forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/09/2018 : 16:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

https://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-se-oglasio-povodom-modriceve-nagrade/2026200.aspx

Stvarno su luzeri...



Pffff....
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/09/2018 : 16:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Sreća za Modrića da ovi bilmezi iz hnkaa nisu prepoznali njegov talent i karakter.
Nikad ne bi postigao ovo što jest da je igrao u ovom gubitničkom klubu.

Igrao bi za lemuzinu negdje u Rusiji, Ukrajini, Kini, Kirgistanu...

Have mercy
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 25/09/2018 : 16:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Je li i USKOK čestitao Luki?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/09/2018 : 16:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Komentar jednog Hajdukovca:

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/09/2018 : 16:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Je li i USKOK čestitao Luki?



Uskoku nije bio dječački san zaigrati za Hajduk. Luki je bio.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 25/09/2018 : 16:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
U vezi Modrićeve nagrade predviđam (a nije da i trebam, već je krenulo) najviše komentara o tome kako mu jedan jadni, nebitni, luzerski klub za kojeg većinu nije briga nije čestitao, nego o bilo čemu drugom.

Edited by - vukozec on 25/09/2018 16:22:39
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/09/2018 : 16:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

U vezi Modrićeve nagrade predviđam (a nije da i trebam, već je krenulo) najviše komentara o tome kako mu jedan jadni, nebitni, luzerski klub za kojeg većinu nije briga nije čestitao, nego o bilo čemu drugom.



Jesi li ti onaj koji ne voli Modrića jer ne čitate iste knjige? ;)
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 25/09/2018 : 16:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Nisam.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/09/2018 : 16:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Komentar jednog Hajdukovca:




Liga UEFA.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/09/2018 : 17:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

https://www.index.hr/sport/clanak/hajduk-se-oglasio-povodom-modriceve-nagrade/2026200.aspx

Stvarno su luzeri...


https://www.24sata.hr/news/milanovic-ivi-sanaderu-necu-cestitati-jer-je-lagao-42643


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/09/2018 : 18:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
http://www.057info.hr/sport/2018-09-25/bubnjar-napisao-pismo-podrske-mamicu-u-ime-nk-skabrnja

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/09/2018 : 18:16:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

http://www.057info.hr/sport/2018-09-25/bubnjar-napisao-pismo-podrske-mamicu-u-ime-nk-skabrnja



Ovo je sve.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/09/2018 : 18:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Tonto

http://www.057info.hr/sport/2018-09-25/bubnjar-napisao-pismo-podrske-mamicu-u-ime-nk-skabrnja



Ovo je sve.



najbolja je zadnja rečenica

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 25/09/2018 : 19:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@Tonto ajde molim te reci zašto stavljaš taj link u temi hrvatske nogometne reprezentacije, u trenutku kada ljudi čestitaju na povijesnom uspjehu, a ne u ludosti iz novina, i slič? Očekujem odgovor u stilu: "zato jer ja tako hoću". Možda si ipak bolji od toga.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/09/2018 : 20:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

@Tonto ajde molim te reci zašto stavljaš taj link u temi hrvatske nogometne reprezentacije, u trenutku kada ljudi čestitaju na povijesnom uspjehu, a ne u ludosti iz novina, i slič? Očekujem odgovor u stilu: "zato jer ja tako hoću". Možda si ipak bolji od toga.

Takav odgovor zaista nije u mom stilu. Nisam razmisljao o topicu. Jednostavno mi se cinio prikladnim. Trenutak mozda zaista nije prikladan, ali je takav kakav je... nije ni da me briga previse. Isprazne cestitke bez nekog dodatnog komentara su mi bezvezarija pa ih jedva i zamjetim.

...al eto da budem ontopic: cestitke luki na nagradama. Izuzetno mi je drago da ih je dobio jer imam argument vise pri vadjenju masti raznim gelipterima iz mog drustva koji mi deset godina prde kako luka nista ne valja, dodaje samo prvom do sebe i tako to...

Realno: te su nagrade gola *urcina. Ne postoje parametri po kojima bi se takve nagrade dijelile objektivno i po zasluzi. Sve ovisi o PR-u. Luka je dobio nagradu za sebe i za sve one koji su je trebali dobiti proteklih 10 godina poput xavia, inieste ili snejidera. Uz to sam prilicno siguran da ne bi dobio pola toga da je odlucio prijeci u inter kao i da su nagrade njegov razlog za ostanak u realu...sto je ok.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/09/2018 : 20:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Danas se vozim slusam radio na portugalskom zbog kolegice, pa ono kako natucam kao Jerry Drake cujem melhores Luka Mdric,odvrnem ono da cujem bolje,aha ta bom!
Ostatak mi legica prevede i velim eh,to je moj zemljak,kako mi je drago zbog njega, odmah mi na um pada ona prica o djetinjstvu i uzdizanju iz pepela.
Cestitke!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 26/09/2018 : 10:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Dexters

@Tonto ajde molim te reci zašto stavljaš taj link u temi hrvatske nogometne reprezentacije, u trenutku kada ljudi čestitaju na povijesnom uspjehu, a ne u ludosti iz novina, i slič? Očekujem odgovor u stilu: "zato jer ja tako hoću". Možda si ipak bolji od toga.

Takav odgovor zaista nije u mom stilu. Nisam razmisljao o topicu. Jednostavno mi se cinio prikladnim. Trenutak mozda zaista nije prikladan, ali je takav kakav je... nije ni da me briga previse. Isprazne cestitke bez nekog dodatnog komentara su mi bezvezarija pa ih jedva i zamjetim.

...al eto da budem ontopic: cestitke luki na nagradama. Izuzetno mi je drago da ih je dobio jer imam argument vise pri vadjenju masti raznim gelipterima iz mog drustva koji mi deset godina prde kako luka nista ne valja, dodaje samo prvom do sebe i tako to...

Realno: te su nagrade gola *urcina. Ne postoje parametri po kojima bi se takve nagrade dijelile objektivno i po zasluzi. Sve ovisi o PR-u. Luka je dobio nagradu za sebe i za sve one koji su je trebali dobiti proteklih 10 godina poput xavia, inieste ili snejidera. Uz to sam prilicno siguran da ne bi dobio pola toga da je odlucio prijeci u inter kao i da su nagrade njegov razlog za ostanak u realu...sto je ok.


Sve ok ;)
Realno: nagrade i ne trebaju biti previše ozbiljne, jer je nogomet zabava/igra. Jedino se kod nas to doživljava kao pitanje života i smrti.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/09/2018 : 11:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Je, pitaj Argentince, Turke, Grke...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 26/09/2018 : 12:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Je, pitaj Argentince, Turke, Grke...


A ti si ponosan što se možeš s njima identificirati? Srce me zaboli kad vidim na što smo spali.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28975 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 26/09/2018 : 12:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dobro, kod svih će se naći onih koji ne odrastu i misle da je nogomet najvažniji!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/09/2018 : 12:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by tinton

Je, pitaj Argentince, Turke, Grke...


A ti si ponosan što se možeš s njima identificirati? Srce me zaboli kad vidim na što smo spali.


Zašto sad mijenjaš teze? Jasno si napisao da je tako samo kod nas, a ja sam te ispravio.
Čime sam ja ponosan, nema veze sa svim tim.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 26/09/2018 : 12:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Tješi me što kod nas to nije toliko izražena pojava, uglavnom je riječ o malim izoliranim skupinama. Značajan problem u dalmaciji i na otocima predstavlja narkomanija- tema o kojoj se malo govori. Turci su nam dosta slični, samo što su brojniji pa više dolaze do izražaja na globalnoj razini. Južnoamerikanci su daleko najgori po pitanju sportskog fanatizma, o njima ne vrijedi trošiti riječi.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/09/2018 : 13:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Kakva sad narkomanija? Na čemu si ti ?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/09/2018 : 13:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Vamos!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 26/09/2018 13:42:55
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 26/09/2018 : 14:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Kakva sad narkomanija? Na čemu si ti ?



Ovaj je stvarno neki specijalac.
Možda je čovik još u 1993.

Inače,problem narkomanije na otocima je riješen vrhunski.
Svi mladi su pobigli pa se nema ko drogirat.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 26/09/2018 14:44:40
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.11 seconds. Snitz Forums 2000