forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/01/2018 : 23:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb
Nadamo se da je bio sarkastican.

Možda bi i bio rado, al’ ne zna taj ni na googlu naći pojam sarkazam.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 06/01/2018 23:33:54
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/01/2018 : 23:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

inace, ne ide mi u glavu da bilo koji punoljetni covjek navija za barcelonu, nekako mi je to gay i djecje, naravno nemojte me pljuvati, tako je bar meni u glavi


hmm...barcu sam zavolio prije 30 godina...tad sam imao 12...dakle dijete...imao san neke tjelesne kontakte sa momcima moje dobi...jebote,sve si pogodio...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/01/2018 : 00:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

inace, ne ide mi u glavu da bilo koji punoljetni covjek navija za barcelonu, nekako mi je to gay i djecje, naravno nemojte me pljuvati, tako je bar meni u glavi


hmm...barcu sam zavolio prije 30 godina...tad sam imao 12...dakle dijete...imao san neke tjelesne kontakte sa momcima moje dobi...jebote,sve si pogodio...


A ja je zavolio još prije Rome al’ me zajebao barba Rudi Völler pa ode u Giallorossu.
Al’ da sam imao kakve bliže kontakte s vršnjacima, e toga se baš ne sjećam.
Bit će valjda da to pravilo i analiza seoskog psihologa ne vrijedi za sve.
Jbg., jučer je volio Bastiu, danas Metz, a prekosutra eto i njega u dresu sa onog Dodsferdovog linka, al’ u društvu dječaka. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/01/2018 : 00:30:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

inace, ne ide mi u glavu da bilo koji punoljetni covjek navija za barcelonu, nekako mi je to gay i djecje, naravno nemojte me pljuvati, tako je bar meni u glavi


....i najkasnije s ovim rekao si sve o sebi, za sva vremena.
Ne, neće tebe nitko pljuvati, baš zato što te se ne može uzimati za ozbiljno.
Od sada si jedini kojem je dopušteno čak i postavljane onih svojih fotki bez lica, jer shvatljivo je zašto...

Bože pomozi, kakvih sve ....... se nalazi po netu!




Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/01/2018 : 00:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Countinho, dobrodošao u pobjedničku momčad!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/01/2018 : 03:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 07/01/2018 : 10:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ima se, može se.
Umtiti, Ter Stegen, Dembele i Coutinho. To su baš odlične kupovine Barce, u par godina su dobili nekoliko članova "jezgre" koji će nositi klub još godinama.

Još Griezmann na ljeto.

Nema više La Masie.


"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 07/01/2018 : 23:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Countinho, dobrodošao u pobjedničku momčad!




Baš tako pobjednička momčad,5 puta ste osvojili Ligu Prvaka,nije to malo.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/01/2018 : 17:31:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by supermark

Countinho, dobrodošao u pobjedničku momčad!




Baš tako pobjednička momčad,5 puta ste osvojili Ligu Prvaka,nije to malo.


da
inter ih je osvojio 6...još malo

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4055 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/01/2018 : 22:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by supermark

Countinho, dobrodošao u pobjedničku momčad!




Baš tako pobjednička momčad,5 puta ste osvojili Ligu Prvaka,nije to malo.


da
inter ih je osvojio 6...još malo



Hajduk koliko,8...,
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 12/01/2018 : 11:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
sinoc me onih prvih pola sata protiv celte vrati jedno 6-8 godina u proslost..koja igra, tacno onako kako su igrali u vrijeme pepa...samo sto je messi malo bio messi a malo xavi sa onim proigravanjima..alba po ucinku u stilu dani alvesa, samo manje atraktivan, busquets i iniesta drzali kao i nekad sredinu, pike i mascerano nazad...uzivanje ih bilo gledati.... danas izvlacenje parova 1/4 finala..znajuci kako barsa ima srece prilikom zdrijeba, alaves i leganes ne moze dobiti, dok bi espanjol i sevilla bio uspjeh...ovako ili valencija ili atletiko m... nece real...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 12/01/2018 : 12:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

sinoc me onih prvih pola sata protiv celte vrati jedno 6-8 godina u proslost..koja igra, tacno onako kako su igrali u vrijeme pepa...samo sto je messi malo bio messi a malo xavi sa onim proigravanjima..alba po ucinku u stilu dani alvesa, samo manje atraktivan, busquets i iniesta drzali kao i nekad sredinu, pike i mascerano nazad...uzivanje ih bilo gledati.... danas izvlacenje parova 1/4 finala..znajuci kako barsa ima srece prilikom zdrijeba, alaves i leganes ne moze dobiti, dok bi espanjol i sevilla bio uspjeh...ovako ili valencija ili atletiko m... nece real...


Da, mali nikad nemaju sreće s ždrijebom.

Have mercy
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 12/01/2018 : 19:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
kad je ovo takmicenje u pitanju, ne postoji veci od barse...

na kraju dobise espanjol.. u srijedu prva tekma...prije toga u nedjelju nezgodni sosijedad na anoeti..
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/01/2018 : 23:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

inace, ne ide mi u glavu da bilo koji punoljetni covjek navija za barcelonu, nekako mi je to gay i djecje, naravno nemojte me pljuvati, tako je bar meni u glavi


hmm...barcu sam zavolio prije 30 godina...tad sam imao 12...dakle dijete...imao san neke tjelesne kontakte sa momcima moje dobi...jebote,sve si pogodio...



I ja sam ih gledao tamo negdje krajem 80-ih, Stoičkov, Koeman, Romario, pa ih zavolio, tako dječje pederski... Užas Giuda, užas. Evo izlazi iz ormara nakon svih tih pustih godina
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/01/2018 : 21:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
u zadnja 4 kola La lige Messi je bio 3 puta proglašen igračem kola
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 14/01/2018 : 23:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
pade i anoeta nakon 2007....i to od 0:2 na 4:2 na kraju..
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 14/01/2018 : 23:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ono prvo poluvrijeme me baš zabrinulo, kad sam vidio da na početku drugog nije zamijenio Gomesa mislim se: "gotovi smo"... kad ono...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/01/2018 : 00:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

inace, ne ide mi u glavu da bilo koji punoljetni covjek navija za barcelonu, nekako mi je to gay i djecje, naravno nemojte me pljuvati, tako je bar meni u glavi


hmm...barcu sam zavolio prije 30 godina...tad sam imao 12...dakle dijete...imao san neke tjelesne kontakte sa momcima moje dobi...jebote,sve si pogodio...



I ja sam ih gledao tamo negdje krajem 80-ih, Stoičkov, Koeman, Romario, pa ih zavolio, tako dječje pederski... Užas Giuda, užas. Evo izlazi iz ormara nakon svih tih pustih godina


Pa zar i ti, sine Brute?
Nakupilo nas se ovdje baš podobro, tako nastrojenih.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/01/2018 : 01:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Od 0:2 na 4:2 i to u gostima, nema se što za reći,gaze i dalje.
Koliko je ono u minusu " kraljevski " klub?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 15/01/2018 : 10:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
-19 ali real ima utakmicu manje... ne mogu se sjetiiti kad je bila tolika razlika...samo treba biti realan i priznati da je moglo i 3:0 biti za sosijedad jer onaj gol nakon faula nad rakiticem je mogao biti priznat..
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/01/2018 : 14:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

-19 ali real ima utakmicu manje... ne mogu se sjetiiti kad je bila tolika razlika...samo treba biti realan i priznati da je moglo i 3:0 biti za sosijedad jer onaj gol nakon faula nad rakiticem je mogao biti priznat..



Da, živo čudo da Zidane još nije giljotiniziran.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 15/01/2018 : 17:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
cekaju nastavak LP pa da ga onda smjene i na taj nacin sa novim trenerom probati proci psg...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 15/01/2018 : 19:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Koliko je ono u minusu " kraljevski " klub?

Ma zaostaje samo 8, za trećeplasiranom Valencijom.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/01/2018 : 20:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/01/2018 : 23:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Divota.
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000