forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/01/2018 : 22:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Čovjek ima 20 godina i odigrao je par utakmica za Barcu, mislim da je prerano za bilo kakve procjene.

Nego je li vi pratite ovu trakavicu oko Kutinja, tamo na Barcinom forumu ekipa stalno stavlja neki tvitove, vijesti amo-tamo... nikad kraja.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/01/2018 : 23:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
a pratimo, ali znaš i sam da nipta ne znači dok se klubovi ne oglase
ja ni sam nisam siguran što bih radije, da dođe ili da uštede 160.000.000 eura
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/01/2018 : 23:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Barca svake sezone zarađuje sve više i više tako da se za pare ne bojim, što se mene tiče nek im odmah iskeširaju 160 milijuna samo da dođe, dosta mi je promašaja i poluproizvoda poput Arde Turana, Gomesa i sličnih.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/01/2018 : 23:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne bih ih naš nazvao poluproizvodima
mislim da bi se u drugim sustavima dosta dobro snašli

nešto kao Kaka u Realu, njegovu kvalitetu nitko ne može osporiti
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/01/2018 : 23:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Arda ok, u Atletiku je bio dobar, ali Gomes jednostavno nema dovoljan talenat da bude u Barci.
Rafinja je manje više bio stalno ozlijeđen, Rakitić je Rakitić, Iniestu sve više pritišću godine, ukratko, treba nam netko poput Kutinja, provjerena top kvaliteta a još uvijek dovoljno mlad.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/01/2018 : 18:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Relevantni izvori govore da je Kutinjo Barcelonin, on nije otputovao sa Liverpulovom ekipom nego navodno večeras leti za Barcelonu, a službena potvrda bi trebala stići večeras ili sutra.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/01/2018 : 19:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/gotova-sapunica-coutinho-u-barceloni-za-160-milijuna-eura/1017816.aspx

Sretno mu bilo, kako navijam za Liverpool žao mi je odlaska (kao i Suarezovog, Alonsovog, Mascheranovog...), ali se nadam kako će Klopp barem pogoditi sa pojačanjima (za razliku od Rodgersa) i osvojiti nešto pa da se u budućnosti ne bi više prodavali igrači, već samo jačala ekipa! Ali to je samo san....

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/01/2018 : 19:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
kojeg ce im coutinho kad la masia izbacuje munira i sampera, di je tu domaci momci, a svjetske klase

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/01/2018 : 19:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
doduse, nije ni lezama zadnjih godina sta je bila, bojim se druge lige u iducij 10 godina, jednom ce vec stici

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/01/2018 : 19:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

kojeg ce im coutinho kad la masia izbacuje munira i sampera, di je tu domaci momci, a svjetske klase


Munir je napadač ali nije dovoljno dobar za Barcu.

Samperovu poziciju trenutačko pokrivaju Buskec (najbolji zadnji vezni na svijetu) i Rakitić koji je dosta puta odigrao tu ulogu, par puta i ove sezone.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/01/2018 : 20:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
ka da sam mislio ozbiljno, samper nema nivo ne za barcu nego za profi nogomet uopce

poanta je da vise ne prolaze spike 7 domacih igraca svjetske klase u ekipi

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/01/2018 : 20:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Gotovo je, Barca i Liverpul su upravo sada službeno potvrdili transfer!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/01/2018 : 20:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

ka da sam mislio ozbiljno, samper nema nivo ne za barcu nego za profi nogomet uopce

poanta je da vise ne prolaze spike 7 domacih igraca svjetske klase u ekipi


U Gvardiolinoj eri možda je i bilo 7 domaćih igrača svjetske klase ali sad ih sigurno nema, a ako ih nema onda ih treba dovest.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/01/2018 : 20:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
inace, ne ide mi u glavu da bilo koji punoljetni covjek navija za barcelonu, nekako mi je to gay i djecje, naravno nemojte me pljuvati, tako je bar meni u glavi

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/01/2018 : 20:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ova ti je dobra...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/01/2018 : 20:07:27  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Meni je gay kad netko navija za Real, ali dobro.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/01/2018 : 20:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Meni je gay kad netko navija za Real, ali dobro.



ja navijam za athletic bilbao, metz, strasbourg, bolognu, veronu i hsv (iako ne znam skoro nista o bundesligi), malo sam na svoju ruku ali eto

i za nk sibenik

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/01/2018 : 20:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
baš me nasmijalo, sa barcelona foruma:


poruka Ardi Turanu, sad kad je došao Kutinjo...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/01/2018 : 22:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

inace, ne ide mi u glavu da bilo koji punoljetni covjek navija za barcelonu, nekako mi je to gay i djecje, naravno nemojte me pljuvati, tako je bar meni u glavi


....i najkasnije s ovim rekao si sve o sebi, za sva vremena.
Ne, neće tebe nitko pljuvati, baš zato što te se ne može uzimati za ozbiljno.
Od sada si jedini kojem je dopušteno čak i postavljane onih svojih fotki bez lica, jer shvatljivo je zašto...

Bože pomozi, kakvih sve ....... se nalazi po netu!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 06/01/2018 : 22:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Ne pomaze vama ni pet Kutinja,propali ste,šta ste osvajali,osvajali ste sada je gotovo.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/01/2018 : 22:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

inace, ne ide mi u glavu da bilo koji punoljetni covjek navija za barcelonu, nekako mi je to gay i djecje, naravno nemojte me pljuvati, tako je bar meni u glavi


....i najkasnije s ovim rekao si sve o sebi, za sva vremena.
Ne, neće tebe nitko pljuvati, baš zato što te se ne može uzimati za ozbiljno.
Od sada si jedini kojem je dopušteno čak i postavljane onih svojih fotki bez lica, jer shvatljivo je zašto...

Bože pomozi, kakvih sve ....... se nalazi po netu!



Nadamo se da je bio sarkastican.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/01/2018 : 22:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

Ne pomaze vama ni pet Kutinja,propali ste,šta ste osvajali,osvajali ste sada je gotovo.


He he, sad tek zabava počinje, stay tuned...
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 06/01/2018 : 22:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Kojot

Ne pomaze vama ni pet Kutinja,propali ste,šta ste osvajali,osvajali ste sada je gotovo.


He he, sad tek zabava počinje, stay tuned...



Ne bi ga Inter prodao Liverpoolu da je bio dobar.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 06/01/2018 : 22:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

Ne bi ga Inter prodao Liverpoolu da je bio dobar.



UF, uf.
Kutinjo je mali Hudini.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 06/01/2018 : 23:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

inace, ne ide mi u glavu da bilo koji punoljetni covjek navija za barcelonu, nekako mi je to gay i djecje, naravno nemojte me pljuvati, tako je bar meni u glavi


....i najkasnije s ovim rekao si sve o sebi, za sva vremena.
Ne, neće tebe nitko pljuvati, baš zato što te se ne može uzimati za ozbiljno.
Od sada si jedini kojem je dopušteno čak i postavljane onih svojih fotki bez lica, jer shvatljivo je zašto...

Bože pomozi, kakvih sve ....... se nalazi po netu!



rekao sam ti sto mislim o tebi u onom pm-u nakon prvih tvojih par poruka, odma sam te snimija, znaci otvori opet pm i adieu

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000