forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/06/2018 : 12:01:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Sad ću ti slomiti srce, ali nije da baš predano pratim što sve pišeš.
Inače, prati sa koje god hoćeš tribine, to mi je svejedno. Nego kad, osim što samo pratiš, dođeš huškati, onda te pitam o čemu se radi. To je to, a ti se možeš povući i reći da nema potrebe objašnjavati, to je okej za mene. Promatrajmo to kao da si izgubio i sve pet.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/06/2018 : 13:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

Ništa bolje se nije moglo dogoditi, baš jedan takav gol je vrh. To je i estetski vrhunski gol: sam pred golmanom, bez kolebanja, iako ti je otvoreno sto opcija, opališ visoki volej i izbušiš golmana koji je prije toga pogriješio i ćelav je. Pričamo o tome da lopta pada sa visine i imaš samo jednu šansu da se postaviš dobro, uradiš dobru pripremnu kretnju u kukovima i precizno pogodiš udarnom nogom. Šanse za to su, ako smo velikodušni, 50-50. Obično se događa da udariš prerano, djelić sekunde i lopta odlazi visoko, preko gola. Ovdje se poklopilo i imali smo pravo bušenje, najgol prvenstva.
Ali to nije sve.
Treba sagledati i što se prije događalo. Rebić je, u jednoj nezreloj agresivnosti pravio greške, koje nisu graničile sa glupošću, nego su bile glupost. Visilo mu je u zraku da izleti. Kroz televiziju sam vikao Daliću da ga vadi, sad kad igramo jednu superiornu utakmicu i potpuno smo neutralizirali Argentince i Messija. Počne drugo poluvrijeme i vidim, Rebić je unutra. Vidim Dalića, dosta je smiren. Pomislim, Dalić se kocka, možda je to dobro.
I padne golčina, Dalić je pogodio, Rebić je prešao iz nezrele agresivnosti u metafizičku hrabrost. To je to, najbolje od Hrvatske, sve se posložilo. Moglo bi biti sjajno ljeto.



U svemu se slažem.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/06/2018 : 13:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

Sad ću ti slomiti srce, ali nije da baš predano pratim što sve pišeš.
Inače, prati sa koje god hoćeš tribine, to mi je svejedno. Nego kad, osim što samo pratiš, dođeš huškati, onda te pitam o čemu se radi. To je to, a ti se možeš povući i reći da nema potrebe objašnjavati, to je okej za mene. Promatrajmo to kao da si izgubio i sve pet.



Naravno da mi nisi slomio srce kad si već u prethodnom postu napisao da me ne pratiš baš, nisi morao dvaput ponavljati :)

A ja sam samo htio reći da se meni ne da ponavljati ono što sam već napisao nedavno, ako nekoga zanima lako to pronađe. Također, ne interesira me ulaziti u pojedinačne rasprave na temi gdje svi imaju a priori stajališta koja neće promijeniti, i to stajalipta koja se više temelje na emociji nego na razumu. Smatram da sam svoj stav dobro obrazložio, neka se vidi i to je to.

Uglavnom, kad opet stvari postanu bar donekle prihvatljive, kad budem imao dojam da ti igrači reprezentatiraju mene umjesto kriminalaca, nestati će onog "takozvana". Ma već i da kapetan ponudi nekakvu ispriku, u stilu: "hrvatski narode žao mi je što sam vas lagao, djeco nemojte nikad raditi što sam ja radio, nije to u redu" , bih razmislio da maknem taj pridjev. Dotad, ta reprezentacija ne igra u moje ime.

Edited by - vukozec on 24/06/2018 13:52:50
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/06/2018 : 13:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

Sad ću ti slomiti srce, ali nije da baš predano pratim što sve pišeš.
Inače, prati sa koje god hoćeš tribine, to mi je svejedno. Nego kad, osim što samo pratiš, dođeš huškati, onda te pitam o čemu se radi. To je to, a ti se možeš povući i reći da nema potrebe objašnjavati, to je okej za mene. Promatrajmo to kao da si izgubio i sve pet.


Interesantno kako ti je kad je srpska reprezentacija u pitanju bitna šira slika, a kad je u pitanju hrvatska reprezentacija je bitan samo teren.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/06/2018 : 14:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Stajališta se ne mijenaju u trenutku, mladi vukozec, nego je to proces. Možda će se promijeniti, kod onih koji misle... a ni kod tih olako, a svakako ne zato što ćeš ti nešto napisati na forumu.
Pa ipak, i bez obzira što je tome tako, svejedno valja dati razloge ili ulaziti u polemiku i pobiti onoga koji pogrešno misli (kao što ti ovdje pogrešno, zabludno misliš).

Naime, u mnogo točaka se može napasti tvoj post, mnogo je tu zabluda, a može se početi bilo gdje. Recimo, velika zabluda je stavljati sebe kao nešto relevantno. Vidi, sve i da ne predstavljaju tebe, to još ne znači da ne predstavljaju ostale, možda vrlije od tebe. O tome valja razmisliti, pa vidjeti: gdje sam ja, a gdje su drugi; što drugima znače moje idiosinkrazije; zašto bi uopće nešto značile.
Dok god ti ne možeš smisleno objasniti što je to što je "bar donekle prihvatljivo" i što to "sada nije prihvatljivo", zamjerke su djetinjaste.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/06/2018 : 15:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ponavljam, možeš potražiti te prethodne postove ako te zanimaju. Smatram da su smisleni i jasni, odnosno da su u njima navedeni razlozi zašto ne navijati za ovu reprezentaciju smislenije i jasnije od bilo kojeg posta u kojem su navodi razloge navijanja za reprezentaciju.

Edited by - vukozec on 24/06/2018 15:10:07
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/06/2018 : 17:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Tko o čemu dalmatinska klika kontra reprezentacije (cast drugacijima)..... Samo jednim golom koji je Modrić dao toliko je postigao da se procuje ime Hrvatske u svijetu sa ce time automatizmom se vise prodavati turistički aranzmani. Tako ce te i vi moci prodavati one svoje sobice za 70-80 eura, pa nećete biti osteceni za neuplaćeni porez navodno od nekih igrača. Na stranu da nitko nije kriv dok mu se pravomocnom presudom dokaze drugačije osim u slučaju inkvizicije koju vi provodite. Vašem licemjeru nema kraja, nitko nije iznad hrvatske pa ni vasi mali osobni interesi, ni vas ajduk, ni mamic..... Prestanite vlastite frustracije liječiti preko reprezentacije koji 99 % ostalih hrvata voli. To nije reprezentacija mamica, hns-a ili koga god vise nego svih nas pa i moje djece koja se raduju uspjehu i koji to Vukozec ili neznam kaki orjunas ima pravo oduzeti. Imate Hajduk pa jasite po njemu. Ako nećete navijati za reprezentaciju svoje domovine - nemojte ali ostavite vise druge na miru.

Edited by - logo111 on 24/06/2018 18:08:25
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/06/2018 : 17:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Logo 111
Daj što uopće obračaš pažnju?Zbog šačice skupljenih pojedinaca,ignoriraj pa će sami sa sobom komunicirati i dosaditi će im.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/06/2018 : 17:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Imaš pravo, bolje ih pustiti da se međusobno zderu u svom jalu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/06/2018 : 18:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ovaj topic dobro dođe ka neki reality check.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/06/2018 : 18:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Patriotizam je idealan da se svakojake hulje skrivaju iza njega. Englezi su tu činjenicu usvojili prije 250 godina, a i mi ćemo, s vremenom.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/06/2018 : 18:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Hulja ima svugdje ali to rješavaju institucije a ne ulica moj Englez
Go to Top of Page

zovko
New Member

200 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 24/06/2018 : 18:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
gluplju stvar nisam čuo od ovog orjunaš. kada pravi hrvat krene da štuca kežeš mu orjunaš i on se uplaši i prestane da štuca
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/06/2018 : 19:08:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Tko o čemu dalmatinska klika kontra reprezentacije (cast drugacijima)..... Samo jednim golom koji je Modrić dao toliko je postigao da se procuje ime Hrvatske u svijetu sa ce time automatizmom se vise prodavati turistički aranzmani. Tako ce te i vi moci prodavati one svoje sobice za 70-80 eura, pa nećete biti osteceni za neuplaćeni porez navodno od nekih igrača. Na stranu da nitko nije kriv dok mu se pravomocnom presudom dokaze drugačije osim u slučaju inkvizicije koju vi provodite. Vašem licemjeru nema kraja, nitko nije iznad hrvatske pa ni vasi mali osobni interesi, ni vas ajduk, ni mamic..... Prestanite vlastite frustracije liječiti preko reprezentacije koji 99 % ostalih hrvata voli. To nije reprezentacija mamica, hns-a ili koga god vise nego svih nas pa i moje djece koja se raduju uspjehu i koji to Vukozec ili neznam kaki orjunas ima pravo oduzeti. Imate Hajduk pa jasite po njemu. Ako nećete navijati za reprezentaciju svoje domovine - nemojte ali ostavite vise druge na miru.



prodače se više aranžmana kažeš? jesi li ti uopče svjestan da nema turizma i tih ljudi koje omalovažavaš da "repka" ne bi imala love njanci kopačke kupit?


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/06/2018 : 19:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Tko o čemu dalmatinska klika kontra reprezentacije (cast drugacijima)..... Samo jednim golom koji je Modrić dao toliko je postigao da se procuje ime Hrvatske u svijetu sa ce time automatizmom se vise prodavati turistički aranzmani. Tako ce te i vi moci prodavati one svoje sobice za 70-80 eura, pa nećete biti osteceni za neuplaćeni porez navodno od nekih igrača. Na stranu da nitko nije kriv dok mu se pravomocnom presudom dokaze drugačije osim u slučaju inkvizicije koju vi provodite. Vašem licemjeru nema kraja, nitko nije iznad hrvatske pa ni vasi mali osobni interesi, ni vas ajduk, ni mamic..... Prestanite vlastite frustracije liječiti preko reprezentacije koji 99 % ostalih hrvata voli. To nije reprezentacija mamica, hns-a ili koga god vise nego svih nas pa i moje djece koja se raduju uspjehu i koji to Vukozec ili neznam kaki orjunas ima pravo oduzeti. Imate Hajduk pa jasite po njemu. Ako nećete navijati za reprezentaciju svoje domovine - nemojte ali ostavite vise druge na miru.




Go kneel and weep
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/06/2018 : 20:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Pa ne vidim razloga da mi nisi sada objasnio, sramiš se ili što?
Ne da mi se tražiti, makar naslućujem po ovome što pišeš u kojem smjeru ti razmišljaš, ali ja tu ne vidim ništa smisleno: izgleda da se tebi ne sviđaju neki ljudi i da stvar ima veze sa novcem... kako si od toga došao do toga da ne treba navijati i da se radi o takozvanoj reprezentaciji, to ne vidim. Ajde, ako baš hoćeš precizno i formalno, nije potpuno "besmisleno" tvoje rezoniranje, nekakve veze među stvarima postoje i prema načelu milosrđa sada bih te ja trebao pokušati razumjeti (što sam i učinio, pa ti odgovaram)... ali, muški se to kaže da je tvoje rezoniranje besmisleno, jer ti razlozi malo vrijede, baš su oni takozvani. Čovječe, dječače, što si već, ti tražiš da ti se Modrić ispriča, eeeeeej... i u istom dahu pišeš o razumu, a ne emocijama... dok je taj zahtjev najblatantnija malograđanska emocija. Čovječe, dječače, razumno bi bilo da ti MOŽEŠ odvojiti igranje nogometa i nekakvu moralku, propovijedanje. A kad tamo, ispada da je tebi igranje nogometa pojelo sve ostalo, da je tebi igranje nogometa apsolutna, totalna zbilja i ima apsolutni, totalni utjecaj na sve, pravi socrealistički ždanovski karakter. Ako si ti toliko podređen Modriću, to jest problem, ali tvoj problem, a ne drugih i navijanja. Kada tu malo dovedeš stvari u red, i sam ćeš vidjeti gdje stojiš danas, kako je smiješno tvoje stajalište.

Ili najkraće, da jasno razumiješ: Modrić nije učinio ništa strašno, uopće mi je i nezamislivo što bi to on trebao uraditi pa da bude nekakav model vođenja života. On samo igra nogomet, i to jako dobro, u tom segmentu ga se može cijeniti, a ostalo je irelevantno. Kako se on ne nameće kao neki arbitar "pravilnog vođenja života", bit će da se ti nalaziš u misinterpretaciji, a tvoji zahtjevi megalomanski (a i malograđanski).
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/06/2018 : 22:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja bi onom ko ne obuče haubu u kockice rušio auto na tehničkom i automatski oduzeo državljanstvo.
Kakvi su to ljudi koji ne gledaju sport kao priliku za iznajmljivanje apartmana, nego čisto kao zabavu?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/06/2018 : 22:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Evo još jedne crveno-bijele noir pričice. Kome takve priče idu na živce i kvare dobro raspoloženje ovih dana slobodno mogu preskočiti ostatak posta.

Znači u sljedećoj hard-boiled storiji sva sličnost sa stvarnim događajima i osobama nije nimalo slučajna.

Pred prošlo EP izbila je neka čudna afera sa najboljim stoperom reprezentacije. Iz konfuznih novinskih članaka nije baš bilo jasno tko tu koga i zašto, no epilog je bio da je marioneta na mjestu izborničke funkcije najboljeg stopera izbacila sa popisa za EP. Stoper nakon toga poručuje nešto u stilu da paze kako se ponašaju prema njemu jer bi on mogao svašta ispričati...

Godinu dana poslije, spomenuti stoper je trebao biti jedan od glavnih svjedoka optužbe u procesu protiv najmoćnije osobe hrvatskog nogometa i još nekoliko njegovih ortaka. No svjedok/stoper nije uspio svjedočiti jer je spomenuti prvooptuženik dao otkaz svojim odvjetnicima zbog čega je suđenje, jasno, odgođeno. Dan poslije, stoperu nepoznati lopovi provaljuju u stan, a on daje izjavu da se boji za svoju obitelj. Koji dan iza toga, stoper/svjedok optužbe je snimljen na ručku sa sinom osobe protiv koje je trebao svjedočiti. Otprilike mjesec dana nakon toga, na svadbi jednog drugog reprezentativca, stoper/svjedok optužbe i do pasa goli prvooptuženik zagrljeni pjevaju narodnjački hit "Ne može nam niko ništa, mi smo jači i od sudbine". Nekoliko mjeseci kasnije, nakon što je stoper, koji je sada naravno u startnih 11 za SP, konačno uspio svjedočiti na sudu, državno odvjetništvo protiv njega pokreće postupak zbog davanja lažnog iskaza....

Eto, to bi bila današnja pričica za laku noć. Ako ste pažljivo pratili, primjetit ćete da u njoj nisu navedene nikakva nagađanja niti proizvoljne (ma koliko god vjerojatne) teorije što se zapravo dogodilo. Priča je samo slijed događaja koji su se dogodili onako kako su se dogodili, ništa im nije ni oduzeto ni dodano.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/06/2018 : 23:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Krivo! Narodnjački hit ne ide "Ne može nam niko ništa, mi smo jači i od sudbine", već "Ne može nam nitko ništa, jači smo od sudbine".
Vjerodostojnosti radi.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/06/2018 : 23:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
# drogsy

To što pokušavaš vrijeđati u nedostatku argumenata stvar je ipak osobne kulture. A to, iako sam stariji od tebe 20-tak godina, ti nažalost ne mogu pomoći jer je kućni odgoj očito zakazao. A što se tiče izbora glazbe ne slušam taj istoči šund koji ti posve odgovara s obzirom na tvoj kulturološki limit i siguran sam da si ju objavio iz autobiografskih motiva ali ni tu ti ne mogu pomoći.

Edited by - logo111 on 24/06/2018 23:39:10
Go to Top of Page

zovko
New Member

200 Posts

Member since 21/08/2012

Posted - 24/06/2018 : 23:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zovko a Private Message  Reply with Quote
riblja čorba istočni šund? ahahaha
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 24/06/2018 : 23:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Ajde koji vam je? Nas i Turaka, 204 miliona!


Türkiye Hırvatistan maçı öncesi Paris'te taraftarlar tezahüratlar eşliğinde beraber eğleniyorlar...

Turkish and Croatian fans are having fun together






Komentari

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/06/2018 : 23:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zovko

riblja čorba istočni šund? ahahaha



šund je niskovrijedno stvaralaštvo s umjetničkim pretenzijama i ciljem dostupnosti što širem krugu ljudi. Najčešće podilazi nerazvijenom ukusu i izvjesnim potrebama ljudi, koje su na granici vrijednosne i moralne neprihvatljivosti, ali s jakim emocionalnim nabojem. Što znači da riblja čorba kod mene može biti samo ŠUND a ti ako hoćeš neka ti svira i u Bečkoj filharmoniji.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 24/06/2018 : 23:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Evo još jedne crveno-bijele noir pričice. Kome takve priče idu na živce i kvare dobro raspoloženje ovih dana slobodno mogu preskočiti ostatak posta.

Znači u sljedećoj hard-boiled storiji sva sličnost sa stvarnim događajima i osobama nije nimalo slučajna.

Pred prošlo EP izbila je neka čudna afera sa najboljim stoperom reprezentacije. Iz konfuznih novinskih članaka nije baš bilo jasno tko tu koga i zašto, no epilog je bio da je marioneta na mjestu izborničke funkcije najboljeg stopera izbacila sa popisa za EP. Stoper nakon toga poručuje nešto u stilu da paze kako se ponašaju prema njemu jer bi on mogao svašta ispričati...

Godinu dana poslije, spomenuti stoper je trebao biti jedan od glavnih svjedoka optužbe u procesu protiv najmoćnije osobe hrvatskog nogometa i još nekoliko njegovih ortaka. No svjedok/stoper nije uspio svjedočiti jer je spomenuti prvooptuženik dao otkaz svojim odvjetnicima zbog čega je suđenje, jasno, odgođeno. Dan poslije, stoperu nepoznati lopovi provaljuju u stan, a on daje izjavu da se boji za svoju obitelj. Koji dan iza toga, stoper/svjedok optužbe je snimljen na ručku sa sinom osobe protiv koje je trebao svjedočiti. Otprilike mjesec dana nakon toga, na svadbi jednog drugog reprezentativca, stoper/svjedok optužbe i do pasa goli prvooptuženik zagrljeni pjevaju narodnjački hit "Ne može nam niko ništa, mi smo jači i od sudbine". Nekoliko mjeseci kasnije, nakon što je stoper, koji je sada naravno u startnih 11 za SP, konačno uspio svjedočiti na sudu, državno odvjetništvo protiv njega pokreće postupak zbog davanja lažnog iskaza....

Eto, to bi bila današnja pričica za laku noć. Ako ste pažljivo pratili, primjetit ćete da u njoj nisu navedene nikakva nagađanja niti proizvoljne (ma koliko god vjerojatne) teorije što se zapravo dogodilo. Priča je samo slijed događaja koji su se dogodili onako kako su se dogodili, ništa im nije ni oduzeto ni dodano.



Sve dobro napisano u priči...samo ti na kraju fali i onda je svizac zamotao čokoladu
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 25/06/2018 : 00:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja bi onom ko ne obuče haubu u kockice rušio auto na tehničkom i automatski oduzeo državljanstvo.
Kakvi su to ljudi koji ne gledaju sport kao priliku za iznajmljivanje apartmana, nego čisto kao zabavu?





https://www.vecernji.hr/premium/jedna-jedina-pobjeda-moze-pogurati-cijelu-ekonomiju-1253856

Edited by - logo111 on 25/06/2018 00:03:03
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.3 seconds. Snitz Forums 2000