forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7010 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 16/02/2020 : 14:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mene ipak najviše kopka jesu li na kraju u pitanju bili tvorovi ili stjenice, ili možda stjenice nastanjene na tvorovima.
P.S. Spock, žao mi je što ti to moram reći, ali tvoj fotoaparat je još gori od onoga kojeg je jedno vrijeme koristio naš Reem.






Znam ja to DODSFERD. Mobitel koji je star 4 godine i kojeg sam tada platio 200 kn i ne može bolje. Još kad bih ti kazao da veliku većinu komentara i glavninu recenzija pišem na njemu, plaćam sve račune..., onda je stostruko isplatio svaku lipu koju sam dao za njega.
Čudo od mobitela! Ne mijenjam ga dok ne krepa iako mi je i ekran u padu naciknuo!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 16/02/2020 14:42:24
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/02/2020 : 00:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@wesskowaz - ako ti nije problem staviti autore i table (linkovi) kao ono što Solar radi u temi "Novi Zagor u Italiji.." Baš bi volio "zavirit" malo unutra da vidim crtež..



Trudicu se. :)

Soggetto: Giorgio Pezzin
Copertina: Massimo Rotundo
Titoli episodi: L'Assassino è tra Noi | I Tre Serpenti | Il Tesoro Nascosto [2ª parte]
Anno prima edizione: 1979
Disegni: Lina Buffolente | Luigi Merati | Lina Buffolente e Luigi Merati
Sceneggiatura: Giorgio Pezzin
Personaggio: Il Piccolo Ranger

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/02/2020 : 12:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Mene ipak najviše kopka jesu li na kraju u pitanju bili tvorovi ili stjenice, ili možda stjenice nastanjene na tvorovima.
P.S. Spock, žao mi je što ti to moram reći, ali tvoj fotoaparat je još gori od onoga kojeg je jedno vrijeme koristio naš Reem.

Uh, znači ovdje tvorovi, tamo stjenice Nije baš da je slično.

Što se tiče moba, još koristim taj stari, ali ne više za slike

quote:
Originally posted by wesskowaz

Trudicu se. :)

Super, i ako postoji koja tabla, pa slobodno stavi



@Dwayne - ako čitaš ovo, baš mi drago da si se vratio komentiranju recenzija Vidim da si Kita komentirao, odlično A i ocjene su nam tu približno jednake.



P.S. nalazimo se na stranici 69 ove teme, a čudo da Curunir nije ništa komentirao

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/02/2020 : 15:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by DODSFERD

Mene ipak najviše kopka jesu li na kraju u pitanju bili tvorovi ili stjenice, ili možda stjenice nastanjene na tvorovima.
P.S. Spock, žao mi je što ti to moram reći, ali tvoj fotoaparat je još gori od onoga kojeg je jedno vrijeme koristio naš Reem.






Znam ja to DODSFERD. Mobitel koji je star 4 godine i kojeg sam tada platio 200 kn i ne može bolje. Još kad bih ti kazao da veliku većinu komentara i glavninu recenzija pišem na njemu, plaćam sve račune..., onda je stostruko isplatio svaku lipu koju sam dao za njega.
Čudo od mobitela! Ne mijenjam ga dok ne krepa iako mi je i ekran u padu naciknuo!


Pa to je okrutno iskorištavanje jeftine radne snage preko svih granica, toga nema čak ni u PRC-u jer tamo ljudi dobiju barem šaku riže dnevno.


quote:
Originally posted by ReemCP
Uh, znači ovdje tvorovi, tamo stjenice Nije baš da je slično.


Tko prevodi Strip Agent izdanje, ako je u pitanju Cvitaš čudno kako je 8 godina kasnije potpuno promijenio pjesmu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/02/2020 : 20:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Tko prevodi Strip Agent izdanje, ako je u pitanju Cvitaš čudno kako je 8 godina kasnije potpuno promijenio pjesmu.

Nažalost, ne piše tko prevodi, bar u ovom broju koji sam gledao Zanimljivi su mi inače ti prijevodi, kad vidim različita izdanja istih stripova, pa načine na koji su rečenice nešto drugačije interpretirane, kako je tko preveo.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 18/02/2020 : 23:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:


[quote]Originally posted by wesskowaz

Trudicu se. :)

Super, i ako postoji koja tabla, pa slobodno stavi










https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6593 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 19/02/2020 : 00:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP - s malim izmjenama upravo s ove teme lijepim komentare na objavljene recenzije. Raniji brojevi su druga priča, teško da ću to moći opet čitati uskoro, zaostajem na svim životnim poljima, nisam krenuo u 2020. po željama. Entuzijazam mi popustio, manje čitam, imao sam i skoro dva tjedna gripe... Divim se tebi npr., rokaš i s Nickom Raiderom, Spock recenzira sve živo, svaka čast.

loading...
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7010 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 19/02/2020 : 07:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

@ReemCP - s malim izmjenama upravo s ove teme lijepim komentare na objavljene recenzije. Raniji brojevi su druga priča, teško da ću to moći opet čitati uskoro, zaostajem na svim životnim poljima, nisam krenuo u 2020. po željama. Entuzijazam mi popustio, manje čitam, imao sam i skoro dva tjedna gripe... Divim se tebi npr., rokaš i s Nickom Raiderom, Spock recenzira sve živo, svaka čast.



Meni je entuzijazam jako visoko možda upravo zato jer žestoko šaram sa stripovima i recenzijama. Zanimljivo je da mi za svaku novu recenziju koju pišem treba sve više vremena. Daleko je to od Mister No recenzija koje sam odrađivao u jedan dan. Sada sam na dvadesetak dana, ali zato su recenzije i kvalitetnije.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/02/2020 : 10:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

https://i.postimg.cc/fLF3kf6p/1.jpg

https://i.postimg.cc/WbZWn2wq/2.jpg

https://i.postimg.cc/XvsQJX4m/3.jpg

Hvala ti na ovome, super mi je ovo za vidjet Crtež mi se dopada ovako na prvu, a i koliko je samo Kit drugačiji (odrastao) u usporedbi sa ovim početnim pričama.

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

@ReemCP - s malim izmjenama upravo s ove teme lijepim komentare na objavljene recenzije. Raniji brojevi su druga priča, teško da ću to moći opet čitati uskoro, zaostajem na svim životnim poljima, nisam krenuo u 2020. po željama. Entuzijazam mi popustio, manje čitam, imao sam i skoro dva tjedna gripe... Divim se tebi npr., rokaš i s Nickom Raiderom, Spock recenzira sve živo, svaka čast.

Hvala Dwayne Ajde, drago mi je da je ta gripa iza tebe, primjetio sam da te jedno vrijeme nema i da si nešto smanjio upise po forumu na svim poljima. Nadam se da ćeš naći vremena i pokušati si organizirati vrijeme, ja koristim slobodno vrijeme koliko god mogu, jer svjestan sam kad dođu oni topliji dani, da će samim time biti i manje vremena za čitanje.

Mogu ti samo reći da smatram da će recenzije biti još bolje, evo nekako sam uvjeren za recenzije (koje još nisam poslao Solaru) "Željezni Čovjek" i "Željeznica neće proći" da će biti moje najbolje recenzije dosad što sam radio. U "željeznici" kad sam ju dovršio, bila je sasvim OK, ali Spock mi je dao savjet da malo neki dio proširim i mogu reći samo da je sad to puno bolja recenzija nego kako je prvotno bila Ali o tome više jednog dana kad osvane na sajtu

quote:
Originally posted by Spock

Meni je entuzijazam jako visoko možda upravo zato jer žestoko šaram sa stripovima i recenzijama. Zanimljivo je da mi za svaku novu recenziju koju pišem treba sve više vremena. Daleko je to od Mister No recenzija koje sam odrađivao u jedan dan. Sada sam na dvadesetak dana, ali zato su recenzije i kvalitetnije.

To je doista super kad obrađuješ različite junake, ajmo reći da ti nikada ne padne koncentracija (neka motivacija je uvijek prisutna) i ne dovodiš se u stanje nekakve monotonije (da si samo na jednom junaku). Iako imamo recezenata izuzetaka koji odskaču od tih nepisanih pravila (znamo jednog takvog ).

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/02/2020 : 00:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Spock, Reem

Može li netko skenirati naslovnice VG #28 i #29?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/02/2020 : 01:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Poslao ti sad na mail, pa ako budu dobre

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/02/2020 : 01:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ne znam zašto ali obadvije su izdužene, proporcije nisu normalne.
Ali nije ni toliko bitno, imamo alternativu.

Edited by - solar on 24/02/2020 01:39:24
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7010 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/02/2020 : 08:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Ja se već zabrinuo kako već nekoliko dana nema nijedne Reemove recenzije Kita Tellera.
Ali nema straha!

Još jedna recenzija najpopularnijeg rendžera Teksasa u Reemovoj izvedbi:

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-vg-28-crna-munja/2384/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/02/2020 : 10:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ne znam zašto ali obadvije su izdužene, proporcije nisu normalne.
Ali nije ni toliko bitno, imamo alternativu.


Zaista su izdužene Nisam bio odmah ni skužio.

quote:
Originally posted by Spock

Ja se već zabrinuo kako već nekoliko dana nema nijedne Reemove recenzije Kita Tellera.



Mali izlet van utvrde (sa Nickom) i povratak natrag u utvrdu

Meni je ovo i dan danas dobra epizoda, a i draga mi bila u djetinstvu pa je zadovoljstvo pisanja o toj priči bilo još slađe. Imam jednu sliku moje preostale LMS kolekcije koju sam ja nekad čitao u djetinstvu i što mi je preostalo od Tellera, a među njima je i "Crna Munja" (bio sam već stavljao ovu sliku u temi, ali je bila istekla):


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7010 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/02/2020 : 18:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ali nije ni toliko bitno, imamo alternativu.



Taman sam ti išao predložiti da za recenziju Killer Jim iskoristiš cover koji stvarno pripada toj epizodi, kad si već isti cover iskoristio za novu Reemovu recenziju Crna Munja, kad ono ti si to sam već odradio!

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lu-14-15-killer-jim/2207/


Svaka čast na pedantnosti i volji, solar.




Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 24/02/2020 19:01:09
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12507 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/02/2020 : 19:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlično je to riješeno Ove Kitove recenzije koje još nisam poslao, svakoj sam već dodijelio njen cover (kao i onima koje sam poslao), tako da ne dođemo u situaciju da imamo duplih na sajtu. Zeznuto je to na početku kad je više tih pričica po 36, 40, 60 stranica, nekad ih je više u jednom te istom stripu pa sad ti znaj odabrati pravi cover

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 24/02/2020 19:39:42
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4813 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/02/2020 : 18:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Uslijed mnoštvo nemilih i tužnih vijesti u ovom svijetu i jedna lijepa vijest iz Vangogha .
U travnju izlazi nova tura Malog rendžera i to 9 brojeva.
Prijevodi su već gotovi.


Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7010 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/02/2020 : 18:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Uslijed mnoštvo nemilih i tužnih vijesti u ovom svijetu i jedna lijepa vijest iz Vangogha .
U travnju izlazi nova tura Malog rendžera i to 9 brojeva.
Prijevodi su već gotovi.



Pa to je vrhunska vijest!

Hvala na obavijesti, Rakosi!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 28/02/2020 : 19:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Odlična vijest. Poznavajući VG ipak će to malo kasniti ali svejedno ide brže nego se očekivalo.

Ako se dobro sjećam trebalo bi popunjavati zaostatke u ovoj turi.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 28/02/2020 : 19:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Toooooooooooooo!!!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7010 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 28/02/2020 : 20:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Odlična vijest. Poznavajući VG ipak će to malo kasniti ali svejedno ide brže nego se očekivalo.




Možda je tome pripomogla agresivna kampanja na ovom sajtu!


quote:

Ako se dobro sjećam trebalo bi popunjavati zaostatke u ovoj turi.




Tako je rečeno. To bi trebali biti VG 88-96, odnosno redovni brojevi 92-100. E sad, bi li bilo previše očekivati da stotka bude u koloru?


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/02/2020 : 21:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mislim kako je bolje da ide u c/b verziji, ako je suditi po Zagoru onda taj starinjski kolor nije da se čovjek usreći.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18395 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/02/2020 : 04:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Deco moja.. Volim vas...
Svi vi dokazujete da Teller zasluzuje svoje mesto i u današnje doba...
A epizode ko je dolaze u VG i Ludensu če dokazat ce da ona tvrdnja da se radi o stripu
koga je pregazilo vrijeme ne pije vodu.. Nimalo... Ni blizu nije tako.. Mi to znamo a ko to ne vidi sam si je kriv..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 29/02/2020 04:07:46
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4813 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 01/03/2020 : 00:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Wesskowaz ako ti nije problem stavi sljedeću naslovnicu po If edizionu Kit Telera broj 94, i ova je vrhunska
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4813 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 01/03/2020 : 00:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Deco moja.. Volim vas...
Svi vi dokazujete da Teller zasluzuje svoje mesto i u današnje doba...
A epizode ko je dolaze u VG i Ludensu če dokazat ce da ona tvrdnja da se radi o stripu
koga je pregazilo vrijeme ne pije vodu.. Nimalo... Ni blizu nije tako.. Mi to znamo a ko to ne vidi sam si je kriv..



+1
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000