forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Trgovina 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/06/2012 : 22:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petar.pan

meni se saab baš sviđa kao auto, ali nemam novaca za njega




ima nas vise izgleda




Imrahile, meni se veoma retko događa da me strip razocara na kraju, a da
sam prije toga misljenja kako je to odlicno delo, hocu reci da tako obimni previewi ipak daju neku sliku, a zapravo si i sam rekao da ga kasnije mozes prodati - znaci moze se kupiti pa ako ti se ne sviđa prodas ga i nisi na nekom gubitku
ostaje jos sam to da je skup, ali to sigurno ne daje nekome na pravo da ga skenira i objavi vec sutra, drugo je da je u pitanju scanlation ili prastari LMS 4

a Marko ima pravo kad kaze da i oni koji imaju plan kupiti taj strip, verovatno ce pricekati i kupiti neki drugi kad imaju vec sken, ionako se nece jos neko vreme rasprodati pa... kako god obrnemo, Marko je time na gubitku - jedino ako taj neko ne kupi onda recimo 2 druge Fibrice



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 29/06/2012 : 14:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
možda sam paranoičan, ali meni se čini da je taj netko skenirao novi strip malog izdavača i objavio ga na netu iz čiste zlobe.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25749 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/06/2012 : 15:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
jebiga,netko čita skenirano a netko dobije mukte.
još niko nije ostavio link

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 30/06/2012 : 13:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
Z i Z, to su slova koju bi veliki broj ljudi trebao tetovirati na čelo
zloba i zavist, to je to što nas pokreće, jel da?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25749 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/06/2012 : 15:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
prije bi reka U i U.
u tvom slučaju uvlačenje i ulizivanje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 30/06/2012 : 15:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by petar.pan

meni se saab baš sviđa kao auto, ali nemam novaca za njega




ima nas vise izgleda




Imrahile, meni se veoma retko događa da me strip razocara na kraju, a da
sam prije toga misljenja kako je to odlicno delo, hocu reci da tako obimni previewi ipak daju neku sliku, a zapravo si i sam rekao da ga kasnije mozes prodati - znaci moze se kupiti pa ako ti se ne sviđa prodas ga i nisi na nekom gubitku
ostaje jos sam to da je skup, ali to sigurno ne daje nekome na pravo da ga skenira i objavi vec sutra, drugo je da je u pitanju scanlation ili prastari LMS 4

a Marko ima pravo kad kaze da i oni koji imaju plan kupiti taj strip, verovatno ce pricekati i kupiti neki drugi kad imaju vec sken, ionako se nece jos neko vreme rasprodati pa... kako god obrnemo, Marko je time na gubitku - jedino ako taj neko ne kupi onda recimo 2 druge Fibrice



Da, ali treba prodati, a ne biti na nekom velikom gubitku a da ne spominjem kad imaš ograničen budžet za stripove, svaki dinar znači

što se tiče previewa, neku sliku o stripu ćeš svakako dobiti, ali za pravu sliku moraš da pročitaš ceo meni je petar pan bio odličan do zadnjeg dela, sad da mi ga poklone, ne bih ga zadržao.
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 30/06/2012 : 18:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Sken u većoj mjeri pospješuje dioptriju i migrenu, samo po tome je jači od tiska.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 30/06/2012 : 18:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Da gledanje u ekran pospesuje dioptrije i migrene odavno bih bio corav i trosio bih table kafetina dnevno...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 30/06/2012 : 19:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Na nadgrobnoj će mi pisati Ubi ga ekran

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 30/06/2012 : 19:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Sken u većoj mjeri pospješuje dioptriju i migrenu, samo po tome je jači od tiska.



i onda je mrmot zavio čokoladu u foliju..
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 30/06/2012 : 20:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

i onda je mrmot zavio čokoladu u foliju..



Mrmot - Strani plaćenik iliti dezorgaininzadžija-pripadnik masonske lože, poslat na područje Balkana kako bi prosuo nekakvu čokoladno-bajkovitu priču.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 01/07/2012 : 10:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

prije bi reka U i U.
u tvom slučaju uvlačenje i ulizivanje.


jaki, ja o nekim ljudima imam pozitivno mišljenje, sviđa mi se što rade i jako cijenim njihov trud, predanost i ljubav koju pokazuju.

ne treba se prema svemu postavljati tako da gadiš i tražiš mane. pokušaj i ti, vidjet ćeš da ne boli
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 01/07/2012 : 11:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

quote:
Originally posted by Imrahil

i onda je mrmot zavio čokoladu u foliju..



Mrmot - Strani plaćenik iliti dezorgaininzadžija-pripadnik masonske lože, poslat na područje Balkana kako bi prosuo nekakvu čokoladno-bajkovitu priču.



Tipujem na masonsku ložu
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 01/07/2012 : 11:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Mrmot - eksploatisani radnik u Milka fabrici.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 02/07/2012 : 09:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil


što se tiče previewa, neku sliku o stripu ćeš svakako dobiti, ali za pravu sliku moraš da pročitaš ceo



brate, ajde odluči se više ...

čas je potrebno da se pročita ceo strip, odnosno da privju nije dovoljan, jer odličan strip može da zasere bukvalno poslednja tabla...
a čas ti je ko u slučaju pinokija dovoljno da prelistaš i shvatiš da je strip užasan...

očigledno ti ne smeta ni malo što su ti aršini kvalifikacije ponekad dijametralno suprotni...

očigledno je i da zavise od raznih faktora:
strip, izdavač, povez, cena, mesečeve mene i ko zna šta još... no dobro...





"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 02/07/2012 : 09:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Pogledao privju, previše mračno i oporo za moj ukus.



quote:
Originally posted by Imrahil

nije mi problem da delo bude mračno, morbidno ili šta god, ali neka smisli nešto "originalno"




"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 02/07/2012 : 10:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
brate, nešto je orginalno onoliko koliko ti nisi upućen u njegovu orginalnost...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 02/07/2012 : 12:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Hvala što pomno pratiš moje postove, lepo od tebe

Volim mračne stripove, ali ne na ovaj način. To je poenta, ako sam se pogrešno izrazio, jbg, dešava se.

Za preview, stojim da treba pročitati ceo strip, ali ovde sam izgubio želju da ga čitam posle 30 strana. Preview je da me zainteresuje. Ali to ne znači da ako mi je super prvih 30 strana, da će i ostalih 200 biti sjajni.

Edited by - Imrahil on 02/07/2012 12:58:27
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25749 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/07/2012 : 20:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petar.pan
jaki, ja o nekim ljudima imam pozitivno mišljenje, sviđa mi se što rade i jako cijenim njihov trud, predanost i ljubav koju pokazuju.

ne treba se prema svemu postavljati tako da gadiš i tražiš mane. pokušaj i ti, vidjet ćeš da ne boli



I zato svugdje vidiš zavjere protiv velikog vođe?
Ne znam ko si ali si mu se uvuka u crijevo duboko.


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 03/07/2012 : 11:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
možda sam ja strašno naivan i gledam stvari s pozivne strane,
ali nisam uspio shvatit što tebi kod čovjeka smeta
(osim što je vrijedan, talentiran, srčan i dobronamjeran, sve ono što ti nisi)
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25749 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/07/2012 : 12:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Budalo meni ne smeta Marko već poltroni kao ti koji jedva čekaju da mu se uštekaju.
Poistovjetio si se tvojim velikim vođom(ne mislim da je Marko kriv šta mu se uvlačiš u šupak).
Podsjećaš me na jednog forumaša novinara koji mu se isto tako štekao.Jesi li i ti možda novinar?
A kako ti znaš kakvi sam ja?Jel se znamo?

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 03/07/2012 12:50:39
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 03/07/2012 : 14:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
hvala, ti na lijepim riječima, još jednom si pokazao tko si i što,
nemam namjeru spuštati se na tvoj nivo
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/07/2012 : 14:14:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

quote:
Originally posted by Imrahil

i onda je mrmot zavio čokoladu u foliju..



Mrmot - Strani plaćenik iliti dezorgaininzadžija-pripadnik masonske lože, poslat na područje Balkana kako bi prosuo nekakvu čokoladno-bajkovitu priču.



Tipujem na masonsku ložu


Ma mrmot radi za kaganat, provereno.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

petar.pan
Junior Member



328 Posts

Member since 31/05/2011

Posted - 03/07/2012 : 14:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send petar.pan a Private Message  Reply with Quote
jaki, razlika između njega i tebe je takva da je ti ne možeš shvatiti.
čovjeka psihopatski blatiš bez razloga i pardona, a on tebi i dalje dozvoljava da to radiš po njegovom sajtu.
to je sve od mene, dalja konverzacija s tobom bi zahtjevala riječi koje nisu primjerene
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 03/07/2012 : 14:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message  Reply with Quote
a u biti o čemu je zapravo topik. o trgovini. lijepo i zanimllivo izgleda te mi se nalazi na široj šoping listi (što znači da strip sigurno kupujem u roku dvije do tri godine). a kako sam ja jedan od onih kojima na odluku o kupovini ne utječe jesam li pročitao strip u digitalnom obliku ili ne, slobodno mi šaljite sve što imate na pm. ljubazno molim...

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000