forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 39

sawitch
Advanced Member



Serbia
39114 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/02/2021 : 21:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Super stvar. Nisam koristio ali dobro je dati nekom predlog.
Go to Top of Page

Kive
Starting Member

1 Posts

Member since 23/04/2020

Posted - 17/02/2021 : 22:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kive a Private Message  Reply with Quote
Samo jedno pitanje vezano uz aukcije. Upravo sada izgubio 2 aukcije u zadnjih 10 sekundi isteka vremena bez obzira što sam čekao istek i refrešao stranicu, nisam vidio promjenu cijene i stigao upisati višu, pa probati, možda bi dobio a možda ne. Pa je li bi bilo možda moguće ukoliko se npr. u zadnju minutu preda viša ponuda, da se aukcija automatski produži za jednu minutu da se na istu ponudu stigne odgovoriti, a ne sistem par sekundi prije i eto....ode.:-)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/02/2021 : 22:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Markose, jesi razmišljao možda o uvođenju "make offer" opcije kod aukcija? Susreo sam se s time na ebayu i moram priznati da mi se sviđa kako funkcionira.
Znači šema je da kupac može ponuditi proizvoljnu cijenu za aukciju koja trenutno nema nijedan bid. Recimo kod aukcije koja kreće od 1 kn kupac pošalje ponudu od xxx kn i prodavaču dođe obavijest te može prihvatiti ili odbiti tu cijenu. Prihvati li, aukcija se automatski prekida, znači nešto slično kao "kupi odmah", samo što kupac šalje ponudu. Ako ne prihvati, nikome ništa, aukcija se nastavlja kao da ponude nije ni bilo. Drugi primjer je recimo kad je početna cijena viša, ajmo reći 200 kn. Kupac može ponuditi i manju cijenu, recimo 180 kn i prodavač onda može i to prihvatiti ili odbiti recimo za aukcije koje pokušava 100 godina prodati po 200 kn, a ne ide.

Ne znam, razmišljam na glas pa eto. Puno mi se puta ta opcija pokazala korisnom na ebayu.



Teoretski, da, moglo bi se to dodati, to nije losa ideja, ali kad cu ja naci vremena i volje da to implementiram...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/02/2021 : 22:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by morski


link na kojem ce se ubuduce nalaziti spisak azuriran u realnom vremenu

https://1drv.ms/x/s!AiCkYYqcEUi1gWo06uMicmXcrBCn

znaci nema vise mediafire i google sheet spiska svakog meseca
vec samo klik na ovaj link koji cu azurirati redovno kao i do sada
ali necu javljati ovde




Odlično! Mogli bi ovaj link za popis Bonellija dodati i u menije na homepage, Marko?


Ne znam gdje bi to ubacio?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/02/2021 : 22:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kive

Samo jedno pitanje vezano uz aukcije. Upravo sada izgubio 2 aukcije u zadnjih 10 sekundi isteka vremena bez obzira što sam čekao istek i refrešao stranicu, nisam vidio promjenu cijene i stigao upisati višu, pa probati, možda bi dobio a možda ne. Pa je li bi bilo možda moguće ukoliko se npr. u zadnju minutu preda viša ponuda, da se aukcija automatski produži za jednu minutu da se na istu ponudu stigne odgovoriti, a ne sistem par sekundi prije i eto....ode.:-)


Ne, meni se vise svidja ovako.

Trouble will find me
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 18/02/2021 : 09:22:52  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by morski


link na kojem ce se ubuduce nalaziti spisak azuriran u realnom vremenu

https://1drv.ms/x/s!AiCkYYqcEUi1gWo06uMicmXcrBCn

znaci nema vise mediafire i google sheet spiska svakog meseca
vec samo klik na ovaj link koji cu azurirati redovno kao i do sada
ali necu javljati ovde




Odlično! Mogli bi ovaj link za popis Bonellija dodati i u menije na homepage, Marko?


Ne znam gdje bi to ubacio?



Mislio sam da se stavi možda ispod Enciklopedija još jedna stavka POPISI i onda ispod te stavke na primjer:
- usporedni popisi Bonelli junaka
- popis Alana Forda
- popis Stripoteke
I slično ...

[url=https://ibb.co/89MJ4Bs][/url]


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/02/2021 : 23:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Paka01

Markose, jesi razmišljao možda o uvođenju "make offer" opcije kod aukcija? Susreo sam se s time na ebayu i moram priznati da mi se sviđa kako funkcionira.
Znači šema je da kupac može ponuditi proizvoljnu cijenu za aukciju koja trenutno nema nijedan bid. Recimo kod aukcije koja kreće od 1 kn kupac pošalje ponudu od xxx kn i prodavaču dođe obavijest te može prihvatiti ili odbiti tu cijenu. Prihvati li, aukcija se automatski prekida, znači nešto slično kao "kupi odmah", samo što kupac šalje ponudu. Ako ne prihvati, nikome ništa, aukcija se nastavlja kao da ponude nije ni bilo. Drugi primjer je recimo kad je početna cijena viša, ajmo reći 200 kn. Kupac može ponuditi i manju cijenu, recimo 180 kn i prodavač onda može i to prihvatiti ili odbiti recimo za aukcije koje pokušava 100 godina prodati po 200 kn, a ne ide.

Ne znam, razmišljam na glas pa eto. Puno mi se puta ta opcija pokazala korisnom na ebayu.



Teoretski, da, moglo bi se to dodati, to nije losa ideja, ali kad cu ja naci vremena i volje da to implementiram...



Ako bude vremena jednom, super

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 22/02/2021 : 10:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
PITANJE ZA GAZDU:
Marko, pa koliko teksta stane pod opis aukcije, tj. koliko iznosi ograničenje?
Već sam u više navrata pokušao to otkriti - evo danas sam se isto trudio - ali kao da nema kraja.
Čak mi je ok tamo pisati pjesme; malo za promjenu, da ne pišem baš stalno u Wordu, meni sve brzo dosadi.
E i ako nešto slučajno objavim, tj. koju priču ili pjesmu stavim u prodaju, unaprijed se ispričavam

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 22/02/2021 10:13:14
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/02/2021 : 18:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Evo prethodnih 10ak minuta mozda i jace sajt se zamrzao i nije reagovao. Ne znam da li je do mene ili je bio neki problem sa serverom.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/02/2021 : 18:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

PITANJE ZA GAZDU:
Marko, pa koliko teksta stane pod opis aukcije, tj. koliko iznosi ograničenje?
Već sam u više navrata pokušao to otkriti - evo danas sam se isto trudio - ali kao da nema kraja.
Čak mi je ok tamo pisati pjesme; malo za promjenu, da ne pišem baš stalno u Wordu, meni sve brzo dosadi.
E i ako nešto slučajno objavim, tj. koju priču ili pjesmu stavim u prodaju, unaprijed se ispričavam


Ne znam napamet, zar je bitno?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/02/2021 : 18:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Evo prethodnih 10ak minuta mozda i jace sajt se zamrzao i nije reagovao. Ne znam da li je do mene ili je bio neki problem sa serverom.


Server

Trouble will find me
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 01/03/2021 : 14:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
U enciklopediji Strip junaci nema Nista o Lone Wolf, onaj stari kaubojac sto je isao kao dodatak stripu. A Web mi nista pametno ne izbacuje ima li neki strucnjak sa popisom epizoda its....

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/03/2021 : 14:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Samo ovo http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=14467&SearchTerms=Lon

Ali to nije od neke pomoći.
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2239 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/03/2021 : 11:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Samo ovo http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=14467&SearchTerms=Lon

Ali to nije od neke pomoći.


Od nekud se mora krenuti

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9175 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 31/03/2021 : 14:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Danas mi se prvi put na homepageu pojavila reklama tipa google_vignette. Da li je nešto do sajta ili do mog kompjutera i pretraživača.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2021 : 14:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Što je google_vignete uopće? Idem guglati:) Pošalji screenshot.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2021 : 14:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote

Sad sam našao

About this experiment
An Auto optimize experiment is running for vignette ads.

Vignette ads are full screen ads that appear between page loads. We predict that using vignette ads could help you earn 20% more on average. We're running this experiment because you're opted in to Auto optimize.

Isključit ću taj shit čim skužim kako.

Trouble will find me
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 31/03/2021 : 16:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

PITANJE ZA GAZDU:
Marko, pa koliko teksta stane pod opis aukcije, tj. koliko iznosi ograničenje?
Već sam u više navrata pokušao to otkriti - evo danas sam se isto trudio - ali kao da nema kraja.
Čak mi je ok tamo pisati pjesme; malo za promjenu, da ne pišem baš stalno u Wordu, meni sve brzo dosadi.
E i ako nešto slučajno objavim, tj. koju priču ili pjesmu stavim u prodaju, unaprijed se ispričavam


Ne znam napamet, zar je bitno?



Zaboravio sam odgovoriti da to zapravo nije uopće bitno, to su moje fiks ideje kad me muči nesanica.
P.S. Ali mogu ti potvrditi da u opis aukcije stanu 55 842 znaka bez razmaka, odnosno 66 827 znakova sa razmakom, tj. jedna moja priča od 30-ak Word stranica
U svakom slučaju, sad znam da nema straha da će mi na stripovi.com aukcijama ponestati mjesta za opis predmeta.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 31/03/2021 16:39:31
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/04/2021 : 16:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Danas mi se prvi put na homepageu pojavila reklama tipa google_vignette. Da li je nešto do sajta ili do mog kompjutera i pretraživača.


Opet se pojavljuje vinjeta.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/04/2021 : 17:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Isključio sam to, ne bi smjela.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/04/2021 : 18:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Aprilili.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/04/2021 : 18:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Aprilili.


Jako neambiciozna pošalica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 01/04/2021 : 20:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Da, danas sam bio kreativan kao reziser filma Battlefield Earth.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/05/2021 : 14:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kada idem na search i upišem neki pojam koji sadrži č, ć ili š, ne dobivam nikakve rezultate. Npr. stavim pretraživanje po naslovu, upišem američki kinez, udarim search i kaže mi da nema nikakvih rezultata. Međutim, ukoliko stavim samo kinez, uredno izbaci topic Američki Kinez. Ista stvar je recimo s mračni vitez gdje ne izbaci ništa, dok samo sa vitez izbaci rezultate bez problema. Čak mi nije ni to sve problem koliko je s naslovima od jedne riječi kao što je npr. šetač koje preko searcha praktički uopće ne mogu naći.

Ima li itko još problema s time?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/05/2021 : 14:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Forum ili sajt?

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 39 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000