forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/07/2018 : 20:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by tinton

To ide u domenu klasičnog unfair-playa koji je sveprisutan u svim momčadima.



I tada ih je sasvim u redu nazvat "pičkama".


Mogao bih se složiti, ali to onda ide 99% nogometaša.





Moga bi se napravit ranking pičoka, ka šta je logo za vas (al sad ozbiljno, to mu nije bilo u redu, unatoč emotivnom trenutku).

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 12/07/2018 : 20:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Bice logo neki ukruv!?
Ja bi isto triba imat neke prednosti i zasluge,mozda sam u ono "ostali"?
Sad mi je ovo teze nego sto repka pobjedjuje...jbt

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 12/07/2018 : 20:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Tonka, gdje ono ti plaćaš porez, a gdje moja malenkost./
Judin sin sam jer nisam veliki vjernik, ne nosim zastavu oko ramena po ulici, ne poznajem Thompsonov opus, ne radim u državnoj službi ni holdingu ili nešto drugo?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/07/2018 : 20:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
E, to stajanje na stolu na kojem ćeš uskoro jesti mi je jedna od najčobanskijih stvari koje sam vidio od ove reprezentacije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/07/2018 : 20:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Tonka, gdje ono ti plaćaš porez, a gdje moja malenkost./
Judin sin sam jer nisam veliki vjernik, ne nosim zastavu oko ramena po ulici, ne poznajem Thompsonov opus, ne radim u državnoj službi ni holdingu ili nešto drugo?



Ne placa on nigdi porez, pa hvalia se po forumu da nije nigdi prijavljen..spominja je i Kristijana Golubovica kao uzora kako zajebat drzavu, pravi genetelman..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 12/07/2018 : 20:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kako Nesvrstani prvi?
Šta ja kao Hrvatski branitelj nemam prednost?
Ja mislim da je logo prevarant i da nema doktorat iz ekonomije, pa ne samo da ne poznaje maeriju, nego ni poštovanja prema starijima nema.
Možemo pet puta biti prvaci, ali nema nam naprijed sa ovakvim kadrom.


Šta kako Nesvrstani prvi?
Oš da ti oduzmen državljanstvo i onih 80 metra kvadratnih koje ti čuvan?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/07/2018 : 20:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Kakve su vam sad to nove boleštine u glavi s porezima?
Kad potrošiš novaca u pet dana koliko ja potrošim u Hrv, javi mi se, ako hoćeš već na tu šemu, nemoj mi u to gurati poslovne stvari.
Ti si platio porez i sad te se mora slušati i relevantan si o svemu govoriti-ejjj svašta, što vam kompleksi napraviše!
Thompsone, zastave, katoličanstvo i državne službe nemoj povlačiti,to me apsolutno ne zanima u tom kontekstu u kojem ti generaliziraš.
Judin sin si jer nemaš srca i ponosa za svoju zemlju, kakav je čovjek koji nije za svoje!?
I da nogomet guram u te sfere,jer ne živimo u nekim drugim vremenima kad se ljubav prema domovini iskazivala u ratovima i koječemu, neki se krevelje ovdje, kao nogomet guraš u te sfere, a njima je jedan nogometni klub ispred familije i njih samih.
To su druge boleštine.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/07/2018 : 20:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Kakve su vam sad to nove boleštine u glavi s porezima?
Kad potrošiš novaca u pet dana koliko ja potrošim u Hrv, javi mi se,



Tonka kakve veze ima koliko novaca potrosis, pa i ja radim za stranu firmu i svu lovu trosim u Hrvatskoj, znaci cisti strani kapital, ali placam porez na to u ovoj drzavi, tj. idem ga prijaviti..

Znaci pitanje je sljedece, da li placas porez i gdje?

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 12/07/2018 20:25:02
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 12/07/2018 : 20:24:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako je sada Ćiro na Novoj iskritizirao Ćosića jer je priželjkivao da se Perišić zamijeni, čovjek skoro pao sa stolice od šoka.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 12/07/2018 : 20:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Sad ga Ukrajinci mrze

https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=bkJ8oWGRJhU

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/07/2018 : 20:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by ivi skoj

Tonka, gdje ono ti plaćaš porez, a gdje moja malenkost./
Judin sin sam jer nisam veliki vjernik, ne nosim zastavu oko ramena po ulici, ne poznajem Thompsonov opus, ne radim u državnoj službi ni holdingu ili nešto drugo?



Ne placa on nigdi porez, pa hvalia se po forumu da nije nigdi prijavljen..spominja je i Kristijana Golubovica kao uzora kako zajebat drzavu, pravi genetelman..


Sve da si u pravu, opet sam ispred tebe jer sam za razliku od tebe čovjek, što ti nisi, evo sada ti govorim, misliš da nisam skužio,kakva si osoba ono kad smo se kao zafrkavali na račun pušaka,paluba i wc-a...samo napravio si grešku- samo jalna i zlonamjerna osoba kad ga " potučeš " uzima iz jala i očaja " oružja " kojima je potučen.
Da si čovjek drugačije bi reagirao.
Vješto zamataš tu svoju zlobu u kao " šale ".

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/07/2018 : 20:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da si normalniji ali eto...jednom, kad ako nas ikada životni putevi spoje, na janjetini možda se dokaže suprotno.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/07/2018 : 20:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Oli ste se otriznili vec 😂😂
Ja jos nis sebi dosa,i danas se slavi,sve do nedilje kad gledamo HRVATSKU u svojoj domovini 💪💪💪💪🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/07/2018 : 20:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Sve da si u pravu, opet sam ispred tebe jer sam za razliku od tebe čovjek, što ti nisi, evo sada ti govorim, misliš da nisam skužio,kakva si osoba ono kad smo se kao zafrkavali na račun pušaka,paluba i wc-a...samo napravio si grešku- samo jalna i zlonamjerna osoba kad ga " potučeš " uzima iz jala i očaja " oružja " kojima je potučen.
Da si čovjek drugačije bi reagirao.
Vješto zamataš tu svoju zlobu u kao " šale ".




Zna sam da te je to izbacilo iz takta, nadam se samo da nisi itnia monitor kroz prozor, ali dobro sad imas para od utaje poreza pa ti nije problem uzet novi..

Tonka ja sam na ovom forumu prezivia ovoliko samo zbog tebe, ti si SVE stari, sa tobom sve pocinje i sve zavrsava..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/07/2018 : 20:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

Kakve su vam sad to nove boleštine u glavi s porezima?
Kad potrošiš novaca u pet dana koliko ja potrošim u Hrv, javi mi se,



Tonka kakve veze ima koliko novaca potrosis, pa i ja radim za stranu firmu i svu lovu trosim u Hrvatskoj, znaci cisti strani kapital, ali placam porez na to u ovoj drzavi, tj. idem ga prijaviti..

Znaci pitanje je sljedece, da li placas porez i gdje?


Da bi bio relevantan trebao bi raditi negdje vani i svaki mjesec ići u Hrv i tamo prikazivati zarađeno i plaćati porez?
Po kome to molim te?
Ne pada mi na pamet kradezeu,uhljebima i ostaloj bagri po Hrvatskoj prikazati jednu jedinu lipu koju zaradim...u ime domovine, obitelji i Križa Kristovog lova u džepove.
Prošao sam ja itekavu krvavu kalvariju po Hrvatskoj po tom pitanju!
Samo vi i dalje tovite takve, ja sigurno neću, i to što potrošim ovdje na jedan način mi je krivo jer punim proračun.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/07/2018 : 20:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Mislio sam da si normalniji ali eto...jednom, kad ako nas ikada životni putevi spoje, na janjetini možda se dokaže suprotno.



Opet pretjerujes, tvoj problem je sta si preveliki emotivac u nebitnom virtualnom svijetu, naravno na janjetini cu ti dokazati suprotno..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/07/2018 : 20:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Da bi bio relevantan trebao bi raditi negdje vani i svaki mjesec ići u Hrv i tamo prikazivati zarađeno i plaćati porez?
Po kome to molim te?
Ne pada mi na pamet kradezeu,uhljebima i ostaloj bagri po Hrvatskoj prikazati jednu jedinu lipu koju zaradim...u ime domovine, obitelji i Križa Kristovog lova u džepove.
Prošao sam ja itekavu krvavu kalvariju po Hrvatskoj po tom pitanju!
Samo vi i dalje tovite takve, ja sigurno neću, i to što potrošim ovdje na jedan način mi je krivo jer punim proračun.



Imas i pravo, i ja se mislim zadimit negdi na Filipine i odjebat ovu prevaru..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/07/2018 : 20:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24


Sve da si u pravu, opet sam ispred tebe jer sam za razliku od tebe čovjek, što ti nisi, evo sada ti govorim, misliš da nisam skužio,kakva si osoba ono kad smo se kao zafrkavali na račun pušaka,paluba i wc-a...samo napravio si grešku- samo jalna i zlonamjerna osoba kad ga " potučeš " uzima iz jala i očaja " oružja " kojima je potučen.
Da si čovjek drugačije bi reagirao.
Vješto zamataš tu svoju zlobu u kao " šale ".




Zna sam da te je to izbacilo iz takta, nadam se samo da nisi itnia monitor kroz prozor, ali dobro sad imas para od utaje poreza pa ti nije problem uzet novi..

Tonka ja sam na ovom forumu prezivia ovoliko samo zbog tebe, ti si SVE stari, sa tobom sve pocinje i sve zavrsava..


Utaja poreza. Ti mene za nešto želiš optužiti?O čemu baljezgaš?
Iskreno nije me ni malo iznerviralo to iz razloga jer si mi u isti trenutak bio smiješan kako se i na koje načine pokušavaš izvući iz " poraza " i bilo mi je žao jer sam mislio da ipak nisi takav

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/07/2018 : 20:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

Mislio sam da si normalniji ali eto...jednom, kad ako nas ikada životni putevi spoje, na janjetini možda se dokaže suprotno.



Opet pretjerujes, tvoj problem je sta si preveliki emotivac u nebitnom virtualnom svijetu, naravno na janjetini cu ti dokazati suprotno..


Možda si u pravu, ali nemoj opet na šalu Evo budi iskren to je sve, kako ti kažeš s time sve počinje i završava.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/07/2018 : 20:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


Utaja poreza. Ti mene za nešto želiš optužiti?O čemu baljezgaš?



Ne optuzujem te za nista, boli me neka stvar je li placas porez ili ne, tvoja stvar, nisam ti ja rizbo pa da ti prijetim sudskim tuzbama..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/07/2018 : 20:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24


Da bi bio relevantan trebao bi raditi negdje vani i svaki mjesec ići u Hrv i tamo prikazivati zarađeno i plaćati porez?
Po kome to molim te?
Ne pada mi na pamet kradezeu,uhljebima i ostaloj bagri po Hrvatskoj prikazati jednu jedinu lipu koju zaradim...u ime domovine, obitelji i Križa Kristovog lova u džepove.
Prošao sam ja itekavu krvavu kalvariju po Hrvatskoj po tom pitanju!
Samo vi i dalje tovite takve, ja sigurno neću, i to što potrošim ovdje na jedan način mi je krivo jer punim proračun.



Imas i pravo, i ja se mislim zadimit negdi na Filipine i odjebat ovu prevaru..


E da mi je bar tako. Mauricijus je bolji

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/07/2018 : 20:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24


Utaja poreza. Ti mene za nešto želiš optužiti?O čemu baljezgaš?



Ne optuzujem te za nista, boli me neka stvar je li placas porez ili ne, tvoja stvar, nisam ti ja rizbo pa da ti prijetim sudskim tuzbama..


Pa što onda spominješ?
Valjalao bi neki off shore u Luksemburgu ionako mi je blizu, mogao bi malo baciti pogled i na to, kad si me već podsjetio

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/07/2018 : 20:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24


E da mi je bar tako. Mauricijus je bolji



Nije ni to lose, i zene su im super, jbt zivia bi tamo ko beg..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/07/2018 : 20:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nisam nikada bio, planiram na sljedeći godišnji, jesi bio kada?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16189 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/07/2018 : 20:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Vas dvojica puskomitraljesci...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000