forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrarijum - samo dobri stripovi (tm)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 114

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 14/12/2017 : 02:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Šta da kažem, nikad mi ta epizoda nije bila nešto top...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 14/12/2017 : 03:11:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

U vezi amerikanaca mogu samo da primijetim da od prosječnih stripova rade neloše ekranizacije. Batmana pogledat na malom ekranu...uvik. Batman u stripu...blah. Nije mi jasan cili taj koncept superheroja. Često inzistiraju na ozbiljnosti i realnosti, kao sve je tip top a onda, glavni lik neko čudovište ili neki tip šta leti i ono, sve ostalo je realno osim toga.


E vidis meni je strip skoro uvek bolji, mada je i film dobar. A ako sklonis te naucno fantasticne elemente i malo ogolis zar ti se ne cini da Dark Knight prilicno iskace iz klisea superherojstine samim tim sto obradjuje i povratak heroja kada je vec omatorio. Tu ideju ja nisam sreo ranije i po meni je sjajno razradjena da se napravi nesto drugacije i kvalitetnije od vecine super heroja. Sta znam, nisam neki expert, ali jednostavno Miller je uticao da to postane ozbilnije od obicnog bum tras 😀 i da se to prikaze iz drugih uglova. Naravno Cuvari tu rasturaju, ali eto njih sam namerno preskocio.
Nego bolje da se vratimo na novije Fibrine albume, toga ima u izobilju, a najbitnije je da imamo o cemu raspravljati 😀

Edited by - zare80 on 14/12/2017 03:37:48
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/12/2017 : 16:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Zagor je, bez zajebancije, za 99 % američkih na forumu hvaljenih i "ozbiljnih" stripova kraj svijeta. To je činjenica. Ja pozivam sve bonellijevce da bez predrasuda pročitaju "Amerikance" pa nitko od tzv. "stručnjaka" i "kritičara" im neće moć prodavat muda pod bubrege što je strip.
Zagor je za Y, Trans, Sage i ostala sranja...doslovno...kraj svijeta.. Zagora može čitati netko stariji od 18 iz raznoraznih razloga, pa i ako želite iz nostalgije, atmosfere il čega već. Tko čita ova američka sranja stariji od 18 god, to je jednostavno osoba željna lake zahodske zabave bez imalo klase i stila.




Komentar na ovo gore nije potreban. Kao ni na nijedan tellerov post.

Jack the Black.

Edited by - mike on 14/12/2017 16:28:58
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/12/2017 : 17:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Zagor je, bez zajebancije, za 99 % američkih na forumu hvaljenih i "ozbiljnih" stripova kraj svijeta. To je činjenica. Ja pozivam sve bonellijevce da bez predrasuda pročitaju "Amerikance" pa nitko od tzv. "stručnjaka" i "kritičara" im neće moć prodavat muda pod bubrege što je strip.
Zagor je za Y, Trans, Sage i ostala sranja...doslovno...kraj svijeta.. Zagora može čitati netko stariji od 18 iz raznoraznih razloga, pa i ako želite iz nostalgije, atmosfere il čega već. Tko čita ova američka sranja stariji od 18 god, to je jednostavno osoba željna lake zahodske zabave bez imalo klase i stila.




Komentar na ovo gore nije potreban. Kao ni na nijedan tellerov post.


kaj se prcis zemljace..ko da si sad kad preso sa Zagora na Fibrice pametniji,ljepsi,oozeljniji...nisi nista od toga..jedino si dobar strip sa vecino dobrim crtezem zamenio za skrabotine depresivnih,negativnih,umjetno razvikanih bestselera....
Svaki prokleti Miki ima bolji crtez od 80% kataloga fibre....a da o tematiki nekih stripova...od nasilja,okrutnosti,silovanja,glavosecenja,rasima,terorizma,,.ne pricamo..
Naduti sef ima svoj cudan ukus za neukus...procita,upakira u tvde korice,logo samo dobri kvazistripovi....i svi svrsavate..i pljujete po bonelliju...
Vraga ste ga prerasli,on je za vas stvoren samo ste podlegli kolektivni hipnozi gazde i pratite ga ko stado ovaca....samo vi bljejite i dalje samo ne umisljajte si davste pametniji jer ne citate ono uz sto ste kao odrasli...
Zahvalite i poklonite se Zagoru,Ferriju,Texu da ste koliko toliko ok ljudi...da ste od malih nogu citali te prostote,grozote od Skalipranih,okruzeni mrtvima,spajdipajkice,japandreke...vec bi se lecili u nekim ustanovama okruzeni najboljim specijalistima...
Zahvalite bonelliju da ste ili imate ljepu mladost kad ste vec u zrelijoj dobi zastranili..
70% Fibre je govno,20% je ok i citljivo..a 10% na nivoju najlosijeg Zagora...
Pozdrav, selim na bolji podforum gdje se prica o stripovima a ne skrabotinama.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/12/2017 : 18:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Moram da stanem na Zaretovu stranu. Definitivno je tacno da kod superherojskih stripova ima odlicnih djela i nepisano je pravilo da su stripovi mnogo bolji od ekranizacija, pocevsi od Gradjanskog rata pa do Winter Soldiera, apsolutna prednost je na strani stripa.
Takodje, spomenuti stripovi poput Preachera ili deset trejdova Ennisovog Punishera, su mahom prava remek-djela. Ennisov Punisher je nesto najbolje sto je Marvel izbacio, o Propovjedniku ne treba trositi rijeci, cista perfekcija.
No u jednom se slazem sa ostalima, Zagor je bolji od svih njih, sto jest-jest.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 14/12/2017 : 18:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ukratko receno, tebi je kinze sve dobro, ti i anto se morate bacit u izdavace. Razumim apsurnost rasprave o ukusima, razumim i apsurdne situacije da naš teller koji se bori za bonelli nije okusio i drugu stranu pa da nesto makar saljivo konstruktivno kaze, nije ovo rasprava takve vrste, tellera volim jel je stara skola, koja nam treba, al ne razumim snobovski pristup bez argumenata,ono, s visine i to je to. Od strane cega? Mapet bejbi Superjunaka? Ne zelim bit ukljucen u takvu borbu...borbi na dnu... Zari svaka cast,covik lipo obrazlozi i to je to.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/12/2017 : 18:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Nisam ljubitelj Bonellija, na zadnjem mi je mjestu od svih skola stripa, ali nikada ne bih seruckao po njemu da je stivo za manje zahtjevne ljude.
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 14/12/2017 : 18:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Dabome, ne bi ni bilo rasprave da Zare nije reka da kao Zagor?.. pfff, odjebi to...evo ti prava umjetnost...Batman? Deadpool? Mora sam se ukjucit...a sad se povlacim o raspravi na dnu, ne zelim se koprcat...mike je tu...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 14/12/2017 : 18:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by Zagor-te-nay

Zagor je, bez zajebancije, za 99 % američkih na forumu hvaljenih i "ozbiljnih" stripova kraj svijeta. To je činjenica. Ja pozivam sve bonellijevce da bez predrasuda pročitaju "Amerikance" pa nitko od tzv. "stručnjaka" i "kritičara" im neće moć prodavat muda pod bubrege što je strip.
Zagor je za Y, Trans, Sage i ostala sranja...doslovno...kraj svijeta.. Zagora može čitati netko stariji od 18 iz raznoraznih razloga, pa i ako želite iz nostalgije, atmosfere il čega već. Tko čita ova američka sranja stariji od 18 god, to je jednostavno osoba željna lake zahodske zabave bez imalo klase i stila.




Komentar na ovo gore nije potreban. Kao ni na nijedan tellerov post.




kaj se prcis zemljace..ko da si sad kad preso sa Zagora na Fibrice pametniji,ljepsi,oozeljniji...nisi nista od toga..jedino si dobar strip sa vecino dobrim crtezem zamenio za skrabotine depresivnih,negativnih,umjetno razvikanih bestselera....
Svaki prokleti Miki ima bolji crtez od 80% kataloga fibre....a da o tematiki nekih stripova...od nasilja,okrutnosti,silovanja,glavosecenja,rasima,terorizma,,.ne pricamo..
Naduti sef ima svoj cudan ukus za neukus...procita,upakira u tvde korice,logo samo dobri kvazistripovi....i svi svrsavate..i pljujete po bonelliju...
Vraga ste ga prerasli,on je za vas stvoren samo ste podlegli kolektivni hipnozi gazde i pratite ga ko stado ovaca....samo vi bljejite i dalje samo ne umisljajte si davste pametniji jer ne citate ono uz sto ste kao odrasli...
Zahvalite i poklonite se Zagoru,Ferriju,Texu da ste koliko toliko ok ljudi...da ste od malih nogu citali te prostote,grozote od Skalipranih,okruzeni mrtvima,spajdipajkice,japandreke...vec bi se lecili u nekim ustanovama okruzeni najboljim specijalistima...
Zahvalite bonelliju da ste ili imate ljepu mladost kad ste vec u zrelijoj dobi zastranili..
70% Fibre je govno,20% je ok i citljivo..a 10% na nivoju najlosijeg Zagora...
Pozdrav, selim na bolji podforum gdje se prica o stripovima a ne skrabotinama.



Ko sto rekoh telleru, komentiranje tvojih postova nema smisla. Jos samo to. Tvoje vrijedjanje forumasa, Markosa i Fibre vec je odavno preslo granice dobrog okusa. I btw. procitao sam prakticki cijeli Bonelli i jos danas ga jako volim.

Jack the Black.

Edited by - mike on 14/12/2017 19:03:06
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/12/2017 : 19:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ima dobrih Bonellija, ima dobrih mangi, amera, BD-a, ma sve, samo dajte da citam, BMK u koju skolu stripa spada :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 14/12/2017 19:13:49
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 14/12/2017 : 19:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ima dobrih Bonellija, ima dobrih mangi, amera, BD-a, ma sve, samo dajte da citam, BMK u koju skolu stripa spada :)



Jedini normalan komentar ovdje.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 14/12/2017 : 20:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Jedini normalan komentar ovdje.


+1

Na ovom forumu neki vrte istu ploču, ponekad imam osećaj da čitam jedne te iste komentare i prepucavanja o boneliju i amerima iznova... Isto i na Darkwood forumu, sve neke interne fore.
Od sada neću ulaziti na 90% tema, jer nema smisla proživljavati dan mrmota svaki dan.



Edited by - Jocko on 14/12/2017 20:22:36
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



627 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 14/12/2017 : 20:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
forum je mjesto između ostalog i za raspravu.onaj tko nije sklon ili ne želi ulaziti u diskusije nije primoran ostavljati svoje mišljnje ili nepotrebono replicirat po temama
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 14/12/2017 : 21:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Moram reagirati... moram komentirati... jednostavno imam potrebu reći svoje mišljenje...

quote:
70% Fibre je govno,20% je ok i citljivo..a 10% na nivoju najlosijeg Zagora...


telleru, znači li to da si ti pročitao svaki strip što je Fibra objavila?

Fibra postoji nekih deset godina, da sad ne provjeravam, ispravite me ako griješim... čitam stripove od svoje sedme godine života i nikad mi nije uspjelo pročitati pročitati 100% neke izdavačke kuće, pa čak i od Padore, koja je objavila najmanje izdanja od svih izdavačkih kuća koje ja znam (Cassidy mi je super, savršen strip, ono ostalo mi se ne sviđa...) a držim za sebe da puno čitam, stripove pogotovo... znači, telleru, čisto sumnjam da si pročitao sve stripove koje je Fibra, Šunjić objavio, tako da i ova tvoja kategorizacija zvuči jako smiješno i jadno.

Zagor, Kapetan Miki, Mali Rendžer i ostala plejada Bonellijevih junaka (njih velika većina) rađeni su i stvarani za ciljanu publiku, htjeli vi to priznati ili ne, i to za djecu od 9 do 12-13 godina. Rađeni su sustavno, vođeni dobrim poznavanjem psihologije djece tog uzrasta. Konkretan primjer, zašto se dijete dobro osjeća dok čita Zagora ili Mikija, Miki ili Zagor šeću ulicom i iza ugla ih čeka netko s palicom i opalit će ga po glavi, klinac to vidi, ali junak u stripu ne, automatski dijete je pametnije od junaka iz stripa jer zna više od junaka i u mislima ide pitanje: "Joj, kako ne zna da ga ovdje čekaju i da ga žele opaliti po glavi?".

Činjenica druga je ta da se strip kao medij itekako razvio i da više nije namjenjen samo djeci, što je u početku bio. Danas neki ljudi i dalje žive u uvjerenju da se stripovi i dalje rade samo za djecu. Ne znaju da postoje takvi stripovi koje djeca ne bi nikada ni pogledala, da ne kažem ni mogla podići (zbog težine ), a kamoli da postoje stripovi koji stoje uz bok filmskoj, dramskoj, likovnoj, književnoj, i tko zna kakvoj sve ne, umjetnosti.

Danas, na ovim našim prostorima bivše Juge, postoji lijep broj izdavača koji se trude zadovoljti svačije ukuse. Jako mi je drago zbog toga. Prvenstveno mi je drago zbog Fibre, Darkwooda i Čarobne Knjige jer te tri kuće izdaju stripove koji meni savršeno odgovaraju i po sadržaju i po kvaliteti i po cijeni. Drago mi je i zbog Strip Agenta, Bookglobea, Veselog Četvrtka, Ludensa, Padore, Phoenixa, Strip Foruma, Marketprinta, Libellusa, Znanja, Algoritma i ostalih izdavačkih kuća koje izdaju ili su izdavale stripove. Ima puno stripova koji su izdani u zadnjih 20 godina, ali ne bih se nikada usudio reći da je 70% stripova koje je izdala neka izdavačka kuća govno samo zbog toga jer mi se sadržaj tih stripova ne sviđa iz bilo kojeg razloga.

Fibra, Šunjić ima svoj plan izdavanja stripova, svoj kriterij i kao takvog ga poštujem. Ako mi se strip Živi mrtvaci ne sviđa, neću ga čitati, neću ga kupiti, samim time neću ga ni komentirati jer za to nemam razloga. Kupit ću si onaj strip koji mi se sviđa, koji me zanima i koji želim imati u svojoj kolekciji. Darkwood izdaje prekrasne stripove, ali izdaje i puno stripova koji mene uopće ne zanimaju. Po tellerovom, trebao bih reći da je taj dio koji se meni ne sviđa - govno, za razliku od njega ja to nikada neću reći jer ne razmišljam tako kao on, čak štoviše ja bih volio da izdaju još 1000 drugih stripova u nadi da će se neki od tih meni svidjeti.

I da zaključim - ne mogu reći ovako nešto kao teller jer nisam pročitao svu Fibru, Darkwood, Čarobnu Knjigu... ali mogu reći da od onog dijela stripova koje sam ja pročitao a Fibra, Darkwood, Čarobna Knjiga... izdala - samo naprijed!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dajte još, neka smrdi telleru!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 14/12/2017 : 22:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Forum čitam gotovo svakodnevno već nekoliko godina i zaista ne primjećujem da itko a pogotovo ne ljudi koji čitaju zahtjevnije stripove nazivaju Bonelli smećem. Gotovo svima su korjeni u Bonelliju a većina aktivno prati cjelokupnu strip produkciju na
našim prostorima.

Teller nonstop pokušava stvoriti taj neki umjetni animozitet Strip albumi-Bonelli i nečije postove u kojima se stripovi nazivaju "ozbiljnijim" ili "zahtjevnijim" doživljava kao pljuvanje po Bonelliju. A onda se naravno u uvrijeđene uvijek priključe dva tri forumaša koji ionako ili nemaju ništa za napisati ili imaju taman toliko vremena u danu da se oglase čisto da se i njih čuje.

Balkanska posla, birtijašenje kao društvena uloga ergo bulšit i potvrda one narodne u besposlenom popu ili dosadi i vražjem igralištu.
Ne treba na takve obraćati pažnju a pogotovo im se ne treba opravdavati i objašnjavati. Jer nema rasprave s čovjekom koji ima toliko slobode da kenja po tuđem terenu kad god hvati priliku i to već nekoliko godina apsolutno bez ikakvog smisla i mjere.

No, kak bi reko Ken Parker: "i s takvima treba naučiti živjeti." Oduzmeš nekome slobodu da plačipičkara i oduzeo si mu sve.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/12/2017 : 22:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

Zagor...rađeni su i stvarani za ciljanu publiku, htjeli vi to priznati ili ne, i to za djecu od 9 do 12-13 godina.


Pomozite mi da ga ne zadavim!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 14/12/2017 : 22:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Forum čitam gotovo svakodnevno već nekoliko godina i zaista ne primjećujem da itko a pogotovo ne ljudi koji čitaju zahtjevnije stripove nazivaju Bonelli smećem. Gotovo svima su korjeni u Bonelliju a većina aktivno prati cjelokupnu strip produkciju na
našim prostorima


U potpunosti se slazem, ne razumem zasto se ljudi osete toliko uvredjenim, ali ok. A tek me razumem one koji pljuju po necemu sto nisu procitali.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 14/12/2017 : 22:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Bachy

Zagor...rađeni su i stvarani za ciljanu publiku, htjeli vi to priznati ili ne, i to za djecu od 9 do 12-13 godina.


Pomozite mi da ga ne zadavim!



Misliš suprotno? Ne slažeš se s mojom izjavom?

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 14/12/2017 : 23:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Forum čitam gotovo svakodnevno već nekoliko godina i zaista ne primjećujem da itko a pogotovo ne ljudi koji čitaju zahtjevnije stripove nazivaju Bonelli smećem. Gotovo svima su korjeni u Bonelliju a većina aktivno prati cjelokupnu strip produkciju na
našim prostorima.




Pa bilo je primjera. Recimo onaj Loki koji je pisao čitave eseje gdje hvali superheroje i mange a spušta bonelli i naziva ga smećem, onda ovaj antov post koji je čisti elitizam (doduše možda je sarkastičan, ne pratim njegove postove pa ne znam koji mu je stav o Bonelliju i Zagoru), onda onaj Porobija koji se u svom tekstu o Zagoru hvalio kako je prerastao djetinjastog Zagora i prešao na Fibrin katalog.

Vjerojatno je bilo još primjera, ali to su tri na koja sam naletio i sjetio se.

quote:
Originally posted by Bachy

Rađeni su sustavno, vođeni dobrim poznavanjem psihologije djece tog uzrasta. Konkretan primjer, zašto se dijete dobro osjeća dok čita Zagora ili Mikija, Miki ili Zagor šeću ulicom i iza ugla ih čeka netko s palicom i opalit će ga po glavi, klinac to vidi, ali junak u stripu ne, automatski dijete je pametnije od junaka iz stripa jer zna više od junaka i u mislima ide pitanje: "Joj, kako ne zna da ga ovdje čekaju i da ga žele opaliti po glavi?".



Ovo je stvarno, ali stvarno čudan primjer.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 15/12/2017 : 00:19:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Forum je živ!...od svađe do svađe!
Snobizam i elitizam je jak izvan bonelli podforuma, masa ljudi glumi da je iz Beča, a zapravo su se spustili sa Grmeča. A cijeli Bonelli nije Grmeč, mozda dobar dio...i ako se već srame bez potrebe neceg sto su bili, u sta su to evoluirali? u DC i Marvel? To je neka abominacija (ako je to uopce hr ric?) i degradacija. I neka to j*ebeno znaju. Dva su izbora, ili ignore kao vecina normalnih forumasa i citaj svoje ili upoznajte ljudi neprijatelja, mozda vam se svidi...meni (na zalost) nije...dapace...sranje je.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/12/2017 : 07:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bas mi fino kad vas malo lozim...treba potpihat malo zeravicu da Fibrica ne ugasi....ozebli bi jadnici.... prezebli...bez fibrice.
Sta bi vi bez tellera.ajde nek se javi ko me ima na ignore listi..
Za sefa znam..on je posebna storija.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 15/12/2017 07:22:35
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/12/2017 : 08:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti
Pa bilo je primjera. Recimo onaj Loki koji je pisao čitave eseje gdje hvali superheroje i mange a spušta bonelli i naziva ga smećem,

To je bilo prije koliko? 3-4 godine? Lik je koliko se sjećam baniran a uostalom uopće nije pratio domaća izdanja. Realno, ne spada u tellerovu konstrukciju ali ajde nek ti bude.

quote:
Originally posted by Opti
onda ovaj antov post koji je čisti elitizam (doduše možda je sarkastičan, ne pratim njegove postove pa ne znam koji mu je stav o Bonelliju i Zagoru),

Ključno ti je ovo "ne pratim njegove postove". Da pratiš znao bi da anto prati sve. Pa i Zagora. Čisti sarkazam. Opet, čak i da je ta izjava potvrda da ne voli Zagora to opet ne znači da mrzi Bonelli. Zar ne?

quote:
Originally posted by Opti
onda onaj Porobija koji se u svom tekstu o Zagoru hvalio kako je prerastao djetinjastog Zagora i prešao na Fibrin katalog.

Porobija nije ostavio niti jedan post na forumu i to je isto bilo prije više godina.

quote:
Originally posted by Opti
Vjerojatno je bilo još primjera, ali to su tri na koja sam naletio i sjetio se.

Ma daj molim te. Evo znači imamo jedan jedini primjer vrijedan spomena (Loki) i to prije više godina. Sad to usporedi sa tellerovim proserima u zadnje dvije godine u kojima u prosjeku vjerojatno jednom tjedno (možda neka vrsta ovulacije!) podcjenjuje, kenjka i sere po svemu kaj nije Bonelli i nada se da će biti nekakve reakcije. Ljubomora i attention whoreanje.
Najbolje od svega je i plakanje zbog Markosovog ignorea. Paklene su to frustracije

Kao što rekoh, animozitet Bonelli-ostalo je nepostojeći. Balkanska posla; kad je previše mirno- ajmo malo ratovat.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 15/12/2017 : 10:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Kakve veze s ičim ima to što je ovaj bio baniran, ili da ne prati domaća izdanja (ne pričam nužno o telleru i njegovoj opsjednutosti Fibrom, vidiš da Zagor-te-nay vodi križarski rat protiv Amera), ili što onaj nije pisao na forumu, ili prije koliko se to vremena odvilo. Stvar je u tome, ta dvojica su bila zapalila cijeli forum, baš dovoljno da teller i ostali dobiju potvrdu da su njihovi arč-nemezisi stvarna prijetnja.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 15/12/2017 : 11:39:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote


Ja, ubojica
7/10


Nakon kraće pauze i čitanja tridesetak Libellusa i Ludensa vračam se Fibri i naslovima koje još imam za pročitati. Ja, ubojica je zanimljiva priča o Enriqueu Rodrigezu, profesoru povijesti umjetnosti, koji je eto, hm, serijski ubojica?! Zanimljiva kombinacija. Čovjek voli i proučava ubojstva kao oblik umjetnosti i za sebe tvrdi da nije serijski ubojica. Pa i nije neki klasični serijski ubojica koji ima svoju šablonu koju će kad tad neki pametni detektiv prokužiti (izvor: Holywoodski filmovi i serije, ha ha). Dva ubojstva godišnje, 34 sveukupno, različiti dijelovi države, svako drugačije od drugih, jako dobro promišljeno i nadahnuto umjetnošću, nadahnuto slikama na platnu, pričama, knjigama, religijom... Tip je pravi manijak! Zanimljivo su prikazana i njegova razmišljanja prilikom planiranja ubojstava i ta njegova opsjednutost i nemogućnost življenja nekakvog normalnog života sa ženom i odnos sa studenticom.

Crno bijeli strip sa povremenim pojavljivanjem crvene, podsjetilo me je na Shindlerovu listu i onu poznatu scenu. Crvena je rijetka, uglavnom krv ili kakav drugi detalj kojega je autor želio istaknuti. Uglavnom još jedan strip o teškom nasilju i komadanjima tijela, s time da autor navodi i mnoge druge primjere kroz povijest pune nasilja... ponekad se upitam što je to u ljudskom umu i civilizaciji otišlo u krivom smjeru. Možda je ljudska inteligencija samo jedna anomalija , greška u genima koja se je dogodila davno u prošlosti, pa sada ispaštamo zbog toga?! Možda bi bilo bolje da smo ostali pasti travu na livadama ili verati se po stablima.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/12/2017 : 12:52:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Napisao sam poduzi post i...obrisao..
Necu vise lozit vatru....
Uzivajte..i pozdravite mi sefa...
Smrcc ......kad bi znao kako patim zbog ignore...precrtao bi me sa liste nepozeljnih...
Znam da potajno cita moje izljeve bezmejne ljubavi do njega i fibre...jer teller ima "samo dobre postove"

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 15/12/2017 12:53:07
Go to Top of Page
Page: of 114 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000