forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Kapetan Miki br.1 Rendžeri iz Nevade
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/06/2011 : 13:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Prva priča identična prvoj priči Bleka!
Inače, sve ok, ali zašto ne idu po redu?



Ide po redu, samo su ovu jednu ubacili (If edizioni) u prvi broj jer je valjda jako kratka prva priča... Ostale su po 200str. pa ide dalje po redu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 29/06/2011 13:30:38
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 29/06/2011 : 13:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi dobro da ubacimo u moju recku na prvog Bleka u zanimljivosti da je to praktički kopija prve priče Kapetana Mikija. Tko to radi?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/06/2011 : 13:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Bilo bi dobro da ubacimo u moju recku na prvog Bleka u zanimljivosti da je to praktički kopija prve priče Kapetana Mikija. Tko to radi?


Essegesse?!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/06/2011 : 13:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
sva trojica ili Guzzon,Sartoris ili Sancheto?
a možda i DeeCay.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/06/2011 : 13:51:03  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Bilo bi dobro da ubacimo u moju recku na prvog Bleka u zanimljivosti da je to praktički kopija prve priče Kapetana Mikija. Tko to radi?



Eto, onda imas odličnu podlogu za novu recenziju!
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 29/06/2011 : 13:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Odlican potez Ludensa!
Naslovnica mi se uopste ne dopada, ne toliko zbog samog crteza koliko zbog fonta i velicine imena "Miki". Zauzeo je celu trecinu naslovnice.
Meni nerazumljiv potez
U svakom slucaju stripove uzimam zbog sadrzaja, mada bi dozivljaj bio potpun da su se malo vise potrudili...

Carpe diem
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/06/2011 : 14:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Uzet ću prvi broj čisto da vidin na šta to liči.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/06/2011 : 14:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels
Naslovnica mi se uopste ne dopada, ne toliko zbog samog crteza koliko zbog fonta i velicine imena "Miki". Zauzeo je celu trecinu naslovnice. Meni nerazumljiv potez


U biti jednostavno su ostavili isti dizajn naslovnice kako je i u originalu od IF edizioni... Al meni su ove Mastatuonove naslovnice baš loše. Nemaštovite baš.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Guffy
Advanced Member



Croatia
3109 Posts

Member since 11/12/2002

Posted - 29/06/2011 : 14:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Guffy's Homepage  Send Guffy a Private Message  Reply with Quote
Ovo je super

Odličan potez Ludensa

svaka čast

http://www.appaloosa.hr/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/06/2011 : 14:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Hajde, barem su naslovnice kako treba. (Ova prva je izuzetak)
Sve ostalo...tja, to je ipak samo Kapetan Miki.
Mada, treba uzeti u obzir vrijeme kada je izlazio.
Ove prve epizode su simpaticnije i manje dosadne od prvih Texovih i Tellerovih.

Edited by - King Warrior on 29/06/2011 14:18:29
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/06/2011 : 14:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Iz koje je ovo godine originalno?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/06/2011 : 14:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Iz koje je ovo godine originalno?



1951. Točno prije 60 godina... A druga priča je iz 1994.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 29/06/2011 : 15:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Paka01

Iz koje je ovo godine originalno?



1951. Točno prije 60 godina... A druga priča je iz 1994.


kako nema giganta od mikija povodom 60 godina??
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/06/2011 : 15:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Paka01

Iz koje je ovo godine originalno?



1951. Točno prije 60 godina... A druga priča je iz 1994.


kako nema giganta od mikija povodom 60 godina??



Dobaaar!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 29/06/2011 : 15:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Već sam bio dovoljno odrastao kad je u ZS 462 izašao prvi broj Kapetana Mikija kojeg ni tada nisam mogao da čitam, pa neću ni sada. Da, naravno da ću kupovati ovo izdanje, za neke naredne generacije, verovatno unuke, jer i sinovi su prevazišli čitanje Mikija!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/06/2011 : 15:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac
kako nema giganta od mikija povodom 60 godina??


Pa vjerujem da zato jer više ne izlazi, a i zato jer su svi autori preminuli... Nije ni SBE junak, a bome ga nije ni NOlitta pisao.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/06/2011 : 15:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Već sam bio dovoljno odrastao kad je u ZS 462 izašao prvi broj Kapetana Mikija kojeg ni tada nisam mogao da čitam, pa neću ni sada. Da, naravno da ću kupovati ovo izdanje, za neke naredne generacije, verovatno unuke, jer i sinovi su prevazišli čitanje Mikija!


Meni su te prve epizode je malo naivne, no one oko ZS 700 i nadalje su mi puno zrelije. Doduše, čitao sam te stvari prije 10 godina zadnji put, pa vidjet ću još koliko je to probavljivo danas...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 29/06/2011 : 15:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Napokooooooooon

Nemam potpis...
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2167 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/06/2011 : 15:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by srdjandj

Već sam bio dovoljno odrastao kad je u ZS 462 izašao prvi broj Kapetana Mikija kojeg ni tada nisam mogao da čitam, pa neću ni sada. Da, naravno da ću kupovati ovo izdanje, za neke naredne generacije, verovatno unuke, jer i sinovi su prevazišli čitanje Mikija!


Meni su te prve epizode je malo naivne, no one oko ZS 700 i nadalje su mi puno zrelije. Doduše, čitao sam te stvari prije 10 godina zadnji put, pa vidjet ću još koliko je to probavljivo danas...



A jel ima neka epizoda koja je stvarno odlična, za pamćenje! Koju uvijek vrijedi iznova pročitati!??
Nisam čitao Mikija dobrih 12-15 god., sve mi je u magli, sjećam se jedne epizode po snijegu, pa nešto s Apačima, mislim da je jedna i s Vikinzima... Pa molim preporuku od znalaca ZS-a.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/06/2011 : 15:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ko ima više od 12 godina bolje mu je da ne čita Mikija.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/06/2011 : 15:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote





Dobrodosao!!!
Mastatuna je malo bolji neg' u Bleku ali ipak stare naslovne.;Nek je samo u prodaji!!
Sretno!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 29/06/2011 15:27:47
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/06/2011 : 15:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
je,valja priznat, naivan je Miki ali simpatično naivan...meni se možda Kapetan Miki i nebi toliko dopadao da nema
onih pijanica Smuka i Salasa uz sebe, zanimljiv mi je njegov stalni trud da jih sprovede na pravi put,tj.da prestanu piti
a več čas poslije vidi da je to boj sa vetrenjačama...oni izkoriste svaku priliku da se napiju ko spužve, nije najedukativnije za dijecu ali je simpatično..bar meni se to dopalo ko djetetu...i još jedan vidik izlazka Kapetana Mikija moramo uzeti u obzir...jedan junak dostupan širim masama(kiosk strip)a k tomu i potencialno zanimljiv dijeci, iako sad kad gase Spajdija zaista nemam pojma što je toj djeci još zanimljivo.Dobro znam da strip gubi bitku sa modernim novotarijama ali ako Kapetan Miki privuće bar 100 novih klinca na strip-svoju misiju na kioscima je napravio više nego odlično...a kako se
Mark i Blek dobro prodaju pa vidim i ponekog klinca sa tim stripovima, možda Kapetanovo poslanstvo i nije tako nevažno.
Ako se uzme da kod starih jarca budi neke nove več ugasle emocije-KAPETAN MIKI je odličan potez Ludensa, tako poslovni kako
iz vidika zadovoljiti strpofile.Evo ja sam zadovoljan, vidi se po emocijama koje praštaju iz mene, ali kako mi sin obožava stripove, sretan sam iz zbog njega...jer kad vidim sretno dijete-sretan sam i ja...bilo koje...
NIŠTA LIJEPŠE NEGO U DIJEČJIM OČIMA VIDITI I PREPOZNATI ONU RADOST KOJA JE MENE KAO KLINCA PRAVILA NAJSRETNIJEG NA SVIJETU KAD MI MAMA KUPILA TAOCE(Komandant Mark)ILI KAD SAM NEGDJE U KUĆI NAŠAO(ko zna odkud stiglo)PAR STRANICA POCEPANOG TRN U OKU(Kit tller)SVEŠČIČA...dovoljno sam star da to vidim u očima dijece.


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 29/06/2011 : 15:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Vidiš sretno dijete u sebi, jelda? Ovo je serijal za stare jarce, stripofile, ne klince.

Nego, reci mi dal je tvojoj djeci dobar Blek ili Mark, ili rani Mali rendžer? Evo, baš me interesira dal je to njima interesantno.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 29/06/2011 : 15:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem






Dobrodosao!!!
Mastatuna je malo bolji neg' u Bleku ali ipak stare naslovne.;Nek je samo u prodaji!!
Sretno!

Šteta što Miki ne ide sa ovakvim naslovnicama. Mastatuna nikako ne volim. Mada ću sigurno kupovati Mikija kada dođe na kioske u BiH.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/06/2011 : 16:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
DeeCayu, vidi, sin mi čita Bleka i Marka i jako mu je zanimljiv, v školi je odličan(5 razred) pa valjda nije metalno zaostao?
Vidim dosta klinaca kod nas da čita Marka i Bleka,odkud misliš da je sijajna prodaja kad bi to uzimali samo stari jarci...
PRESTANITE SE ZABOGA DO NEKIH STRIPOVA ODNOSITI TAKO UZVIŠENO A DRUGE KOVATI U ZVIJEZDE,svi svršavali na 1 kol.knjigu Zagora sa naivom koja je na nivoju Bleka, ali samo su Blek,Mark i Miki naivni a ostali višak inteligencije...smeta mi odnmos da ko čita Bleka,.Marka i Mikija bude strpan u nedoraslo dijete ili metalno zaostalog...pa pobogu,stripovi su zabava uzmite jih tako
Ja ne dijelstripove u naivne i ozbiljne več zabavne ili nezabavne i smoreće.A neki znaju smoriti čovjeka do boli...u čemu je Kapetan Miki gori od onog crvenog u pajkicama koji leti i izpaljuje mreže? A i dan danas Spajdermena čitaju starci u Americi, samo je kod nas strašno vidjeti čiču sa Markom u ruci...pretjerujete tim podjelama 100%.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000