forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Darko Macan fanclub
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 28/09/2011 : 18:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

drage volje bi ti poslao PM al mislim da ti je isključen
ugl, imaš jednu stranicu, polegnutu R.I.P. Kirbyja u br 13. Nepobedivi/Okružen mrtvima



Deerše, pogledao sam svoje postavke za privatne poruke i nisam imao odabrano niti opciju da su privatne poruke omogućene niti opciju da su onemogućene. To valjda znači da je tvoja privatna poruka istodobno dostavljena i izgubljena. Bilo kako bilo, hvala na dopuni!


quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Macanovi Tom i Jerry su jedan od najupečatljivijih stripova koji su obilježili moje djetinjstvo. (...) Pogotovo pamtim jednu epizodu smještenu u planine, usred snježne oluje.



Bushido, jedino što je meni ostalo u glavi je jedna epizoda gdje se veliki buldog i mali buldog smrzavaju ispred svoje kućice i onda se pokušavaju ugrijati na svakakve načine. Osobito pamtim jedan komičan trenutak u kojem mali buldog predloži da se istrljaju snijegom da si poboljšaju krvotok pa se onda veliki buldog smrzne skroz. Bilo bi jakojako fora da je ovu epizodu napravio Macan. Je l' je?

Inače, nagradna igra traje i dalje:

1. Koga Macan više voli, Zagora ili Bleka? Tko prvi dade ispravan odgovor i navede ispravan razlog dobija četiri boda.
2. Osoba koja dobije četiri boda može dobiti još jedan dodatni bod ako prva najpreciznije identificira gdje se to Darko Macan opredijelio za jednog od dvojice veličanstvenih.
3. Darko Macan je diskvalificiran iz kviza.

Javite se, sudjelujte! Bilo kakve informacije o Macanovom angažmanu na Tomu i Jerryju i Salomonu su i više nego dobrodošle! Ura!

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 28/09/2011 : 19:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
1.Bleka, naravno. Jer je zanimljiviji.
2. u kadi

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 29/09/2011 : 08:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rico

1.Bleka, naravno. Jer je zanimljiviji.
2. u kadi



Nula bodova, sorry.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/09/2011 : 08:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shuckey

Bushido, jedino što je meni ostalo u glavi je jedna epizoda gdje se veliki buldog i mali buldog smrzavaju ispred svoje kućice i onda se pokušavaju ugrijati na svakakve načine. Osobito pamtim jedan komičan trenutak u kojem mali buldog predloži da se istrljaju snijegom da si poboljšaju krvotok pa se onda veliki buldog smrzne skroz. Bilo bi jakojako fora da je ovu epizodu napravio Macan. Je l' je?


Uh, kao da je se sjećam u magli, ali zbilja ne bih znao je li to bila Macanova epizoda.

Sačekajmo da on kaže.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/09/2011 : 08:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shuckey

Inače, nagradna igra traje i dalje:

1. Koga Macan više voli, Zagora ili Bleka? Tko prvi dade ispravan odgovor i navede ispravan razlog dobija četiri boda.
2. Osoba koja dobije četiri boda može dobiti još jedan dodatni bod ako prva najpreciznije identificira gdje se to Darko Macan opredijelio za jednog od dvojice veličanstvenih.
3. Darko Macan je diskvalificiran iz kviza.



http://www.stripvesti.com/arhiva/sv-302.htm#kartica
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 29/09/2011 : 08:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
> Bilo bi jakojako fora da je ovu epizodu napravio Macan. Je l' je?

Avaj, ne. Mislim da Bila i Bula nikad nisam crtao. Ako je bila domaća, izgledi su da je Bojan Đukić. Ako nije, a onda neki Amer.

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/09/2011 : 13:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
1. nije Blek, jer mu nije zanimljiviji.
2. nije u kadi

Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
364 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 29/09/2011 : 14:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
S radom Darka Macana se nisam tako rano upoznao kao vi, već kroz serijal Captain America: Dead Men Running. Čini mi se da je Žeželj crtao to. A mrsko mi je pretraživati.
Odgovori :
1. Veliki Blek
2. Ne znam

*
I da, ubrojite i mene medju fanove. Ako može

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/

Edited by - J.Stickman on 29/09/2011 14:53:25
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 29/09/2011 : 16:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

quote:
Originally posted by Shuckey
Inače, nagradna igra traje i dalje:
1. Koga Macan više voli, Zagora ili Bleka? Tko prvi dade ispravan odgovor i navede ispravan razlog dobija četiri boda.
2. Osoba koja dobije četiri boda može dobiti još jedan dodatni bod ako prva najpreciznije identificira gdje se to Darko Macan opredijelio za jednog od dvojice veličanstvenih.
3. Darko Macan je diskvalificiran iz kviza.



http://www.stripvesti.com/arhiva/sv-302.htm#kartica



Na linku kojeg si poslao piše da Darko Macan voli Bleka, ali nigdje ne piše koga voli više, Bleka ili Zagora. Da ne spominjem da za četiri boda treba dodati (ispravno) pojašnjenje. Nula bodova, sorry.


quote:
Originally posted by King Warrior
1. nije Blek, jer mu nije zanimljiviji.
2. nije u kadi



Nula bodova.

quote:
Originally posted by J.Stickman
S radom Darka Macana se nisam tako rano upoznao kao vi, već kroz serijal Captain America: Dead Men Running. Čini mi se da je Žeželj crtao to. A mrsko mi je pretraživati.
Odgovori :
1. Veliki Blek
2. Ne znam

*
I da, ubrojite i mene medju fanove.



Prihvaćamo te raširenih ruku u naš fan club. Što se tiče kviza, nula bodova. Sorry.

Kviz pitanje će stajati do ponedjeljka navečer, navalite! Nema ograničenja u broju pokušaja. A nagrada je super, vjerujte mi.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 29/09/2011 : 16:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Jel ti mene prčiš ili mcn vise voli zagora????? Nema sanse!!!!! To su insinuacije i laži!

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 29/09/2011 : 21:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Neispravno pitanje.
Trebalo je: Koga vise mrzi.
Mada, koliko ja znam, najvise mrzi Teksa.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 29/09/2011 : 21:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Btw, uclanjujem se u klub Macanovih fanova. Obozavam Borovnicu.
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 29/09/2011 : 21:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Dobio sam na mail popis ranih mcnovih stripova iz časopisa tako da je topic sa bibliografijom već sada osvježen informacijama o Tomu i Jerryju.


quote:
Originally posted by cat claw

Btw, uclanjujem se u klub Macanovih fanova. Obozavam Borovnicu.



Još nemam albume Borovnice, stvarno sam nikakav fan. Ništa, morat ću požuriti pročitati dok ne dođe to djelo na red. Dobro nam došao u klub, majstore!

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/09/2011 : 23:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shuckey

Na Himalajama Tom i Jerry 527, repriza u Tom i Jerry 568 (siječanj 1989) (8 tabli)


To je to!

Uh, što bih dao da mogu opet pročitati te stripove.

Tko ono drži prava na Tom i Jerryja? Egmont?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 03/10/2011 : 21:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Ah, taj strip koga se sve više ljudi sa radošću prisjeća. Frankobelgijski stil u američkom formatu pasice. Pogledajmo!

Kolumbo

Kao što se na topicu sa bibliografijom može vidjeti, Kolumbo je započeo u Maxi superstripu da bi glavni dio života proveo u Večernjem listu. Dijeljenjem ukupnog perioda izlaženja sa brojem pasica dobijam podatak da je u Večernjem listu objavljivana jedna pasica tjedno uz prekide. Prvi i zadnji datum padaju na četvrtak pa je valjda objavljivano četvrtkom. Iz istog se topica zaključuje da su Tom i Jerry rađeni po narudžbi i neplanski. Pretpostavljam da je Kolumbo prvi stalni angažman, prvi konstantni pritisak iz tjedna u tjedan.



Kolumbo je kolerik, zanesenjak, dobričina s velikim nosom, uvijek zamišljen a nikad glup. Santa Maria vječno plovi, a Macan se trudi biti univerzalno smiješan iz tjedna u tjedan.



Kolumbo mi je drag, likovi su većinom odlični. Ima ih preočiglednih (liječnik pijanac) i totalno bezveznih (vidi zadnji kadar na pasici iznad), ali to je sve normalno ako se stavi u kontekst mladosti i pritiska. A vjerojatno i mora postojati bar jedan bezvezni, pozadinski lik za pokazivanje. Međutim, Kolumbo je meni osobno daleko od najsmješnijeg Macanovog stripa. Možda Macanu uređivačka politika nije dala da se razmaše, možda je sam sebe kočio jer je htio biti univerzalno smiješan? Meni su naravno najbolje pasice one potpuno blesave i besmislene. I da, polutabli su mi ostale u sjećanju kao puno bolje od pasica.

Kviz

Zadnje kviz pitanje nije pogodio nitko tako da se ništa nije promijenilo u poretku. Pitalo se voli li Macan više Zagora ili Bleka, a odgovor vam neću reći. No, očigledno je da više volite slike nego slova, eto vam slike!



1. Tko prvi pogodi iz kako se zove ženska na prvoj i četvrtoj sličici dobija pet bodova.
2. Darko Macan je diskvalificiran iz kviza.

Edit: Deers pogodio da se djevojka zove Mirna!

Dopunsko pitanje u kojem nema bodova, ali je Macan svejedno diskvalificiran:

Šešir...?

Neću vam reći što je sljedeći ponedjeljak na rasporedu. jer ni sam još ne znam

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun

Edited by - Shuckey on 04/10/2011 14:12:48
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 04/10/2011 : 11:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Prvi i zadnji datum padaju na četvrtak pa je valjda objavljivano četvrtkom.

Sad vidimo zašto je povijest neegzaktna znanost. :)

U to vrijeme je, pod paskom Jure Ilića, Večernji krenuo s dnevnim pasicama (i tjednim tablama i kolumnom) gdje su se razni autori(Mataković, Gačić, Dulčić, Delić, Đukić ... netko mi fali) izmjenjivali u fiksnim danima (Zimonić je radio svoju dnevnu pasicu "Priča iz davnine" u nastavcima). Samo su neki od njih otpali nakon nekog vremena pa se otvorio prostor koji je obično krpan, čini mi se, Garfieldom.

Sve je počelo negdje, mislim, pred ljeto. Ja sam preko ljeta nacrtao nekih deset pasica (da ne dođem praznih ruku), odnio ih Juri i on ih je uglavio u neki dan, vjerojatno taj četvrtak. I to je tako funkcioniralo još neko vrijeme, ja bih nacrtao 4 komada jednom mjesečno, odnio pa četvrtkom kupio novine. No, onda je netko otpao i Kolumbo (kojeg je bilo na zalisi) je toga tjedna bio objavljen dva puta. Pa opet. Pa opet. Nakon što je i Gačić (nakon nekih deset mjeseci) odustao kako bi prekoncipirao svoj "Na klupi", ostali su samo Garfiled i Kolumbo koji je pred kraj objavljivan i do 4 puta tjedno. I onda se, spala knjiga na dva slova, sve ugasilo.

Zadnje 4 pasice objavljene su u šubu, iznenada, sve u isti dan, kad se otvorio prostor, puno mjeseci poslije.

(mcn)

PS U Maxiju je Kolumbo išao u tablama, a Salomon u polutablama. Nedjelja je Sarajevski, je li, nedjeljnik koji je krenuo nekako tad i poslije zamijenio salomona (boljim) Aragonesom.

PPS Sva sreća što sam diskvalificiran iz kviza pa se ne moram brukati krivim odgovorom na ovo zadnje pitanje.

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 04/10/2011 11:09:19
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9174 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 04/10/2011 : 13:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Odgovor na kviz: Mirna

Dobro da si me podsjetio na ovaj strip idem ga se prisjetiti

Qolumbo je meni zakon i inače uz Conga i Monga nešto što je najviše prolazilo kod ljudi koji ne čitaju stripove. Istina, nije svaka pasica jednako dobra ali sve skupa odlično funkcionira.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 04/10/2011 : 14:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shuckey
Na linku kojeg si poslao piše da Darko Macan voli Bleka, ali nigdje ne piše koga voli više, Bleka ili Zagora. Da ne spominjem da za četiri boda treba dodati (ispravno) pojašnjenje. Nula bodova, sorry.



Ha, spominje zagorov sindrom i onda kaze da je volio Velikog Bleka. Sto se mene tice iz teksta je potpuno jasno koga voli vise. A ovo zasto, vjerojatno spletom okolnosti u mladim danima. Ako je poslije izmislio neki pametan razlog ne vjerujte mu.

Idem citati HBO.

Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 10/10/2011 : 22:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Bočko

Bočko je strip nastao po liku kojeg je 1976. osmislio Krsto A. Mažuranić, doajen hrvatskog SF fandoma. Darko je preuzeo lik buljookog čudovišta i kroz mnoštvo tabli pričao o esefu kojeg jako voli, živi i piše.



Susreo sam Bočka u mnogim Siriusima koje mi je tata svojedobno sakupljao, a kasnije sam ga viđao i u nekim Futurama koje sam ja skupljao. Bočka sam pomalo i zaboravio, a nisam još stigao nabaviti Mentorov album. Ono što sam pročitao iz privjua je super i jako je duhovito. Bočko je vjerojatno najraniji Macanov strip koji mi je istinski duhovit.



Macan je nedavno u jednom postu na svom blogu rekao da mu je teško biti duhovit i smišljati ako nije zagrijan za temu, da nema iskrenog smijeha ako nema iskrene drame. Zato je Bočko doista smiješan.



Iz onoga što sam pročitao (samo privju za sada), Macan i na Bočku ispoljava svoju nesposobnost fušarenja. Mogao je voziti Bočka do besvijesti samo na parodiranju SF simbolike, a odlučio se za kritiku, promišljanje i ljubav prema materiji. Znam da je Bočko nepovratno otišao, ali volim vjerovati da ga nitko nije htio nastaviti crtati jer ga je Macan učinio toliko svojim. I uopće ne sumnjam da će mi biti dobar, nadam se da ću uskoro nabaviti integral.

Kviz

Da, kviz! Lijepa nagrada čeka onog tko prvi stigne do pedeset bodova. Deers razvaljuje, hoće li ga itko stići? Hoće li uopće biti ikoga drugoga na listi? Što je nagrada? Napetost, napetost!



1. Tko prvi pogodi kako se zove lik na gornjoj slici dobija pet bodova.
2. Darko Macan je diskvalificiran iz kviza.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9174 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 10/10/2011 : 22:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
nemaš ni jednog od 3 izdanja Bočka :O pa kakav si ti to fan?

ja sam nabavio ono metorovo izdanje koje je u kompletu još sadžavalo i ono starije, mekokorično izdanje. ako se dobro sjećam prvi put sam se s njim susreo u nekoj Futuri i to je bila ona epizoda sa drogama.

uglavnom album je odličan, duhovit i prekratak
ne bi se složio da nema fušarenja, ali je i to fušarenje odrađeno sa stilom

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 10/10/2011 : 22:39:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
Na slici je Noss Prisht.
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 12/10/2011 : 13:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sandyboy

Na slici je Noss Prisht.



Bravo, sandyboy! Ura! sandyboy dahće Deersu za vrat! Epska borba! Urnebes!

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9174 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 12/10/2011 : 17:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
noss prisht hahahahahaahahahah
obožavan ta imena likova u stripovima koje je mcn radio za amerikance

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 17/10/2011 : 22:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Ovog tjedna se zapravo trudim obraditi onaj lošiji dio početka devedesetih, koje su same po sebi bile usrane da usranije nisu mogle biti. Crtalo se i pisalo svašta, ali nije se zabušavalo!

Gespenster

Gespenster je bio petparački njemački časopis posvećen vrlo jednostavnim stripovima uz taman dovoljnu razinu crtačke kvalitete. Cijeli jedan naraštaj hrvatskih crtača stripova ga se rado sjeća jer su (kako Goran Sudžuka veli u intervjuu objavljenom u Q stripu 8) tek sa Gespensterovim dojčmarkama mogli roditeljima pokazati da rade pravi posao te da se od crtanja može i zaraditi.



Početak devedesetih je bio usran da usraniji ne može biti tako da zapravo i nemam nekih velikih podataka o Macanovim stripovima iz tog vremena. Moguće da Gespenster i nije baš iz najgoreg razdoblja, ali ovo će biti lijepa prilika da napravimo jedan fast-forward kroz to razdoblje. Ono što sigurno znam je da se u Gespensteru objavio Batler Albert, jedan krasan strip od svojih pet epizoda, četiri solidne i jedna odlična, ona sa Djedom Mrazom.



Batlera Alberta je crtao Goran Sudžuka. Legenda kaže da je Džuka znao nacrtati i otuširati cijelu Gespenster epizodu u jednoj noći. Macanove priče je uvijek gušt čitati i lako ga je čitati, a Batler Albert je uz to vrlo direktan. Nema previše promišljanja, skrivenih poruka i viših misli, sigurno zbog uređivačke politike. Ne znam zapravo koliko je Macanovih stripova objavljeno u Gespensteru, znam da je također bilo kolaboracija sa Edvinom Biukovićem. Je li ona priča sa vampirom iz Strip revije (broj pet?) ciljana za Gespenster? Što se točno radilo tog početka devedesetih? Kakvi su stripovi iz Patka koje sam preskočio jer nisu reprintani i ne mogu ih nigdje pročitati? Sudjelujte...

Kviz

Opet slika, opet u boji!



1. Tko prvi pogodi naziv stripa, dobija pet bodova.
2. Darko Macan je diskvalificiran iz kviza.

Edit: Deers pogodio da se radi o 'Strip kolumni mcn', jednom jako friškom stripu Darka Macana! Deers jelenskim skokovima odmiče suparnicima (suparniku)! Napetost! Atmosfera! Uzbuđenje!

Edit: Dodao da je Deers osvojio dodatnih pet bodova na kvizu. Ispravio broj epizoda Batlera Alberta, hvala Deersu!

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun

Edited by - Shuckey on 18/10/2011 19:30:45
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 17/10/2011 : 22:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Barcelona.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000