forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/07/2018 : 19:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Radi se prevelika vijest od ničega. Čovjek došao i odpjevao jednu pjesmu koja je postala nešto kao druga himna. Stvarno prelijepa pjesma koja nema apsolutno nikakve veze niti sa ustaštvom niti sa Srbima. Ostatak cijelog dočeka ga se nije niti vidjelo. I sad odjednom svi ustaše, fašisti, mrzimo srbe...
Ajmo vidjet probleme gdje ih nema...
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 17/07/2018 : 19:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
Evo teksta pjesme koja se praktički izvodi na svakoj utakmici i koju je Thompson i opjevao jučer.

Kad se sjetim suza krene
Zamirišu uspomene
Svake stope rodnog kraja
I narodnih običaja

Prepoznah ljepotu tvoju
Što probudi ljubav moju
Kad sam s tobom srce moje
Kuca jače, veliko je

O Zagoro, lijepa li si
Slavonijo, zlatna ti si
Herceg-Bosno, srce ponosno
Dalmacijo, more moje
Jedna duša a nas dvoje
Pozdrav Liko, Velebita diko

Kad Neretva moru krene
Ti se tada sjeti mene
Mojoj pjesmi budi tema
Za sve one kojih nema

Ajde, Istro i Zagorje
Podignimo sve tri boje
Zagrlimo se pred svima
Neka vide da nas ima

Lijepa li si

Bilo je prigovora kako im može pjevati Thompson koji je ultradesničar, pa onda kako im može pjevati Grdović koji tuče ženu, pa onda kako mogu slušat cajke kad je to srpska muzika itd.itd.
Ja bi da sam bio s njima zapjevao nešto od Bareta pa bi mi rekli da podržavam drogeraše.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/07/2018 : 19:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Jasno mi je da Thompson ljudima iz Srbije smeta.
Ja ga ne volin, smeta mi to šta radi, ali on je pivač kojega hrvatski reprezentativci vole.
Ne triba u tome tražit fašizam.



Ma nije da on meni nešto smeta. Smeta mi ta ideja, bez obzira o kom se narodu radilo.

Ali valjda svoje govno uvek manje smrdi nego tuđe.



Pa smeta i meni ista stvar.
Ali ovde se od buve radi slon.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/07/2018 : 19:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

Evo teksta pjesme koja se praktički izvodi na svakoj utakmici i koju je Thompson i opjevao jučer.

Kad se sjetim suza krene
Zamirišu uspomene
Svake stope rodnog kraja
I narodnih običaja

Prepoznah ljepotu tvoju
Što probudi ljubav moju
Kad sam s tobom srce moje
Kuca jače, veliko je

O Zagoro, lijepa li si
Slavonijo, zlatna ti si
Herceg-Bosno, srce ponosno
Dalmacijo, more moje
Jedna duša a nas dvoje
Pozdrav Liko, Velebita diko

Kad Neretva moru krene
Ti se tada sjeti mene
Mojoj pjesmi budi tema
Za sve one kojih nema

Ajde, Istro i Zagorje
Podignimo sve tri boje
Zagrlimo se pred svima
Neka vide da nas ima

Lijepa li si

Bilo je prigovora kako im može pjevati Thompson koji je ultradesničar, pa onda kako im može pjevati Grdović koji tuče ženu, pa onda kako mogu slušat cajke kad je to srpska muzika itd.itd.
Ja bi da sam bio s njima zapjevao nešto od Bareta pa bi mi rekli da podržavam drogeraše.



Ne vidim zašto bih Srbima smetala ova pjesma.

Thompson je hrvatski pjevač koji je pjevao hrvatskim herojima po njihovoj želji. Što je tu čudno ?

Sam nastup - bez provokacija i sve dostojanstveno.

Ako netko s ovim ima problem onda ima problem sa sobom.

Osobno sam prijatelj s mnogo Srba i danas su mi neki rekli da bi svi mogli naučiti iz ovog slavlja - kako se voli svoje a da se ne mrzi tuđe.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/07/2018 : 19:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Problem su hučkačke tiskovine u Srbiji koji su veličanstveni doček popratili ovakvim naslovima a za kojim se naivni upecaju.

http://informer.rs/sport/rusija-2018/389543/video-neka-se-teraju-u-tri-p-m-svi-koji-su-navijali-za-ove-ustase-hrvati-slavili-srebro-uz-pesme-o-klanju-srba

Svi smo svjedočili da je istina bila jaaaaako daleko.

I neki Srbi umjesto da napadnu svoje koji huškaju okrenu se ovakvim komentarima. Šteta.

Edited by - logo111 on 17/07/2018 19:55:20
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 19:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Jasno mi je da Thompson ljudima iz Srbije smeta.
Ja ga ne volin, smeta mi to šta radi, ali on je pivač kojega hrvatski reprezentativci vole.
Ne triba u tome tražit fašizam.



Ma nije da on meni nešto smeta. Smeta mi ta ideja, bez obzira o kom se narodu radilo.

Ali valjda svoje govno uvek manje smrdi nego tuđe.



Pa smeta i meni ista stvar.
Ali ovde se od buve radi slon.




Ja bih ovako reagovao i da je obratno, kao što rekoh.
Simpatično mi je da ti koji vole Perkovića misle o Ceci kao "četnikuši", iako mislim da žena u životu nikad nije nešto rekla protiv nekog naroda.

A nivo muzike je otprilike isti. Ljigavi pop-rock-folk-štagod. Tipično "do ponoći Nirvana, od ponoći Silvana" razmišljanje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2018 : 20:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter



Ja bih ovako reagovao i da je obratno, kao što rekoh.
Simpatično mi je da ti koji vole Perkovića misle o Ceci kao "četnikuši", iako mislim da žena u životu nikad nije nešto rekla protiv nekog naroda.

A nivo muzike je otprilike isti. Ljigavi pop-rock-folk-štagod. Tipično "do ponoći Nirvana, od ponoći Silvana" razmišljanje.



Poteže se puno za politikom, moderatore, i to od tebe? Želiš li doista pokrenut priču o Thompsonu i Ceci? Il da se svi pravimo "simpatični"?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 20:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Problem su hučkačke tiskovine u Srbiji koji su veličanstveni doček popratili ovakvim naslovima a za kojim se naivni upecaju.

http://informer.rs/sport/rusija-2018/389543/video-neka-se-teraju-u-tri-p-m-svi-koji-su-navijali-za-ove-ustase-hrvati-slavili-srebro-uz-pesme-o-klanju-srba

Svi smo svjedočili da je istina bila jaaaaako daleko.

I neki Srbi umjesto da napadnu svoje koji huškaju okrenu se ovakvim komentarima. Šteta.



Ajd ne seri. Nemam vremena da pišem, a nije mi bila namera da pravim temu od ovog. Namerno sam stavio članak iz švajcarskih novina, a ne iz srpskih. I u nemačkim, francuskim i engleskim medijima je bilo ovo. Sad su svi huškači, ili šta?

Da je Thompson takva cvećka, ne bi mu bili zabranjeni nastupi širom Evrope. I zamisli, nisu ih Srbi zabranjivali! Svi znamo koja je njegova ideologija, bez obzira §to ima toliko "običnih" pesama.

Toliko,a ti zabijaj glavu u pesak.

Što je najgore, u tvojim očima ću ispasti srBenda, uprkos svemu što sam napisao. Ali nema veze.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 20:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by manhunter



Ja bih ovako reagovao i da je obratno, kao što rekoh.
Simpatično mi je da ti koji vole Perkovića misle o Ceci kao "četnikuši", iako mislim da žena u životu nikad nije nešto rekla protiv nekog naroda.

A nivo muzike je otprilike isti. Ljigavi pop-rock-folk-štagod. Tipično "do ponoći Nirvana, od ponoći Silvana" razmišljanje.



Poteže se puno za politikom, moderatore, i to od tebe? Želiš li doista pokrenut priču o Thompsonu i Ceci? Il da se svi pravimo "simpatični"?



Sad si se setio da se buniš zbog politike? Pa ovde je svaki drugi post bio takav. A ja sam rekao da nije na meni da ovde moderiram, ima drugih kompetentnijih moderatora. Pošto niko nije reagovao, mislio sam da je sve dozvoljeno. Izvinjavam se na nesporazumu.

A Thompsona možemo porediti sa Bajom, nikako sa Cecom. Svidelo se to tebi ili ne.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 17/07/2018 20:05:51
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2018 : 20:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by manhunter



Ja bih ovako reagovao i da je obratno, kao što rekoh.
Simpatično mi je da ti koji vole Perkovića misle o Ceci kao "četnikuši", iako mislim da žena u životu nikad nije nešto rekla protiv nekog naroda.

A nivo muzike je otprilike isti. Ljigavi pop-rock-folk-štagod. Tipično "do ponoći Nirvana, od ponoći Silvana" razmišljanje.



Poteže se puno za politikom, moderatore, i to od tebe? Želiš li doista pokrenut priču o Thompsonu i Ceci? Il da se svi pravimo "simpatični"?



Sad si se setio da se buniš zbog politike? Pa ovde je svaki drugi post bio takav. A ja sam rekao da nije na meni da ovde moderiram, ima drugih kompetentnijih moderatora. Pošto niko nije reagovao, mislio sam da je sve dozvoljeno. Izvinjavam se na nesporazumu.



Ajde, lipo od tebe šta se ne želiš uplitat u neke "domaće" kavge, ali svjestan si i sam da ovakve priče ne vode u mirnu raspravicu već žestoka sranja (ka i uvik dosad)? Prema tome, ako je to već i krenilo kod određenih članova, na tebi je da to primiriš (il ignoriraš, kad si već tako krenija), a ne da još nastavljaš istu raspravu i uvodiš Cecu u priču, a drugom članu (ma kakav god on bija) kažeš "ne seri"?




And like that... he's gone.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/07/2018 : 20:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by logo111

Problem su hučkačke tiskovine u Srbiji koji su veličanstveni doček popratili ovakvim naslovima a za kojim se naivni upecaju.

http://informer.rs/sport/rusija-2018/389543/video-neka-se-teraju-u-tri-p-m-svi-koji-su-navijali-za-ove-ustase-hrvati-slavili-srebro-uz-pesme-o-klanju-srba

Svi smo svjedočili da je istina bila jaaaaako daleko.

I neki Srbi umjesto da napadnu svoje koji huškaju okrenu se ovakvim komentarima. Šteta.



Ajd ne seri. Nemam vremena da pišem, a nije mi bila namera da pravim temu od ovog. Namerno sam stavio članak iz švajcarskih novina, a ne iz srpskih. I u nemačkim, francuskim i engleskim medijima je bilo ovo. Sad su svi huškači, ili šta?

Da je Thompson takva cvećka, ne bi mu bili zabranjeni nastupi širom Evrope. I zamisli, nisu ih Srbi zabranjivali! Svi znamo koja je njegova ideologija, bez obzira §to ima toliko "običnih" pesama.

Toliko,a ti zabijaj glavu u pesak.

Što je najgore, u tvojim očima ću ispasti srBenda, uprkos svemu što sam napisao. Ali nema veze.



Mislim da nema potrebe za tvojom nervozom i vrijeđanjem pogotovo jer si ovdje moderator.

Svi ti pokušavaju reći da vidiš problem gdje ga nema i otvaraš ovakve rasprave.

I zamisli slušam Thompsona i ne mrzim Cecu jer ne slušam njezine pjesme niti me ona interesira. I zaista ne bih vidio problem da ona pjeva na dočeku srpskih sportaša.

Ali da dalje ne spamamo ovdje - budi mi pozdravljen.


Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 17/07/2018 : 20:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Da se ovako nešto desilo naprimjer njemačkoj reprezentaciji
svi u fudbalskom savezu sve do čistačice bi morali dati otkaz,
Toliko o buvi i slonu:)
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2018 : 20:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Drugo je Njemačka, oni se do 2006. nisu usuđivali ni mahati zastavama.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 20:14:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senokute

Da se ovako nešto desilo naprimjer njemačkoj reprezentaciji
svi u fudbalskom savezu sve do čistačice bi morali dati otkaz,
Toliko o buvi i slonu:)



Baš sam hteo da napišem nešto slično. Kao kad bi na dočeku nemačke reprezentacije pevali Böhse Onkelz. I oni imaju odličnih pesama, a počeli su kao klasičan neonaci bend.

Ali dobro, isključujem se iz teme. Izgleda da se politika trpi samo odabranima.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/07/2018 : 20:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Jasno mi je da Thompson ljudima iz Srbije smeta.
Ja ga ne volin, smeta mi to šta radi, ali on je pivač kojega hrvatski reprezentativci vole.
Ne triba u tome tražit fašizam.



Ma nije da on meni nešto smeta. Smeta mi ta ideja, bez obzira o kom se narodu radilo.

Ali valjda svoje govno uvek manje smrdi nego tuđe.



Pa smeta i meni ista stvar.
Ali ovde se od buve radi slon.




Ja bih ovako reagovao i da je obratno, kao što rekoh.
Simpatično mi je da ti koji vole Perkovića misle o Ceci kao "četnikuši", iako mislim da žena u životu nikad nije nešto rekla protiv nekog naroda.

A nivo muzike je otprilike isti. Ljigavi pop-rock-folk-štagod. Tipično "do ponoći Nirvana, od ponoći Silvana" razmišljanje.


I opet bi od buve radija slona.

Ostatak potpisujen.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/07/2018 : 20:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by manhunter



Ja bih ovako reagovao i da je obratno, kao što rekoh.
Simpatično mi je da ti koji vole Perkovića misle o Ceci kao "četnikuši", iako mislim da žena u životu nikad nije nešto rekla protiv nekog naroda.

A nivo muzike je otprilike isti. Ljigavi pop-rock-folk-štagod. Tipično "do ponoći Nirvana, od ponoći Silvana" razmišljanje.



Poteže se puno za politikom, moderatore, i to od tebe? Želiš li doista pokrenut priču o Thompsonu i Ceci? Il da se svi pravimo "simpatični"?



Sad si se setio da se buniš zbog politike? Pa ovde je svaki drugi post bio takav. A ja sam rekao da nije na meni da ovde moderiram, ima drugih kompetentnijih moderatora. Pošto niko nije reagovao, mislio sam da je sve dozvoljeno. Izvinjavam se na nesporazumu.



Ajde, lipo od tebe šta se ne želiš uplitat u neke "domaće" kavge, ali svjestan si i sam da ovakve priče ne vode u mirnu raspravicu već žestoka sranja (ka i uvik dosad)? Prema tome, ako je to već i krenilo kod određenih članova, na tebi je da to primiriš (il ignoriraš, kad si već tako krenija), a ne da još nastavljaš istu raspravu i uvodiš Cecu u priču, a drugom članu (ma kakav god on bija) kažeš "ne seri"?







Čitam kako je ovde Ceca veći problem od Perkovića?

A onome sam rekao da ne sere zato što već ima upozorenje, a imao je više političkih ispada. Svakome po zasluzi, već odavno moderiram bez svilenih rukavica. S tobom i drugima se može diskutovati normalno, ima onih kojima se mora drugačije.

Ali dobro, evo gotovo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/07/2018 : 20:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Drugo je Njemačka, oni se do 2006. nisu usuđivali ni mahati zastavama.


Bilo ih je frka himnu pivat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 17/07/2018 : 20:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Odakle ti ta glupost?
I zašto bi bila drugo?
Zar ne djelimo iste zapadne vrijednosti!!?
Ili bi se one izgleda morale nanovo definirati.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/07/2018 : 20:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senokute

Da se ovako nešto desilo naprimjer njemačkoj reprezentaciji
svi u fudbalskom savezu sve do čistačice bi morali dati otkaz,
Toliko o buvi i slonu:)



Jel ladno gore kod vas u Švedskoj?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 17/07/2018 : 20:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by VALTER

Drugo je Njemačka, oni se do 2006. nisu usuđivali ni mahati zastavama.


Bilo ih je frka himnu pivat.



Pivali su zadnju utakmicu iz sveg glasa ,svih jedanaest ali nije urodilo plodom:)
Go to Top of Page

Dante1
New Member



Croatia
106 Posts

Member since 06/10/2008

Posted - 17/07/2018 : 20:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dante1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Jasno mi je da Thompson ljudima iz Srbije smeta.
Ja ga ne volin, smeta mi to šta radi, ali on je pivač kojega hrvatski reprezentativci vole.
Ne triba u tome tražit fašizam.



Ma nije da on meni nešto smeta. Smeta mi ta ideja, bez obzira o kom se narodu radilo.

Ali valjda svoje govno uvek manje smrdi nego tuđe.



Pa smeta i meni ista stvar.
Ali ovde se od buve radi slon.




Ja bih ovako reagovao i da je obratno, kao što rekoh.
Simpatično mi je da ti koji vole Perkovića misle o Ceci kao "četnikuši", iako mislim da žena u životu nikad nije nešto rekla protiv nekog naroda.

A nivo muzike je otprilike isti. Ljigavi pop-rock-folk-štagod. Tipično "do ponoći Nirvana, od ponoći Silvana" razmišljanje.



Ceca se naslikavala s kalašnjikovom po razrušenom Vukovaru. Zato u Hrvatsku nije dobrodošla.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2018 : 20:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by senokute

Odakle ti ta glupost?
I zašto bi bila drugo?
Zar ne djelimo iste zapadne vrijednosti!!?
Ili bi se one izgleda morale nanovo definirati.



Svaki ispad nacionalizma u Njemačkoj se smatrao, i još se uvijek u određenoj mjeri smatra neprikladnim, znamo zbog čega. Tek Svjetskom prvenstvu održanom 2006. u Njemačkoj počeli su da se stidljivo oslobađaju tog kompleksa, kad su mahali zastavama i slavili pobjedu u utakmici za 3. mjesto (koje inače Nijemcima i nije neki uspjeh).
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/07/2018 : 20:27:21  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by manhunter



Ja bih ovako reagovao i da je obratno, kao što rekoh.
Simpatično mi je da ti koji vole Perkovića misle o Ceci kao "četnikuši", iako mislim da žena u životu nikad nije nešto rekla protiv nekog naroda.

A nivo muzike je otprilike isti. Ljigavi pop-rock-folk-štagod. Tipično "do ponoći Nirvana, od ponoći Silvana" razmišljanje.



Poteže se puno za politikom, moderatore, i to od tebe? Želiš li doista pokrenut priču o Thompsonu i Ceci? Il da se svi pravimo "simpatični"?



Sad si se setio da se buniš zbog politike? Pa ovde je svaki drugi post bio takav. A ja sam rekao da nije na meni da ovde moderiram, ima drugih kompetentnijih moderatora. Pošto niko nije reagovao, mislio sam da je sve dozvoljeno. Izvinjavam se na nesporazumu.



Ajde, lipo od tebe šta se ne želiš uplitat u neke "domaće" kavge, ali svjestan si i sam da ovakve priče ne vode u mirnu raspravicu već žestoka sranja (ka i uvik dosad)? Prema tome, ako je to već i krenilo kod određenih članova, na tebi je da to primiriš (il ignoriraš, kad si već tako krenija), a ne da još nastavljaš istu raspravu i uvodiš Cecu u priču, a drugom članu (ma kakav god on bija) kažeš "ne seri"?







Čitam kako je ovde Ceca veći problem od Perkovića?

A onome sam rekao da ne sere zato što već ima upozorenje, a imao je više političkih ispada. Svakome po zasluzi, već odavno moderiram bez svilenih rukavica. S tobom i drugima se može diskutovati normalno, ima onih kojima se mora drugačije.

Ali dobro, evo gotovo.



Aha..... kad imaš upozorenje onda te moderator može vrijeđati.

Inače nisam imao političkih ispada jer se ne bavim politikom i apsolutno me ne zanima. Osim ako nije politika da voliš svoju domovinu.

Upozorenje sam dobio od Mladje kad i nekoliko drugih forumaša jer smo pretjerali s žestinom rasprave. Zasluženo.

A zamisli nikad nisam koristio rječnik kao ti prema Guidi kad je Djerdan dao gol, sjećaš se.

Ako si već moderator nemoj to zloupotrebljavati.

Edited by - logo111 on 17/07/2018 20:30:21
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 17/07/2018 : 20:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Igraci su ga tili ka i Grdovica i neka su,to je njihova zelja i amen ,kao sto je one ‘98 bila Seve
Nek je zapiva,obe pisme su bile ok i nigdje primjedbe i ekscesa .
Koliko se neki trudili biti neutralni ipak ih pece neke stvari oko isticanja i slavlja reprezentacije,al neka lipo je viti i te “genijalce”

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/07/2018 : 20:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Jasno mi je da Thompson ljudima iz Srbije smeta.
Ja ga ne volin, smeta mi to šta radi, ali on je pivač kojega hrvatski reprezentativci vole.
Ne triba u tome tražit fašizam.


Ja ga volim više od života.
Svi pravi domoljubi vole Tompsona pa tako i hrvatski reprezentativci.
Nema tu nikavog fašizma, samo ljubav...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.25 seconds. Snitz Forums 2000