forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 39

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/11/2020 : 20:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Okupili ekipu super zlikovaca u osveti protiv stripovi.com

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/11/2020 : 20:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Našao sam ovdje neka objašnjenja, znači tako se može doći do osobnih podataka i sličnih stvari:

https://www.w3schools.com/sql/sql_injection.asp
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/11/2020 : 20:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Dobro, a što se dogodi ako im uspije upasti u sajt?


Preuzeti kontrolu nad serverom, to uvijek dobro dođe.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 23/11/2020 : 21:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Mene je odvelo direktno na reply, istina forum mi je zadnjih par sati neuobičajeno usporen.



Da ovaj link, ali linkovi na replayu? Kamo te vode?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/11/2020 : 21:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by solar

Mene je odvelo direktno na reply, istina forum mi je zadnjih par sati neuobičajeno usporen.



Da ovaj link, ali linkovi na replayu? Kamo te vode?


Na default, ali možda je originalna tema arhivirana, pa zato.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/11/2020 : 04:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by solar

Mene je odvelo direktno na reply, istina forum mi je zadnjih par sati neuobičajeno usporen.



Da ovaj link, ali linkovi na replayu? Kamo te vode?



mene vode na poslednju stranicu topica odnosno najnoviju stranicu topica 453. A bas bi voleo da vidim te Carnevaleove table.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/11/2020 : 13:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by solar

Mene je odvelo direktno na reply, istina forum mi je zadnjih par sati neuobičajeno usporen.



Da ovaj link, ali linkovi na replayu? Kamo te vode?



mene vode na poslednju stranicu topica odnosno najnoviju stranicu topica 453. A bas bi voleo da vidim te Carnevaleove table.



Prvo je OVO a drugo je bio link na trailer na vimeu gdje je bio crtež kao zadnja scena u Isijavanju a koji je u međuvremenu skinut.

EDIT: ovakvo nešto:

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 24/11/2020 20:47:19
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/11/2020 : 20:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Hvala Deers!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/12/2020 : 19:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Zasto prilikom pisanja komentara na recenziju na sajtu postoji na levom ,,dugmetu" opcija Ponisti (i to jos obojana u zelenu boju) pored opcije Posalji koja je obojana u crnu? Nelogican mi je raspored boja. I vise puta mi se desilo da u brzini slucajno stisnem Ponisti i da mi onda bude izbrisan poduzi komentar koji sam pisao.
Mislim da barem treba promeniti boje (ponisti da bude crvene, a posalji zelene ili plave boje) ako uopste ima potrebe za Ponisti opcijom jer prosto moze covek samo da stisne BACK i da ne ostavi komentar. Sta ce nam opcija Ponisti da nam izbrise ceo komentar i ocene?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/12/2020 : 19:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
To stoji samo pored onih koji pišu loše komentare.


:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/12/2020 : 19:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

To stoji samo pored onih koji pišu loše komentare.


:D



A zato ti pises komentare na Nathanovom topicu na forumu a ne ispod recenzija!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 16/12/2020 : 23:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Par sitnica:

1. Odlogira me iz aukcija ponekad nakon kratkih intervala,
ponekad otprilike jednom dnevno - nije mi jasan razlog.
S forumom nema problema ..
ponekad se treba ulogirati,
no to je toliko rijetko da nije nikakva gnjavaža.

2. Zašto se "aukcije koje sam izgubio" ne mogu maknuti tj. sakriti,
a ostale kategorije mogu?

3. Zašto u temama ne evidentira da sam pogledao najnovije postove?
Pročitam ih, no svejedno mi pokazuje da su novi kad opet
naletim na forum.




Nije ništa strašno - samo me živcira,
pa me zanima u čemu je stvar.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 16/12/2020 23:23:46
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/12/2020 : 00:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
1. Security.
2. U postavkama staviš na 0
3. Cookies ti nešto ne štimaju, izgleda.

Trouble will find me
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 17/12/2020 : 00:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
1. Aha, jasno. OK.

2.

3. Hmm, provjerit ću.
Nemam problema s drugim stranicama, pa nisam ništa čačkao ..
hvala!

EDIT:

obrisao cookies, opet isto.
Isprobao Firefox i Chrome, nema razlike.
Što bi još moglo biti u pitanju?
Postavka u opcijama je
"Block third-party cookies".

Kažem, druge stranice tj. forumi rade kako spada;
konkretno, kliknem na nove postove/teme,
i onda ih više ne označava kao nove (highlight, bold itd., ovisno već o forumu),
samo ovdje imam taj (uvjetno rečeno) problem.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 17/12/2020 00:42:40
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/12/2020 : 09:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Onda za 3 ne znam. Meni radi.

Trouble will find me
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 17/12/2020 : 12:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Nema veze, 2/3 nije loše

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/12/2020 : 14:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kako može član nepostojat a postojao je i ima čak skor 1 na aukcijama kad kliknem na njegov nick piše da ne postoji?
Je li to znači da ako je skupio 4 negativna od 4 različita člana onda se taj nick briše iz evidencije?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/01/2021 : 10:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pitanjce dva
Fibra, katalog... jel' to samo meni ( jebena Marina Perazić i kolačići ) ill svima?
Kliknem na "učitaj još naslova" i tako stranicu po stranicu i recimo na petoj stranici otvorim neki strip i vratim se nazad. Ne ostavlja me na toj otvorenoj stranici nego vrati na prvu ( sa najnovijim izdanjima ) i onda opet moram listati sve ponovo.

Drugo. Postoji li opcija da se one male sličice na aukcijama ne pojavljuju kad server "pobriše" slike starih aukcija. Ono, vidiš odma ako ti je nestala fotografija a ne da moraš kliknit na aukciju za provjeru.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/01/2021 : 11:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Pitanjce dva
Fibra, katalog... jel' to samo meni ( jebena Marina Perazić i kolačići ) ill svima?
Kliknem na "učitaj još naslova" i tako stranicu po stranicu i recimo na petoj stranici otvorim neki strip i vratim se nazad. Ne ostavlja me na toj otvorenoj stranici nego vrati na prvu ( sa najnovijim izdanjima ) i onda opet moram listati sve ponovo.

Drugo. Postoji li opcija da se one male sličice na aukcijama ne pojavljuju kad server "pobriše" slike starih aukcija. Ono, vidiš odma ako ti je nestala fotografija a ne da moraš kliknit na aukciju za provjeru.


Prvo je tako svima, nažalost. Open in new tab ti je workaround.

Drugo, moj rezon je bio da ostane bar mala slikica, kad je već velika izbrisana, za informaciju. U međuvremenu sam prije par mjeseci kupio još dodatnog prostora na serveru, tako da je sada vrijeme čuvanja slika na aukcijama 5 godina. To je valjda dovoljno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/01/2021 : 11:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

Pitanjce dva
Fibra, katalog... jel' to samo meni ( jebena Marina Perazić i kolačići ) ill svima?
Kliknem na "učitaj još naslova" i tako stranicu po stranicu i recimo na petoj stranici otvorim neki strip i vratim se nazad. Ne ostavlja me na toj otvorenoj stranici nego vrati na prvu ( sa najnovijim izdanjima ) i onda opet moram listati sve ponovo.

Drugo. Postoji li opcija da se one male sličice na aukcijama ne pojavljuju kad server "pobriše" slike starih aukcija. Ono, vidiš odma ako ti je nestala fotografija a ne da moraš kliknit na aukciju za provjeru.


Prvo je tako svima, nažalost. Open in new tab ti je workaround.

Drugo, moj rezon je bio da ostane bar mala slikica, kad je već velika izbrisana, za informaciju. U međuvremenu sam prije par mjeseci kupio još dodatnog prostora na serveru, tako da je sada vrijeme čuvanja slika na aukcijama 5 godina. To je valjda dovoljno.



O da... 5 je sasvim ok, nisan zna

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 31/01/2021 : 18:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Nekoliko sati nije radio sajt, evo tek sad može da se pristupi.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/01/2021 : 19:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
I sad povremeno zajebaje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/01/2021 : 19:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pao je bio server, sad je valjda se u redu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 06/02/2021 : 19:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski


link na kojem ce se ubuduce nalaziti spisak azuriran u realnom vremenu

https://1drv.ms/x/s!AiCkYYqcEUi1gWo06uMicmXcrBCn

znaci nema vise mediafire i google sheet spiska svakog meseca
vec samo klik na ovaj link koji cu azurirati redovno kao i do sada
ali necu javljati ovde




Odlično! Mogli bi ovaj link za popis Bonellija dodati i u menije na homepage, Marko?


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/02/2021 : 20:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Markose, jesi razmišljao možda o uvođenju "make offer" opcije kod aukcija? Susreo sam se s time na ebayu i moram priznati da mi se sviđa kako funkcionira.
Znači šema je da kupac može ponuditi proizvoljnu cijenu za aukciju koja trenutno nema nijedan bid. Recimo kod aukcije koja kreće od 1 kn kupac pošalje ponudu od xxx kn i prodavaču dođe obavijest te može prihvatiti ili odbiti tu cijenu. Prihvati li, aukcija se automatski prekida, znači nešto slično kao "kupi odmah", samo što kupac šalje ponudu. Ako ne prihvati, nikome ništa, aukcija se nastavlja kao da ponude nije ni bilo. Drugi primjer je recimo kad je početna cijena viša, ajmo reći 200 kn. Kupac može ponuditi i manju cijenu, recimo 180 kn i prodavač onda može i to prihvatiti ili odbiti recimo za aukcije koje pokušava 100 godina prodati po 200 kn, a ne ide.

Ne znam, razmišljam na glas pa eto. Puno mi se puta ta opcija pokazala korisnom na ebayu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 15/02/2021 20:10:16
Go to Top of Page
Page: of 39 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000