forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/07/2018 : 15:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
znam
čuvene riječke pičke

vjerujem da su jako zgodne i da daju onima koji su bolji od mene u svakom pogledu. što bi se meni i pokazivale, nije da sam ja sad baš neki pristao. samo kažem, ovakav kakav jesam i kakav sam tada bio (u naponu snage), rijeka je puna nekih deformiranih ljudi. maltene reptili, nemam pojma.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/07/2018 : 15:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

znam
čuvene riječke pičke

vjerujem da su jako zgodne i da daju onima koji su bolji od mene u svakom pogledu. što bi se meni i pokazivale, nije da sam ja sad baš neki pristao. samo kažem, ovakav kakav jesam i kakav sam tada bio (u naponu snage), rijeka je puna nekih deformiranih ljudi. maltene reptili, nemam pojma.



nije ni čudo
komunjare, lignje i ostali mekušci

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/07/2018 : 15:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma nisam tada ni bio u ovim vodama. pojma nisam imao da su riječani tako zatucani. mislim, sada ih dodatno prezirem, baš zbog toga, ali tada sam čisto estetski promatrao grad. spustim se s trsata, gdje se eventualno moglo sresti neku transparentnu egzistenciju, neku ugodnu fizionomiju, a tamo oko onog mostića, što li, ne sjećam se više, otamo pa prema centru, ma užas. sve sam gabor.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/07/2018 : 15:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ma nisam tada ni bio u ovim vodama. pojma nisam imao da su riječani tako zatucani. mislim, sada ih dodatno prezirem, baš zbog toga, ali tada sam čisto estetski promatrao grad. spustim se s trsata, gdje se eventualno moglo sresti neku transparentnu egzistenciju, neku ugodnu fizionomiju, a tamo oko onog mostića, što li, ne sjećam se više, otamo pa prema centru, ma užas. sve sam gabor.


nekad Jugoslavija, danas hrvatska u malom :) dobar presjek si napravio ove nase Balkanske domovine-domovina :) jbg, takvi smo mi balkanjerosi :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/07/2018 : 15:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dwayne je udaljen sa foruma, a ove Stinkyjeve kvazifilozofske gluposti o obliku lobanje ni nisam shvatio ozbiljno, to je više njegovo klaunovsko pametovanje koje, vjerujem nitko nije ozbiljno shvatio, pa mi je glupo zbog toga ga udaljiti s foruma.

Uglavnom - mir.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/07/2018 : 15:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ma ima toga još, ali do druge prilike

za kraj, da rečem koju i o mom kraju
varaždin me prije neki dan iznenadio, baš u tom pogledu fizionomija. inače ga baš i ne volim pretjerano, onako, malo posran grad, sličan splitu i dubrovniku s tim baroknim prenemaganjem i neke finjake glumi. onda sam otišao na taj skup, da se dodatno uspnem u ludilo s genima kamenim, jer to mi je jedna od najdražih pjesama marka perkovića thompsona, baš mi inducira viša stanja svijesti. slučajno sam vidio čehoka (usput, jako zanimljiva fizionomija spojena sa presmiješnim imenom, ono, userem se od smijeha kad triput brzo ponovim čehokčehokčehok) da kaže da dolazi majstor iz zagore...
usput sam gledao ljude, plesali su, bilo je puno djece, ma veselo. kad bih to usporedio s rijekom u mom sjećanju, pa sve sami ljepotani, iako sam i tu vjerojatno vidio par mamlaza (ali sam to pustio niz kloaku, da mi ne opterećuje memoriju).
moram istaknuti jedan prizor koji mi je zapao. neki dečko, možda 20, onako klinački još, ali oštre crte lica, izgledao mi je kao oni njemački vojnici sa postera iz 2. svjetskog. baš ta fizionomija. ali i to je zasjenila jedna slika, jedna cura, ono kad se spajaju grudi i bok pravim oblinama, ali ne mogu pisati te erotske detalje, jer mi dolazi žena i nabija mi tavu u glavu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/07/2018 : 16:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/07/2018 : 16:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
ps. na moje pitanje mogu i Srbovi i Nehrvatovi odgovoriti :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 19/07/2018 : 16:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
nacionalni stadion je živa glupost
renovirati stadione, uložiti u infrastrukturu za mlađe selekcije
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 19/07/2018 : 17:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

nacionalni stadion je živa glupost
renovirati stadione, uložiti u infrastrukturu za mlađe selekcije


nisam htio ozbiljan odgovor, vise nesto u stilu stinkija- ocel stadion biti lijep ili ruzan :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

DKoor
Senior Member



Croatia
1589 Posts

Member since 18/12/2006

Posted - 19/07/2018 : 17:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DKoor a Private Message  Reply with Quote
Neka se resursi primarno ulože u mladost, od toga će biti najviše koristi.
Nacionalni stadion bi bilo lijepo imati, pa da drži rekorde poput Maksimira, mjesto gdje će i najjači biti zadovoljni eventualnim bodom.

Eto jednog zanimljivog podatka, do danas je Hrvatska na domaćem terenu (svi HR stadioni na kojima je igrala izabrana vrsta) izgubila tek 10 utakmica u 28 godina i 113 odigranih utakmica što je na naše zadovoljstvo čini jednom od najnegostoljubivijih domaćina.

Moje aukcije u prodaji
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 19/07/2018 : 17:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Mi imamo nas,najlipsi stadion,tako da nama to nije potribno.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 19/07/2018 : 17:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
hrvatice i hrvati, of kors da treba gradit nacionalni stadion. pa đe će hrvatska noga srpsku driblat? na onom ruglu maksimorskom? ili onom poljudu đe zvižde našim svetinjama i hnsu? sad treba ovu euforiju maksimalno iskoristit i dat kinezima nek nam izgrade jedan velebni stadio na kojem može pjevat i tomson, koji je pun životne mudrosti, i bude sigurno neku pjesmu i o tome na brzaka smislio

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 19/07/2018 : 18:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message  Reply with Quote
Pre svega cestitke svima na osvojenom drugom mestu. Ogroman uspeh u kom treba uzivati i kog se treba secati kad god si "down in the dumps".

Htedoh da iskomentarisem ovo za nacionalni stadion. Naime, za razliku od Hrvatske koje je u principu redovna na najvecim svetskim i evropskim reprezentativnim takmicenjima, to sa Srbijom i nije bas slucaj. Uglavnom, ako se ja dobro secam, nakon smene Radomira Antica jer je na SP 2010. ostvario samo 1 pobedu i dva poraza sto je okarakterisano kao neuspeh (od strane istih ljudi koji su na SP 2018 1 pobedu i 2 poraza Krstajicevog tima okarakterisali kao uspeh), pocela je i u Srbiji da se forsira prica ne samo o nacionalnom stadionu, vec i o tzv. Kuci Fudbala. Neuspesi u narednim kvalifikacijama opravdavani su time da je potrebno usredsrediti se na Kucu fudbala i nacionalni stadion, te da se podmladjuje ekipa.

Poenta je da su takve stvari zgodne kad reprezentaciji ne ide dobro da se zamazu oci gradjanstvu. Medjutim, nakon najveceg uspeha u istoriji, mislim da je to potpuno nepotrebno, vec da je potrebno sredstva ulagati kako bi buduci reprezentativci lakse ostvarili svoj potencijal. A uostalom, Poljud je remek-delo arhitekture, po mom skromnom misljenju.

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2018 : 18:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/vijesti/clanak/ne-hrvatska-reprezentacija-nece-donirati-236-milijuna-eura-za-pomoc-djeci-hrvatske/2012340.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 19/07/2018 : 18:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/vijesti/clanak/ne-hrvatska-reprezentacija-nece-donirati-236-milijuna-eura-za-pomoc-djeci-hrvatske/2012340.aspx


Nece,jer ce kupit Mbappea,a ostatak ce ici za sredjivanje drzavljanstva.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/07/2018 : 19:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

zgodilo se da služim vojsku u rijeci
nigdje nisam vidio toliko ružnih ljudi, jeba me pas


Valjda su zato i ukinuli sve vojne objekte u Rijeci. Da se mladi ročnici ne traumatiziraju...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/07/2018 : 20:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?


Trebalo bi se raditi nekakav stadion. Ipak je sramota da ti u Svijet ide slika sa onakvog Maksimira.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/07/2018 : 20:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

ma ima toga još, ali do druge prilike

za kraj, da rečem koju i o mom kraju
varaždin me prije neki dan iznenadio, baš u tom pogledu fizionomija. inače ga baš i ne volim pretjerano, onako, malo posran grad, sličan splitu i dubrovniku s tim baroknim prenemaganjem i neke finjake glumi. onda sam otišao na taj skup, da se dodatno uspnem u ludilo s genima kamenim, jer to mi je jedna od najdražih pjesama marka perkovića thompsona, baš mi inducira viša stanja svijesti. slučajno sam vidio čehoka (usput, jako zanimljiva fizionomija spojena sa presmiješnim imenom, ono, userem se od smijeha kad triput brzo ponovim čehokčehokčehok) da kaže da dolazi majstor iz zagore...
usput sam gledao ljude, plesali su, bilo je puno djece, ma veselo. kad bih to usporedio s rijekom u mom sjećanju, pa sve sami ljepotani, iako sam i tu vjerojatno vidio par mamlaza (ali sam to pustio niz kloaku, da mi ne opterećuje memoriju).
moram istaknuti jedan prizor koji mi je zapao. neki dečko, možda 20, onako klinački još, ali oštre crte lica, izgledao mi je kao oni njemački vojnici sa postera iz 2. svjetskog. baš ta fizionomija. ali i to je zasjenila jedna slika, jedna cura, ono kad se spajaju grudi i bok pravim oblinama, ali ne mogu pisati te erotske detalje, jer mi dolazi žena i nabija mi tavu u glavu


ha,ha,ha,ha.....
kad sad nisam pao sa stolice.

Stinki,Stinki - bliži si psihijatriji nego školstvu,sernjaš samo tako,ali kad napišeš ovakav post,ništa ti čovek ne može zameriti.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/07/2018 : 20:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mamlaz

ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?


Trebalo bi se raditi nekakav stadion. Ipak je sramota da ti u Svijet ide slika sa onakvog Maksimira.



maksimir izgleda totalno klošarski.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/07/2018 : 21:14:05  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mamlaz

ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?


Trebalo bi se raditi nekakav stadion. Ipak je sramota da ti u Svijet ide slika sa onakvog Maksimira.


OK, ali čemu? Za 2 utakmice godišnje?
Reprezentacija ionako triba igrat svudgi. Nek Dinamo riješi Maksimir, Hajduk Poljud, Osijek dobiva pristojan stadion, možda i vi budete jednog dana imali ozbiljniji stadion, i to je to.
Svu lovu od toga u terene i akademije, ali to znamo da se neće dogodit. Nije samo u nogometu tako, ali meni je tragedija da trenira onaj ko sebi to može priuštit a ne onaj ko je talentiran.
Rukometne arene bi nan tribale bit dovoljno upozorenje na šta to liči kad se krene javno-privatno partnerstvo i koji će grabež nastat ako se krene u ovo suludo rješenje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 19/07/2018 21:14:37
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 19/07/2018 : 21:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mamlaz

ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?


Trebalo bi se raditi nekakav stadion. Ipak je sramota da ti u Svijet ide slika sa onakvog Maksimira.


OK, ali čemu? Za 2 utakmice godišnje?
Reprezentacija ionako triba igrat svudgi. Nek Dinamo riješi Maksimir, Hajduk Poljud, Osijek dobiva pristojan stadion, možda i vi budete jednog dana imali ozbiljniji stadion, i to je to.
Svu lovu od toga u terene i akademije, ali to znamo da se neće dogodit. Nije samo u nogometu tako, ali meni je tragedija da trenira onaj ko sebi to može priuštit a ne onaj ko je talentiran.
Rukometne arene bi nan tribale bit dovoljno upozorenje na šta to liči kad se krene javno-privatno partnerstvo i koji će grabež nastat ako se krene u ovo suludo rješenje.

Ja isto nisam za nikakav nacionalni stadion. Trebaju se modernizirati postojeći i od 4 kvalifikacijske utakmice svaku igrati na različitom stadionu tako da A selekcija igra u Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu, a mlada u Puli, Varaždinu, Vinkovcima i Zadru

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 19/07/2018 : 21:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Čisto da bude sasvim jasno - nikakav post nisam niti napisao niti brisao.
Protiv Srba nemam ništa protiv dok god se ne dotičemo teških tema i uvijek bi radije pojeo biftek s krumpirićima sa Srbinom patriotom nego s nekim našim nacionalšovinistom.

Siguran sam da je većina normalnih bilo koje nacionalnosti istog stava.

Što se tiče topika, mene za nogomet i ostale ekipne sportove uglavnom boli kurac.
Ipak, ovo prvenstvo je velik uspjeh pa sam u nedjelju proslavio srebro i fino se zabavio plešući i urlajući između ostalog i uz Gene kamene i Lijepa li si. Malo kasnije na kućnoj zabavi i uz Slayer- Angel of Death.
Dan za pamćenje!

Eto, moje prvo javljanje u sportskom dijelu foruma, vjerojatno i posljednje

Bok, kako si.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 19/07/2018 : 22:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Malo kasnije na kućnoj zabavi i uz Slayer- Angel of Death.
Dan za pamćenje!



Ma to brale!


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 19/07/2018 : 22:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mamlaz

ajmo se mi vratiti na prave egzistencijalne teme.
ocel taj nacionalni stadion? po meni to je bit opstojnosti hrvata, hrvatskog identiteta i drzave kao same. sta Vi mislite o stadionu?


Trebalo bi se raditi nekakav stadion. Ipak je sramota da ti u Svijet ide slika sa onakvog Maksimira.


OK, ali čemu? Za 2 utakmice godišnje?
Reprezentacija ionako triba igrat svudgi. Nek Dinamo riješi Maksimir, Hajduk Poljud, Osijek dobiva pristojan stadion, možda i vi budete jednog dana imali ozbiljniji stadion, i to je to.
Svu lovu od toga u terene i akademije, ali to znamo da se neće dogodit. Nije samo u nogometu tako, ali meni je tragedija da trenira onaj ko sebi to može priuštit a ne onaj ko je talentiran.
Rukometne arene bi nan tribale bit dovoljno upozorenje na šta to liči kad se krene javno-privatno partnerstvo i koji će grabež nastat ako se krene u ovo suludo rješenje.

Ja isto nisam za nikakav nacionalni stadion. Trebaju se modernizirati postojeći i od 4 kvalifikacijske utakmice svaku igrati na različitom stadionu tako da A selekcija igra u Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu, a mlada u Puli, Varaždinu, Vinkovcima i Zadru


Stadion ne služi samo za nogometne utakmice...
Uz pametno vođenje takav stadion može biti itekako isplativ. Ne mora to biti stadion na kojem će igrati isključivo reprezentacija. Imamo Zagreb, Dinamo, Lokomotivu...mogu se organizirati koncerti, razne druge priredbe...
Stvarno je loša reklama kada ti reprezentacija igra na stadionu koji se raspada.
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.11 seconds. Snitz Forums 2000