forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/02/2018 : 13:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Spock
Pa, već u trećem broju ili petoj epizodi po mojem računanju, je unaprijeđen u vodnika ili po starom kaplara, a dalje ćemo vidjeti.


Uspio sam to pročitat i vidjet to unapređenje nego ne znam kako po redu idu ti činovi, znači bio je obični vojnik (rendžer), sad je vodnik (to je valjda 2.titula po redu u napredovanju). Vidio sam da je Zubati Bill razvodnik, dal je onda to viši čin? To mi nikad nije bilo jasno, ta hijerarhija činova..

VG 2: Bijeli indijanac (od 99 str.)
VG 3: Znak manitua (do 14 str.)

Sljedeća avantura je krenula kako Kit ide svom ocu da mu se priključi. Tu upoznaje Jane koja je nasljedila farmu od strica, ali Kit ju nalazi samu kako su je njezini vodiči ostavili da umre u pustinji od žeđi. Kit stupa u akciju i malo po malo uspio raspletati klupko u toj priči, te na kraju happy end gdje Jane i onaj vlasnik susjedne farme najavljuju vjenčanje. Ja sam isto isprva pomislio da upravo taj vlasnik susjedne farme stoji iza svega. Malo mi jedino zbunjujuće što se Kit vratio u utvrdu, a ništa nije spominjao oca niti je nastavio ići u susret njemu.




Za ovu nelogičnost najvjerojatnije je kriv prijevod jer je Lavezzolo pazio na detalje, pa se vjerojatno Kit vraća od oca.

Prema sjećanju iz vojske razvodnik je čin za vojnika, a vodnik (ili kaplar, skupnik) je najniži čin za dočasnika, znači viši.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 15/02/2018 23:31:58
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/02/2018 : 14:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Stavi pod spojler ipak, podrška za način na koji si počeo

loading...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2018 : 14:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Kontrast 2 & Dwayne_Looney - jasno mi je o čemu pričate i ne želim nikome svojim komentarima zaspoilati, odnosno pokvariti nekome priču. Slično kad pročitam radim i na Zagor temi. Mislio sam da nije strašno kad stavim prvo naziv/e epizoda, broj stranica što sam pročitao i onda slijedi mali osvrt na to pročitano.

Tako da tko god vidi da sam stavio prvo naziv, broj stranica i da poslije ide neki tekst, mislim da se zna da je spoiler Na prethodnoj stranici je kolega Spock isto ostavio takav komentar (i drago mi da je), a ja nisam još niti počeo sa čitanjem. Vidio sam da je stavio naziv epizode i stranice koje je pročitao, jednostavno nisam htio dalje čitati (znao sam da je mogući spoiler) njegov post sve dok ja nisam pročitao dotičnu epizodu. Strpio sam se i nakon pročitane epizode sam pročitao taj njegov komentar.

Mislim šteta bi bilo da ovu temu malo ne "oživimo", da pričamo i raspravljamo, jer ne vidim smisla onda imati temu o nekom junaku. Meni je veći spoiler kad netko priča o radnji ovih novih redovnih Zagora što izlaze pošto su ljudi to neki pročitali u izdanjima VČ-a ili na talijanskom, a većina nije, većini je to nešto novo. Mislim da je ovo sa Kitom ipak drugačije, ali eto, mogu ako želite nakon naziva epizode staviti velikim crvenim slovima SPOILER.

@Spock - vidio sam taj tvoj komentar tamo gdje ih ostavljaš, pa mi je bilo jasno, vjerojatno je do prijevoda onda a i sad mi malo jasnije to sa činovima, inače nisam nikada bio u vojsci pa mi nisu poznati ti činovi.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/02/2018 : 16:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Tako i ja radim kad god komentiram neku epizodu ili lijepim ovdje komentar na recenziju, stavim njen naslov, boldiram i tad bi trebalo biti jasno da se ne čita ono ispod.
Što se mene tiče, slobodno si mogao sve nastaviti kako si započeo, baš će mi komentari dobro doći da se podsjetim nekih događaja, zatim kad su se zbili i sl.
Kontrast 2 je napisao da naznačiš "spojler" ili uopće ne spojlaš, ja sam naravno za prvu opciju ali, u svakom slučaju, nastavi s misijom.


loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 13/02/2018 16:07:01
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/02/2018 : 17:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Tako i ja radim kad god komentiram neku epizodu ili lijepim ovdje komentar na recenziju, stavim njen naslov, boldiram i tad bi trebalo biti jasno da se ne čita ono ispod.
Što se mene tiče, slobodno si mogao sve nastaviti kako si započeo, baš će mi komentari dobro doći da se podsjetim nekih događaja, zatim kad su se zbili i sl.
Kontrast 2 je napisao da naznačiš "spojler" ili uopće ne spojlaš, ja sam naravno za prvu opciju ali, u svakom slučaju, nastavi s misijom.





Upravo iz razloga što bi se neki članovi mogli buniti zbog spoilera suzdržavao sam se od objavljivanja komentara ovdje, već sam ih samo pisao ispod naslovnice izdanja (ako nema recenzije). Nisam htio ovdje zamarati s komentarima za ova prastara izdanja. Ovako, one koje zanima mogu ih lako naći. Većinom pazim da ne odajem bitne detalje, ali zalomi se.
Konkretno, ovdje su moji komentari na treći broj:
http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/kt-kt-vg-3-znak-manitua/19877/0/

Što se mene tiče, ovo što radi kolega ReemCP je pohvalno.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 13/02/2018 17:32:12
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2018 : 18:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Slobodno stavljate komentare ovdje, samo ćemo paziti tako da stavljamo prvo naslove, a onda upozorenja za spoiler. Mislim da bi svima trebalo biti jasno hoće li čitati komenatar ili ne

VG 3: Znak manitua (od 14 str.)
VG 4: Željezni čovjek (do 9 str.)



Znači, nakon pustolovine sa Jane i njezinom farmom, događaju se nove nevolje. Netko "razapinje" ljude između 2 stabla, palo je čak već 5 žrtava. Zapovjednik odluči povjeriti zadatak Telleru, ali daje mu u pratnju i Chin-Lao, kao da će oni više biti neprimjetni u tom zadatku. Ovaj Chin-Lao se zaista ispostavio kao pravi prijatelj i desna ruka Telleru. Uskoro nailaze na krivca, ali upadaju u zamku, u rudnik te bivaju živi zakopani. Jako neugodna situacija, ali nalaze nekako izlaz. Tu je i konj priskočio koji je pomogao Telleru u hvatanju zločinca.

Primjetio sam da je na kraju ove priče (koja se u biti neposredno nastavlja na sljedeću), da je na kraju jedna sličica koja je već bila iskorištena u kojoj epizodi prije.

Pa evo za usporedbu, VG 1: Utvrda rendžera, str. 99.



VG 3: Znak manitua, str. 50.



Nakon tog uspješno obavljenog zadatka, Teller je promoviran u vodnika. Ne treba ni spominjati koliko je Zubatom Billu to bilo krivo. Nakon par komičnih situacija u utvrdi, Teller je dobio novi zadatak da pođe u utvrdu Navajo predati jednu poruku, a ono što je dobro da će Teller usput moći tako vidjet svog oca.

Prvo stiže u grad gdje počinju neke naivne stvari, kad odleti sa onim balonom na potpuno dr. stranu, te usput sudjeluje iz prikrajka gledajući indijance koji se spremaju za pobunu. Uskoro zatim upoznaje jednu osobu koja se izgleda kao indijanac, a u biti je vladin izviđač. Njih 2 ulaze odmah u zajedničku suradnju, te nedugo zatim taj vladin izviđač biva uhvaćen od indijanaca koji ga krenu mučiti, ali Teller (opet malo naive) nalazi nekakav otvor na zemlji i tako dolazi blizu indijanaca i promatra razvoj situacije. Uskoro se situacija preokreće te indijanci odustaju od pobune.

Njih 2 se na kraju rastaju i Teller nastavlja dalje prema toj utvrdi prema kojoj se bio uputio. Kitov konj se vratio doma, pa su svi zabrinuti za njega, misleći da mu se nešto ružno dogodilo. Teller usput susreće neke ljude kojima je stoka ukradena, malo im pomaže, te odlazi u utvrdu da bi saznao da mu je otac otišao na novi zadatak. Opet ide u potragu za njim, ali slučajno nailazi na te kradljivce stokom, te zajedno sa svojim ocem (kojem su ti kradljivci stoke bili zadatak), zajedno riješe slučaj. Sve se vraća ponovno u normalu.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/02/2018 : 21:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Spock, znam da je tebi omiljeni junak Marty i valjalo bi da sve komentare pisane na tom mjestu jer epizoda nema recenziju vremenom prebaciš na forum. Forum je čitaniji, ovako ostane u paučini.
Meni čak naznaka "spojler" nakon par godina od izlaska izdanja nema puno smisla ali hajde, oznaka ne škodi... Uglavnom, ljepše je da se na forumu priča o konkretnim epizodama nego naslovnicama i crtežu.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 13/02/2018 21:43:39
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2018 : 22:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney
Uglavnom, ljepše je da se na forumu priča o konkretnim epizodama nego naslovnicama i crtežu.


Slažem se s ovim

VG 4: Željezni čovjek (od 10 str. do 46 str.)



Priča se nastavlja, Kit i otac se rastaju te Kit odmah susreće Chin-Lao koji ga je čekao 4 dana što ti je prijatelj ubrzo stižu u jedan gradić gdje se događa pljačka banke, te Chin-Lao bude zamijenjen za počinitelje i završava u zatvoru. Kit ga mora osloboditi iz zatvora svojim načinom jer se pučanstvo odlučilo na linč. Uskoro hvataju zločince, Kit i Chin-Lao s jedne strane, šerif i ekipa s druge strane. Malo priča naivna, ali ok.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/02/2018 : 23:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Spock, znam da je tebi omiljeni junak Marty i valjalo bi da sve komentare pisane na tom mjestu jer epizoda nema recenziju vremenom prebaciš na forum. Forum je čitaniji, ovako ostane u paučini.
Meni čak naznaka "spojler" nakon par godina od izlaska izdanja nema puno smisla ali hajde, oznaka ne škodi... Uglavnom, ljepše je da se na forumu priča o konkretnim epizodama nego naslovnicama i crtežu.



Slažem se da "ostane u paučini", ali imam običaj da kada pročitam neki strip, pročitam recenziju i ostavim komentar, a ako nema, ostavim komentar ispod naslovnice izdanja, pa ga prekopiram ako netko kasnije recenzira taj strip. Ima još članova koji rade na isti način. Na forumu komentiram rijetko, tek kada netko već nešto komentira o određenom stripu, kao npr. sada ovdje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 13/02/2018 23:15:32
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/02/2018 : 23:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney
Uglavnom, ljepše je da se na forumu priča o konkretnim epizodama nego naslovnicama i crtežu.


Slažem se s ovim

VG 4: Željezni čovjek (od 10 str. do 46 str.)



Priča se nastavlja, Kit i otac se rastaju te Kit odmah susreće Chin-Lao koji ga je čekao 4 dana što ti je prijatelj ubrzo stižu u jedan gradić gdje se događa pljačka banke, te Chin-Lao bude zamijenjen za počinitelje i završava u zatvoru. Kit ga mora osloboditi iz zatvora svojim načinom jer se pučanstvo odlučilo na linč. Uskoro hvataju zločince, Kit i Chin-Lao s jedne strane, šerif i ekipa s druge strane. Malo priča naivna, ali ok.



Evo da stavim svoj komentar na ovu epizodu:

Prijatelj u opasnosti, br. 4 - 36 str.

Chin-Lao i Kit su očevici pljačke banke, ali Chin-Lao biva optužen da je suučesnik. Kit mora naći krivce, jer prijatelju prijeti linč od strane pobješnjele rulje. Standardno naivan scenarij bez nekih bitnijih detalja.

(priča: 4, scenarij: 2, crtež: 6) - 40%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/02/2018 : 14:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock
Standardno naivan scenarij bez nekih bitnijih detalja.


Slažem se, nije neka priča da se pamti, dosta plitko..

VG 4: Željezni čovjek (od 46 str. do 87 str.)



Moram priznati da mi ova priča bila ful zanimljiva a sve je krenulo na početku sa onim indijancem na kojeg je netko pucao, te koji je uspio taman prozboriti par riječi prije smrti koje su Kita i Chin-Laoa uputile na ono tajanstveno jezero. Upravo ta misterija i nešto novo što dosad nismo imali prilike čitat kod M.Rendžera mi se svidjelo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/02/2018 : 15:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
VG 4: Željezni čovjek (od 46 str. do 87 str.)



Moram priznati da mi ova priča bila ful zanimljiva a sve je krenulo na početku sa onim indijancem na kojeg je netko pucao, te koji je uspio taman prozboriti par riječi prije smrti koje su Kita i Chin-Laoa uputile na ono tajanstveno jezero. Upravo ta misterija i nešto novo što dosad nismo imali prilike čitat kod M.Rendžera mi se svidjelo



Evo i moj komentar:

Željezni čovjek, br. 4 - 41 str.

Kit i Chin-Lao rješavaju tajnu željeznog čovjeka na otočiću tajanstvenog jezera. Možda i najpoznatija epizoda od ovih početnih. Ostaje lako u pamćenju zbog nesvakidašnje radnje i naslovnica (ne toliko ove Donatellijeve, koliko drugih izdanja). Najuzbudljiviji zaplet do sada, a onda kreću već prokušane i naivne scenarističke fore. Gambin crtež mi je malo atmosferičniji nego inače.

(priča: 5, scenarij: 3, crtež: 7, naslovnica: 8) - 59%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 14/02/2018 15:08:48
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/02/2018 : 23:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Spock - upravo tako, nesvakidašnja radnja što je pružilo jednu zanimljivu priču za razliku od primjerice radnji kakve su česte - pljačke banke ili krađa stoke..

VG 4: Željezni čovjek (od 87 str.)
VG 5: Gospodar munje (do 7 str.)



Isto jedna solidna priča, gdje mi se najviše dopao onaj inženjer, pokazao se dosta razumnim i poštenim likom (slično kao inženjer Robson iz Zagora, malo me na njega podsjetio). Onaj stari Stover i njegovi sinovi su protiv toga da željeznica ide preko njihove zemlje, što iskorištava "treća strana" krađom plaća i ubojstvom radnika i tako baca krivnju na Stovere, pa umalo dolazi do međusobnog sukoba sa ljudima iz željeznice koji sprečava Kit i Chin-Lao hvatajući prave zločince. Kasnije se vraćaju u utvrdu i Kit slučajno/neplanirano biva zaručen a Chin-Lao se podsmjehuje

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 15/02/2018 : 07:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Spock - upravo tako, nesvakidašnja radnja što je pružilo jednu zanimljivu priču za razliku od primjerice radnji kakve su česte - pljačke banke ili krađa stoke..

VG 4: Željezni čovjek (od 87 str.)
VG 5: Gospodar munje (do 7 str.)



Isto jedna solidna priča, gdje mi se najviše dopao onaj inženjer, pokazao se dosta razumnim i poštenim likom (slično kao inženjer Robson iz Zagora, malo me na njega podsjetio). Onaj stari Stover i njegovi sinovi su protiv toga da željeznica ide preko njihove zemlje, što iskorištava "treća strana" krađom plaća i ubojstvom radnika i tako baca krivnju na Stovere, pa umalo dolazi do međusobnog sukoba sa ljudima iz željeznice koji sprečava Kit i Chin-Lao hvatajući prave zločince. Kasnije se vraćaju u utvrdu i Kit slučajno/neplanirano biva zaručen a Chin-Lao se podsmjehuje



Željeznica neće proći, br 4/5 - 48 str.

Obitelj rančera želi spriječiti željeznicu da prođe preko njihove zemlje, a nestane i novac za plaće radnicima na željeznici. U pljački su i tri radnika poginula. Sumnja odmah pada na obitelj rančera, a naš Kit i Chin-Lao su tu da otkriju krivce. Nije loša epizoda. Nema nelogičnosti, a ni puno naivnosti u scenariju.

(priča: 6, scenarij: 6, crtež: 7) - 63%


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 15/02/2018 : 07:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@Spock - upravo tako, nesvakidašnja radnja što je pružilo jednu zanimljivu priču za razliku od primjerice radnji kakve su česte - pljačke banke ili krađa stoke..




Da, ali problem je što te "fantastične" vrijeđaju pamet vrtićkog djeteta, tako da su mi draže ove s krađama konja i stoke. Fantastično sam stavio pod navodnike, jer Lavezzolo je sve pokušavao realno objasniti.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/02/2018 : 16:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pročitao:

VG 5: Gospodar munje (od 8 str.)
VG 6: Alkemičareva igra (do 25 str.)



VG 5: Gospodar munje (od 8 str. do 55 str.)

Čovjek (nevin) nakon 4 godine izlazi iz zatvora. Ova priča mi se iskreno i nije nešto dopala. Možda zato što je falio simpatični Kinez Chin-Lao.

VG 5: Gospodar munje (od 55 str.)
VG 6: Alkemičareva igra (do 25 str.)

Puno bolja priča od prethodne, ovaj put tandem tvori Kit i O'Hara. Iako se u jednom trenutku razdvajaju nakon onih indijanaca, pošto Kit ne želi ostaviti svog konja kojeg je nažalost ugrizla zmija. I tu možda najbolji dio, Kit se prvi put susreće sa Frankijem luckasti Frankie Njih 2 nekako ulaze u suradnju te skupa rješavaju misterij nestalih kočija, a poslije toga odlaze skupa prema utvrdi gdje će Frankie postat novi rendžer.




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 16/02/2018 : 19:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Evo da i ja okačim svoje komentare za ove epizode!:





Četiri godine kasnije, br. 5 - 50 str.

Čovjek izlazi iz zatvora nakon što je odslužio 4 godine. Rendžeri su dobili anonimno pismo da mu nije siguran povratak na slobodu i naš junak dobija zadatak da ga upozori i malo istraži situaciju. Naivan zaplet, a ostatak ide po već uhodanoj šabloni. Nema ništa nerealno, ali ni originalno. Neočekivana je jedino situacija u kojoj revolveraš Larry Winter uspjeva izbjeći ruci pravde i zaklinje se na osvetu Malom rendžeru. To je prvi put da negativac bježi, pa ga možda opet vidimo!

(priča: 4, scenarij: 4, crtež: 7) - 50%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 16/02/2018 19:58:57
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 16/02/2018 : 20:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote


Gospodar munje / Ruke uvis!, br. 5/6 - 104 str.

U ovoj priči po prvi put saznajemo da se radnja odvija u 1840.-oj godini. Na početku i na kraju epizode imamo komične dogodovštine u utvrdi, što uvelike popravlja dojam.

Kit i O'Hara imaju zadatak pratiti kočiju, ali stjecajem ne baš previše logičnih okolnosti, ispostavilo se da moraju zaustaviti prodaju oružja indijanskom plemenu koje živi u brvnarama indentičnim bjelačkim u planinskim područjima!! Kad je Kit u pitanju uspjeh je zagarantiran, ali glavni negativac bježi. U potjeri Kitova konja ugrize zmija. O'Hara nastavi potjeru, a Kit ostaje pomoći konju. Tada na scenu stupa Frankie Bellevan, lutalica i propali kockar. Unatoč početnom neslaganju nastavljaju zajedno i u prvom gradu rješavaju misteriju nestalih kočija. Nakon uspješnog privođenja negativaca pravdi, Kit poziva Frankieja da se pridruži rendžerima!

Crtež varira, za razliku od prethodnih brojeva. Kao da je Gamba žurio ili prepravljao. Također, prvi put da jedna epizoda ima dvije naslovnice i to odlične, ali nemaju direktne veze s radnjom.

(priča: 5, scenarij: 4, crtež: 6, naslovnice: 7) - 52%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 16/02/2018 20:13:28
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/02/2018 : 20:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock
Neočekivana je jedino situacija u kojoj revolveraš Larry Winter uspjeva izbjeći ruci pravde i zaklinje se na osvetu Malom rendžeru. To je prvi put da negativac bježi, pa ga možda opet vidimo!


Dobro si me ovo podsjetio, baš ćemo vidjet hoće li se lik ponovno pojavit iskoristio je onu gužvu i samo "nestao".

quote:
Originally posted by Spock
..Kit poziva Frankieja da se pridruži rendžerima!


Vjerujem kako je sad Frankie ušao u Tellerov život, da će biti zasigurno puno zanimljivije i vjerojatno više komičnih situacija ali svakako mi drago da se već sad pojavio taj lik, nekako mislim da će odsada Chin-Lao više provoditi vremena u kuhinji, a novi dvojac na zadacima će biti Teller i Frankie, pretpostavljam.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 16/02/2018 : 20:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Spock
Neočekivana je jedino situacija u kojoj revolveraš Larry Winter uspjeva izbjeći ruci pravde i zaklinje se na osvetu Malom rendžeru. To je prvi put da negativac bježi, pa ga možda opet vidimo!


Dobro si me ovo podsjetio, baš ćemo vidjet hoće li se lik ponovno pojavit iskoristio je onu gužvu i samo "nestao".

quote:
Originally posted by Spock
..Kit poziva Frankieja da se pridruži rendžerima!


Vjerujem kako je sad Frankie ušao u Tellerov život, da će biti zasigurno puno zanimljivije i vjerojatno više komičnih situacija ali svakako mi drago da se već sad pojavio taj lik, nekako mislim da će odsada Chin-Lao više provoditi vremena u kuhinji, a novi dvojac na zadacima će biti Teller i Frankie, pretpostavljam.



Da, oni postaju nerazdvojni, a ni Chin-Lao se neće predati tako lako. Sad sam na broju 8, gdje je Kit Frankie-u odrezao brkove dok je spavao. Zamisli ti Kita! Nego, uskoro bi im se trebao pridružiti Ibrahim. Ne znam kada Ani Četiri Pištolja?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/02/2018 : 21:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ne znam ni ja kad se pojavljuje Ani Četiri Pištolja, ali sjećam se listajući malo Ludens brojeve da sam je vidio u broju 18, mora da se prije toga pojavljuje. Jedva čekam

Spock, jel ti imaš sve izdanja od VG-a ili skupljaš od Ludensa?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 16/02/2018 : 21:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Ne znam ni ja kad se pojavljuje Ani Četiri Pištolja, ali sjećam se listajući malo Ludens brojeve da sam je vidio u broju 18, mora da se prije toga pojavljuje. Jedva čekam

Spock, jel ti imaš sve izdanja od VG-a ili skupljaš od Ludensa?



Prvih četrdeset imam od VG, a nakon toga Ludens. Ako VG nastavi, mislim nabaviti i ove ostale od VG. Bolje su mi naslovnice, a i istovjetni su originalu - izuzev lošeg prijevoda, ali i tu su sigurno bolji od Ludensa.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12349 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/02/2018 : 21:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, nije mi jedino jasno zašto je VG odustao od ove serije stripova koju ja imam, mislim na ovih 9 komada, a kasnije su ponovno krenuli ispočetka samo su nastavili dalje..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/02/2018 : 22:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by ReemCP

Ne znam ni ja kad se pojavljuje Ani Četiri Pištolja, ali sjećam se listajući malo Ludens brojeve da sam je vidio u broju 18, mora da se prije toga pojavljuje. Jedva čekam

Spock, jel ti imaš sve izdanja od VG-a ili skupljaš od Ludensa?



Prvih četrdeset imam od VG, a nakon toga Ludens. Ako VG nastavi, mislim nabaviti i ove ostale od VG. Bolje su mi naslovnice, a i istovjetni su originalu - izuzev lošeg prijevoda, ali i tu su sigurno bolji od Ludensa.





Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/02/2018 : 07:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Aha, nije mi jedino jasno zašto je VG odustao od ove serije stripova koju ja imam, mislim na ovih 9 komada, a kasnije su ponovno krenuli ispočetka samo su nastavili dalje..



To je kiosk izdanje. Izdavali su još Texa i Juliju, i to vrhunska izdanja s obzirom na cijenu. Nije se prodavalo, pa su Texa i Juliju prestali izdavati, MR poskupili i limitirali na 500 komada. Naknadno su izdali i prvih 9 brojeva s Donatellijevim naslovnicama, ali samo u nakladi od 200 komada. S Julijom su imali eksperiment u vidu povećanja formata, ali to je bila katastrofa.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000