forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 18/03/2019 : 07:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ipak su ispali veceras u FA kupu tako da ce imati 8 dana pauze pred duel sa barsom..



Mislim da neće. Trebaju nadoknaditi prvenstvenu utakmicu koju jučer zbog Kupa nisu igrali.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/03/2019 : 09:23:39  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Betisovi navijači plješću Messiju nakon njegovog trećeg gola
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/03/2019 : 13:53:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ovo potvrđuje ono što sam nedavno rekao, pa me je Zlatan pokušao da demantuje, niste vi Barsini već Messijevi fanovi!


To me podsjeća na jednog forumaša koji je također puno više Ronaldov nego Realov fan.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 18/03/2019 : 13:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/03/2019 : 14:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ovo potvrđuje ono što sam nedavno rekao, pa me je Zlatan pokušao da demantuje, niste vi Barsini već Messijevi fanovi!





Samo uživamo što imamo mogućnost gledati Messija uživo
Jednog dana će nas djeca ispitivati kako je bilo gledati najboljeg igrača svih vremena, kao što smo mi ispitivali starije za Pelea i Maradonu

Nogometna era će se njegovim umirovljenjem mjeriti kao prije i poslije Messija
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/03/2019 : 14:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by King Warrior

Ovo potvrđuje ono što sam nedavno rekao, pa me je Zlatan pokušao da demantuje, niste vi Barsini već Messijevi fanovi!


To me podsjeća na jednog forumaša koji je također puno više Ronaldov nego Realov fan.


Jesam i barem to ne krijem.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 19/03/2019 : 22:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior

Ovo potvrđuje ono što sam nedavno rekao, pa me je Zlatan pokušao da demantuje, niste vi Barsini već Messijevi fanovi!





Samo uživamo što imamo mogućnost gledati Messija uživo
Jednog dana će nas djeca ispitivati kako je bilo gledati najboljeg igrača svih vremena, kao što smo mi ispitivali starije za Pelea i Maradonu

Nogometna era će se njegovim umirovljenjem mjeriti kao prije i poslije Messija



Upravo tako, ja imam sreću što imam SP 1986 u sjećanju i onaj Maradonin gol Englezima...I cijelu tu strku oko njega, divljenje odraslih i malo manje odraslih, "biti Maradona" značilo je biti Bog... Ali Messi je pomaknuo te granice. Privilegija je velika što ga imamo prilike gledati svaki tjedan uživo.
Ne trebaju riječi da se opiše to kakvu razliku on radi na terenu. I dalje i tko zna dokad, ali jednom tome mora doći kraj

Edited by - velka031 on 19/03/2019 22:08:53
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/03/2019 : 22:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tako to ide u životu, jedni prave razliku na terenu dok se drugi žele prošvercati kao svjetski broj 1 trpajući otpatke i ono što im suigrači serviraju, baš u stilu Gerda Müllera i Superpippa Inzaghija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2019 : 05:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dods, ti ocigledno bas i ne gledas Ronaldove tekme, je li?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/03/2019 : 08:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ronaldu su potrebni suigrači za gol, Messiju nisu, što se i vidi iz zadnjeg Messijevog gola u nedjelju
Obično dodavanje Rakitića kakvo bi moglo napraviti i dijete je iz jednog Messijevog dodira postalo asistencija

Ronaldova igra će uvijek zahtijevati puno kvalitetniji centaršut, ali to ne umanjuje njegovu vrijednost
Ronaldo zabija ono iz prilika iz kakvih bi vrhunski napadači i trebali zabijati, ali sa puno većom efikasnošću nego svi drugi vrhunski napadači
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2019 : 08:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kao čovjek koji gleda svaku utakmicu u kojoj igraju Ronaldo i Messi, moram reći da Dodsova tvrdnja ne pije vodu.
U zadnje vrijeme Messi trči minimalno, većinom čeka na protivničkoj strani terena loptu i onda se pokrene. Svaku utakmicu završava kao igrač sa najmanje pređenom kilometražom. Cijeli Barsin tim igra za njega, kao što je Real igrao za Ronalda.
Ne znam da li se štedi ili šta već, ali je drastično promijenio način igre u posljednje vrijeme.

Ronaldo, s druge strane, je pokretna mašina Juventusa. Igra ono što recimo Artur i Messi u Barsi zajedno igraju. Nema gdje ga nema, nije rijetkost da se pojavljuje i na poziciji libera. Dok je u Realu bio naviknut da mu se lopte serviraju, u Juvetu mora sam da dođe po njih. Čak i u onim utakmicama kada ne postigne gol, drži cijeli tim na svojim leđima, i to sa 34 godine.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/03/2019 : 17:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Jubilarna 300-ta stranica! Tek sad primjetih
This is Barca!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/03/2019 : 18:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
King,

Zaista ne pratim Ronaldove igre otkad je otišao u Italiju. Čak ni uzvrat protiv Atletica nisam pratio.
Ali za Messija je istina da se šetka. Zapravo, ove sezone je jedino protiv Tottenhama trčao (i uništio ih). Ali ja bih rekao da igra - pametno. Štedi se da mu tijelo može igrati duže, a ionako je i ovakav najbolji na svijetu. Svaku utakmicu zabije gol ili dva, asistira jednom ili više puta i ovako ili onako odluči utakmicu
Nedavno mi je jedan Katalonac prije utakmice sa Lyonom pričao kako Messi šetka po terenu, a onda kad pogleda na sat i vidi da je 60. minuta i da je vrag odnio šalu zabije koji gol i riješi pitanje pobjednika. I tako i bi na toj utakmici protiv Lyona. Igrala se sedamdeset i neka minuta i Lyonu je trebao gol za prolaz pa je Messi malo potrčao, zabio gol, asistirao dva puta i riješio pitanje pobjednika. Just another day in office za Messija. Neka se on nama čuva za finale protiv Manchester Cityja.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 20/03/2019 : 20:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/luka-jovic-pogledajte-zasto-navijaci-barcelone-zele-upravo-njega-za-nasljednika-suareza---553792.html

Till I Collapse
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28972 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/03/2019 : 20:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam samo otkud Barci toliki novac? Samo su na Dembelea, Coutinha i de Jonga potrošili skoro 400 milijuna, a planiraju daljnje trošenje (Griezmann, Jović), a nitko im neće dati jeftino igrače!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/03/2019 : 12:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ovo je genijalno!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/03/2019 : 14:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa taj Real se sramoti i u pionirskom uzrastu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/03/2019 : 11:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Arthur:
"Ko mi je idol? Kada sam bio dječak, Ronaldinho je većini bio idol, onda je tu bio Messi, ali ne mogu reći da sam imao jednog idola. Najviše sam posmatrao Xavija i Iniestu, oni su najbolji veznjaci svijeta i igrači kojima se divim. Nekada me ljudi porede s njima i to je nevjerovatno. To me tjera da se osvrnem i zahvalim svima koji su mi pomogli da stignem ovdje. Mislim da je moj stil igre više sličan Xavijevom."

"Uvijek mi se sviđao način na koji oni primaju loptu i kako se okreću s lakoćom, nekad se čini da imaju oči na leđima. Kad sam bio manji, udarao sam loptom od zid, a onda sam se pokušavao okrenuti, ali tako da loptu dodirnem samo jednom. To sam radio kući kada sam imao devet ili deset godina. Više sam se zezao, nisam mislio da sam dovoljno dobar da jednog dana budem igrač. Radio sam to jer mi se sviđalo, to je način na koji ja vidim nogomet."

"Tim mi je uvijek bio najbitniji, nikada nisam bio tip koji želi postići gol ili biti najbolji, već sam želio da ekipa pobijedi. To je rijetkost među djecom koja igraju nogomet, ali ja sam valjda bio zreliji od vršnjaka."

"Trebam poboljšati neke stvari. Znam da se od mene očekuje da imam više asistencija i da postižem više golova, tako da ću se truditi da to popravim."
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/03/2019 : 21:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Jubilarna 300-ta stranica! Tek sad primjetih
This is Barca!!!


Això és barcelona

moga si bar na katalonski napisat
a ne na engleski
pizdunu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/03/2019 : 21:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by King Warrior

Ovo potvrđuje ono što sam nedavno rekao, pa me je Zlatan pokušao da demantuje, niste vi Barsini već Messijevi fanovi!


To me podsjeća na jednog forumaša koji je također puno više Ronaldov nego Realov fan.


Jesam i barem to ne krijem.


pa onda napusti topic...ne spamaj

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/03/2019 : 14:06:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=sport&id=2073356&index_ref=read_more_m
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/03/2019 : 07:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Umtiti je prošlu utakmicu, nastupajući za reprezentaciju, imao nevjerojatnih 107 dodavanja uz 100% točnosti
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/03/2019 : 20:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/03/2019 : 20:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Kao i uvijek
Messi, Messi, pa opet Messi, pa netko drugi
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 27/03/2019 : 23:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ronaldu su potrebni suigrači za gol, Messiju nisu, što se i vidi iz zadnjeg Messijevog gola u nedjelju
Obično dodavanje Rakitića kakvo bi moglo napraviti i dijete je iz jednog Messijevog dodira postalo asistencija

Ronaldova igra će uvijek zahtijevati puno kvalitetniji centaršut, ali to ne umanjuje njegovu vrijednost
Ronaldo zabija ono iz prilika iz kakvih bi vrhunski napadači i trebali zabijati, ali sa puno većom efikasnošću nego svi drugi vrhunski napadači



Č U D E S A N treći gol. Neopisivo.
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000