forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Vrh bogova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/05/2011 : 22:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Na svojoj trećoj ekspediciji na Mount Everest, George Herbert Leigh Mallory je nestao zajedno sa svojim partnerom Andrewom Irvineom, nakon što je viđen svega nekoliko stotina metara od vrha. 1993., u maloj nepalskoj trgovini, Makoto Fukamachi, fotograf koji prati japansku ekspediciju koja je krenula u osvajanje Everesta, naleti na stari fotoaparat - Vest Pocket Autographic Kodak Special. Model koji je Mallory nosio sa sobom kad je poginuo. Je li moguće da je to baš njegov fotoaparat? I krije li on u sebi odgovor na nikad razjašnjenu misteriju: jesu li Mallory i Irvine poginuli prilikom uspona ili silaska s vrha? Jer, to bi onda značilo da su osvojili Mount Everest više od tri desetljeća prije Hillaryja...

Ova napeta i uzbudljiva mješavina trilera, drame i akcije, izvrsno napisana i briljantno nacrtana će vas ostaviti bez daha. Zaboravite sve što ste mislili da znate o mangama, ostavite predrasude sa strane i uzmite Vrh bogova u ruke. Nećete zažaliti.

Kao i obično, tu je obimni preview od čak 245 stranica: http://www.fibra.hr/download.asp?ID=68

Vrh bogova • C/B • 150 x 210 mm • tvrdi uvez • Scenarij Baku Yumemakura • Crtež Jiro Taniguchi • Prijevod Nikola Pezić • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Cijena 100 Kn

Trouble will find me

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/05/2011 : 22:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
otvaram thread glupih pitanja

je li ovo izaslo 5 odvojenih stripova, ili kako....?

jer, buni me pet numerisanih naslovnica, preview od 250 strana, i cena od 100 kuna

ne mogu nikako da ih dovedem u vezu (:

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/05/2011 : 22:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Evo, ovo bi trebalo biti dovoljno jasno:
http://www.fibra.hr/index.asp?cat=3&SeriesID=25&TitleID=0&AuthorID=0&ListType=1

Ali da, 5 stripova (cijeli serijal), prosjecno 320 stranica po knjizi, cijena svake knjige 100 kuna.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/05/2011 : 23:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
e to
thanx

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 17/05/2011 : 23:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Kad ce u striparnice i kakav ce biti popust za mafest?
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 17/05/2011 : 23:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
Nesto razmisljam, ne bi bilo loshe da se uvede neki fazon specijalnih cena za prvi period od npr. 15 ili mesec dana...i jos kad bi to bilo i u striparnicama u Srbiji....ne bih morao da pravim plan kupovine...odmah bi sve pokupovao :D

Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 17/05/2011 : 23:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo konacno da i ja dozivim da mi nesto od Fibre deluje privlacno..
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/05/2011 : 23:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
ovo je smeće,ne kupujte ovo,doli fibra,gori libellus,doli markos,živili dado i dado,živio slobo,živio marlowe,doli s izdajicama,doli profiteri,doli vlaji iz muća,živio lenjin,živio karl marx,ne kupujte ovo,preskupo je,naslovnice su užas,ovo u štampi košta 25 kuna,markos je gulikoža,megaloman,marko je židov,prodaje stripove po skladištima,posudio sam mu lovu ima 5 godina,nije mi vratio,dveribadu je ukrao 5 kompleta,meni je ukrao komplet spunka kad je bio kod mene,i auto na baterije,marko je ćelava debela svinja,marko ima malog pišu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/05/2011 : 23:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dermentor

Kad ce u striparnice i kakav ce biti popust za mafest?


Trebao bi sutra izaći iz tiska, a samim tim i biti dostupno u striparnicama. Mafest cijena bi trebala biti 85 kn.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/05/2011 : 23:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by austin

Nesto razmisljam, ne bi bilo loshe da se uvede neki fazon specijalnih cena za prvi period od npr. 15 ili mesec dana...i jos kad bi to bilo i u striparnicama u Srbiji....ne bih morao da pravim plan kupovine...odmah bi sve pokupovao :D


Razmislit ću. Ali previše mi je to papirologije:(

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/05/2011 : 23:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

ovo je smeće,ne kupujte ovo,doli fibra,gori libellus,doli markos,živili dado i dado,živio slobo,živio marlowe,doli s izdajicama,doli profiteri,doli vlaji iz muća,živio lenjin,živio karl marx,ne kupujte ovo,preskupo je,naslovnice su užas,ovo u štampi košta 25 kuna,markos je gulikoža,megaloman,marko je židov,prodaje stripove po skladištima,posudio sam mu lovu ima 5 godina,nije mi vratio,dveribadu je ukrao 5 kompleta,meni je ukrao komplet spunka kad je bio kod mene,i auto na baterije,marko je ćelava debela svinja,marko ima malog pišu


Ma daj, auto uopće nije bio na baterije!

Trouble will find me
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/05/2011 : 00:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by globinjo

ovo je smeće,ne kupujte ovo,doli fibra,gori libellus,doli markos,živili dado i dado,živio slobo,živio marlowe,doli s izdajicama,doli profiteri,doli vlaji iz muća,živio lenjin,živio karl marx,ne kupujte ovo,preskupo je,naslovnice su užas,ovo u štampi košta 25 kuna,markos je gulikoža,megaloman,marko je židov,prodaje stripove po skladištima,posudio sam mu lovu ima 5 godina,nije mi vratio,dveribadu je ukrao 5 kompleta,meni je ukrao komplet spunka kad je bio kod mene,i auto na baterije,marko je ćelava debela svinja,marko ima malog pišu


Ma daj, auto uopće nije bio na baterije!


je,i to one štedne šta koštaju 150 kuna svaka...a u auto stane 6 komadapovuci riječ inače rušim sajt

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/05/2011 : 00:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

ovo je smeće,ne kupujte ovo,doli fibra,gori libellus,doli markos,živili dado i dado,živio slobo,živio marlowe,doli s izdajicama,doli profiteri,doli vlaji iz muća,živio lenjin,živio karl marx,ne kupujte ovo,preskupo je,naslovnice su užas,ovo u štampi košta 25 kuna,markos je gulikoža,megaloman,marko je židov,prodaje stripove po skladištima,posudio sam mu lovu ima 5 godina,nije mi vratio,dveribadu je ukrao 5 kompleta,meni je ukrao komplet spunka kad je bio kod mene,i auto na baterije,marko je ćelava debela svinja,marko ima malog pišu



za ovo zadnje nećemo ni pitati kako znaš
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/05/2011 : 00:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

ovo je smeće,ne kupujte ovo,doli fibra,gori libellus,doli markos,živili dado i dado,živio slobo,živio marlowe,doli s izdajicama,doli profiteri,doli vlaji iz muća,živio lenjin,živio karl marx,ne kupujte ovo,preskupo je,naslovnice su užas,ovo u štampi košta 25 kuna,markos je gulikoža,megaloman,marko je židov,prodaje stripove po skladištima,posudio sam mu lovu ima 5 godina,nije mi vratio,dveribadu je ukrao 5 kompleta,meni je ukrao komplet spunka kad je bio kod mene,i auto na baterije,marko je ćelava debela svinja,marko ima malog pišu



za ovo zadnje nećemo ni pitati kako znaš


pa ti si mi jednom davno rekao,sjećaš se


doli kapitalizam
doli buržoazija
dajte nam kruva i rada
bolje grob nego rob
oćemo osmosatno vrijeme
dajte nam plaće
jaco odlazi
doli vlada
živio proleterijat
živila crvena rusija

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/05/2011 : 07:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
stinky hakirao globinjov nick

sto se tice stripa, ono sto Taniguchi dohvati to mora biti dobro.
Procitao sam masu njegovih stripova i dijelim ih na dobre i odlicne.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/05/2011 : 15:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Moran priznat da mi u početku kad sam tek vidija najavu prije par miseci nije izgledalo napeto. Niti najmanje. Al nakon pročitane polovice previewa mogu reć da sam se skroz navuka i strašno mi se sviđa! Priča je dinamična i zanimljiva, a crtež odličan.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/05/2011 : 15:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Jel' mu neko natrljao guzicu paprikom?? Cujem da tovari hoce od toga da polude..
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 18/05/2011 : 17:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Dakle, u petak bi moglo biti sigurno u striparnicama?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 18/05/2011 : 17:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
dobra strana previewa: navukao me na strip (jako) iako nisam niti čuo za ovo niti imao u planu kupiti
loša strana previewa: slijedećih nekoliko mjeseci ne doručkujem na poslu
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 18/05/2011 : 18:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
Konačno!!!

Hvala Marko, hvala Fibra! E, još da ima netko iz Mostara u Makarskoj...







https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/05/2011 : 18:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by austin

Nesto razmisljam, ne bi bilo loshe da se uvede neki fazon specijalnih cena za prvi period od npr. 15 ili mesec dana...i jos kad bi to bilo i u striparnicama u Srbiji....ne bih morao da pravim plan kupovine...odmah bi sve pokupovao :D


Razmislit ću. Ali previše mi je to papirologije:(


Onda moraš razmisliti, jer ovo je jedina normalna opcija koja donosi korist i izdavaču i vernim kupcima.
Pa nisu Slobo i Dade ludi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/05/2011 : 13:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, nije to sve baš tako jednostavno. Vidjet ću.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 19/05/2011 : 23:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Ovo japanski stripovi baš nekako zrače

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste

Edited by - Born To Run on 19/05/2011 23:36:09
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 20/05/2011 : 07:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

dobra strana previewa: navukao me na strip (jako) iako nisam niti čuo za ovo niti imao u planu kupiti
loša strana previewa: slijedećih nekoliko mjeseci ne doručkujem na poslu



Pa barem češ smršavit ...
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 20/05/2011 : 21:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

Konačno!!!

Hvala Marko, hvala Fibra! E, još da ima netko iz Mostara u Makarskoj...



Ima dosta Mostaraca u Makarskoj...
Go to Top of Page

Dekadent
Starting Member



25 Posts

Member since 15/05/2011

Posted - 21/05/2011 : 20:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dekadent a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast fibra
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000