forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 88

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/06/2018 : 10:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by Dr. Zistis
i to je to

... osvajaju Mundijal?


Prolasku grupe
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 11/06/2018 : 10:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
...jesam ja pasionirani ljubitelj SF-a ali nisam fanatik
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 17/06/2018 : 13:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Dobro je što Kostić neigra,igraju Luka i Sergej.
Ocekuje se pobeda.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 17/06/2018 : 14:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Kad je FSS presao na PUMA opremu?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/06/2018 : 14:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Poluvreme...dobijamo ovo, bolji smo
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/06/2018 : 14:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ovi imaju dobar bunker. Devet igraca im stoji izmedju senaesterca i polukruga, tesko ih je probiti. Bice tesko dati gol, oni ce ciljati na kontru.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/06/2018 : 14:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/06/2018 : 16:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Čestitke susjedi!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 17/06/2018 : 16:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Nije loše, naprijed dosta traljavo.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/06/2018 : 17:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ovo je delovalo skroz korektno. Sergej i Tadic vrlo dobri. Ali i dalje je to sve fudbalska mafija.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
667 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 17/06/2018 : 18:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
Ljajic - nista.
Mitrovic - sta reci.
Ostali korektni.
Ipak je sve ovo nedovoljno da se protiv neke ozbiljnije ekipe napravi dobar rezultat.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 17/06/2018 : 18:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

Ljajic - nista.
Mitrovic - sta reci.
Ostali korektni.
Ipak je sve ovo nedovoljno da se protiv neke ozbiljnije ekipe napravi dobar rezultat.



Kostić je bio kriminalan, njegov nastup se nikako ne može nazvati korektnim.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/06/2018 : 19:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Mora vise da se trci, igraci u sredini se kriju od lopte.
Matic uglavnom vracao nazad, a stoperi se dodavali, pa ispucavali.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 17/06/2018 : 19:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Ključ svega je Švajcarska, dok se taj meč ne završi i ne vidimo gde smo neću ništa da pričam.
Ali eto, ukoliko (a da 3 puta kucnem o drvo,za sada napominjem ovo naravno hipotetički) dobijemo Švajcarsku, te ozbiljnije ekipe protiv kojih ne možemo ne bi nam ni stojale na putu sve do polufinala (uzimam u obzir da Nemci možda neće biti prvi u njihovoj grupi).

U suštini, krajnji rezultat je bitan, sve ostalo ne, niko se posle neće sećati ko je i na koji način dokle stigao već samo da je stigao.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/06/2018 : 21:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Sad već odosmo u polufinale?

Protiv Švajcarske ćemo baš, baš teško igrati. A već posle nas čekaju Švedska/Nemačka/Meksiko i to je već nivo na kojem mi jednostavno nismo.

Naravno, lopta je okrugla i sve je moguće, ali volim da budem realan.
A voleo bih ne samo polufinale, već i malo više.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/06/2018 : 21:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Pobjedi se ne gleda u zube, ne treba tražiti dlaku u jajetu. Čestitke susjedima!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/06/2018 : 22:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nakon ove slabe predstave Brazilaca, ozbiljno sam se zabrinuo ko ce biti Srbiji protivnik u finalu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/06/2018 : 22:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Pobjedi se ne gleda u zube, ne treba tražiti dlaku u jajetu. Čestitke susjedima!



Ma pobeda je super, čak je i igra bila dobra. Samo što je moglo biti 2:0, ili 3:0, što bi nam bilo od još veće koristi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/06/2018 : 22:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Pobjedi se ne gleda u zube, ne treba tražiti dlaku u jajetu. Čestitke susjedima!



Ma pobeda je super, čak je i igra bila dobra. Samo što je moglo biti 2:0, ili 3:0, što bi nam bilo od još veće koristi.


Mudro zboris...jbg
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 17/06/2018 : 23:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Sad već odosmo u polufinale?

Protiv Švajcarske ćemo baš, baš teško igrati. A već posle nas čekaju Švedska/Nemačka/Meksiko i to je već nivo na kojem mi jednostavno nismo.

Naravno, lopta je okrugla i sve je moguće, ali volim da budem realan.
A voleo bih ne samo polufinale, već i malo više.



A izem ga, znam ja da nema svako baš tu dozu inteligencije da protumači moj post kako treba, ali šta da se radi, majka priroda nas nije sve jednako darivala.

Ko god prošao grupu, Srbija ili Švajcarska ako to bude sa drugog mesta u potencijalnom putu do polufinala najverovatnije će igrati prvo sa Meksikom pa posle sa ili Engleskom ili Poljskom ili Kolumbijom ili Senegalom i to je činjenica.Naravno da su i to teški protivnici, ali ako su to ekipe pred kojima treba skinuti gaće i pre nego što je utakmica počela i reći da protiv takvih ekipa nema nikakve šanse, onda ne treba ni igrati fudbal.
E sad, znam da je tumačenje kostura žreba viša matematika za neke ljude, ali to nije moj problem već njihov.

Edited by - maelstrom on 17/06/2018 23:21:17
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 17/06/2018 : 23:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
I čuj Meksiko je na nivou više od Srbije?Znači Srbija ne treba ni da izlazi na teren i barem pokuša nešto protiv takve velesile koja je samo jednom igrala četvrtfinale (kao domaćini), a učesnici su praktično skoro svakog svetskog prvenstva?
Treba pogledati klubove za koje igraju meksički igrači i one za koje igraju srpski.Zatim, treba pogledati prosek godina.
Svakako je Meksiko odlična ekipa što je pokazala i protiv Nemačke, ali napisati da su oni neka druga dimenzija u odnosu na Srbiju i da Srbija ne treba ni da pokušava ništa protiv nih je ne znam ni ja šta, niti šta bih na to napisao.

Edited by - maelstrom on 17/06/2018 23:28:00
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
667 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 18/06/2018 : 00:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by vladar

Ljajic - nista.
Mitrovic - sta reci.
Ostali korektni.
Ipak je sve ovo nedovoljno da se protiv neke ozbiljnije ekipe napravi dobar rezultat.



Kostić je bio kriminalan, njegov nastup se nikako ne može nazvati korektnim.



Njega nisam ni racunao, usao je sa klupe. A da je bio los, bio je.
Ne bih isao toliko daleko do protivnika u 1/8, jer mozemo da budemo I poslednji u grupi.

Za sada su, po meni, Mexikanci otkrovenje prvenstva.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/06/2018 : 08:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom

quote:
Originally posted by manhunter

Sad već odosmo u polufinale?

Protiv Švajcarske ćemo baš, baš teško igrati. A već posle nas čekaju Švedska/Nemačka/Meksiko i to je već nivo na kojem mi jednostavno nismo.

Naravno, lopta je okrugla i sve je moguće, ali volim da budem realan.
A voleo bih ne samo polufinale, već i malo više.



A izem ga, znam ja da nema svako baš tu dozu inteligencije da protumači moj post kako treba, ali šta da se radi, majka priroda nas nije sve jednako darivala.

Ko god prošao grupu, Srbija ili Švajcarska ako to bude sa drugog mesta u potencijalnom putu do polufinala najverovatnije će igrati prvo sa Meksikom pa posle sa ili Engleskom ili Poljskom ili Kolumbijom ili Senegalom i to je činjenica.Naravno da su i to teški protivnici, ali ako su to ekipe pred kojima treba skinuti gaće i pre nego što je utakmica počela i reći da protiv takvih ekipa nema nikakve šanse, onda ne treba ni igrati fudbal.
E sad, znam da je tumačenje kostura žreba viša matematika za neke ljude, ali to nije moj problem već njihov.




Slušaj me dobro: znam ja da su kompleksi čudo i da se ti dosta puta osećaš inferiorno pa zato ovako reaguješ. ALI: još jednom reaguj ovako i letiš. Nemam volje da nekog terapeutišem ovako onlajn.

Znam odavno da si od onih koji će da brane srBsku čast uvek, ali zabole me. Ja sam od onih koji će žaliti posle pobede od 1:0 zašto nije bilo 3:0, kad je moglo. Od onih sam koji će da se nerviraju kad Đoković izgubi zbog svoje psihe, a ti si od onih koji posle poraza pričaš da je on ipak najbolji svih vremena. I znam da je za neke to neshvatljivo, ali šta ću. Nađi nekog u ustanovi da ti objasni šta to znači.

Slobodno ignoriši moje postove. Ja da sam video da se pozivam na tvoj post, ništa ne bih ni napisao, najozbiljnije. Nisam ni gledao. Znam da si od onih koji polete posle dobro izvedenog kornera i vidiš Srbiju barem u polufinalu, pošto nam, jelte, mesto tamo i jeste oduvek. A onda su nam krive sudije, Vatikan, mafija, UEFA, FIFA, Kinološko udruženje Voždovca i slično.

Tako da...uživaj. ŽIvot je lep.


I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 18/06/2018 08:33:59
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/06/2018 : 08:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Iako Srbi nisu bas na nekom velikom igrackom nivou, i meni se cini da put do polufinala nikad nije bio laksi. Neka daju sve od sebe, pa da vidimo.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/06/2018 : 09:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Pobjedi se ne gleda u zube, ne treba tražiti dlaku u jajetu. Čestitke susjedima!



Ma pobeda je super, čak je i igra bila dobra. Samo što je moglo biti 2:0, ili 3:0, što bi nam bilo od još veće koristi.


Mudro zboris...jbg



Ma zeznuli su nas Šviceri samo tako. Samo nam pobeda protiv njih igra, a to je već zajebana stvar. Nadati se da ćemo lako da pobedimo ekipu koja je igrala 1:1 protiv Brazila i Španije je nerealno. Moguće jeste, ali je nerealno da ćemo mi to uraditi bez muke.

A onda dalje, ako budemo prvi ili drugi: idemo na Meksiko ili Nemačku. Švabe ko Švabe, a Meksiko je juče upravo te Švabe pobedio. Tako da ne mogu da kažem da je izbor lak.

Voleo bih ja da nas vidim u finalu, to bi mi bilo ostvarenje snova, ali jbg, realan sam.

Šviceri juče u analizi meča protiv Brazila pričaju kako smo mi možda i opasniji protivnik od Karioka (!). Ne zato što misle da smo mi bolja ekipa, već zato što imaju tu dozu predostrožnosti. A mi posle srećne pobede već pričamo o nekim polufinalima. U tome je razlika...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 88 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000