forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 39

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/01/2020 : 15:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nema...

Trouble will find me
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/01/2020 : 18:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Ne znam je li prava tema.

Ima li forum opciju "pretplate" na teme? Teško mi je pratiti gdje sam sve sudjelovao i kad je netko u toj temi nešto napisao. Ne vidim tu opciju, a bila bi mi jako korisna jer sam već u godinama kada ne pamtim najbolje.

Negdje nešto napišem i zaboravim nakon tjedan-dva, poslije kolege nešto odgovore, ali ja to ne znam.



To ti je najlakse tako sto udjes u svoj profil i u svoje postove na temama i onda udjes u temu koja te interesuje i gledas odgovore.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 30/01/2020 : 19:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going
To ti je najlakse tako sto udjes u svoj profil i u svoje postove na temama i onda udjes u temu koja te interesuje i gledas odgovore.



Hvala na odgovoru. Gledam pod Profile i nemam ja tamo nikakve teme. Ali to svejedno zahtjeva ručno pregledavanje, onako mi dođe mail kad netko odgovori ili kliknem na link gdje imam sve teme u kojima sam sudjelovao i odmah su označene one u kojima me netko "kvotao".

Usput još jedna korisna stvar bi bila slanje maila kao podsjetnika na aukcije koje dodam u aukcije koje pratim. Recimo par sati prije završetka aukcije, jer svaki put zaboravim na aukciju.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/05/2020 : 21:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Imam problem, uopste ne mogu da pristupim forumu preko desktop računara, neće da se učita stranica. Sećam se da je neko ranjje imao sličan problem i da je pitao na nekoj temi na forumu. Šta treba da uradim?
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/05/2020 : 21:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Resio sam problem, izbrisao sam cookies i sad sve normalno funkcionise.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/05/2020 : 22:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Meni ponekad ako otvorim vise prozora - svaki prozor za svoj topic - samo pocne da melje i melje i nista ne otvori. Ni ako ih zatvorim i krenem ponovno nista se ne promjeni. Tek ako sve skupa zatvorim, sve stranice, i krenem na novo, uspije. Ponekad i u tom druom pokusu ne, pa idem da provjerim sa Ctrl + Shift + N (otvaranje bez belezenja povijesti) i tada sve normalno radi. Prvo sam mislio da mozda bas u tom trenu Markos nesto radi na sajtu i da zbog toga ne radi, ali vidim da nije to. Samo ga nesto sjebe i ne moze da otvori nista, i da osvijezim stranicu samo ce poceti d melje bez da ista otvori.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/05/2020 : 23:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
To se i meni nekad desava isto.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 13/05/2020 : 08:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Imam problem, uopste ne mogu da pristupim forumu preko desktop računara, neće da se učita stranica. Sećam se da je neko ranjje imao sličan problem i da je pitao na nekoj temi na forumu. Šta treba da uradim?



Sinoć sam i ja imao isti problem, nakon odigranog kviza nisam mogao pristupiti forumu jedno sat vremena.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 13/05/2020 : 16:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, to se nekad zna dogoditi. Rješenje je da se ugasi browser i ponovo pokrene. Ne znam u čemu je kvaka, nikad to nisam uspio riješiti, nešto vezano za IIS i session handling i queuing, vjerojatno, ali nisam uspio popraviti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 20/05/2020 : 15:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav admin timu.
Imam problem, nije strasan, ali nije mi jasno kako je do toga doslo:
Naime jedan clan mi je posla DM na forumu, medjutim ja poruku nisam dobio putem foruma vec u inbox email-a!
Znaci ne zelim da bilo ko ima moju privatnu adresu i mislio sam da ona nije dostupna nikom sem adminu, a drugo ja npr sada imam adresu tog korisnika sto takodje nije ok.
Nadam se da mi mozete reci o cemu se radi.
Poz
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/05/2020 : 15:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ako se PM posalje preko sajta, ne preko foruma, onda dođe i u inbox na sajtu/forumu i na email.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/05/2020 : 15:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A i u profilu postoji opcija:
E-mail User: Click to send an E-Mail to jagodanbg

Trouble will find me
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 20/05/2020 : 16:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Nemam tu poruku ni na forumu, ni na sajtu, znaci samo sam u inbox email-a dobio.
Ovo su jedine poruke koje imam, od pre godinu dana:


Edited by - jagodanbg on 20/05/2020 16:37:09
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 20/05/2020 : 16:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A i u profilu postoji opcija:
E-mail User: Click to send an E-Mail to jagodanbg


Ovu opciju sam pronasao i iskljucio. Hvala
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/05/2020 : 19:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Marko, da li se nesto mjenjalo danas na forumu?
Jer odjednom (a jos do prije par sati toga nije bilo) mi je ovaj kvadratic u kojeg se pise post (Reply to topic ili with quote) sa nekom odebeljenom crnom crtom. Ha, ili sam ja nesto pokupio i morao bi refreshati...





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 22/05/2020 19:40:39
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/05/2020 : 20:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
O ovom pitanju razmisljam vec duze vreme. Kako pronaci i znati da postoje recenzije odredjenih grafickih novela koje ne pripadaju ni jednom odredjenom serijalu, vec su one shotovi.
Na primer uopste nisam znao da postoje recenzije za stripove kao sto su Bagdadski copor, Ronin, Carstvo tvoje...

Za njih sam saznao samo zato sto sam video da neko okaci link na te recenzije na forumu.
Evo naprimer Paka objavljuje silne recenzije neobjavljenih stranih stripova kod nas. One ce biti potpuno ,,zaboravljene" dok neko ne ukuca tacno taj naslov.

Da li je mozda dobra ideja da se napravi na sajtu gore u opcijama spisak recenzija i da se na tom mestu moze pristupiti svim tim ne-bonelli recenzijama.

Ne znam da li je ovo nepotreban predlog i da li je jos neko imao ovakav utisak kao i ja.

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/05/2020 : 20:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nije baš bajno rješenje, ali postoji "junak" imena Strip Album i tu ima dosta tih one-shot recenzija: https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-latest&Hero=ALBUM
Meni se to rješenje baš i ne sviđa jer je ovako bućkuriš svega i svačega i dosta je nepregledno. Jedino bi bilo zgodnije pretraživati po izdavačkoj kući, ali trenutno je i to manjkavo jer za masu recenzija nije naveden izdavač.

EDIT:
Evo npr na mojoj recenziji za Incognegro stoji da je izdavač Dark Horse, al kad se otvori profil te izdavačke kuće, nema nijedne recenzije. Ne znam zašto je to tako.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 24/05/2020 20:13:09
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/05/2020 : 20:33:14  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Tako je, pod "Strip Album" nalaze se ovi one-shotovi.

@Paka
Imaš je na "povezani stripovi" tj. imaš naslovnicu ali na njoj je link za recenziju:
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/05/2020 : 18:35:22  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Marko, da li se nesto mjenjalo danas na forumu?
Jer odjednom (a jos do prije par sati toga nije bilo) mi je ovaj kvadratic u kojeg se pise post (Reply to topic ili with quote) sa nekom odebeljenom crnom crtom. Ha, ili sam ja nesto pokupio i morao bi refreshati...




E i ja sam to primetio danas kod sebe, a kada si bio napisao ovaj post toga nije bilo.
Je l ti se samo sklonilo ili si brisao cookiese?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/05/2020 : 15:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nije se, i dalje imam odebljen kvadratic kod pisanja postova (reply).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/05/2020 : 16:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Svugje gdje kliknem zadebljan je crni okvir.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/05/2020 : 16:44:45  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Da, isto i kod mene, vjerovatno je to Chrome nešto apdjetao.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/05/2020 : 16:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kod Send Private Message nije, ni kod New Topic i Send Topic to a Friend, kod New Poll samo je subject zadebeljen.
Je, mozda je do Chroma - ima li netko da ne koristi Chrome i javi se kako izgleda kod njega? ;D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/05/2020 : 16:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Screenshot?

Trouble will find me
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/05/2020 : 17:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Koliko vidim na Firefoxu toga nema:






Edited by - solar on 28/05/2020 17:24:02
Go to Top of Page
Page: of 39 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000