forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/07/2018 : 00:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos


Kazao je Matoš: "Vidje Hrvatska puno čuda, al' ne vidje štrika za toliko juda.."



Bas super, onako u duhu katolicke vjere koju propagiras..



bogme je
one iz srednjeg vijeka
strašno



Da, iako mislim da me Amos ne bi objesia, onako mi baca na lika koji bi me spalia na lomaci..



možda bi te samo rastega na čekrku



A bilo je tih metoda, hvala Bogu kreativnosti im nije falilo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/07/2018 : 00:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos


Kazao je Matoš: "Vidje Hrvatska puno čuda, al' ne vidje štrika za toliko juda.."



Bas super, onako u duhu katolicke vjere koju propagiras..



bogme je
one iz srednjeg vijeka
strašno



Da, iako mislim da me Amos ne bi objesia, onako mi baca na lika koji bi me spalia na lomaci..



možda bi te samo rastega na čekrku



A bilo je tih metoda, hvala Bogu kreativnosti im nije falilo..



moglo bi se svašta od tih metoda tu još napisat al pošto pretpostavljan da je dosta forumaša pijano ne želin da ljudi izrigaju

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/07/2018 : 01:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos


Kazao je Matoš: "Vidje Hrvatska puno čuda, al' ne vidje štrika za toliko juda.."



Bas super, onako u duhu katolicke vjere koju propagiras..



Tip neukusno provocira. Sere s tim nekim moraliziranjem tipa "ako vozač hitne koji želi spasiti život ide preko pune crte, onda je on napravio prekršaj i zaslužuje zatvor!" Tako mi zvuči to njegovo (a i vaše moraliziranje). "Ako maknemo Mamića i zatvorimo Modrića, Hrvatska i hrvatski nogomet će konačno procvjetat i možda ćemo konačno igrat u finalu svjetskog prvenstva, a klubovi u Ligi prvaka... i zbog toga ću ja navijati da Hrvatska izgubi!" Koji debilizam.


Alija, ništa nisi razumio...


Dobro onda, moralna vertikalo... zašto onda uopće pratiš nogomet ? Zašto imaš potrebu iznova komentirat i moralizirat ? I ti i sve ostale moralne vertikale... Navijaš sa divnu, poštenu Švedsku koja igra predivan nogomet. Ok, otvoriš temu o Švedskoj nogometnoj reprezentaciji i tamo svršavaš do mile volje. Ne sviđaju ti se Mamić, Šuker, Modrić, Lovren, oružar Pilčić, Iva Olivari, maser kako se god zvao... shvatili smo. Sva govna ovog svijeta su u hrvatskom nogometu pa ako vas par moralnih vertikala ne bude navijalo za ovu reprezentaciju Svijet će postat bolje mjesto, pun šarenih balona. Ti isti Šveđani su se usrali od poštenja kada je trebalo igrati 2:2 sa Dancima da bi se izbacilo Talijane. Platini kao Francuz je oličenje poštenja, sto puta veće govno od našeg Šukera. Francuska liga puna namještanja. Talijanska, Španjolska liga da ne govorimo. Ovako možemo reprezentaciju po reprezentaciju usporedit pa da vidiš kako u svakoj reprezentaciji ima govana od igrača do saveza. Morali bi navijat za Butan ili Šri Lanku kad bi tako gledao. Nismo med i mlijeko, ali druge države i druge reprezentacije nemam. Ako mi se ne sviđa neću gledat, ali neću niti srat po svetinji...
Da smo sve izgubili kako ste se nadali vi debili jel misliš genije da bi se išta promjenilo ? Da bi se ova garnitura povukla ? Da bi oni koji bi ih zamjenili bili bolji ? Da nebi Dalaj Lamu postavio za predsjednika saveza.Siđi druže sa stabljike graška i prestani vjerovat u zubić vilu. Gdje ima love, a u nogometu ima tu se vrte i mutni tipovi. Za poštenje u nogometu odi gledat termin malog nogometa gdje ekipa igra za pivu. Gledam nogomet jer kao i većina ovdje volim nogomet, jer uživam u potezima, golovima, atmosferi.... i jebe mi se za ikakve Mamiće, Šukere ili bilo koga trećeg. Zato više odjebite sa tim sranjima. Gledajte curling ako vam je to dovoljno neiskvareno okruženje...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 16/07/2018 : 01:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Glume moralne vertikale da bi prikrili jedan (ili oba) od dva glavna razloga: 1) mržnja prema Hrvatskoj i hrvatskome općenito i 2) patnja i frustracije zbog neuspjeha Hajduka izazvanih isključivo nesposobnosti lokalnih čobana.
Kladim se da bi dali sve za Mamića u svom klubu a ne da im je Vlašić posao stoljeća.
Samo ne znam zašto se stavljaju fasade.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 16/07/2018 01:13:58
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 16/07/2018 : 01:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Najjače mi je kad se neki ovdje pozivaju na "glumu moralnih vertikala", dok je u suštini riječ prvenstveno o revoltu prema mentalnoj retardaciji, barem u mojem slučaju.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/07/2018 : 01:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Glume moralne vertikale da bi prikrili jedan (ili oba) od dva glavna razloga: 1) mržnja prema Hrvatskoj i hrvatskome općenito i 2) patnja i frustracije zbog neuspjeha Hajduka izazvanih isključivo nesposobnosti lokalnih čobana.
Kladim se da bi dali sve za Mamića u svom klubu a ne da im je Vlašić posao stoljeća.
Samo ne znam zašto se stavljaju fasade.



Samo ti drzi glavu u pijesku i tjesi se ovim glupostima, znam da je tako lakse, ako ostanes zadnji samo ne zaboravi ugasit svitlo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/07/2018 : 01:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Glume moralne vertikale da bi prikrili jedan (ili oba) od dva glavna razloga: 1) mržnja prema Hrvatskoj i hrvatskome općenito i 2) patnja i frustracije zbog neuspjeha Hajduka izazvanih isključivo nesposobnosti lokalnih čobana.
Kladim se da bi dali sve za Mamića u svom klubu a ne da im je Vlašić posao stoljeća.
Samo ne znam zašto se stavljaju fasade.


Ma nek mrze iz kojeg god hoće razloga, ali čemu potreba na svakoj stranici ponavljat iznova kako navijaš da Hrvatska izgubi. Jebote, shvatili smo i prvi puta. Ne voliš reprezentaciju, ne voliš cijelu državu zbog hdz-a, sdp-a, uhljeba, sudstva, odnosa prema sredozemnoj medvjedici, misliš da je sve trulo u državi osim udruge Naš Hajduk...
Kao da na svakoj stranici teme o Velikom Bleku idem iznova govorit kako neću kupit sljedeći broj, kako su EsseGesse sranje naspram Ferrija i kako su svi koji kupuju tog junaka sjebani u mozak. Daj čovječe odjebi više. Ako misliš da je u redu ne navijati za reprezentaciju svoje države ti slobodno navijaj za reprezentaciju Legolanda ako hoćeš, ali prestani pilit ko Vučić o tome da navijaš za svaku reprezentaciju koja igra protiv Hrvatske.
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 16/07/2018 : 01:25:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by kucak

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos


Kazao je Matoš: "Vidje Hrvatska puno čuda, al' ne vidje štrika za toliko juda.."



Bas super, onako u duhu katolicke vjere koju propagiras..



Što je brni, ne sviđa ti se istina?



Istina da bi dobri katolik Amos vjesa ljudi koji osudjuju kriminal, da ne svidja mi se..



Istina je da je čudo kako ova zemlja uz toliko juda uopće postoji..

Dosta je pogledati ovaj bezvezni topic na bezveznom stripovskom forumu kako se neki vesele neuspjehu reprezentacije.. zapravo se vesele neuspjehu svega što nosi hrvatski predznak, a nogometna reprezentacija je simbol posebne težine.

Juda priko mjere..
Dobro je Matoš razumio stvar.

U ovome me ipak razveselilo koliko sam mladih ljudi vidio danas na Trgu kako strastveno navijaju, pa možda ima nade..


Naš dobri Bog i Gospa sve vode mirnom rukom, a na nama većini katolika u ovoj prekrasnoj zemlji je zadaća da našu djecu usmjerimo pravim vrijednostima.



Je li u to spada i Gospa Medjugorska ispod koja Mamic predvodi mise?

Jadna ta dica ako ces ih ti usmjeravat..



Znači po tebi se nitko ne smije molit Gospi ako je Mamić ispod Nje bio. Krasno razmišljanje.
Ja svoju djecu odgajam u katoličkoj vjeri i Gospa je Božja majka tako da se i Njoj molimo, naravno.
A tebe sram bilo što mi djecu spominješ. Eto kakav si čovjek. Sad si se pokazao kakav si.
Ja ću nastaviti u istom tonu jer si zaslužio - jadna djeca ako ih uopće takav budeš imao. I sumnjam da ćeš ih imati.
Moja su hvala dragom Bogu živa i zdrava 8 i 5 godina i svi me poznaju kao brižnog i pažljivog oca koji sve slobodno vrijeme daje njima.

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 16/07/2018 : 01:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Dobar primjer, sumohrvat. Evo ovaj brni je od početka meča danas do sada ostavio 40-ak postova što na ovoj što na temi World cup 2018. Naravno, skoro sve je vezano za Hrvatsku u negativnom kontekstu, ništa novo od onog što baljezga već dugo vremena. To je ogromna energija, volja i želja za pljuvanjem i provociranjem. To jest nakaradno ali i svojevrsni fenomen. Odakle ti snaga čovječe?

loading...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 01:47:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kriticni

Jbt ljudi, gori ste od nas Srba koji je vama q?

Aj malo uzivajte u ovom kratkom trenutku radosti koji vam je donjela vasa reprezentacija.

Zajebite vase medjuregionalne podjele i svakodnevne probleme, imacete od sutra opet vremena ispravljati krive Drine, veselite se sada imate cemu.

Zao mi je sto je ovako zvarsilo ali i ovo je veliki uspjeh.
Jedna velika Njemacka je iza vas (a vala i iza nas), Italija i Holandija se cak nisu ni kvalifikovale, pa daaaaj koliko mozes biti mali da ne priznas da je ovo uspjeh.

Ako ih u pondeljak ili kad vec po povratku ne docekate ko kraljeve na aerodromu onda vam svaka cast.

Uzgred, nas je veceras bilo 50ak u lokalu, pola je navijalo za Hrvatsku a pola protiv, Francuzi nikog nisu ni zanimali. Ono sto je bitno s moje tacke gledista je da nije bilo nikakvih incidenata sto smo nas pola navijali za vas. Pa zar to nije neki pomak na bolje? Aj ne serite nego uzivajte. Od sutra cemo se ionako opet klati i jebati mtr jedni drugima!

Cestitke jos jednom. Pozz

P.S.znam da cu jednog dana zazaliti zbog ovoga, ali imam potrebu reci istinu


Nikada ne žali kada govoriš istinu, kakva god ona bila.
Hvala na čestitkama.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 01:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ne sjećam se kada je netko bio toliko bolji i srčaniji na terenu a da rezultat pokazuje sasvim suprotno. Prvo autogol, pa penal zbog ruke...Nismo imali sreće nimalo. A da netko vodi 2:1 a da iz igre nije ni zapucao u okvir vrata, pa to je nevjerojatno.Ali dobro je Caleb rekao, mogli su nama Englezi dati tri komada u prvom poluvremenu pa nisu. Makar, ovoliki peh se stvarno rijetko viđa. Ali to je nogomet i takve stvari se dešavaju. Na kraju me samo bilo strah da ne popijemo petardu jer to fakat ne bi bilo u redu s obzirom kako smo igrali (a kaj je najbolje pred kraj je bio čisti penal za Francuze jer je Vida igrao rukom). Ovako, Reza 4-2 ne spada u neke rezultatski tragične.
Ali glavu gore! Osobno sam vrlo kratko nakon tekme imao pomiješane osjećaje sreće i tuge ali već nakon desetak minuta sam osjećao samo sreću. Vjerujem da će velika većina već sutra osjećati isto, naročito kad se momci pojave na dočeku.

Inače, bio sam na noćnom kupanju. Samo more, plaža i ja. More je bilo mirno i toplo, bilo je odlično stopiti se s njim. Nakon što sam izašao, stajao sam jedno vrijeme i gledao u more i uvalu, u beach baru malo dalje upravo je počinjala "Hotel California" od Eaglesa, a ja sam razmišljao:"Čovječe, moja zemlja je viceprvak svijeta".

To je taj trenutak.

Život je lijep.



Uf, baš rečenice koje pogađaju srž, svaka čast,iako sam ja neutješno tužan radi izgubljenog finala ali nakon 10-15 dana ću i ja biti sretan.
Očito sam takav da sve mora biti savršeno.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 01:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by logo111

# Tintone

Gotovo je prvenstvo i više me nije briga što pišeš gotovo da više ovdje neću ni navracati.

Ali sine, ti imaš stvarno ozbiljnih problema i razmisli o nekoj stručnoj pomoći.

Ne bih te osuđivao jer ne znam kakve si traume u životu ili djetinjstvu proživljavao ali s 18.godina toliku količinu mržnje, netolerantnosti, frustracije.... koju ti iskazuješ je zabrinjavajući.

Stvarno potraži pomoć jer nije bolest samo što boli....



Stari moj šta ti pišeš i šta sebi dozvoljavaš.
I ti sebi daješ za pravo da pričaš o tuđoj mržnji i netolerantnosti??
Tinton ako i je u krivu može to sebi dozvolit jer je mlad.
Koje je tvoje opravdanje za sve sramotne upise ovih zadnjih misec dana?


Ne znam kako uopće možeš pisati i nekoga prozivati nakon što ste pisali što ste pisali cijeli mjesec svaki dan, on posebno i ti njega podržavaš?!
Molim te budi toliko pametan pa ga nemoj braniti.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 16/07/2018 : 01:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by kucak

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos


Kazao je Matoš: "Vidje Hrvatska puno čuda, al' ne vidje štrika za toliko juda.."



Bas super, onako u duhu katolicke vjere koju propagiras..



Što je brni, ne sviđa ti se istina?



Istina da bi dobri katolik Amos vjesa ljudi koji osudjuju kriminal, da ne svidja mi se..



Istina je da je čudo kako ova zemlja uz toliko juda uopće postoji..

Dosta je pogledati ovaj bezvezni topic na bezveznom stripovskom forumu kako se neki vesele neuspjehu reprezentacije.. zapravo se vesele neuspjehu svega što nosi hrvatski predznak, a nogometna reprezentacija je simbol posebne težine.

Juda priko mjere..
Dobro je Matoš razumio stvar.

U ovome me ipak razveselilo koliko sam mladih ljudi vidio danas na Trgu kako strastveno navijaju, pa možda ima nade..


Naš dobri Bog i Gospa sve vode mirnom rukom, a na nama većini katolika u ovoj prekrasnoj zemlji je zadaća da našu djecu usmjerimo pravim vrijednostima.



Je li u to spada i Gospa Medjugorska ispod koja Mamic predvodi mise?

Jadna ta dica ako ces ih ti usmjeravat..


A tebe sram bilo što mi djecu spominješ. Eto kakav si čovjek. Sad si se pokazao kakav si.
Ja ću nastaviti u istom tonu jer si zaslužio - jadna djeca ako ih uopće takav budeš imao. I sumnjam da ćeš ih imati.
Moja su hvala dragom Bogu živa i zdrava 8 i 5 godina i svi me poznaju kao brižnog i pažljivog oca koji sve slobodno vrijeme daje njima.



Ti si govoria o djeci opcenito i ja sam se nadoveza na to, nisam zna da imas djecu tako da se ispricavam ako si to shvatio na osobnoj razini, drago mi je da su ti djeca ziva i zdrava..

Hvala na lijepim zeljama..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 16/07/2018 01:58:42
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 02:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos


Kazao je Matoš: "Vidje Hrvatska puno čuda, al' ne vidje štrika za toliko juda.."



Bas super, onako u duhu katolicke vjere koju propagiras..



Tip neukusno provocira. Sere s tim nekim moraliziranjem tipa "ako vozač hitne koji želi spasiti život ide preko pune crte, onda je on napravio prekršaj i zaslužuje zatvor!" Tako mi zvuči to njegovo (a i vaše moraliziranje). "Ako maknemo Mamića i zatvorimo Modrića, Hrvatska i hrvatski nogomet će konačno procvjetat i možda ćemo konačno igrat u finalu svjetskog prvenstva, a klubovi u Ligi prvaka... i zbog toga ću ja navijati da Hrvatska izgubi!" Koji debilizam.


Sve potpisujem ali ovo Amosu isto nije trebalo...stoji to da su judini sinovi, nema govora da nisu ali opet, malo pretjerano.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 02:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos


Kazao je Matoš: "Vidje Hrvatska puno čuda, al' ne vidje štrika za toliko juda.."



Bas super, onako u duhu katolicke vjere koju propagiras..



Što je brni, ne sviđa ti se istina?



Istina da bi dobri katolik Amos vjesa ljudi koji osudjuju kriminal, da ne svidja mi se..



Istina je da je čudo kako ova zemlja uz toliko juda uopće postoji..

Dosta je pogledati ovaj bezvezni topic na bezveznom stripovskom forumu kako se neki vesele neuspjehu reprezentacije.. zapravo se vesele neuspjehu svega što nosi hrvatski predznak, a nogometna reprezentacija je simbol posebne težine.

Juda priko mjere..
Dobro je Matoš razumio stvar.

U ovome me ipak razveselilo koliko sam mladih ljudi vidio danas na Trgu kako strastveno navijaju, pa možda ima nade za ovu zemlju..

Edit: tko bi rekao da će vas toliko naživcirat obični citat jednog klasika.


Sve osim citata potpis.Pretjerao si s citatom.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 02:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos


Kazao je Matoš: "Vidje Hrvatska puno čuda, al' ne vidje štrika za toliko juda.."



Bas super, onako u duhu katolicke vjere koju propagiras..



Tip neukusno provocira. Sere s tim nekim moraliziranjem tipa "ako vozač hitne koji želi spasiti život ide preko pune crte, onda je on napravio prekršaj i zaslužuje zatvor!" Tako mi zvuči to njegovo (a i vaše moraliziranje). "Ako maknemo Mamića i zatvorimo Modrića, Hrvatska i hrvatski nogomet će konačno procvjetat i možda ćemo konačno igrat u finalu svjetskog prvenstva, a klubovi u Ligi prvaka... i zbog toga ću ja navijati da Hrvatska izgubi!" Koji debilizam.



Debilizam na kvadrat koji je od pobjede nad Engleskom izgubio sve teorijske osnove postojanja ali je ta teorija bila samo maska. Problemi zagovornika tog debilizma su druge prirode i, na žalost, treba im čestitati jer su za trajanja SP-a žestoko zasrali topic i normalnim ljudima se gadilo ovdje ući pa ispada da je to neka izjednačena "bitka". Ali kvalitetnim angažmanom su pokazali da se kvantitet može nadoknaditi


Maske su pale davnih dana, ali ok nekome je trebalo toliko dokaza da je reprezentacija trebala doći do finala da vidi gdje i kamo ti ljudi ciljaju...samo isto im je, ako imalo ima pravde, prvi neće biti još jakoooooo dugo.
Volio bi da budu bez titule još jednu 15 godina i da onda nakon toga izgube titulu u zadnjoj utakmici u 90 minuti, takvima samo to igra da dođu k sebi.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 02:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Amos


Kazao je Matoš: "Vidje Hrvatska puno čuda, al' ne vidje štrika za toliko juda.."



Bas super, onako u duhu katolicke vjere koju propagiras..



Tip neukusno provocira. Sere s tim nekim moraliziranjem tipa "ako vozač hitne koji želi spasiti život ide preko pune crte, onda je on napravio prekršaj i zaslužuje zatvor!" Tako mi zvuči to njegovo (a i vaše moraliziranje). "Ako maknemo Mamića i zatvorimo Modrića, Hrvatska i hrvatski nogomet će konačno procvjetat i možda ćemo konačno igrat u finalu svjetskog prvenstva, a klubovi u Ligi prvaka... i zbog toga ću ja navijati da Hrvatska izgubi!" Koji debilizam.


Alija, ništa nisi razumio...


Dobro onda, moralna vertikalo... zašto onda uopće pratiš nogomet ? Zašto imaš potrebu iznova komentirat i moralizirat ? I ti i sve ostale moralne vertikale... Navijaš sa divnu, poštenu Švedsku koja igra predivan nogomet. Ok, otvoriš temu o Švedskoj nogometnoj reprezentaciji i tamo svršavaš do mile volje. Ne sviđaju ti se Mamić, Šuker, Modrić, Lovren, oružar Pilčić, Iva Olivari, maser kako se god zvao... shvatili smo. Sva govna ovog svijeta su u hrvatskom nogometu pa ako vas par moralnih vertikala ne bude navijalo za ovu reprezentaciju Svijet će postat bolje mjesto, pun šarenih balona. Ti isti Šveđani su se usrali od poštenja kada je trebalo igrati 2:2 sa Dancima da bi se izbacilo Talijane. Platini kao Francuz je oličenje poštenja, sto puta veće govno od našeg Šukera. Francuska liga puna namještanja. Talijanska, Španjolska liga da ne govorimo. Ovako možemo reprezentaciju po reprezentaciju usporedit pa da vidiš kako u svakoj reprezentaciji ima govana od igrača do saveza. Morali bi navijat za Butan ili Šri Lanku kad bi tako gledao. Nismo med i mlijeko, ali druge države i druge reprezentacije nemam. Ako mi se ne sviđa neću gledat, ali neću niti srat po svetinji...
Da smo sve izgubili kako ste se nadali vi debili jel misliš genije da bi se išta promjenilo ? Da bi se ova garnitura povukla ? Da bi oni koji bi ih zamjenili bili bolji ? Da nebi Dalaj Lamu postavio za predsjednika saveza.Siđi druže sa stabljike graška i prestani vjerovat u zubić vilu. Gdje ima love, a u nogometu ima tu se vrte i mutni tipovi. Za poštenje u nogometu odi gledat termin malog nogometa gdje ekipa igra za pivu. Gledam nogomet jer kao i većina ovdje volim nogomet, jer uživam u potezima, golovima, atmosferi.... i jebe mi se za ikakve Mamiće, Šukere ili bilo koga trećeg. Zato više odjebite sa tim sranjima. Gledajte curling ako vam je to dovoljno neiskvareno okruženje...


Ne znam zašto si daješ truda toliko pisati i objašnjavati, mali si ufilmao da je genijalac, da je iznad svoje generacije i to su mu blagoslovili par " starih jaraca " ( kao i ja i mojih godina, na to sam mislio ), i stvari su došle tu gdje su došle, a mali je zapravo izgubljen i u pitanju je čak njegova inteligencija po onome što piše.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 02:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Glume moralne vertikale da bi prikrili jedan (ili oba) od dva glavna razloga: 1) mržnja prema Hrvatskoj i hrvatskome općenito i 2) patnja i frustracije zbog neuspjeha Hajduka izazvanih isključivo nesposobnosti lokalnih čobana.
Kladim se da bi dali sve za Mamića u svom klubu a ne da im je Vlašić posao stoljeća.
Samo ne znam zašto se stavljaju fasade.


Nadam se iskreno i gotovo sam siguran da ovo nije istina i da nema veze s ovim, možda ih ima par koji nemaju veze s Hajdukom pa su se zamaskirali.


Ovo ti je jedina prava istina koji oni uporno pokušavaju na tisuće načina prikriti.Ovo ja govorim od samog početka tog terora.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 02:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Dobar primjer, sumohrvat. Evo ovaj brni je od početka meča danas do sada ostavio 40-ak postova što na ovoj što na temi World cup 2018. Naravno, skoro sve je vezano za Hrvatsku u negativnom kontekstu, ništa novo od onog što baljezga već dugo vremena. To je ogromna energija, volja i želja za pljuvanjem i provociranjem. To jest nakaradno ali i svojevrsni fenomen. Odakle ti snaga čovječe?





If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/07/2018 : 02:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 16/07/2018 : 03:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
KAPETANE MAESTRO

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/07/2018 : 07:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni


Mene veseli ono sta je Stipe Pletikosa reka, ej dica ce sad hrlit da postanu novi Modrici i Perisici..to je najvece blago, u dubini bica to je jedini razlog zasto mi je drago sta je Hrvatska napravila ovakav mega uspjeh..


Uslikao sam jučer ovo
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/07/2018 : 07:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
...ne da ovaj “dres” vrijedi više od onog iz konzuma za 29,99 kn, nego vrijedi i više od orginala za 799,99 kn😁
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7719 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 16/07/2018 : 07:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Subašić je loš golman koji većinom stoji dok mu lopta ulazi u gol.
Modrića nije bilo viditi cijelu utakmicu.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/07/2018 : 07:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Ne samo hocu da se osudi kriminal kakav god bia, nebitno iz koje sfere drustva dolazi, boli me briga kakvi ce uspjesi biti hrv nogometa..

Sta se tice Modrica smatram da nije pocinia takvo nedjelo da se zatvori, i ne zamjeram mu to sta je ka dite potpisa ugovor kakav je potpisa, ono sta mu zamjeram je sta je ka odrasli covik propustia priliku da zabije posljednju brukvu u lijes Mamicu..

Sta se tice njega ka igraca tu nema price, mislim covik je od izbjeglice na rubu siromastva preodredjen da cuva ovce u zadarskom zaledju zavrsia na vrhu nogometnog svijeta.. RESPECT!!

I jos jedna stvar, kazu Mamic ga je napravia igracem a Hajdukova nesposobna struka ga nije prepoznala, ko je onda moga znati da ce on biti ovakav igrac, a koliko mu je Mamic/Dinamo vjerovao govori dovoljno podatak da su ga poslali na posudbu u Zrinjski, jbt tamo je moga poginit..inace Modric mi je ko osoba ok, tih povucen i pravi sportas, za razliku od debila Lovrena..



Pa nismo mi baš toliki Divlji Zapad.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.2 seconds. Snitz Forums 2000