forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 GNK DINAMO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 513

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3766 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 07/11/2019 : 19:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

dok Dinamo muku muči dali će nastavit igrat u ligi prvaka ili euro ligi neki nisu u stanju igrat niti u hrvatskom kupu.



Samo Gzira United

Dragi Teen, imam 18 godina i zaspala sam pokraj otvorene boce! Da li sam pijana?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/11/2019 : 19:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Najjači su mi hajdukovci koji i u ovim fantastičnim nastupima i uspjesima Dinama u Europi sebi nađu utjehu za one svoje "cirkusante"...



Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/11/2019 : 19:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

dok Dinamo muku muči dali će nastavit igrat u ligi prvaka ili euro ligi neki nisu u stanju igrat niti u hrvatskom kupu.



Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/11/2019 : 19:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sonor

quote:
Originally posted by xilrion

dok Dinamo muku muči dali će nastavit igrat u ligi prvaka ili euro ligi neki nisu u stanju igrat niti u hrvatskom kupu.



Samo Gzira United


Isus je imao judu
Dalmacija ima Šibenik
Pizdunu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/11/2019 : 19:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by globinjo

Sve se vraća
Sve se plaća
Amen



Tovaru...mi ne kmečimo
Amen



Pardoniram
Bjelica nariče ko baba narikača
Ni ovaj šugavi hajduk ne bi dobio dva gola u sudačkoj

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/11/2019 : 20:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by globinjo

Sve se vraća
Sve se plaća
Amen



Tovaru...mi ne kmečimo
Amen



Pardoniram
Bjelica nariče ko baba narikača
Ni ovaj šugavi hajduk ne bi dobio dva gola u sudačkoj



tu si u pravu ali samo zato kaj Hajduk nikada nebu igrao u LP pa mu se to ne može dogoditi

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 07/11/2019 20:01:09
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/11/2019 : 20:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/11/2019 : 20:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 07/11/2019 : 20:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by risbozg

uf..napeto...1-1 i baš me zanima jel bio penal ili ne



Ne da je bio jedan već dva nedosuđena penala

Ko van je kriv šta ne sudi pošteni Bruno (s njm bi bila oba, kao u finalu kupa sa Hajdukom).
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 07/11/2019 : 20:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Imali smo pobjedu u džepu i prolaz dalje a onda počeli slaviti i u 3 minute izgubili sve.
Bit će teško u preostale dvije utakmice, skoro nemoguće, jer sada su igrači psihički na dnu.

Misliš ako su izgubili od Varaždina da će izgubit i od Cityja? Ne znači, možda dođu k sebi.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/11/2019 : 20:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by risbozg

uf..napeto...1-1 i baš me zanima jel bio penal ili ne



Ne da je bio jedan već dva nedosuđena penala

Ko van je kriv šta ne sudi pošteni Bruno (s njm bi bila oba, kao u finalu kupa sa Hajdukom).



e, gluposti pišeš ,samo tak

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 07/11/2019 20:24:59
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 07/11/2019 : 20:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

treće mjesto nije sigurno. Sa dva poraza vjerojatno gube i to.
quote:
Originally posted by supermark

Ionako je bolje za dinamo da idu u EL
Tamo možda nešto i naprave, kao prošle godine



Atalanta mi je od početka izgledala kao nikakva ekipa (i klub), tako da ne možete bit iza njih (ne virujem da će počet pobjeđivat, sad na kraju).
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/11/2019 : 20:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by adriano

treće mjesto nije sigurno. Sa dva poraza vjerojatno gube i to.
quote:
Originally posted by supermark

Ionako je bolje za dinamo da idu u EL
Tamo možda nešto i naprave, kao prošle godine



Atalanta mi je od početka izgledala kao nikakva ekipa (i klub), tako da ne možete bit iza njih (ne virujem da će počet pobjeđivat, sad na kraju).



stvar je u tome da Atalantu bude lakše dobio Šahtar nego mi..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/11/2019 : 20:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
E baš Dinamu treba pomoć sudaca protiv Hajduka kojem su i frizeri s Malte.....tika-taka

Tu utakmicu riješimo sa oružarom, babom što pere dresove i dva pionira.....
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 07/11/2019 : 20:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote

Da imamo VAR u Hrvatskoj Dinamo ne bi osvojio Kup prije dvije godine protiv Hajduka, ali mi ne bi lani imali četiri boda ispred Hajduka, nego 44.


Daj imenjače
Otkrij mi ime svog dilera
Pokrij se ušima i ne pizdi puno

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 07/11/2019 : 20:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:
Originally posted by risbozg

uf..napeto...1-1 i baš me zanima jel bio penal ili ne



Ne da je bio jedan već dva nedosuđena penala

Ko van je kriv šta ne sudi pošteni Bruno (s njm bi bila oba, kao u finalu kupa sa Hajdukom).


Točno san reka da bi Bruno svira oba, uz pokoji crveni karton. Imaš problem s ovom činjenicom?
e, gluposti pišeš ,samo tak

Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 07/11/2019 : 20:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

E baš Dinamu treba pomoć sudaca protiv Hajduka kojem su i frizeri s Malte.....tika-taka

Tu utakmicu riješimo sa oružarom, babom što pere dresove i dva pionira.....

U ono vrime, kad se igralo to finale, je trebalo (to je bilo prije više godina).
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 07/11/2019 : 22:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Kaj je narikače?
Prije koju godinu smo bili zadovoljni da koji nekome uvalimo pa da bar uz rekordne poraze i nula bodova barem ne bude i nula golova, a danas nesretni sa dva remija i nalupavanjem Atalante.
Po meni bolje da idemo u ligu kao nosioci nego u nastavak kao drugi pa izvućemo PSG, Juve, Barcu...
Tu možda nekaj pokažemo, ali u dve tekme da nekog od njih izbacimo nije baš opcija.
Ako dočekamo proljeće tak i tak bu pun stadion bila LP ili UEFA

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/11/2019 : 07:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Kaj je narikače?
Prije koju godinu smo bili zadovoljni da koji nekome uvalimo pa da bar uz rekordne poraze i nula bodova barem ne bude i nula golova, a danas nesretni sa dva remija i nalupavanjem Atalante.
Po meni bolje da idemo u ligu kao nosioci nego u nastavak kao drugi pa izvućemo PSG, Juve, Barcu...
Tu možda nekaj pokažemo, ali u dve tekme da nekog od njih izbacimo nije baš opcija.
Ako dočekamo proljeće tak i tak bu pun stadion bila LP ili UEFA



kaj je pesimisto..zakaj ako ??????

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 08/11/2019 : 08:18:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

E baš Dinamu treba pomoć sudaca protiv Hajduka kojem su i frizeri s Malte.....tika-taka

Tu utakmicu riješimo sa oružarom, babom što pere dresove i dva pionira.....



mislim da ovu raspravu sa Hajdukovcima treba riješiti na Interliberu.... uz pivo...... po mogućnosti Hajdučko

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/11/2019 : 09:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

E baš Dinamu treba pomoć sudaca protiv Hajduka kojem su i frizeri s Malte.....tika-taka



Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/11/2019 : 10:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pobijedit će Dinamo Atalantu (premda je odlazak na to gostovanje kao odlazak zubaru), a City će i sa "C" momčadi razvaliti doma Shaktar. Mi bod uzimamo protiv Citya, a Shaktar ako hoće, može i 15-0 dobit Atalantu, baš nas briga za to.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/11/2019 10:23:42
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/11/2019 : 19:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Pobijedit će Dinamo Atalantu (premda je odlazak na to gostovanje kao odlazak zubaru), a City će i sa "C" momčadi razvaliti doma Shaktar. Mi bod uzimamo protiv Citya, a Shaktar ako hoće, može i 15-0 dobit Atalantu, baš nas briga za to.



Bravo ReemCP to je pravi pogled ...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 08/11/2019 19:47:24
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/11/2019 : 11:41:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Dinamo je drugaciji od onog proteklih godina i on moze pobijediti Atalantu Ljudi su u 3 utakmice zabili 9 golova u LP Nije jos nista izgubljeno, i bod bi bio dobar, zasto ne. Isto tako, ne mora znaciti ni da ce Shaktar u zadnjem kolu slaviti protiv Atalante, tu isto lako moze biti remi. Svasta se dogadja u LP, svakavi rezultati i iznenadjenja. Steta zbog ove sjajne, propustene prilike, ali bilo pa proslo. Super mi je bila reakcija od Bjelice nakon utakmice i volim taj njegov borbeni duh, nema predaje dok god ima nade, idemo dalje :)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 09/11/2019 11:42:17
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 09/11/2019 : 12:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by logo111

E baš Dinamu treba pomoć sudaca protiv Hajduka kojem su i frizeri s Malte.....tika-taka

Tu utakmicu riješimo sa oružarom, babom što pere dresove i dva pionira.....



mislim da ovu raspravu sa Hajdukovcima treba riješiti na Interliberu.... uz pivo...... po mogućnosti Hajdučko



Bravo nenno, to je to, a tko ne pije alkohol ima hajdučki jogurt
Go to Top of Page
Page: of 513 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.94 seconds. Snitz Forums 2000