forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/06/2018 : 20:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Kao i sve nogometne teme, najmanje nogometa!



jebu nas po topicima ovi dežurni hejteri..
treba ih sve staviti na ignor i mir

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 13/06/2018 20:08:16
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/06/2018 : 21:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Po toj logici bi svi trebali otići iz Države?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 13/06/2018 : 21:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Pomladit reprezentaciju nakon Eura i Čačiću osmogodišnji ugovor...

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 13/06/2018 : 21:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Uvesti jugopravilo.
Nakon nerješenog penali i pobjedniku bod.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 13/06/2018 : 22:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Mene boli ona stvar ko bu sjedio u loži....mene zanima dali smo spremni rasturiti šuplju argentinsku obranu..dali budemo navaljivali i pobjedili ili kao obićno ko šupci se branili jer su oni šatro velika argentina..(što danas objektivno kao ekipa nisu)

Ne znam što je tragičnije. Da netko u vašim godinama ima takav kmetski "kruha i igara" mentalitet, ili elementarno nepoznavanje gramatike. I srpske i hrvatske.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 13/06/2018 : 22:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kad je većinu života proveo u Rusiji.
To je mučki provokator sa Staljinovom slikom na zidu.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 13/06/2018 : 22:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Na Hrvatsku spuštaju... ne znam, kec "siguran", hc x...

https://www.flashscore.de/spiel/0jNhw35T/#quotenvergleich;1x2-quoten;endstand

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/06/2018 : 23:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by risbozg

Mene boli ona stvar ko bu sjedio u loži....mene zanima dali smo spremni rasturiti šuplju argentinsku obranu..dali budemo navaljivali i pobjedili ili kao obićno ko šupci se branili jer su oni šatro velika argentina..(što danas objektivno kao ekipa nisu)

Ne znam što je tragičnije. Da netko u vašim godinama ima takav kmetski "kruha i igara" mentalitet, ili elementarno nepoznavanje gramatike. I srpske i hrvatske.



Pusti ga, rizbo je stara jugoslavencina, taj sklop se ne moze vise prominit..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/06/2018 : 23:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by risbozg

Mene boli ona stvar ko bu sjedio u loži....mene zanima dali smo spremni rasturiti šuplju argentinsku obranu..dali budemo navaljivali i pobjedili ili kao obićno ko šupci se branili jer su oni šatro velika argentina..(što danas objektivno kao ekipa nisu)

Ne znam što je tragičnije. Da netko u vašim godinama ima takav kmetski "kruha i igara" mentalitet, ili elementarno nepoznavanje gramatike. I srpske i hrvatske.



da ne miješamo hrvatsku i srpsku gramatiku na izreku „ kruha i igara“ mogu ti samo reći da se pogledaš u špigl jer za takve postoji druga izreka „beati pauperes spiriti“
dali si shvatio ili ne zabole me

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 13/06/2018 23:41:45
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/06/2018 : 23:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kad je većinu života proveo u Rusiji.
To je mučki provokator sa Staljinovom slikom na zidu.



kaj si se onda klanjal slici kad si ju vidio...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/06/2018 : 23:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by risbozg

Mene boli ona stvar ko bu sjedio u loži....mene zanima dali smo spremni rasturiti šuplju argentinsku obranu..dali budemo navaljivali i pobjedili ili kao obićno ko šupci se branili jer su oni šatro velika argentina..(što danas objektivno kao ekipa nisu)

Ne znam što je tragičnije. Da netko u vašim godinama ima takav kmetski "kruha i igara" mentalitet, ili elementarno nepoznavanje gramatike. I srpske i hrvatske.



Pusti ga, rizbo je stara jugoslavencina, taj sklop se ne moze vise prominit..




10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/06/2018 : 23:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Na Hrvatsku spuštaju... ne znam, kec "siguran", hc x...

https://www.flashscore.de/spiel/0jNhw35T/#quotenvergleich;1x2-quoten;endstand



objasni..ne kladim se pa ne kužim

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 13/06/2018 23:43:05
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/06/2018 : 23:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ah, hajdukovci...

https://www.index.hr/sport/clanak/video-sve-izgubili-dabogda-pred-sp-poruka-reprezentaciji-hnsa-na-cesti-u-dalmaciji/2004213.aspx


Mislim, da je stvarno vrijeme da osvoje nešto, da konačno prestanu s ovim izljevima lažne moralnosti.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 14/06/2018 : 00:06:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by ivi skoj

Kad je većinu života proveo u Rusiji.
To je mučki provokator sa Staljinovom slikom na zidu.



kaj si se onda klanjal slici kad si ju vidio...



Ma ja sam mislio da je Mišo Kovač, kad ono Staljin.
Imaju isti pogled ispod obrva.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/06/2018 : 00:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by ivi skoj

Kad je većinu života proveo u Rusiji.
To je mučki provokator sa Staljinovom slikom na zidu.



kaj si se onda klanjal slici kad si ju vidio...



Ma ja sam mislio da je Mišo Kovač, kad ono Staljin.
Imaju isti pogled ispod obrva.




10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 14/06/2018 : 00:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam jednu zanimljivu analizu naše grupe od strane Amera.
Kažu da bi Argentina i Hrvatska trebali proći, ali isto tako kažu da su to dvije momčadi s najvećim nesrazmjerom kvalitete igrača i kvalitete taktike. Novinar se ne može načuditi kako Hrvatska, s jednim od najboljih veznih redova u svijetu, u potpunosti ovisi o nabacivanju s krila (npr. samo je Saudijska Arabija više ovisna o tome).

Tu je jasna poveznica s ložom i selektorima biranim od te lože.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/06/2018 : 00:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Vidio sam jednu zanimljivu analizu naše grupe od strane Amera.
Kažu da bi Argentina i Hrvatska trebali proći, ali isto tako kažu da su to dvije momčadi s najvećim nesrazmjerom kvalitete igrača i kvalitete taktike. Novinar se ne može načuditi kako Hrvatska, s jednim od najboljih veznih redova u svijetu, u potpunosti ovisi o nabacivanju s krila (npr. samo je Saudijska Arabija više ovisna o tome).

Tu je jasna poveznica s ložom i selektorima biranim od te lože.



a da nije i profilom igrača sa kojima raspolažeš??

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/06/2018 : 11:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

Pomladit reprezentaciju nakon Eura i Čačiću osmogodišnji ugovor...


Vratija se Šime!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 14/06/2018 : 12:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ima još dvije godine do Eura, tko će toliko čekati.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/06/2018 : 13:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ah, hajdukovci...

https://www.index.hr/sport/clanak/video-sve-izgubili-dabogda-pred-sp-poruka-reprezentaciji-hnsa-na-cesti-u-dalmaciji/2004213.aspx


Mislim, da je stvarno vrijeme da osvoje nešto, da konačno prestanu s ovim izljevima lažne moralnosti.


Kmečiš li ga kmečiš, nagore...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 14/06/2018 : 13:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
čitam postove i sve razmišljam napisat nešto ili, napisat nešto ili ne..... što god napisao argumentirano teško mogu uvjerit bilo koga u suprotno od onog što razmišljaju ali pokušat ću sam iznijeti neka svoja razmišljanja bez da sudim bilo kome. Najprije, DA, Dinamovac sam od malih nogu ako je to u ovoj priči i najmanje bitno. Ono što želi reći je slijedeće - UVIJEK, ali UVIJEK ću davati potporu našoj reprezentaciji (u bilo kojem sportu). Naravno, kritizirat ću kad izgube, veselit ću kad dobiju, ali niti jednom svojom radnjom ili postom neću pridonijeti da joj naštetim. Zašto? Zato što volim nogomet, zato što me nešto veže za tu našu jebenu Hrvatsku. Tko je u HNS-u, tko je u izvršnom odboru Dinama, tko i kako vodi Hajduk? Živo mi se jebe..... i za Mamića, i za Šukera i za Štimca i za.....ma koga god! Za mene sve počinje kad upalim televizor ili kad sjednem na tribinu.... dobro, tu volim čut što veli Samovojska, Žuti...... pa čak i onaj Joško makar me živcira nekad..... branio sam Mamića jer sam mislio da dobro vodi Dinamo, jer mislim da svaki klub treba gazdu pa zvao se on Abramović, Perez ili kako god.....sad kad je osuđen (istina još nepravomoćno) on za mene više ne postoji - zakon i pravda moraju biti isti za sve...... ako će si svatko uzeti za pravo da misli da može kreirati politiku nekog kluba, da može raditi što ga je volja bez da razmišlja o sankcijama - onda ulazimo u anarhiju, a ona nigdje nije donijela dobro..... Uglavnom - rezime: jedva čekam subotu!!!!

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/06/2018 : 13:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
E moj nenno, znas sta bi ti Mamic reka da vidi sta pises ode: "zar i ti, sine Brute?"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 14/06/2018 13:15:26
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 14/06/2018 : 14:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

čitam postove i sve razmišljam napisat nešto ili, napisat nešto ili ne..... što god napisao argumentirano teško mogu uvjerit bilo koga u suprotno od onog što razmišljaju ali pokušat ću sam iznijeti neka svoja razmišljanja bez da sudim bilo kome. Najprije, DA, Dinamovac sam od malih nogu ako je to u ovoj priči i najmanje bitno. Ono što želi reći je slijedeće - UVIJEK, ali UVIJEK ću davati potporu našoj reprezentaciji (u bilo kojem sportu). Naravno, kritizirat ću kad izgube, veselit ću kad dobiju, ali niti jednom svojom radnjom ili postom neću pridonijeti da joj naštetim. Zašto? Zato što volim nogomet, zato što me nešto veže za tu našu jebenu Hrvatsku. Tko je u HNS-u, tko je u izvršnom odboru Dinama, tko i kako vodi Hajduk? Živo mi se jebe..... i za Mamića, i za Šukera i za Štimca i za.....ma koga god! Za mene sve počinje kad upalim televizor ili kad sjednem na tribinu.... dobro, tu volim čut što veli Samovojska, Žuti...... pa čak i onaj Joško makar me živcira nekad..... branio sam Mamića jer sam mislio da dobro vodi Dinamo, jer mislim da svaki klub treba gazdu pa zvao se on Abramović, Perez ili kako god.....sad kad je osuđen (istina još nepravomoćno) on za mene više ne postoji - zakon i pravda moraju biti isti za sve...... ako će si svatko uzeti za pravo da misli da može kreirati politiku nekog kluba, da može raditi što ga je volja bez da razmišlja o sankcijama - onda ulazimo u anarhiju, a ona nigdje nije donijela dobro..... Uglavnom - rezime: jedva čekam subotu!!!!

+1

edit: i naravno, za još jebeniju Bosnu!

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 14/06/2018 14:25:45
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/06/2018 : 21:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Tipična malograđanska spika. Pa još kaže,branio je Mamića, a sad kad je 'nepravomoćno osuđen' za njega više ne postoji. Užas
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 14/06/2018 : 21:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Tipična malograđanska spika. Pa još kaže,branio je Mamića, a sad kad je 'nepravomoćno osuđen' za njega više ne postoji. Užas



Sad kad je osudjen se okrenia kontra njega, a da nije i dalje bi nastavia podrzavati kriminal, zamisli ti koji je to sklop u glavi..

Valjda nam zeli reci da kad bude 'pravomocno oslobodnjen' da ce ponovno biti uz tatu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 14/06/2018 21:34:08
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.14 seconds. Snitz Forums 2000