forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Burattini versus Toninelli
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/06/2011 : 18:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Poll Question:
Ne znam je li već bio ovakav poll,ispričavam se ako je. Obadvojica su pisali i odlične i loše priče.Prisjetimo se nekih Toninellijevih epizoda; Kamen ubojica, Utrka sa sedam strijela, Ratnik Pekot, a posebice Randall mutant. S druge strane, prisjetimo se Burattiijevih Sindrom Belzebul, Krv Apača, Tajanstveni samostan, Užasno prokletstvo, Močvara robijaša, Čovjek s puškom i Dugo putovanje.

Moje pitanje koje slijedi jest: TKO JE OD OVE DVOJICE, KOJI SU OSTAVILI VELIKI PEČAT NA ZAGORU, BOLJI SCENARIST?

Choices:

Moreno Burattini
Marcello Toninelli


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 20/06/2011 : 19:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message
pa to je barem jasno!toninelli je skoro upropastio zagora sa svojim pričama,bilo je i dobrih ali...
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 20/06/2011 : 19:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message
Uh, Zagore, teško pitanje. Bure mi nekako zna napraviti kompleksniju radnju, dok mi je Tono s druge strane, bar po mome mišljenju, ostavio Zagora na životu svojim genijalnim uratcima. Naveo si odlično njihove najbolje priče. Za dlaku kod mene glas dobiva Bure zbog svoje genijalnosti i kompleksnosti njegovih radnji.

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 20/06/2011 : 19:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Gotivim Toninelli-era Zagora ali Burattini je konsistentniji i jednako produktivan. Moj glas Burattiniju. Toninellijeve price su bile previse ordinarne, pa je Zagor nekako skoro zastranio u Tex kategoriju sa svojim "lawman" stilom. Meni nije smetalo, ali kontam da je Zagor fan base ocekivao nekakve djavole i vampire svako malo, dok je Toninelli serijal priblizio klasicnom wild west kanonu.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000