forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 14/06/2018 : 21:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ako bas hoće biti dosljedan, mora ga i nadalje podržavati, jer je svatko nedužan dok mu se pravomoćnom presudom ne dokaže suprotno. Ali to bi u ovom trenutku ipak bilo previše nonkonformistički.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/06/2018 : 22:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

čitam postove i sve razmišljam napisat nešto ili, napisat nešto ili ne..... što god napisao argumentirano teško mogu uvjerit bilo koga u suprotno od onog što razmišljaju ali pokušat ću sam iznijeti neka svoja razmišljanja bez da sudim bilo kome. Najprije, DA, Dinamovac sam od malih nogu ako je to u ovoj priči i najmanje bitno. Ono što želi reći je slijedeće - UVIJEK, ali UVIJEK ću davati potporu našoj reprezentaciji (u bilo kojem sportu). Naravno, kritizirat ću kad izgube, veselit ću kad dobiju, ali niti jednom svojom radnjom ili postom neću pridonijeti da joj naštetim. Zašto? Zato što volim nogomet, zato što me nešto veže za tu našu jebenu Hrvatsku. Tko je u HNS-u, tko je u izvršnom odboru Dinama, tko i kako vodi Hajduk? Živo mi se jebe..... i za Mamića, i za Šukera i za Štimca i za.....ma koga god! Za mene sve počinje kad upalim televizor ili kad sjednem na tribinu.... dobro, tu volim čut što veli Samovojska, Žuti...... pa čak i onaj Joško makar me živcira nekad..... branio sam Mamića jer sam mislio da dobro vodi Dinamo, jer mislim da svaki klub treba gazdu pa zvao se on Abramović, Perez ili kako god.....sad kad je osuđen (istina još nepravomoćno) on za mene više ne postoji - zakon i pravda moraju biti isti za sve...... ako će si svatko uzeti za pravo da misli da može kreirati politiku nekog kluba, da može raditi što ga je volja bez da razmišlja o sankcijama - onda ulazimo u anarhiju, a ona nigdje nije donijela dobro..... Uglavnom - rezime: jedva čekam subotu!!!!



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 14/06/2018 22:23:58
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/06/2018 : 23:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

čitam postove i sve razmišljam napisat nešto ili, napisat nešto ili ne..... što god napisao argumentirano teško mogu uvjerit bilo koga u suprotno od onog što razmišljaju ali pokušat ću sam iznijeti neka svoja razmišljanja bez da sudim bilo kome. Najprije, DA, Dinamovac sam od malih nogu ako je to u ovoj priči i najmanje bitno. Ono što želi reći je slijedeće - UVIJEK, ali UVIJEK ću davati potporu našoj reprezentaciji (u bilo kojem sportu). Naravno, kritizirat ću kad izgube, veselit ću kad dobiju, ali niti jednom svojom radnjom ili postom neću pridonijeti da joj naštetim. Zašto? Zato što volim nogomet, zato što me nešto veže za tu našu jebenu Hrvatsku. Tko je u HNS-u, tko je u izvršnom odboru Dinama, tko i kako vodi Hajduk? Živo mi se jebe..... i za Mamića, i za Šukera i za Štimca i za.....ma koga god! Za mene sve počinje kad upalim televizor ili kad sjednem na tribinu.... dobro, tu volim čut što veli Samovojska, Žuti...... pa čak i onaj Joško makar me živcira nekad..... branio sam Mamića jer sam mislio da dobro vodi Dinamo, jer mislim da svaki klub treba gazdu pa zvao se on Abramović, Perez ili kako god.....sad kad je osuđen (istina još nepravomoćno) on za mene više ne postoji - zakon i pravda moraju biti isti za sve...... ako će si svatko uzeti za pravo da misli da može kreirati politiku nekog kluba, da može raditi što ga je volja bez da razmišlja o sankcijama - onda ulazimo u anarhiju, a ona nigdje nije donijela dobro..... Uglavnom - rezime: jedva čekam subotu!!!!


Ti si idealni hrvatski građanin.
Bravo majstore.
Kapa do poda.

IZNAD SVIH
HRVATSKA

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/06/2018 : 23:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by risbozg

Mene boli ona stvar ko bu sjedio u loži....mene zanima dali smo spremni rasturiti šuplju argentinsku obranu..dali budemo navaljivali i pobjedili ili kao obićno ko šupci se branili jer su oni šatro velika argentina..(što danas objektivno kao ekipa nisu)

Ne znam što je tragičnije. Da netko u vašim godinama ima takav kmetski "kruha i igara" mentalitet, ili elementarno nepoznavanje gramatike. I srpske i hrvatske.



Inače ne patin od tih stvari ali risbo mislin da u životu nije pogodija ispravno č i ć. Njegovi upisi su šaka u oko i sadržajen i gramatički.
Razina pismenosti savršeno paše uz mentalni sklop.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 15/06/2018 : 08:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by VALTER

Tipična malograđanska spika. Pa još kaže,branio je Mamića, a sad kad je 'nepravomoćno osuđen' za njega više ne postoji. Užas



Sad kad je osudjen se okrenia kontra njega, a da nije i dalje bi nastavia podrzavati kriminal, zamisli ti koji je to sklop u glavi..

Valjda nam zeli reci da kad bude 'pravomocno oslobodnjen' da ce ponovno biti uz tatu..



Dečki, niste shvatili bit (ili možda nisam ja doboljno precizno iznio svoje mišljenje), ali to je u ovom trenutku apsolutno nebitno.... kao što sam napisao jebe mi se za upravljačku strukturu i njihove poslove.....

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 15/06/2018 : 08:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by nenno

čitam postove i sve razmišljam napisat nešto ili, napisat nešto ili ne..... što god napisao argumentirano teško mogu uvjerit bilo koga u suprotno od onog što razmišljaju ali pokušat ću sam iznijeti neka svoja razmišljanja bez da sudim bilo kome. Najprije, DA, Dinamovac sam od malih nogu ako je to u ovoj priči i najmanje bitno. Ono što želi reći je slijedeće - UVIJEK, ali UVIJEK ću davati potporu našoj reprezentaciji (u bilo kojem sportu). Naravno, kritizirat ću kad izgube, veselit ću kad dobiju, ali niti jednom svojom radnjom ili postom neću pridonijeti da joj naštetim. Zašto? Zato što volim nogomet, zato što me nešto veže za tu našu jebenu Hrvatsku. Tko je u HNS-u, tko je u izvršnom odboru Dinama, tko i kako vodi Hajduk? Živo mi se jebe..... i za Mamića, i za Šukera i za Štimca i za.....ma koga god! Za mene sve počinje kad upalim televizor ili kad sjednem na tribinu.... dobro, tu volim čut što veli Samovojska, Žuti...... pa čak i onaj Joško makar me živcira nekad..... branio sam Mamića jer sam mislio da dobro vodi Dinamo, jer mislim da svaki klub treba gazdu pa zvao se on Abramović, Perez ili kako god.....sad kad je osuđen (istina još nepravomoćno) on za mene više ne postoji - zakon i pravda moraju biti isti za sve...... ako će si svatko uzeti za pravo da misli da može kreirati politiku nekog kluba, da može raditi što ga je volja bez da razmišlja o sankcijama - onda ulazimo u anarhiju, a ona nigdje nije donijela dobro..... Uglavnom - rezime: jedva čekam subotu!!!!

+1

edit: i naravno, za još jebeniju Bosnu!



naravno Tutta..... ipak sam ja odrastao i uz Želju, Velež, Baždarevića, Baljića, Tucea, Kajtaza, Marića...... Neka ih sad Žuti posloži jer zaslužili su veliko natjecanje....

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/06/2018 : 11:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by VALTER

Tipična malograđanska spika. Pa još kaže,branio je Mamića, a sad kad je 'nepravomoćno osuđen' za njega više ne postoji. Užas



Sad kad je osudjen se okrenia kontra njega, a da nije i dalje bi nastavia podrzavati kriminal, zamisli ti koji je to sklop u glavi..

Valjda nam zeli reci da kad bude 'pravomocno oslobodnjen' da ce ponovno biti uz tatu..



Dečki, niste shvatili bit (ili možda nisam ja doboljno precizno iznio svoje mišljenje), ali to je u ovom trenutku apsolutno nebitno.... kao što sam napisao jebe mi se za upravljačku strukturu i njihove poslove.....


Bravo majstore još jednom.
Koga boli kurac za upravljačku strukturu i njihove poslove dok voze autobusi za Munchen i lete avioni za Dublin?
Navučeš kurtone sa šahovnicama na retrovizore, nacrtaš obraze, sašiješ kilo navijačkog kupusa, 2 litre navijačkog geimišta i udri brigu na veselje.
Kaže dotični gospodin:
quote:
Originally posted by Tonto

Sa svakim otvaranjem ovog topica sve sam gluplji.



Živa istina.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 15/06/2018 : 11:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Vi koji se za Hrvatsku ne bi bacili na pinjurice mrš u Srbiju.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 15/06/2018 : 11:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by VALTER

Tipična malograđanska spika. Pa još kaže,branio je Mamića, a sad kad je 'nepravomoćno osuđen' za njega više ne postoji. Užas



Sad kad je osudjen se okrenia kontra njega, a da nije i dalje bi nastavia podrzavati kriminal, zamisli ti koji je to sklop u glavi..

Valjda nam zeli reci da kad bude 'pravomocno oslobodnjen' da ce ponovno biti uz tatu..



Dečki, niste shvatili bit (ili možda nisam ja doboljno precizno iznio svoje mišljenje), ali to je u ovom trenutku apsolutno nebitno.... kao što sam napisao jebe mi se za upravljačku strukturu i njihove poslove.....


Bravo majstore još jednom.
Koga boli kurac za upravljačku strukturu i njihove poslove dok voze autobusi za Munchen i lete avioni za Dublin?
Navučeš kurtone sa šahovnicama na retrovizore, nacrtaš obraze, sašiješ kilo navijačkog kupusa, 2 litre navijačkog geimišta i udri brigu na veselje.
Kaže dotični gospodin:
quote:
Originally posted by Tonto

Sa svakim otvaranjem ovog topica sve sam gluplji.



Živa istina.



i na to ti mogu dati odgovor, ali skrenuli bi s teme ovog topica predaleko.... ali i o tome možemo razgovarati - dapaće.....

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/06/2018 : 12:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by VALTER

Tipična malograđanska spika. Pa još kaže,branio je Mamića, a sad kad je 'nepravomoćno osuđen' za njega više ne postoji. Užas



Sad kad je osudjen se okrenia kontra njega, a da nije i dalje bi nastavia podrzavati kriminal, zamisli ti koji je to sklop u glavi..

Valjda nam zeli reci da kad bude 'pravomocno oslobodnjen' da ce ponovno biti uz tatu..



Dečki, niste shvatili bit (ili možda nisam ja doboljno precizno iznio svoje mišljenje), ali to je u ovom trenutku apsolutno nebitno.... kao što sam napisao jebe mi se za upravljačku strukturu i njihove poslove.....


Bravo majstore još jednom.
Koga boli kurac za upravljačku strukturu i njihove poslove dok voze autobusi za Munchen i lete avioni za Dublin?
Navučeš kurtone sa šahovnicama na retrovizore, nacrtaš obraze, sašiješ kilo navijačkog kupusa, 2 litre navijačkog geimišta i udri brigu na veselje.
Kaže dotični gospodin:
quote:
Originally posted by Tonto

Sa svakim otvaranjem ovog topica sve sam gluplji.



Živa istina.



i na to ti mogu dati odgovor, ali skrenuli bi s teme ovog topica predaleko.... ali i o tome možemo razgovarati - dapaće.....


NavijaĆima reprezentacije osin šta in je zajedniĆka ljubav prema reprezentaciji, je izgleda zajedniĆka i ljubav prema hrvatskom pravopisu.

Tako se voli svoja zemlja. Jebeš vlastiti jezik i pravopis.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 15/06/2018 12:16:58
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/06/2018 : 13:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Molio bih orjunase
I ostale
Da ne zagađuju topic repke
Otvorite poseban topic
Recimo
Pod nazivom
Bit ćeš opet Hrvatska!
Hvala
Vamos Argentina!

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/06/2018 : 13:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ili da otvore topic o gramatiki i pravopisu. :D

Stvarno su smiješni... ili su možda smješni. Dajte dečki, objasnite nam. Jeste li smiješni ili smješni? ;)
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/06/2018 : 13:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote






+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/06/2018 : 14:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da.., to je jedina koja vrijedi i koju sam pratio :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 15/06/2018 : 16:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

da.., to je jedina koja vrijedi i koju sam pratio :D



Sarajlija koji je pratio hrv. Ajde neka.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 15/06/2018 : 16:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Inace komicno mi gledat ove picke iz okolice sibenika sta zele biti veci splicani od samih splicana. Ono veliki splitski vodje bojkotiraju, a na nama je da im se fanaticno dokazemo pa nas mozda i zapaze.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 15/06/2018 : 16:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
I ja sam kontra hrvatske na ovom prvenstvu. Jednostavno pregadljivo je sve skupa. Ali drzim za sebe taj bunt. Frajerskije je ignorirati nego prosipati zuc. Ako hrv prodje grupu i bude u osmini s francuskom, obuci cu francuski dres i izaci na ulicu.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/06/2018 : 16:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by zeljko

da.., to je jedina koja vrijedi i koju sam pratio :D



Sarajlija koji je pratio hrv. Ajde neka.



?
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/06/2018 : 17:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
dobro pratio preko TVa
sjećam se utakmice BiH Škotska 1:2 ja na koševu a čekam rezultat Hrvatska Irska... u zadnjim sekundama šuker dade go
pregrizao sam kišobran hahahahaha od sreće raja oko mene psuje hahahaha

sad sam napamet sve od ovih znao osim Marija učini mi se ko je čelavko

a danas ne znam ni ko igra... luka modrić i ekipa... ni za njega ne bih znao da ga ne eskponiraju

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/06/2018 : 17:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

I ja sam kontra hrvatske na ovom prvenstvu. Jednostavno pregadljivo je sve skupa. Ali drzim za sebe taj bunt. Frajerskije je ignorirati nego prosipati zuc. Ako hrv prodje grupu i bude u osmini s francuskom, obuci cu francuski dres i izaci na ulicu.



ti si ono iz istre
sve je jasno

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/06/2018 : 18:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

I ja sam kontra hrvatske na ovom prvenstvu. Jednostavno pregadljivo je sve skupa. Ali drzim za sebe taj bunt. Frajerskije je ignorirati nego prosipati zuc. Ako hrv prodje grupu i bude u osmini s francuskom, obuci cu francuski dres i izaci na ulicu.



ti si ono iz istre
sve je jasno


Ma kakvi iz Istre, nije on nas. Istra ti materina!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 15/06/2018 : 18:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
jebe mi se za repku i hajduk i dinamo. Samo Rijeka :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9908 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 15/06/2018 : 18:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
i Istra :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/06/2018 : 18:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote



+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/06/2018 : 20:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
https://sportske.jutarnji.hr/nogomet/reprezentacija/britanski-novinar-razljutio-modrica-nemate-nista-pametnije-za-pitati-koliko-ste-se-pripremali-za-ovo-dalic-spreman-za-nigeriju-znam-prvih-11/7482537/

Modrić ne voli da ga se pita o Mamiću. Ne znam zašto...
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.09 seconds. Snitz Forums 2000