripples, Bastards, and Broken Things

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 26/04/2011 : 14:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Ova epizoda PREDOBRA! Plakao sam :(

Scena sa Letom awesome, Joffrey odlican, Tirion odlican! Spojlercina ogromna (i.e. ne citaj ako nisi procitao knjige):
Scena kada Eddard kaze Dzonu: "Starkovi oduvek cuvaju zid. A ti si Stark. Mozda nemas moje ime, ali imas moju krv. Kad se vratim pricacemo o tvojoj majci. Obecavam. JAAAAAAAAAOOOOOOOOJ! Kakav nod fanovima. :D :D
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 26/04/2011 : 16:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Serija mi je odlična, u biti, nije mi jasno što su uopće čekali i tako dugo! Prvi pravi fantasy, ni ne sjećam se jel bilo pravog fantasyja u seriji (Merlina i Legend of the seeker ne računam).

Samo, što će biti kad TV serija dostigne sve knjige? Tempo kojim Martin piše i nije ekstremno brz(5 od 7 od 1991.), a planiraju sezonu po knjizi. Hoćemo li vidjeti kraj?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 26/04/2011 : 16:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
isto i ja rekoh lol.

a i premalo je epizoda po sezoni da je tako podijele na pola i razvuku tokom cijele godine. trebali su to sve odjednom pustit.

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 26/04/2011 : 20:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Tek jučer pogledao prvu epizodu, odličan početak.
Što se Martina tiče nije li on već dosta star? Hoće li uopće stići napisati još 2 knjige? Moglo bi se desiti da priča ostane nedovršena zbog više sile.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 27/04/2011 : 03:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Serija mi je odlična, u biti, nije mi jasno što su uopće čekali i tako dugo! Prvi pravi fantasy, ni ne sjećam se jel bilo pravog fantasyja u seriji (Merlina i Legend of the seeker ne računam).

Samo, što će biti kad TV serija dostigne sve knjige? Tempo kojim Martin piše i nije ekstremno brz(5 od 7 od 1991.), a planiraju sezonu po knjizi. Hoćemo li vidjeti kraj?



Nema sanse da trecu (a valjda ni cetvrtu) knjigu smeste u (po) jednu sezonu (tj deset epizoda) jer su obimnije od ostalih.

Edited by - Grujah. on 27/04/2011 03:34:55
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 27/04/2011 : 12:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Martin nije uopće star čovjek samo se malo zapustio....ima 62 godine
Knjige sam pročitao 2 x ( na engleskom i hrvatsjkom ) i stvarno ne mogu razumjet ljude koji ih bojkotiraju samo zato što serijal nije završen. Gledao sam prvu epizodu i sviđa mi se kasting i produkcija...obečava puno

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 27/04/2011 : 14:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Martin nije uopće star čovjek samo se malo zapustio....ima 62 godine
Knjige sam pročitao 2 x ( na engleskom i hrvatsjkom ) i stvarno ne mogu razumjet ljude koji ih bojkotiraju samo zato što serijal nije završen. Gledao sam prvu epizodu i sviđa mi se kasting i produkcija...obečava puno



Ja razumijem...bilo bi mi draze da nikad nisam pocinjao citati Jordana...baceno vrijeme

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 02/05/2011 : 21:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Posle prve 3 epizode mogu samo
Ja i devojka se navukli samo tako. Sto znaci da nismo citali knjigu, sto mi je u tom smislu jedan +



Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 02/05/2011 : 22:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell

Posle prve 3 epizode mogu samo
Ja i devojka se navukli samo tako. Sto znaci da nismo citali knjigu, sto mi je u tom smislu jedan +



Kul, uvek mi je drago da cujem da neko nije citao a da mu je odlicno. I ova poslednja (treca) vam je bila kul?

Tirion SVE BOLJI, Sirio Forel ra-zi-o. Littlefinger i Varis - moze to i bolje. Ostali standardno, Dzejmi (a i Benjen, sto da ne) posebno kul. Poslednja scena gde se zvuk drvenih maceva pretvara u zvuk metalnih maceva i borbe i Nedova faca - uh!

Najveca zamerka sto jezovuci ne dobijaju dovoljno air-timea. Dzonovog Duha jos nismo ni videli

Edited by - Grujah. on 02/05/2011 22:35:06
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 02/05/2011 : 22:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell

Posle prve 3 epizode mogu samo
Ja i devojka se navukli samo tako. Sto znaci da nismo citali knjigu, sto mi je u tom smislu jedan +




Takodje.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 03/05/2011 : 01:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.


Kul, uvek mi je drago da cujem da neko nije citao a da mu je odlicno. I ova poslednja (treca) vam je bila kul?

Tirion SVE BOLJI, Sirio Forel ra-zi-o. Littlefinger i Varis - moze to i bolje. Ostali standardno, Dzejmi (a i Benjen, sto da ne) posebno kul. Poslednja scena gde se zvuk drvenih maceva pretvara u zvuk metalnih maceva i borbe i Nedova faca - uh!

Najveca zamerka sto jezovuci ne dobijaju dovoljno air-timea. Dzonovog Duha jos nismo ni videli



2.epizoda je bolja al bilo je odlicnih scena i u 3., ono djubre Viserys primio "1.opomenu", pitam se kakve su mu opste sanse.. :P
Uf Tirion je sjajan, obozavam ga. Volim i malu Aryu, a i kralj mi je od samog pocetka dobar lik. Iskren pre svega.
Pa ko ce docekat svake nedelje novu, da ne pricam kako sedim ispred kompa i pazim da sam medju prvim seederima:P
Ah da, greh je ne gledati u HD.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/05/2011 : 01:55:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell

Ah da, greh je ne gledati u HD.




Istina.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 03/05/2011 : 12:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.
Kul, uvek mi je drago da cujem da neko nije citao a da mu je odlicno. I ova poslednja (treca) vam je bila kul?

Tirion SVE BOLJI, Sirio Forel ra-zi-o. Littlefinger i Varis - moze to i bolje. Ostali standardno, Dzejmi (a i Benjen, sto da ne) posebno kul. Poslednja scena gde se zvuk drvenih maceva pretvara u zvuk metalnih maceva i borbe i Nedova faca - uh!

Najveca zamerka sto jezovuci ne dobijaju dovoljno air-timea. Dzonovog Duha jos nismo ni videli



Slažem se, samo mi je littlefinger sasvim ok
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/05/2011 : 15:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
treća epizoda je beze

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/05/2011 : 14:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Za nekog tko nije čitao ove knjige, voli fantasy i srednjovjekovne ljubiće, poput mene, serija je odlična. Ovakvo nešto rijetko je u ponudi, pa to cijenim.. Poslije Gospodara prstenova nadao sam se malo širenju fantasyja u obliku malo atraktivnijih serija i filmova, no i nije baš bilo nešto od toga.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 04/05/2011 : 22:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Za nekog tko nije čitao ove knjige, voli fantasy i srednjovjekovne ljubiće, poput mene, serija je odlična. Ovakvo nešto rijetko je u ponudi, pa to cijenim.. Poslije Gospodara prstenova nadao sam se malo širenju fantasyja u obliku malo atraktivnijih serija i filmova, no i nije baš bilo nešto od toga.




Heeeeeeelz no.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 04/05/2011 : 22:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Nisam jos odgledao drugu i trecu epizodu ali sam juce cuo da 12 Jula izlazi peta knjiga,mozda Laguna izda do kraja godina na nasem jeziku..

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 04/05/2011 : 22:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
E bre, ta veste je staaaaaaaara :D Ja cu pokupiti sken, i ovako sam citao kombinovano srpski i engleski i audiobook :P
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 04/05/2011 : 22:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Nemam pojma,ja juce cuo prvi put

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/05/2011 : 11:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by DeeCay

Za nekog tko nije čitao ove knjige, voli fantasy i srednjovjekovne ljubiće, poput mene, serija je odlična. Ovakvo nešto rijetko je u ponudi, pa to cijenim.. Poslije Gospodara prstenova nadao sam se malo širenju fantasyja u obliku malo atraktivnijih serija i filmova, no i nije baš bilo nešto od toga.

Heeeeeeelz no.



Samo sam zaboravio spomenuti da ovdje i nema nekih zdravih ljubavnih veza, sad koliko sam vidimo bilo je samo incestnih odnosa i prisilnih brakova... Zapravo na mislio da Gavriel Kayev opus povijesno-fiktivnih knjiga koje su u biti prikriveni ljubići.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 05/05/2011 : 13:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by DeeCay

Za nekog tko nije čitao ove knjige, voli fantasy i srednjovjekovne ljubiće, poput mene, serija je odlična. Ovakvo nešto rijetko je u ponudi, pa to cijenim.. Poslije Gospodara prstenova nadao sam se malo širenju fantasyja u obliku malo atraktivnijih serija i filmova, no i nije baš bilo nešto od toga.

Heeeeeeelz no.



Samo sam zaboravio spomenuti da ovdje i nema nekih zdravih ljubavnih veza, sad koliko sam vidimo bilo je samo incestnih odnosa i prisilnih brakova... Zapravo na mislio da Gavriel Kayev opus povijesno-fiktivnih knjiga koje su u biti prikriveni ljubići.



Kako nema? A Ket i Ned? A i Deneris i Drogo? Oba su bila prisilni brakova a vidi ih sad. :D
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/05/2011 : 15:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.
Kako nema? A Ket i Ned? A i Deneris i Drogo? Oba su bila prisilni brakova a vidi ih sad. :D


Al neće dugo, jelda?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 94 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000