forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Rasprodano? Bez panike!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/08/2011 : 22:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Evo jedne teme gdje stripofili imaju priliku pomoći jedni drugima po pitanju rasprodanih izdanja. Ima li ih igdje? Mogu li se kupiti?

Evo, za početak, upravo sam se vratio iz Profila u Bogovićevoj, gdje na policama imaju nekoliko rasprodanih Fibrinih i Libellusovih izdanja. Ono što mi je konkretno zapelo za oko, imaju Alvar Mayor br. 2, Tom's Bar i Spaghetti Brothers br. 2 i 3. Od Libellusovih izdanja sam primjetio sedmu knjigu Magičnog Vjetra.

Maurovićeva Vjerenica mača se već neko vrijeme vodi kao rasprodana i teško nabavljiva. Međutim, knjižara Šarenog Dućana u Koprivnici ju ima na lageru (bar su je imali kad sam se raspitivao). Pošaljite im mail i oni će vam je poslati poštom. Samo da napomenem, prilično će vas skupo koštati.

knjizara(at)sareni-ducan.hr

Davno rasprodan Citati: Director's Cut, kolekcija stripova Macana i Eddyja, može se kupiti u osječkoj knjižari Nova.

http://shop.knjizaranova.hr/products/strip/Citati-Directors-cut.html

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 12/08/2011 : 22:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
A koliko je Libellusovih knjiga Magicnog Vetra rasprodato?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/08/2011 : 22:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Prvih osam knjiga.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 12/08/2011 : 23:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Onda da znate da sam 6 i 7 knjigu video juce u strip klubu Alan Ford.Eto pomoci ko skuplja Magicnog
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 13/08/2011 : 00:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Evo jedne teme gdje stripofili imaju priliku pomoći jedni drugima po pitanju rasprodanih izdanja. Ima li ih igdje? Mogu li se kupiti?

Evo, za početak, upravo sam se vratio iz Profila u Bogovićevoj, gdje na policama imaju nekoliko rasprodanih Fibrinih i Libellusovih izdanja. Ono što mi je konkretno zapelo za oko, imaju Alvar Mayor br. 2, Tom's Bar i Spaghetti Brothers br. 2 i 3. Od Libellusovih izdanja sam primjetio sedmu knjigu Magičnog Vjetra.

Maurovićeva Vjerenica mača se već neko vrijeme vodi kao rasprodana i teško nabavljiva. Međutim, knjižara Šarenog Dućana u Koprivnici ju ima na lageru (bar su je imali kad sam se raspitivao). Pošaljite im mail i oni će vam je poslati poštom. Samo da napomenem, prilično će vas skupo koštati.

knjizara(at)sareni-ducan.hr

Davno rasprodan Citati: Director's Cut, kolekcija stripova Macana i Eddyja, može se kupiti u osječkoj knjižari Nova.

http://shop.knjizaranova.hr/products/strip/Citati-Directors-cut.html


Ufff, za one koji ga nemaju: Alvar Mayor druga knjiga je savrsenstvo, najbolja od sve 4! Obavezno stivo, a ni Tom's Bar i Spaghettiji Br 2 nisu daleko! (A bome i MV 7 ima dvije odlicne epizode unutra!)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Goblin
New Member



Serbia
182 Posts

Member since 09/07/2008

Posted - 13/08/2011 : 15:24:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Goblin a Private Message  Reply with Quote
Zna li iko u kojoj Trafici ima naći Mister No kolekcionarski od Veselog Četvrtka broj kec, da odma' idem da pazarujem?
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/08/2011 : 15:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Nemam Alvara 1/2, te From Hell od Fibre. Gde li se to moze naci ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/08/2011 : 16:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Verovatno nekad na aukcijama!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 13/08/2011 : 16:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Goblin

Zna li iko u kojoj Trafici ima naći Mister No kolekcionarski od Veselog Četvrtka broj kec, da odma' idem da pazarujem?



trafika u bulevaru revolucije ima dvojku... keca nisam video ni tamo ni u piramidi... ni kod buvljaka...

sangue navajo
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 13/08/2011 : 17:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Možda ima keca u alan fordu
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 13/08/2011 : 17:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Mozda, ali ja ne bih bio preveliki optimista za Noa keca.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 13/08/2011 : 17:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Nema knjige 1 Mister No VC ni u Alan Fordu ni u Trafikama (bar u onima koje sam obisao - u Cara Dusana na Dorcolu nema u dve Тrаfike,nema ni u 29.novembra,ni u Bul.Milutina Milankovica)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/08/2011 : 18:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ja sam u Beogradu i Novom Sadu slijedeći vikend, pa jel se negdje može kupiti VČ kolekcionarski Mr No? Vidim da u Beofradu možda ipak ne, ali jel' netko zna kakvo je stanje u NS?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/08/2011 : 20:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
hmmm, a niste pomislili da su ta izdanja razprodana pa jih netko rešio prodati i odnio u striparnu?
Ljudi odustanu,ne mogu pratit, stisne jih kriza ili iz milijon razloga odluće stripove odnjeti u striparnu.
Ali koliko sam razumeo za izdanja se kaže da su razprodana kad jih izdavač nema više u skladištu, u striparni mogu se vucarit još neko vrijeme.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

tejo
Starting Member



Croatia
28 Posts

Member since 18/04/2006

Posted - 13/08/2011 : 20:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit tejo's Homepage  Send tejo a Private Message  Reply with Quote
Koliko me sjećanje služi u Palachu još ima Spaghetti Bros. komplet, uključujući br. 2 i 3.
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 13/08/2011 : 23:18:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Noa 1 znam a nije bilo u Darkwoodu pre tipa dve nedelje, bas sam bio kad je neki lik trazio.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

pacerdule
Starting Member

Serbia
58 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 14/08/2011 : 06:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send pacerdule a Private Message  Reply with Quote
Juce sam bio u trafici u Kragujevcu nemaju zadnje brojeve dampira i zagora.Meni je to bilo smesno.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/08/2011 : 08:05:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam u Beogradu i Novom Sadu slijedeći vikend, pa jel se negdje može kupiti VČ kolekcionarski Mr No? Vidim da u Beofradu možda ipak ne, ali jel' netko zna kakvo je stanje u NS?


Pogledacu u trafikama u mom kraju, ako bude uzecu ti.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 14/08/2011 : 08:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pacerdule

Juce sam bio u trafici u Kragujevcu nemaju zadnje brojeve dampira i zagora.Meni je to bilo smesno.



Nemaju ih trenutno, sigurno se nisu rasprodali
dampir posebno
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/08/2011 : 10:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam u Beogradu i Novom Sadu slijedeći vikend, pa jel se negdje može kupiti VČ kolekcionarski Mr No? Vidim da u Beofradu možda ipak ne, ali jel' netko zna kakvo je stanje u NS?


Pogledacu u trafikama u mom kraju, ako bude uzecu ti.





Naravno, odužit ću se.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 14/08/2011 : 10:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
Mr No nemas ni u Trafici u Nisu, mada mi nemamo ni Trafiku.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 14/08/2011 : 10:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam u Beogradu i Novom Sadu slijedeći vikend, pa jel se negdje može kupiti VČ kolekcionarski Mr No? Vidim da u Beofradu možda ipak ne, ali jel' netko zna kakvo je stanje u NS?


Pogledacu u trafikama u mom kraju, ako bude uzecu ti.





Naravno, odužit ću se.



Jel samo kec ili oba ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 14/08/2011 : 11:32:02  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
U Trafici na SPENS-u u Novom Sadu ima da se kupi Mr. No 2 i Tex br.2...Jedinice nisam uočio.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/08/2011 : 12:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam u Beogradu i Novom Sadu slijedeći vikend, pa jel se negdje može kupiti VČ kolekcionarski Mr No? Vidim da u Beofradu možda ipak ne, ali jel' netko zna kakvo je stanje u NS?


Pogledacu u trafikama u mom kraju, ako bude uzecu ti.





Naravno, odužit ću se.



Jel samo kec ili oba ?




Uzmi kec samo ako ima. Dvojku mi je frend već uzel

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 14/08/2011 : 17:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
Dobro očuvanog keca je mnogo teško naći...Nije pakovan u najlon kao dvojka,pa je 90% zaderanih i ulubljenih. Jedva onomad u NS nadjoh Texa jedinicu da je u dobrom stanju...
Go to Top of Page

cbarks
Junior Member

Slovenia
339 Posts

Member since 22/09/2002

Posted - 16/08/2011 : 20:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send cbarks a Private Message  Reply with Quote
U Stripartnici Buch u Ljubljani ima ogroman broj rasprodanih izdanja svih ex-Yu izdavača.

It´s a must for every serious collector!!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000