forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 39

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/09/2011 : 10:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nema mjesta.

Trouble will find me
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 07/09/2011 : 10:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Izbaci broj recenzija čitatelja.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 02/10/2011 : 19:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Imam jedno pitanje
Mogu li platiti račun za korištenje aukcija putem netbankinga?
Do sad sam ga plačao preko uplatnice ali sam si nedavno napravio netbanking pa me zanima.......

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/10/2011 : 23:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Naravno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 03/10/2011 : 07:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Naravno.


Hvala

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 19/10/2011 : 18:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Nešto se triba napravit općenito, pad je evidentan, ne može više ovako. Znam da su ljudi ključ, al triba redizajnirat, triba nešto novo ubacit. Novih ideja, geđeta, šta ja znam, da otvoriš topik pa pitaš ljude kako riješit forum. Mene, ka i još masu ljudi, forum privlači manje nego ikad. Većinom sam na stripovi.com al van foruma.
Počinje se od malih stvari pa eto odma za početak, promjena krilatice.
Mislim da bi puno više odgovaralo "stripovi.com - Vrata u svijet stripa." Prozor nema smisla. Kao što, zavirit češ u taj svijet? Pa triba zakoračit, ili jesi ili nisi, nema tu prozora sine.
Eto, pa razmisli (Markose).

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/10/2011 : 19:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Prozor mi se više sviđa.
Što se promjena tiče, neka svatko pođe od sebe i učini forum boljim vlastitim primjerom. To će, za početak, već biti nešto. Gadgeti i redizajn su nebitni za forum, koliko atmosfera, kompetencija sugovornika i količina korisnih informacija.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/10/2011 : 19:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ubaci samo onaj deo za Youtube preview..
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 20/10/2011 : 11:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Markose možeš li ikako promijeniti quote prozor? Da nalikuje na nešto ovakvo
Povremeno stvarno izgleda nepregledno, pogotovo kod multiquoteova.

Ili barem da se promijeni pozadina. I slažem se sa Zagor-te-nayom, stvarno bi trebalo to malo modernizirati jer ovo stvarno izgleda prilično sterilno. Vjerujem da bi i tematski i vizualno baš pasala slika starog papira http://www.druckertinte.at/bilder/produkte/gross/DP153_sigel-Designpapier-A4-90g-Pergament-100Bl-DP153.jpg



Bok, kako si.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/10/2011 : 11:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A dalo bi se to napraviti, pokušat cu se malo pozabaviti tim. Problem je što je ovo stari forum koji se više ne održava i sve želje ja trebam isprogramirati sam, a ne jednostavno preuzeti novi upgrade i novu verziju forumu. Nije toliki problem meni nešto isprogramirati, problem je vrijeme. (inače, ne sviđaju mi se pozadine na forumima, ovo je najčitljivije, svijetla pozadina i crna slova)

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/10/2011 : 11:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A dalo bi se to napraviti, pokušat cu se malo pozabaviti tim. Problem je što je ovo stari forum koji se više ne održava i sve želje ja trebam isprogramirati sam, a ne jednostavno preuzeti novi upgrade i novu verziju forumu. Nije toliki problem meni nešto isprogramirati, problem je vrijeme. (inače, ne sviđaju mi se pozadine na forumima, ovo je najčitljivije, svijetla pozadina i crna slova)



Odlicno.. Samo sto bi quote stvarno trebao biti malo pregledniji.. Bar da se uokviri i samo on blago zatamni..

Ne znam koliko bi ti bilo izvodljivo da ubacis i opciju uploada slika na s.com da ne moramo da koristimo tinypic ili neki drugi.. I da sve budu iste velicine, a kada kliknes na nju da se onda pojavi full size.. Ponavljam jos jednom za YT... E to bi onda vec bila inovacija i interesantnije...
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 20/10/2011 : 12:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A dalo bi se to napraviti, pokušat cu se malo pozabaviti tim. Problem je što je ovo stari forum koji se više ne održava i sve želje ja trebam isprogramirati sam, a ne jednostavno preuzeti novi upgrade i novu verziju forumu. Nije toliki problem meni nešto isprogramirati, problem je vrijeme. (inače, ne sviđaju mi se pozadine na forumima, ovo je najčitljivije, svijetla pozadina i crna slova)



Ok shvaćam. Eh da znam programirati ponudio bi se kao pomoć no nema veze, nije ništa hitno. Kad bude - bude

Bok, kako si.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/10/2011 : 19:35:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
@Markose, postoji li mogucnost da Mhejl dobije titulu suradnika? Momak je napisao dosta kvalitetnih recenzija i postova.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/10/2011 : 19:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
8 recenzija je granica, a on ju je davno prešao. Sad ću to riješiti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 26/10/2011 : 11:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Jel ima netko problema sa privatnim porukama. U outboxu mi trenutno piše ''You currently have 19 saved private messages.'' a prikazuje mi samo 6 komada. Također označeno mi je da jednu poruku čovjek nije pročitao a sigurno jest budući da mi je odgovorio. Wtf

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/10/2011 : 11:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Je li ti isto tu i u porukuma na homepageu?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 26/10/2011 : 12:05:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Jep. Samo na homepageu piše ''Poruke od 1 do 6 (od 6)'' a ne do 19 kao na forumu. A nisam ništa brisao 100% :/

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/10/2011 : 12:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ignoriraj, za sada.

Trouble will find me
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/10/2011 : 02:26:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Pošandrco je sajtovski sat.. moje zadnje postove baca među ranije...
Dal je to nešto novo ili??

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 30/10/2011 02:27:36
Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 30/10/2011 : 02:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Pošandrco je sajtovski sat.. moje zadnje postove baca među ranije...
Dal je to nešto novo ili??


Verovatno, jer je noćas u 3h sat vraćen na 2h, pa se preklapa vreme ;-)
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/11/2011 : 10:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Eee Marko, ti isto nađeš datum za rođendan sajta

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 04/11/2011 : 17:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Što znači kod otvaranja topica: NOT MODERATED?

Topic se nalazi u izdavačkom izlogu:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=40781

Treba li proći odobrenje? Jesam nešto sjebo? Aj molim riješite nekako imam problema s dva-tri računala i posla preko glave (čini mi se da ludim jer sam u pogonu od 07,00 sati)...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 20/11/2011 : 23:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay
Mislim da bi puno više odgovaralo "stripovi.com - Vrata u svijet stripa." Prozor nema smisla.

Prozor noćas mora pasti.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/11/2011 : 08:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ubaci samo onaj deo za Youtube preview..



Evo, uhvatio malo vremena i napravio!
Kad šaljete poruku, imate malu ikonicu Youtube, ili jednostavno ubacite youtube link između oznaka [ tube ] i [ /tube ] (ali bez ovih razmaka viška, naravno).

Proslavimo to postavljanjem dva videa s najboljeg koncerta na kojem sam ikad bio:





Trouble will find me
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 21/11/2011 : 08:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ja ne vidim ništa što se tiče tih videa, je li greška ili se ja ne znam snaći?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 39 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000