forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 39

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2020 : 20:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dodao sam to u izbornik sa strane. I popravio sam ovaj odvratni bug s jednim pixelom viška kod ovih padajućih menija u izborniku, sad nema te rupe kao na ovoj reemovoj slici između "recenzije" i "popis recenzija".

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2020 : 21:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Markos

Evo, nakon sto godina sam morao kopati po sajtu zbog hrpu security apdejta i onda me neobjašnjivo uhvatila volja da dodam nešto što je Solar godinama tražio. Nadam se da će sad biti sretan:)

https://www.stripovi.com/index.asp?page=comments-user-latest


Solar je i više nego zadovoljan!

Je li ti stvarno trebalo cijeli dan kako si bio govorio ili je išlo malo brže?


Pa trebalo mi je 2-3 sata. Ali samo zato što sam proveo par dana radeći oko sajta, pa sam se malo prisjetio što i kako... Jer stripovi.com sam iznova napisao prije više od 10 godina i od onda nisam baš dirao previše taj kod i u međuvremenu sam pozaboravljao što i kako tu radi. Ono, moj kod, ja sam ga pisao i gledaš i nije ti jasno zašto je to tu i što bi to trebalo raditi:) I nije ti baš svejedno onda tu dirati nešto, jer se lako sve raspadne.

Trouble will find me
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/01/2020 : 21:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Želiš reći da ti još natovarimo posla na vrat dok ti je još svježe u glavi!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/01/2020 : 21:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Dodao sam to u izbornik sa strane. I popravio sam ovaj odvratni bug s jednim pixelom viška kod ovih padajućih menija u izborniku, sad nema te rupe kao na ovoj reemovoj slici između "recenzije" i "popis recenzija".


Hvala bogu ako je to istina, kad bi samo znao koliko sam puta prešao preko tog piksela i onda bi cijeli izbornik nestao.


edit: Jest, istina je, razmak je nestao kad sam izbrisao history!

Edited by - solar on 21/01/2020 21:08:33
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2020 : 21:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Markos

Dodao sam to u izbornik sa strane. I popravio sam ovaj odvratni bug s jednim pixelom viška kod ovih padajućih menija u izborniku, sad nema te rupe kao na ovoj reemovoj slici između "recenzije" i "popis recenzija".


Hvala bogu ako je to istina, kad bi samo znao koliko sam puta prešao preko tog piksela i onda bi cijeli izbornik nestao.


edit: Jest, istina je, razmak je nestao kad sam izbrisao history!


CTRL + F5.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2020 : 21:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Želiš reći da ti još natovarimo posla na vrat dok ti je još svježe u glavi!


Ma bježi, prestresno je ovo, nemam testno okruženje pa moram razvijati na produkciji, a to je disaster waiting to happen.

Trouble will find me
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/01/2020 : 21:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Pa kako si onda prije radio apdejte, je li se može napraviti to "testno okruženje"?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/01/2020 : 21:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Je li se to meni samo čini ili je prije u "komentari izborniku" po defaultu bilo 20 komentara a sad ih je 50?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2020 : 22:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Pa kako si onda prije radio apdejte, je li se može napraviti to "testno okruženje"?


A morat cu smisliti nešto da to riješim.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/01/2020 : 22:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Je li se to meni samo čini ili je prije u "komentari izborniku" po defaultu bilo 20 komentara a sad ih je 50?


Komentare na recenzije nisam dirao, tako da se tu ne bi trebalo ništa mijenjati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/01/2020 : 23:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by solar

Je li se to meni samo čini ili je prije u "komentari izborniku" po defaultu bilo 20 komentara a sad ih je 50?


Komentare na recenzije nisam dirao, tako da se tu ne bi trebalo ništa mijenjati.


Biće da sam ja to nešto pobrkao.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2020 : 00:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Baš postavljam recenziju pa mi je palo na pamet... možeš li bacit pogled na bug zbog kojeg nekad u svježe postavljenim recenzijama nema naslovnica i imena autora?
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 22/01/2020 : 03:54:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Markos

Ako stignem jednom, možda.


ok.
Inače, ja se zabunio, ovo su komentari ispod naslovnica a ne na recenzije. Zato me i nema na listi.
Volio bih da ima ta opcija sortiranja po ocjenama na komentare na recenzije.



Pa može se sortirati po ocjenama silazno.

https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-custom-stat&Hero=&Sort=2&SortOrder=DESC&Num=50&submit=Tra%9Ei

Može se birati junaka, npr. Kita Tellera:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-custom-stat&Hero=KT&Sort=2&SortOrder=DESC&Num=50&submit=Tra%9Ei

Valjda si na ovo mislio.


Jesam, ali ovdje fali opcija da izabereš komentare samo jednog autora.
Recimo, želiš viditi koje Zagore si najbolje ocjenio, nekakvu svoju rang listu, pa ih lipo poredaš.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/01/2020 : 08:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Baš postavljam recenziju pa mi je palo na pamet... možeš li bacit pogled na bug zbog kojeg nekad u svježe postavljenim recenzijama nema naslovnica i imena autora?


pogledat cu ovih dana

Trouble will find me
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2020 : 11:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Možeš li napraviti da kad kliknem na komentar stripova da me odmah odvede točno do tog komentara, kao kod recenzija, npr:

https://www.stripovi.com/recenzije/mister-no-lms-884-885-suma-mutanata/2365/#acestroke
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 22/01/2020 : 15:46:31  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by solar

Baš postavljam recenziju pa mi je palo na pamet... možeš li bacit pogled na bug zbog kojeg nekad u svježe postavljenim recenzijama nema naslovnica i imena autora?


pogledat cu ovih dana


A ovo?

quote:
Originally posted by delboj

Zašto ovdje https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-sd-1-lov-na-vuka/9283/0/ nema linka za https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-01-lov-na-vuka/709/?

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/01/2020 : 16:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by solar

Baš postavljam recenziju pa mi je palo na pamet... možeš li bacit pogled na bug zbog kojeg nekad u svježe postavljenim recenzijama nema naslovnica i imena autora?


pogledat cu ovih dana


A ovo?

quote:
Originally posted by delboj

Zašto ovdje https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-sd-1-lov-na-vuka/9283/0/ nema linka za https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-01-lov-na-vuka/709/?




Kad jedan strip ima dvije recenzije, onda prikaže samo jednu...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/01/2020 : 16:36:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Možeš li napraviti da kad kliknem na komentar stripova da me odmah odvede točno do tog komentara, kao kod recenzija, npr:

https://www.stripovi.com/recenzije/mister-no-lms-884-885-suma-mutanata/2365/#acestroke


Grrr. Daš im prst, oni bi odma cijelu ruku. Evo, napravio.

Trouble will find me
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2020 : 16:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Sad nam je prilika, ko zna kad će te sljedeći put uhvatit volja!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 22/01/2020 : 16:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Kad jedan strip ima dvije recenzije, onda prikaže samo jednu...


Ma nije, svuda prikazuje dvije, evo na primjer https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-lib-71-prokleto-blago/36724/0/

Tu je neki problem.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/01/2020 : 18:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ja sam komentare na naslovnicama više doživljavao kao mjesto gdje ostavim komentar dok se ne napiše recenzija, pa onda copy/paste.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/01/2020 : 18:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Pa zar ti nisi bio jedan od zagovornika tih komentara, pa evo sad smo ih uzdigli na razinu više!
Plus toga, također možemo kopati po tom novom izvoru informacija pa sam tako otkrio da si ti komentirao neke nove talijanske Zagore a i par tal. Dragonera.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/01/2020 : 23:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Markos

Kad se otvori nečiji profil, evo DeeCayev na primjer, tu se vide linkovi na sve moguće stvari: primljeni, ostavljeni komentari, teme, recenzije, komentari na recenzije itd.:

https://www.stripovi.com/clan/deecay/642/

Možeš li tu onda ubaciti da se vidi link i na ove komentare na stripove?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/01/2020 : 23:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Naravno da se može.

Trouble will find me
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 29/01/2020 : 13:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
Ne znam je li prava tema.

Ima li forum opciju "pretplate" na teme? Teško mi je pratiti gdje sam sve sudjelovao i kad je netko u toj temi nešto napisao. Ne vidim tu opciju, a bila bi mi jako korisna jer sam već u godinama kada ne pamtim najbolje.

Negdje nešto napišem i zaboravim nakon tjedan-dva, poslije kolege nešto odgovore, ali ja to ne znam.
Go to Top of Page
Page: of 39 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000