forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/07/2018 : 16:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

Ja i politika? Ma neee :D

Gledajte momci, "najlakši" način rješavanja sukoba na ovom topicu je bio udaljiti vas 5 - 6 prije ili u početku svjetskog, reć "što sad oni tu trolaju i zajebavaju ekipu, umjesto da čitamo i pišemo o uspjesima naših dečki, mi moramo čitati ove njihove hejterske postove. Nek se odmore do kraja prvenstva a onda neka dalje trkeljaju." I mirna Bosna. Ali ja to nisam htio a očito je da nisu htjeli ni kolega. Ali sad vas zato molim ta uslugu - dajte i vi koji put malo stanjite, fakat nema potrebe da se toliko žuči proljeva, naročito kada smo, ponavljam, svi na istoj strani.



Tako je mladjo.
Neistomišljenike uvik triba silon ušutkat.


Razlika je kada imaš drugačije mišljenje ili kad ciljano provociraš kao što se radilo zadnjih par dana.


Provociralo se ciljano sa svih strana, ali jedna strana je uz provokacije i vriđala na najnižen nivou.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2018 : 16:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Tako je. Tintonov stav se može nekome ne sviđati, ali uvrede nije zaslužio. Ali kad vidiš tko ga je vrijeđao - likovi koji uživaju u izmišljanju neprijatelja, i kojima je najslađa misao u vezi hrvatskog igranja u finalu ideja da netko zbog toga pati - onda to ni ne čudi, to je taj nivo, nivo samoproglašenih džentlmena i samoproglašenih domoljuba.




Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 17/07/2018 : 16:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Biti rodjeni zagrebcanec a nebiti na doceku vatrenih i ladit muda na nekom otoku...mislim.stvarno danas ima svakvih ljudi
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2018 : 16:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
I mene čudi takvo držanje zagrebačke malograđanštine.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 17/07/2018 : 16:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

I mene čudi takvo držanje zagrebačke malograđanštine.



Nego jes primetio..nema ga petsest dana i onda se javi sa nekog otoka i tako vec mjesec dana
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/07/2018 : 16:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by VALTER

I mene čudi takvo držanje zagrebačke malograđanštine.



Nego jes primetio..nema ga petsest dana i onda se javi sa nekog otoka i tako vec mjesec dana


Selo gori, baba se češlja

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

renda
Junior Member

Croatia
323 Posts

Member since 20/09/2002

Posted - 17/07/2018 : 16:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send renda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Kakvo prvenstvo, kakvi šokovi, kakav uspjeh naših!
Svaka čast momci!
A tek doček! Neopisivo!
Nažalost nisam u Zagrebu ali sve sam pratio i bilo je neopisivo!

Inače, što se tiče sukobljenih strana - prvo što želim reći je da smo svi mi ovdje protiv kriminala u nogometu, a jedino se ne slažemo oko načina borbe protiv njega. Dakle kada vas druga strana iživcira, znajte da se zapravo slažete u najbitnijoj stvari, a to je da se ne podržava kriminal. Iskreno, ne slažem se s Tintonom i društvom oko bojkota reprezentacije jer smatram da to nije ispravan način borbe ali nisam nikada bio za to da im se zabrani pisanje o tome. Makar, dečki morate priznati da ste koji put probili granicu dobrog ukusa. Tintonovi postovi na ovom topicu za vrijeme finala su stvarno bili degutantni. Ok, ne navijaš za reprezentaciju vlastite države ali ti na topicu o reprezentaciji u trenutku kada ta reprezentacija igra finale svjetskog prvenstva otvoreno trolaš i hentaš. Da sam gledao tad forum, bio bi udaljen barem dok se ne završi finale. Mislim, ako to nije trolanje, onda ne znam što je. Zamislite sada situaciju da npr. Hajduk igra utakmicu lige prvaka (zvuči kao dobra podloga za SF seriju :)) sa npr. PSG-om i onda netko na Hajdukov topic stavlja himnu Francuske, himnu navijača PSG-a, da se na tom topicu veseli golovima Francuza...Bilo bi to malo glupo zar ne?
Ali iako ste stvarno dosta puta pretjerali ja osobno nisam bio za vaše udaljavanje a vidim da nisu ni kolege jer iako ste par puta dobrano pretjerali rekoh sam se i Ande, svjetsko je, neka pišu. U budućnosti, što se mene tiče možete i dalje iznositi svoje stavove ali dajte više ne trolante toliko. Ok su rasprave ali veseliti se golu protiv reprezentacije u finalu svjetskog prvenstva i to na topicu o toj istoj reprezentaciji je stvarno ispod svake razine.
S druge strane, i vas su počastili s dosta uvreda i to definitivno nije u redu. Ali da sam npr. udaljio Nagora jer je uvrijedio Tintona rekavši da je gnjida ili što već, drugi bi rekli "Pa to mu je rekao zato što je pisao one stvari u finalu, što onda i Tintona ne izbaciš..." I tome nikada ne bi bilo kraja. Uglavnom, osobno, htio sam da svi imaju mogućnost pisanja za vrijeme svjetskog ali Sada trebamo malo stati ma loptu.

Uglavnom, zaključci:
1) Bojkot momci - izražavajte svoje mišljenje i dalje ali imajte malo obzira. Neće sada biti nekakvih novih pravila tipa "Kada igra reprezentacija, zabranjeno je na topicu o reprezentaciji pisati negativne postove" jer bi to bila glupost ali imajte malo obzira.

2) Ostali - vrijeđanje se više ne tolerira. Osim toga, ako netko pretjera, odgovorite mu pristojno ili jednostavno sačekajte da modovi reagiraju jer meni osobno je najgore udaljiti nekoga tko je reagirao na glupost na eksplozivan način pa sad i on mora biti udaljen.

3) Za neke momke pod brojem dva - nitko od ovih pod brojem jedan nije mrzitelj Hrvatske, Orjunaš, (urbani) Jugoslaven isl. Dajte ne pišite više takve stvari jer to je najotrcanijih fora koju su čak neki uspjeli prodati - ako nisi za nas, onda si i protiv države.

4) Još jednom ponavljam - SVI STE NA ISTOJ STRANI ŠTO SE TIČE KRIMINALA U NOGOMETU, SAMO SE RAZLIKUJETE U NAČINU KAKO RIJEŠITI PROBLEM.

A ako ste svo na istoj strani što se tiče merituma stvari onda i niste tako različiti, zar ne?






Mislim da ništa od ovih nanizanih želja. Ja sam prvenstveno sportaš, natjecateljska veteranska kategorija, pa mi je nepojmljivo navijati protiv nekog zemljaka koji
se također natječe u bilo čemu. Ima nas u sportu svakakvih. Ne ponosim se
ni ja baš svim svojim postupcima. Ali da kao dinamovac od rođenja, navijam
protiv Hajduka kad igra sa PSG-om, ne mogu niti zamisliti.
Treba kazniti krivce, isušiti močvaru ali opet neće biti dobro jer nikada nećemo
obostrano ispuniti gore navedeno, glede navijanja.
Bit će sigurno puno onih koji će reći “bi mi kad bi vi” i tako opet niz uvijeta,
neispunjivih naravno....
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/07/2018 : 17:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kakav je to fazon sa kapicama za vaterpolo?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2018 : 17:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ćorluka je na Euru 2016 igrao s ozlijeđenom glavom i zavojem, pa ne radi zaštite igrao s vaterpolskom kapom, što je UEFA posebno morala dopustiti.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 17:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Čak se i u Švici još uvek piše o uspehu. Kad mog sina pitam koji mu je omiljeni fudbaler, on iz topa odgovori RAKITIĆ! Ali najozbiljnije. Valjda su mlade generacije pametnije.


http://m.20min.ch/sport/fussball/story/rechter-saenger-feiert-mit-kroatischem-team-im-bus-31283044

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/07/2018 : 18:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Čak se i u Švici još uvek piše o uspehu. Kad mog sina pitam koji mu je omiljeni fudbaler, on iz topa odgovori RAKITIĆ! Ali najozbiljnije. Valjda su mlade generacije pametnije.


http://m.20min.ch/sport/fussball/story/rechter-saenger-feiert-mit-kroatischem-team-im-bus-31283044



Da se bolje poznajemo napisao bih:
Pametan mali, čiji je?

Ovako ću napisati samo: Pametan mali!

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 18:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pametan zato što ga tako odgajamo. Zato ću mu i prećutati ovo. Da li je pametno, ne znam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 17/07/2018 : 18:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Cijela Švicarska slavi Ivana Rakitića, ipak je on autohtoni švicer.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2018 : 18:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Eh, a da je rekao Shaqiri, Behrami, Mehmedi, Džemaili ili Xhaka...

Edited by - VALTER on 17/07/2018 18:06:52
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/07/2018 : 18:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Pametan zato što ga tako odgajamo. Zato ću mu i prećutati ovo. Da li je pametno, ne znam.



Rakitić je odličan igrač i simpa osoba.

Najgore što ti se može sinu u vezi njega dogoditi je da ga navuće na "Domaćica" kekse.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/07/2018 : 18:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Haha
Valjda ne pravi rukama leptiriće.

Edited by - King Warrior on 17/07/2018 18:18:19
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 18:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo


Rakitić je odličan igrač i simpa osoba.

Najgore što ti se može sinu u vezi njega dogoditi je da ga navuće na "Domaćica" kekse.



Apsolutno verujem da je takav. Zato sam bio iznenađen što baš njega vidim pored onog. Da je to uradio Mandžukić ili Lovren, pa ajde. Ali Ivan... Čemu to dodvoravanje šljamu, nije mi jasno.

U Srbiji je javnost bila podeljena: navijati za Hrvatsku ili protiv. Većina ovih "za" je bila osuđena i proglašena "izdajnicima". Velika većina ovih protiv bi se prva slikala sa Thompsonom da je kojim slučajem rođen u Srbiji.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2018 : 18:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Ne trebate prenaglašavati činjenicu da je jučer na dočeku bio Thompson. To su pjesme koje idu uz takvu atmosferu, a nogometaši ionako ne razumiju finese.

A što se Rakitića tiče, neki dan je izjavio da ne može reći da mu je selektor Srbije Mladen Krstajić brat, jer je on više od toga. Prema tome, nema tu nacionalšovinizma ni mržnje, barem što se igrača tice.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 17/07/2018 : 18:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav iz Splita...





+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/07/2018 : 18:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Kakav je to fazon sa kapicama za vaterpolo?


Pa ono...vaterpolo je nacionalni sport. A dobro dođe ko navijačka dekoracija...2 u 1. Nema to veze sa Ćorlukom, fura se to još od Engleske 96
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 18:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Ne trebate prenaglašavati činjenicu da je jučer na dočeku bio Thompson. To su pjesme koje idu uz takvu atmosferu, a nogometaši ionako ne razumiju finese.

A što se Rakitića tiče, neki dan je izjavio da ne može reći da mu je selektor Srbije Mladen Krstajić brat, jer je on više od toga. Prema tome, nema tu nacionalšovinizma ni mržnje, barem što se igrača tice.



Kao što rekoh, upravo zbog toga što se radi o Raketi je iznenađenje veće. Prenaglašavati činjenicu ne treba, ali je ne treba ni sakrivati. Ogromna mrlja na čitav uspeh. I to posle čitave bure slavljenja u svlačionici i Lovrenovim eskapadama.

Što se igrača tiče, većine njih, nema tu nacionalšovinizma, siguran sam.
Ali sam ja u nedoumici. Evo primera, pa je dosta uvlačenja moje familije u ovo : moja ćerka je pre neki dan dobila telefon. Iako joj je francuski jezik "maternji", nije htela da postavi taj jezik na telefonu, već srpski. Nije ga bilo, pa je uzela hrvatski. Njoj je normalno i "tipkovnica" i "glazba", odrasli su uz Doma TV, RTL Kockicu i slične kanale (naravno, i srpske). Ali se ja kao roditelj pitam da li radim dobar posao kad vidim da se slavi uz nacionalistu. Da ne bude zabune, tako bih reagovao i da se slavi u Srbiji. Moji klinci znaju da kada se na tv pojavi ona spodoba od srpskog predsednika da se menja kanal.

Koliko vidim, jedino je Index osudio to što se juče desilo, ali oni su ionako "jugonostalgičari".

Toliko od mene za ovo javljanje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/07/2018 : 18:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Jasno mi je da Thompson ljudima iz Srbije smeta.
Ja ga ne volin, smeta mi to šta radi, ali on je pivač kojega hrvatski reprezentativci vole.
Ne triba u tome tražit fašizam.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/07/2018 : 19:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ma slazem se sa Valterom. Rakitic i Modric su ekstra momci, malo praznoglavi kao i vecina fudbalera. Ponijela ih atmosfera i to je to. Thompson to iskoristio u svoju korist.
Bzvz se pravi pozar oko malo dima.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2018 : 19:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Sam koncept Svjetskog prvenstva je vezan uz nacionalizam, koji nije sam po sebi negativan pojam (kao što mi je jedan neznalica predbacio kad sam prije mjesec dana drugog neznalicu nazvao 'naivnim nacionalistom', gdje sam ja naglasak stavio na 'naivni') i kojeg treba razlikovati od nacionalšovinizma. Ako oni igraju nogomet nadahnjujući se da to čine za Hrvatsku, logično je da će u trenucima slavlja slušati takve pjesme, i tu nema ništa loše.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 19:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Jasno mi je da Thompson ljudima iz Srbije smeta.
Ja ga ne volin, smeta mi to šta radi, ali on je pivač kojega hrvatski reprezentativci vole.
Ne triba u tome tražit fašizam.



Ma nije da on meni nešto smeta. Smeta mi ta ideja, bez obzira o kom se narodu radilo.

Ali valjda svoje govno uvek manje smrdi nego tuđe.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.98 seconds. Snitz Forums 2000