forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Moj strip-Mirakul
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 15/02/2012 : 20:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Pročitao, jako lepo zaista. I sviđa mi se što je kraj takav, tera na razmišljanje..

nego, jel može ovo da se pazari u striparnicama?
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 15/02/2012 : 21:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Mislim da u AFu ima, bese?

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 15/02/2012 : 22:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
na sajtu nema
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 16/02/2012 : 08:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Znam, nisam ni ja video, ali mi se cini da je Macan pominjao da ce biti tamo.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 16/02/2012 : 11:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Jučer javili da im je stiglo.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 16/02/2012 : 12:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message  Reply with Quote
Hvala :)

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/02/2012 : 13:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
hvala i sa moje strane
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/02/2012 : 19:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
nabavio, jako lepo izgleda
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 03/03/2012 : 11:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Kupio "Mirakul".
Svaka čast, Torghalu!

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

tony starks
Average Member



South Sandwich Islands
833 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 03/03/2012 : 14:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tony starks a Private Message  Reply with Quote

(Homer to Marge): I didn't lie!!I was writing fiction with my mouth!!
>>The best cartoon niggas was Tom and Jerry, man.<< Ghostface
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/03/2012 : 14:55:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
za članak

Trljam ruke.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/03/2012 : 17:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

za članak



+1

Ubitacna analiza! Tony starks jel si ga ti napisao?

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 03/03/2012 : 18:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Zlotvor

za članak



+1

Ubitacna analiza! Tony starks jel si ga ti napisao?



BOC ga je napisao

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/03/2012 : 20:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Aha, onda nije ni cudo sto je odlican.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 05/03/2012 : 16:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Danas sam kupia Zarez i na miru procita clanak.Stvarno mi se svidia i vidi se da ga je pisa netko tko zna pisat i tko se razumi u strip.Jedina stvar sa kojom se ja kao autor stripa ne slazem jest dio u kojem se kao sredisnji dio stripa spominje ljubavni trokut Zvone-Josipa -Don Vijeko.Ja nigdje nisam u stripu prikazao da je taj trokut stvarno postojao,lako je moguce da do preljuba nikad nije ni doslo(cak je i vjerovatnije da nije,nego da jest).U tekstu se navodi da o odnosu Vijeke i Josipe citatelj nije dobio skoro nikakve informacije ali tko kaze da je postojao ikakav odnos medju njima.Imam dojam da je autor clanka unaprijed zakljucio da je preljub pocinjen iako to ne mora bit istina.Ja taj odnos njih troje nikad nisam dozivljavao kao sredisnju temu stripa vec nesto drugo.Ali ovaj strip je ionako svatko dozivio na svoj nacin tako da postujem svacije misljenje.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/03/2012 : 17:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Danas sam kupia Zarez i na miru procita clanak.Stvarno mi se svidia i vidi se da ga je pisa netko tko zna pisat i tko se razumi u strip.Jedina stvar sa kojom se ja kao autor stripa ne slazem jest dio u kojem se kao sredisnji dio stripa spominje ljubavni trokut Zvone-Josipa -Don Vijeko.Ja nigdje nisam u stripu prikazao da je taj trokut stvarno postojao,lako je moguce da do preljuba nikad nije ni doslo(cak je i vjerovatnije da nije,nego da jest).U tekstu se navodi da o odnosu Vijeke i Josipe citatelj nije dobio skoro nikakve informacije ali tko kaze da je postojao ikakav odnos medju njima.Imam dojam da je autor clanka unaprijed zakljucio da je preljub pocinjen iako to ne mora bit istina.Ja taj odnos njih troje nikad nisam dozivljavao kao sredisnju temu stripa vec nesto drugo.Ali ovaj strip je ionako svatko dozivio na svoj nacin tako da postujem svacije misljenje.



Moraš uzet u obzir da recenzent subjektivno piše recku, znači onako kako je on doživio i shvatio strip, tako da nemoj to previše uzimat k srcu. Na kraju krajeva jedino si ti taj koji zna šta je pisac želio reći, a osim toga, svaka reklama dobro dođe, pogotovo u Zarezu

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 05/03/2012 : 17:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by Torghal

Danas sam kupia Zarez i na miru procita clanak.Stvarno mi se svidia i vidi se da ga je pisa netko tko zna pisat i tko se razumi u strip.Jedina stvar sa kojom se ja kao autor stripa ne slazem jest dio u kojem se kao sredisnji dio stripa spominje ljubavni trokut Zvone-Josipa -Don Vijeko.Ja nigdje nisam u stripu prikazao da je taj trokut stvarno postojao,lako je moguce da do preljuba nikad nije ni doslo(cak je i vjerovatnije da nije,nego da jest).U tekstu se navodi da o odnosu Vijeke i Josipe citatelj nije dobio skoro nikakve informacije ali tko kaze da je postojao ikakav odnos medju njima.Imam dojam da je autor clanka unaprijed zakljucio da je preljub pocinjen iako to ne mora bit istina.Ja taj odnos njih troje nikad nisam dozivljavao kao sredisnju temu stripa vec nesto drugo.Ali ovaj strip je ionako svatko dozivio na svoj nacin tako da postujem svacije misljenje.



Moraš uzet u obzir da recenzent subjektivno piše recku, znači onako kako je on doživio i shvatio strip, tako da nemoj to previše uzimat k srcu. Na kraju krajeva jedino si ti taj koji zna šta je pisac želio reći, a osim toga, svaka reklama dobro dođe, pogotovo u Zarezu


Ma daleko od toga da sam ja sad to uzeo ka srcu,ja se sa 99posto napisanog i slazem.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1938 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 09/03/2012 : 21:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Danas sam se nasao na kavi sa Ivanom Svagusom i Majom Karacic i dogovorio promociju Mirakula 16.03. u 20,00 u Info zoni u Splitu.Ako je netko od vas ovde u mogucnosti da dodje meni bi bilo jako drago pa da se i uzivo upoznamo.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 09/03/2012 : 22:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Danas sam se nasao na kavi sa Ivanom Svagusom i Majom Karacic i dogovorio promociju Mirakula 16.03. u 20,00 u Info zoni u Splitu.Ako je netko od vas ovde u mogucnosti da dodje meni bi bilo jako drago pa da se i uzivo upoznamo.


Čestitam . Mirakul je odličan strip. Drago mi je zbog tvoje promocije, no Split mi je dalekoooo...

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/03/2012 : 15:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
http://www.dalmacijanews.com/Magazin/View/tabid/75/ID/82762/Promocija-stripa-Mirakul-u-Info-zoni.aspx

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/03/2012 : 20:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

quote:
Originally posted by Torghal

Danas sam se nasao na kavi sa Ivanom Svagusom i Majom Karacic i dogovorio promociju Mirakula 16.03. u 20,00 u Info zoni u Splitu.Ako je netko od vas ovde u mogucnosti da dodje meni bi bilo jako drago pa da se i uzivo upoznamo.


Čestitam . Mirakul je odličan strip. Drago mi je zbog tvoje promocije, no Split mi je dalekoooo...


Bome je daleko, a nekima od nas je jos dalje.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Misso
Starting Member



Serbia
68 Posts

Member since 25/01/2011

Posted - 16/03/2012 : 21:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Misso a Private Message  Reply with Quote
Čestitke za uspeh Mirakula!
Nadam se da je večerašnja promocija bila isto tako uspešna.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 17/03/2012 : 02:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message  Reply with Quote
kasno san vidia :(

stršljen spašen
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 17/03/2012 : 10:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
zadnji put sam imao fibru lani i onda me baš jučer uhvati 38,1 C, a evo jutros ništa.
baš mi je žao, takve stvari treba podržat
'ajd' napravite reprizu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/03/2012 : 13:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Misso

Čestitke za uspeh Mirakula!
Nadam se da je večerašnja promocija bila isto tako uspešna.


Odlična promocija.
Nevjerovatno, ali bilo je više žena nego muškaraca.
Neke su čak imale konkretna i suvisla pitanja.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000