forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 13/07/2011 : 17:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by dr strangelove

Kad je vijest da je Messi folirao to ti sve govori



doktor je pametno rekao
vidi se da je doktor
kad je glavna vijest da messi folira to dovoljno govori!
kad ste vidjeli veliki naslov: "Ronaldo se bacio" ili "Inzaghi pokušao iznuditi penal" ili "Rooney simulira"
nikada! jer to bi bilo kao da je sutra izadje naslov u novinama: "Sunce ponovno izaslo"


Ne zbog toga,nego jer nitko ne tvrdi da su Rooney ili Ronaldo sveci kao ti i tebi slični za Messija.
Čovjek bi pomislio kad sluša katalonce da je on toliko skroman da igra za kikiriki a cijelu svoju plaću daje u humanitarne svrhe,smiješno

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"

Edited by - Leonid on 13/07/2011 17:37:28
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/07/2011 : 21:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
znači ti hoćeš reći da daje kikiriki u humanitarne svrhe?
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 14/07/2011 : 01:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Kostarika je osjetila – kad igra Lionel Messi, igra i Argentina...



Napokon se razigrala i Argentina, nakon što se razigrao i Lionel Messi! U ključnoj utakmici za ulazak u četvrtfinale, Argentina je svladala Kostariku s 3:0 (1:0) i tako je, zajedno s Kolumbijom, ušla među osam, dok se Kostarika, po svemu sudeći, oprostila od natjecanja. Istina, još postoje šanse da Kostarikanci budu jedna od dvije najbolje treće momčadi, no male su šanse za takav rasplet.

Sergio Agüero zabio je dva gola za Argentinu, jednom je strijelac bio Di Maria, no ključni čovjek utakmice bio je Lionel Messi! Od prve je minute iskazao silnu želju za dobrom igrom, pa iako je izgubio dvije lopte u prvih 120 sekundi, to ga nije pokolebalo, nego je sa još većom željom i odlučnošću vodio svoju momčad prema pobjedi. Bio je pravi vođa, pa iako nije zabio gol, ponio je epitet najboljeg igrača.

Argentina, je, inače, igrala u sustavu 4-2-3-1 - u vrhu napada bio je Higuain, iza njega Messi, na bokovima Agüero i Di Maria. I na toj poziciji, iza napadača, Messi je bio izvrstan, po jednom je asistirao Agüeru i Di Mariji...

- Bila je to fantastična utakmica Lionela Messija. koji zna kako nadvladati teškoće. Krasi ga sjajan karakter - pohvalio je Messija argentinski izbornik Sergio Batista



Uuu, Kostarika...

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 16/07/2011 : 15:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Čim sam vidio ovo odmah sam znao da moram postati

http://www.index.hr/sport/clanak/manchester-united-navrijedniji-sportski-klub-na-svijetu-barca-tek-26/561703.aspx

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/07/2011 : 15:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
na koju osnovu se mjeri vrijednost kluba?
a inače, barca je tek 26. što pokazuje da je puno veći uspjeh osvajati LP i primeru kao što barca i radi zadnjih godina
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8186 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 16/07/2011 : 18:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic
Uuu, Kostarika...



Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 16/07/2011 : 18:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

na koju osnovu se mjeri vrijednost kluba?
a inače, barca je tek 26. što pokazuje da je puno veći uspjeh osvajati LP i primeru kao što barca i radi zadnjih godina


Mjeri se tako da zbroje imovinu,nekretnine,pokretnine,novac itd.
Manchester ima po Americi masu nekretnina,Real ima kampove po svijetu i svoj mali grad Real Madrid City u Valdebebesu koji vrijedi nekoliko stotina milijuna eura.
Što se Barce tiče,mislim da ona tek zadnjih 10 godina vodi brigu i o takvim stvarima,ne boj se brzo će stići top15 no teško će itko od europskih klubova ikad preteći Man U. poglavito zbog njihovog ugleda u SAD-u,tamo zarađuju masu love a tko zna što će još biti kad i nogomet postane popularniji u SAD-u zbog sve većeg broja Latinoamerikanaca.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/07/2011 : 22:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
real ima grad? wtf?
a kakve nekretnine ima manchester?

a znam da je arsenal imao nekakve stanove pa ih je prodavao ili tako nesto...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/07/2011 : 22:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
i zasto su NFL klubovi tako bogati???????????????
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 17/07/2011 : 14:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Evo, Messi opet odveo Argentinu do novog trofeja :)

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 17/07/2011 : 15:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

real ima grad? wtf?
a kakve nekretnine ima manchester?

a znam da je arsenal imao nekakve stanove pa ih je prodavao ili tako nesto...


Da Real ima mali sportski grad izvan Madrida,imaju u njemu sve što poželiš.
Mislim da i Barca nešto slično želi izgraditi,oni imaju u planu i nekakav futuristički stadion na moru do kojeg bi se išlo mostom.
Manchester ima ja mislim lance restorana i sličnih stvari.Sve po SAD-u,zato su ih Glazeri i kupili.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/07/2011 : 17:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

Evo, Messi opet odveo Argentinu do novog trofeja :)


messi,popij nešto pa dođi do poljuda...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/07/2011 : 22:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by makikatalinic

Evo, Messi opet odveo Argentinu do novog trofeja :)


messi,popij nešto pa dođi do poljuda...



ništa od njega
ali meni je veci gubitak nedolazak puyola
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/07/2011 : 23:47:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by makikatalinic

Evo, Messi opet odveo Argentinu do novog trofeja :)


messi,popij nešto pa dođi do poljuda...



ništa od njega
ali meni je veci gubitak nedolazak puyola


da...messija sam ionako gledao uživo...u biti,pa gledao sam i puyola
ma za njih je xavi kralj...a možda i shakira dođe

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/07/2011 : 16:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
mozda ni xavi ne dodje
nije trenirao dosad

Edited by - supermark on 22/07/2011 10:40:28
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/07/2011 : 16:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
za navijače hajduka i barce:



Šok po dolasku u Barcelonu na aerodromu: među stotinjak onih koji su čekali rodbinu, prijatelje, poslovne partnere, jedan lik u dresu Hajduka! To je Mario Marković, 40-godišnji vlasnik turističke agencije, partner zagrebačkog Kompasa, koji me dočekao:
- Nisam poslao mojeg vozača Jordija da vas dočeka, došao sam osobno, jer ja sam zaluđeni hajdukovac.

Priča je zanimljiva: Mario je dobio ime iz ljubavi prema Splitu, Dalmaciji, rođen je i živio u Sarajevu, s roditeljima je proveo rat u blokadi, izašao je kao član jedne kazališne grupe, zajedno s obitelji dobio je papire za odlazak u Kanadu, ali slučajni susret s jednim starim prijateljem odveo ga je u Barcelonu.
- Ovdje živim 17 godina, snašao sam se, vjenčao sa Španjolkom, imam dvoje djece, imam agenciju koja je ovlaštena i za prodaju ulaznica Barcelone. Veliki sam fan Hajduka…

Otac mu je ulio tu ljubav, još od vremena kad se sretao s ‘bijelima’ u jednom hotelu u Semizovcu.
- Pamtim pobjedu Hajduka od 2:1 nad Željezničarom, dan prije sam se upoznao s braćom Vujović, Vulićem i drugima. Svi su mi se potpisali, čuvao sam taj papir godinama, izgubljen je u ratnom kaosu.

Dakle, kako se to kaže: jednom zaljubljen u Hajduka, zauvijek voliš Hajduka. Možemo pričati o tome kako na svijetu nema vjernijih navijača od onih koji su jednom zauvijek inficirani ‘bijelima’, ali na svijetu ima većih klubova i automatski brojnijih navijača. Kao što je slučaj s Barcelonom. Nevjerojatno je koliko ljudi svakodnevno hrli prema Nou Campu, u vrijeme kad nema utakmica, već da posjete muzej Barcelone. Jer Barca je ‘mas que un club’, znači ‘više od jednog kluba’.

Dakle, nedjelja je ujutro, u 10 sati otvara se muzej, a pred ogradom je nekoliko stotina navijača ili zainteresiranih da se upoznaju zašto, zbog čega je Barca poseban klub. I onda cijeli dan, jurišaju njih na tisuće, sa svih strana, bilo da dolaze taksijima, autobusima, metroom ili onim turističkim otvorenim busovima... Idu svi žurno, kao da će im nešto pobjeći, žele što prije do balagajni, uplatiti 22 eura (recimo 160 kuna) da bi vidjeli ono što već otprilike znaju, ali i da bi u shopu Barce kupili suvenir, dres, šal, balun, bilo kakvu sitnicu koja će ih u svijetu označiti kao pripadnika ‘blaugrane’, jedinstvenog kluba na svijetu. Ponosa Katalonije...

Francesc Croic, jedan od dežurnih, šef šihte stotinjak uposlenih, nikako nije htio popustiti pred mojim uvjeravanjima, novinarskom iskaznicom, potvrdom da stižem iz Splita u posebnu misiju: nema popusta, u muzej se može jedino s plaćenom ulaznicom.
- I kad dolazi presidente Sandro s nekim društvom, svi plaćaju ulaznicu, uz jedan minimalni popust.

Evo, tek je godina dana prošla otkako je muzej potpuno renoviran, točnije 15. lipnja prošle godine je bilo otvorenje i do danas je muzej posjetilo 1,9 milijuna zaljubljenika i znatiželjnika baluna, odnosno ovog grandioznog kluba. A inkas je, drž’te se, 19 milijuna eura, znači četiri godišnja budžeta Hajduka! To je tvornica para, koja je isključivo na ulaznice, na upad u muzej inkasirala cca pet milijuna eura, ostali utržak odnosi se na kupovinu u fan-shopu.

Naravno, na ulazu dobijete audio-podršku, na raspolaganju je 12 jezika, tako obilazite muzej. I naučite da je Barca osnovana 1899., da je Švicarac Joan Gamper dao oglas u tjedniku ‘Deportes’ kako je počelo upisivanje... Prvi predsjednik bio je Englez Walter Wild, jer je Joan Gamper i Haessing za sebe uzeo ulogu kapetana momčadi.

No, Gamper je u pet navrata bio predsjednik, to je bilo onih godina kad nije mogao naći pogodnu facu za mecenu. Ukupno je do sada Barcelona imala 39 predsjednika, posljednji je aktualni Sandro Rosell. Dakle, tu je parada interaktivnog vizualnog sadržaja: dotakneš ekran i otvore se novine s početka dvadesetog stoljeća, stari dokumenti, fotografije ili video-clipovi o slavnim igračima, trenerima, odnosno utakmicama. Nađeš se tako na primjer pred video-zidom s imenima svih igrača Barcelone, podijeljenih po državama i kad takneš hrvatski grb osvane obavijest da su za Barcu igrala dva hrvatska nogometaša: Goran Vučević u sezoni 1992/93. i Robert Prosinečki 1995/96., uz napomenu da Barca u Hrvatskoj ima 25 ‘sociosa’, to jest članova koji sudjeluju u izboru predsjednika.

Neizostavna je ponuda slikanja s nekim omiljenim likom, trenerom ili igračem Barcelone, uvjerljiva digitalna fotomontaža, što svi prihvaćaju, bez obveze da sliku na izlazu predignu. Logično, svi se slikaju i svi plaćaju 12 eura za fotografiju formata dopisnice (kad bi se uzelo još jednu fotku ona košta osam eura). Jer to je ‘un dia per emmarcar’, to jest ‘dan za sjećanje’. Uslikalo me u zagrljaju s Andresom Iniestom, mojim favoritom, najdražim igrače Barce, kojemu sam kao dopisnik France Footballa u anketi za ‘Ballon d’Or’ dao pet bodova, glasovao za Iniestu kao najboljeg igrača na svijetu prošle godine.

Usput, znate da je Zlatnu loptu dobio Leo Messi, čudesni nogometaš, vjerojatno najbolji igrač svih vremena ili barem ravnopravan Maradoni i Peleu. Njemu su pripali glasovi 22,65 posto anketiranih (izbornici, kapetani reprezentacija i dopisnici France Footballa), Iniesta je dobio 17,36 posto, dok je Xaviju pripalo 16,48 posto glasova.

U međuvremenu može se na turu po stadionu, najprije na centralnu tribinu Camp Noua: dolje na terenu mijenjaju travu za novu sezonu, obnavljaju se reklame, njih je malo: Turkish Airline, La Caixa banka, Nike, pivo Estrella... i UNICEF, čiji je Barcelona ponosni sponzor. Baš tako, jer je Barca dugo igrala bez reklame na dresu, onda su se dogovorili o ulaganju u 13 sportskih centara u deset država Trećeg svijeta i na tu svoju ulogu su izuzetno gordi.

Sad na dresu imaju i natpis ‘Qatar Fundation’, znači jedne fundacije u korist svjetskog prvenstva 2022., dogovoreno je to do 2016., pa će katarski šeici uplatiti ukupno ‘sitnicu’ od 165 milijuna eura! S tribina put vas vodi na ‘palco presidencial’, svečanu tribinu predsjednika, onda u mix-zonu, press-lože, kroz tunel za igrače ide se na teren, pa natrag razgledanje svlačionica, kabine za zagrijavanje i masaže...

I na svakom koraku ste upozoreni da je ‘Barcelona orgull de Cataluna’, ponos Katalonije, da je taj klub promotor katalonskog identiteta, demokratski ustrojen, posvećen društvu, najviše mladima. U okviru razgovora koje je svojevremeno vodio Joško Svaguša, sad bivši predsjednik Hajduka, o gostovanju svjetskog kluba u Splitu, planirano je da kreatori iz agencija Mediapro (oni su uredili muzej Barce) izvedu slični projekt i za Hajduka.

Cijena cirka 600.000 eura, svota od koje je Svagušu u prvi mah zaboljela glava, ali kad je saznao o kakvom je projektu riječ, uz tvrdnju da će se tih 4,5 milijuna eura vratiti uz uvjet da oko 80.000 posjetitelja plati ulaznicu od 50 kuna, bivši predsjednik se dobro zagrijao za realizaciju. Hajduk je privremeno odustao od projekta muzeja, stiska je, nema novca, dobro je da je pokrenuta prodaja ‘on line’...

U rajskoj trgovini, najvećem nogometnom fan-shopu u španjolskoj, možda i na svijetu, kupce poslužuje 120 prodavača. Svega tu ima... Prirodno, u prvom planu su dresovi, oni normalni, službeni, pa za mlade, za dječake, za one koji su tek prohodali. Ima šalova, baluna, kopački, značaka, zastavica i još ‘mali milijun’ drugih predmeta: pjata, čikara, pepeljara, upaljača, lancuna, pidžama, olovaka, penkala, mapa, spomenara, vadičepova, slika, torbi..., ukupno 201 različiti mamac za kupnju.

Kupio sam dres vratara Barce Victora Valdesa Arribasa, po narudžbi kolege Roberta Žaje, koji eto brani za neku malonogometnu klapu, pa je poželio suparnike impresionirati dresom Valdesa. Dva su dresa - jeftiniji 65 eura, skuplji 81 euro, koji ‘mantenha-se fresco quando aquece’, što znači da te drži svježim kad je vruće. O da, za štampat ime dodatnih 18 eura, ukupno 99, pa kad se troši neka bude komforno za vratara Žaju. I sve to traži vrijeme, čeka se, jer navala je kao da se daje besplatno. Kupuju Korejanci, Japanci, Amerikanci, Englezi, turisti sa svih strana svijeta, ali napretek je Španjolaca.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/07/2011 : 10:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Čileanski nogometni reprezentativac Alexis Sanchez (22) postao je i službeno novi igrač aktualnog španjolskog i europskog prvaka Barcelone nakon potpisivanja petogodišnjeg ugovora...

Barcelona je potvrdila transfer putem vlastite web-stranice, a katalonski klub je Udineseu platio odštetu u visini od 26 milijuna eura uz mogućih dodatnih 11.5 milijuna ovisno o broju nastupa, postignutih golova i slično.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/07/2011 : 11:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Nego supermarče, ideš li na Ajduka sutra?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/07/2011 : 12:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
žalosno, ali ja cu u to vrijeme biti na inkerovoj utakmici

a mislio sam doći, ali mi je preskupo to sve (student sam)
500kn karte + 300kn put + hrana, piće + smještaj (znam 1000 studenata po splitu, a nitko nema stan u ovo vrijeme, jer je šk. god. gotova)
a jos kad sam saznao da nece biti puyola (meni br.1 najdrazi igrac), messija (meni br.2), alvesa, mascherana, milita, a sad cujem da nema ni xavija (meni br. 3)....
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 22/07/2011 : 13:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Pametna odluka, za jeftinije pare možeš otići u kazalište, a efekt je isti.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/07/2011 : 14:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

Pametna odluka, za jeftinije pare možeš otići u kazalište, a efekt je isti.

Pa ne ide na Dinamov "rođendan"

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 22/07/2011 14:15:00
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/07/2011 : 14:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
za onoga tko ima novce odlazak na tekmu se isplati, jer rijetko tko (itko?) ce imati priliku vidjeti bolju momcad svojim ocima
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/07/2011 : 14:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Potrudit ću se nabavit karte za gradsku Stoku, Barca me ne "loži"...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 23/07/2011 : 11:26:24  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by makikatalinic

Pametna odluka, za jeftinije pare možeš otići u kazalište, a efekt je isti.

Pa ne ide na Dinamov "rođendan"



Istina, ali htio sam zapravo reći da je jednak efekt gledanja glumaca u kazalištu i gledanje Barceloninih nogometaša na stadionu, samo više košta.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 23/07/2011 : 12:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by makikatalinic

Pametna odluka, za jeftinije pare možeš otići u kazalište, a efekt je isti.

Pa ne ide na Dinamov "rođendan"



slusati My Way..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000