forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Trgovina 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/10/2011 : 22:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by vladimir

molio bih moderatora da briše postove sa spoilerima s foruma.
hvala.


Pobrisano, mada nisam ni primijetio dok ti nisi rekao. Napisao je tzv. "nevidljivim" slovima.


Ma nisi trebao pobrisati, ja sam stavio slova "nevidljiva", tako da onaj koga zanima može vidjeti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/10/2011 : 18:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by vladimir

molio bih moderatora da briše postove sa spoilerima s foruma.
hvala.


Pobrisano, mada nisam ni primijetio dok ti nisi rekao. Napisao je tzv. "nevidljivim" slovima.


Ma nisi trebao pobrisati, ja sam stavio slova "nevidljiva", tako da onaj koga zanima može vidjeti.


ah...nisam znao. Ti ne ostavljas trag kada editiras post( nema ono Edited by...)
sorry
Go to Top of Page

mister m
Starting Member



Croatia
79 Posts

Member since 20/01/2010

Posted - 06/10/2011 : 18:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mister m a Private Message  Reply with Quote
Kao prvo ne mislim se svađati sa "gazdom" i to još u njegovom dvorištu, iznio sam samo svoje dojmove. Ako mi je recimo Vrh bogova super to mogu pohvaliti u topiku i to je ok, a sad kao spojlam.
Izvini nisam nikome htio napraviti štetu ni antireklamu ovime, pa je slobondo pobrišete.
I kao drugo, za Kinga topic PROČITAO I (NE) PREPORUČUJEM pun ti je spojlera.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/10/2011 : 19:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ma nema nikakve svađa, taman posla. Nema nikakvog problema da izneseš svoje mišljenje, naravno, bilo ono pozitivno ili negativno, samo je problem bio u tom spojleru, ne možeš baš tek tako otkrivati glavni twist. Žao mi je što ti se nije svidio, ali ja sam stavio više nego obiman preview od preko 100 stranica, mislim da se iz njega sasvim jasno vidi o kakvom je stripu riječ...

Trouble will find me
Go to Top of Page

mister m
Starting Member



Croatia
79 Posts

Member since 20/01/2010

Posted - 06/10/2011 : 19:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mister m a Private Message  Reply with Quote
Da budem iskren pročitao sam tek prvih 20-30 stranica preview-a i odmah odlučio kupiti jer ne volim čitati na ekranu, a da sam pročitao do kraja možda bi drugačije prosudio.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/10/2011 : 19:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A pa nisam bez razloga stavio tako obiman preview...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Lex No1
New Member



Japan
166 Posts

Member since 30/12/2009

Posted - 11/10/2011 : 20:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex No1 a Private Message  Reply with Quote
Da li moze neko da mi kaze kako se strip zove u originalu?

Choc des cultures...
Go to Top of Page

sandyboy
Average Member

628 Posts

Member since 09/09/2010

Posted - 11/10/2011 : 20:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sandyboy a Private Message  Reply with Quote
Magasin general
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 16/10/2011 : 16:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message  Reply with Quote
Odlično izdanje!
Posebno mi se sviđaju dvije stvari kod crteža: ekspresivnost lica i serije prizora iz života Notre-Dame-des_lacs kroz razna godišnja doba.
Impresivno mi je kad se zareda nekoliko stranica bez ijedne izrečene riječi, a koje opet u sebi nose isprepleteno mnoštvo neizrečenih misli i osjećaja (npr. nakon što se Marie ispovjedi župniku).
Nestrpljivo iščekujem nastavak!

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/10/2011 : 17:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shiva314
Impresivno mi je kad se zareda nekoliko stranica bez ijedne izrečene riječi, a koje opet u sebi nose isprepleteno mnoštvo neizrečenih misli i osjećaja (npr. nakon što se Marie ispovjedi župniku).


Da, to je ona poveznica sa Svagdanjom borbom, kad ti autor daje da sam dodaš dijaloge i tu te dobije.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 17/10/2011 : 10:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Shiva314
Impresivno mi je kad se zareda nekoliko stranica bez ijedne izrečene riječi, a koje opet u sebi nose isprepleteno mnoštvo neizrečenih misli i osjećaja (npr. nakon što se Marie ispovjedi župniku).


Da, to je ona poveznica sa Svagdanjom borbom, kad ti autor daje da sam dodaš dijaloge i tu te dobije.


Nisam htio o tome pisati, pogotovo jer nakon jednog čitanja Trgovine nisam bio potpuno siguran, ali da, konceptualno mi je Trgovina jako slična Svagdanjoj borbi.

I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/10/2011 : 20:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Nabavio Trgovinu...izdanje sjajno izgleda.Bravo Markose...kad procitam javljam impresije da li je i sadrzaj tako "savrsen"
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/10/2011 : 20:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Sto je ovo dobro, raj za dusu i oci
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/11/2011 : 12:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Zavrsih prvi album, ovo je taman ono sto sam ocekivao, izdanje godine.
Loisel (drugog autora ne znam pa ne komentarisem) na sjajan nacin pripoveda u ovom stripu. Radnja se stalno prabacuje sa lika na lika lagano, tiho, skoro pa neprimetno, a opet ceo strip cini jednu snaznu celinu. Prvi strip ne nesto poput odmora za dusu, upoznavanje sa likovima, putovanje prvom klasom u sad vec izcezli nacin zivota (nasoj deci ovako nesto ima deluje bajkovito). Umesto fantaziranja Loisel svoju snagu usmerava na 'toplinu' likova. Crtez je fenomenalan i rezonanto pojacava scenario. Podseca me malo na prvi deo besmrtnog Nuova Cinema Paradiso.
Pohvale Fibri, ne samo sto je ovo objavila, nego sto (prakticno) jedina objavljuje ovakve stripove. Sa Komom, Ubojicom, Inkalom & co. izdavac godine .
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/11/2011 : 16:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
A pohvale i tebi što nas redovno izveštaš o tome šta si pročitao - samo bi bilo bolje da daješ komentare posle celog albuma, a ne posle svake priče!
I meni je taj album sjajan (iz preview-a), ali baš me zanima kakvi su ostali.
Ajde molim te javi nam utiske i o celom albumu (a takođe i o kompletnim Kosmičkim putnicima)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/11/2011 : 16:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

A pohvale i tebi što nas redovno izveštaš o tome šta si pročitao - samo bi bilo bolje da daješ komentare posle celog albuma, a ne posle svake priče!



Au Brate, pa ne znam kada cu to celo da procitam. Pravim visemesecne pauze medj brojevima, a opet ne mogu da sakrijem odusevljenje. Evo, sad ide Ubojica 4!
Stvar je tu tome da sam ranije skapirao da ako procitam celi integral odjednom da nemam takav dozivljaj kakav bi imao da citam u parcice. Za razliku od Teksa ili MV gde sve satrem sto je pre moguce, al to je Boneli.

Edited by - kasper on 15/11/2011 16:11:23
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/11/2011 : 16:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
samo ti komentiraj pricu po pricu
mozs i stranicu po stranicu sto se mene tice :)
Go to Top of Page

Misso
Starting Member



Serbia
68 Posts

Member since 25/01/2011

Posted - 15/12/2011 : 20:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Misso a Private Message  Reply with Quote
@Markos
Kada možemo očekivati da se "Trgovina" pojavi u Srbiji, u Darkwoodu?
Ima li šanse da to bude pre nove godine?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/12/2011 : 21:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Budući da tisak ove ture stripova kasni zbog ogromne guzve u tiskarama, uvoz će biti pomaknut za najvjerojatnije siječanj.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 15/12/2011 : 21:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Nosevi su mi fenomenalni :) Tek sam na prvom albumu sam al sam već 'kupljen'

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Misso
Starting Member



Serbia
68 Posts

Member since 25/01/2011

Posted - 15/12/2011 : 21:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Misso a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da će biti do tada. Bolje je i malo duže sačekati nego požuriti nauštrb kvaliteta.
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 16/12/2011 : 23:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Odlican crtez, boje i atmosfera, pripovjedanje ima svojih trenutaka- Dijalozi mi bas nisu legli. Prica mi je dosadna. Zivot u kanadskoj vukojebini, glup i dosadan koliko to obicno i jest.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 17/12/2011 : 00:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pri kraju drugog albuma i nimalo mi nije dosadno....serge ih ući kako se degustira vino...predobro...

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1180 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 17/12/2011 : 09:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Odlican crtez, boje i atmosfera, pripovjedanje ima svojih trenutaka- Dijalozi mi bas nisu legli. Prica mi je dosadna. Zivot u kanadskoj vukojebini, glup i dosadan koliko to obicno i jest.

Život u vukojebini se može opisati na više načina, ali "glup i dosadan" mislim da je jedan od neprimjerenijih opisa.
Svaki žanr ima svoje sljedbenike, a mislim da je u ovom slučaju dozirano svega po malo, s tim da je podloga povijesna, prilično vjerno prepričana po dokumentima koji su sačuvani (kako piše u uvodu), bilo u muzeju, bilo u arhivu....
Dakle, pitanje je voliš li ovaj žanr ili ne voliš...
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 17/12/2011 : 10:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Pa da. Ne svidja mi se tema, dosadan mi je. Ne znaci da strip ne valja.

Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000