forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Darko Perović - Duboko i hladno
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 01/07/2011 : 12:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
Može li mi netko reći nešto više o ovom stripu. Vidio sam da ga je System izdao pa me zanima isplati li ga se nabavljati


https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 04/09/2011 : 09:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zo

Može li mi netko reći nešto više o ovom stripu. Vidio sam da ga je System izdao



Hm, ne znam da l' ti je još uvijek stalo nakon dva mjeseca, ali jučer sam završio čitanje pa...

'Duboko i hladno' je kolekcija kratkih priča Darka Perovića. Sve priče je crtao Perović (doh), a veliku većinu je bogme također i pisao. Priče su objavljivane po Španjolskama, Italijama i pitaj boga gdje, čak i u nekakvom legendarnom srpskom časopisu Tron za kojeg nisam čuo do sada.

Kvaliteta priča varira od vrlovrlo dobrih preko odličnih do jebenog remek djela sa patuljastim samurajem (ne da mi se pogledati kako se ta priča zove). Ta je priča (Perović pisao) toliko nakrcana vrhunskim likovima, savršeno je opisao cijeli jedan svijet u tih par stranica i usput stvorio otprilike sedam upotrebljivih likova. Sama priča je običan zabavan vic, ali pozadina tj. meso je toooliko bogato. Navodno Perović sve priče stvara kao da su početak nekog zamišljenog serijala. Zato je valjda i ova priča deset puta kompaktnija, bogatija (i bolje crtana) od onih pričica sa Abulijem. Zapravo, kao da je ispala iz te kolekcije Abulijevih priča, samo što je deset puta bolja. Bonus za fanove - ima i jedna priča iz Brek univerzuma. drool

quote:
Originally posted by zo

pa me zanima isplati li ga se nabavljati



Ne isplati se kupovati stripove. Stripovi su priglupa zabava za malu djecu, gubljenje vremena i novaca.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000