forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 YU Tarzan
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 23/12/2011 : 10:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

da malo je hrbat kriv ali to se da ispraviti ali strip nije tako stegnut kao recimo konan od darkwuda, ne znam djeluje lošije i kad se lista na prvih par stranica se odvoji do kraja a kasnije ide lijepo kao što bi trebalo biti,ali to su sve sitnice nego sam malo napomenuo ako se to može ispraviti za ubuduće..



Tako je i kod mene, ali strip je fenomenalan, pa ne zameram toliko

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 23/12/2011 : 18:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message  Reply with Quote
Da li je istina da u Darkwoodu više nema ovog izdanja???
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1915 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 23/12/2011 : 23:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
Nije tacno, danas sam zvao rekli da ima
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 24/12/2011 : 15:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Upravo sam dobio svoj primjerak. Stvarno sam oduševljen. Ovo stvarno vrijedi imati u kolekciji. Svaka čast!!!

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 04/01/2012 : 04:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw
... Cinjenica je da se prodaja u 4-5 zemalja ne moze smatrati sjanim uspehom, ali, vremena su bila takva da je i tolika prodaja bila dovoljna da svi budu srecni.
Yu Tarzan svakako nije spadao u svetske hitove, ali Tarzan ima cvrstu stalnu publiku koja je opravdavala ceo posao.




Kako da nije svetski hit?!?!?! Stigao je čak i u Ameriku!!!!



Majstore!!!! Stvarno moćno izgleda. A sviđa mi se naslovnica, vraća me u detinjstvo kad sam trčao do kioska da kupim najnovijeg YU-Tarzana. Ostale nisam ni čitao. Drago mi je da si odlučio sa ovim dizajnom.

Puno ti hvala što si nam omogućio da i ovo imamo.

KERAC FOREVER!!!!

No, dosta foruma.... idem ja čitati!
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 04/01/2012 : 16:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Kod YU Tarzana je trebalo staviti nazive od prica koje su u knjizi.
Neku vrstu indexa na samom pocetku,ostalo je ok.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 04/01/2012 : 16:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Kod YU Tarzana je trebalo staviti nazive od prica koje su u knjizi.
Neku vrstu indexa na samom pocetku,ostalo je ok.



Da, trebalo bi staviti sadrzaj u sledeca izdanja

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 04/01/2012 : 17:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Eto, na to bas niko nije mislio....
U krajnjoj liniji, svega 12 epizoda je u pitanju.... Nije strasno za pretragu....
Namera je da u devetom albumu budu svi listinzi po autorima, epizodama i statijaznam....
Tako ce i index biti na jednom mestu.
Kroz par godina
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 04/01/2012 : 17:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Eto, na to bas niko nije mislio....
U krajnjoj liniji, svega 12 epizoda je u pitanju.... Nije strasno za pretragu....
Namera je da u devetom albumu budu svi listinzi po autorima, epizodama i statijaznam....
Tako ce i index biti na jednom mestu.
Kroz par godina



Ko čeka,dočeka...
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 05/01/2012 : 00:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote




Čija je ovo bila ideja? Tvoja ili Draginčićeva?
Go to Top of Page

Bojan1981
New Member



Canada
168 Posts

Member since 08/05/2011

Posted - 05/01/2012 : 03:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Bojan1981 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Attila77

quote:
Originally posted by cat claw
... Cinjenica je da se prodaja u 4-5 zemalja ne moze smatrati sjanim uspehom, ali, vremena su bila takva da je i tolika prodaja bila dovoljna da svi budu srecni.
Yu Tarzan svakako nije spadao u svetske hitove, ali Tarzan ima cvrstu stalnu publiku koja je opravdavala ceo posao.




Kako da nije svetski hit?!?!?! Stigao je čak i u Ameriku!!!!



Majstore!!!! Stvarno moćno izgleda. A sviđa mi se naslovnica, vraća me u detinjstvo kad sam trčao do kioska da kupim najnovijeg YU-Tarzana. Ostale nisam ni čitao. Drago mi je da si odlučio sa ovim dizajnom.

Puno ti hvala što si nam omogućio da i ovo imamo.

KERAC FOREVER!!!!

No, dosta foruma.... idem ja čitati!



@Attila

Odakle ti narucujes svoja novija izdanja, ja uobicajeno uzimam preko SNK??

Bojan
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/01/2012 : 09:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Dragincic je uvek bio ozbiljan covek za razliku od mene.
Jedva sam ga ubedio da oni u Atlanticu sigurno nikada nisu CITALI Asteriksa i da ovo nece ni konstatovati.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 05/01/2012 : 10:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote


Jel ovo Korto Malteze?

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/01/2012 : 10:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Ne, to je Dragincic koji obozava Korta.
U integralu je vracena pesma koja je originalno trebala da bude ali je neznamzasto promenjena u ovaj neutralni tekst.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 05/01/2012 : 11:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Trn u oku oba kaisa..
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/01/2012 : 14:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
A ja mislio balvan u oku.
Ima i gorih stvari, ne brini, tek ce da dodju na red
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 05/01/2012 : 18:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Trn u oku oba kaisa..


A mene su upravo ovakve zeze u Kerčevim stripovima oduševljavale. I još me oduševljavaju :)

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/01/2012 : 19:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Sustinski gledano, ogromnoj vecini koja ne poznaje Dragincica na slici je najobicniji sporedni lik i sve se svodi na usko internu zezalicu koja ne utice na radnju stripa.
Sto se pesme tice, sasvim je svejedno sta ce tu stajati. Narocito ovde gde nije potenciran licni ukus autora (za razliku od Zvezde Kalonge gde Kobra peva Smoke On The Water ) tako da je mogao da ostane i prazan oblacic. Radi se prosto o, opet, vrlo internoj zezalici.
Svojevremeno sam, kad sam vec nacrtao Dragincica, iskoristio priliku da ga malo pecnem za njegove pecaroske sposobnosti i stavio pesmu Branka Radicevica 'Cic!' koja je sada osvanula u integralu.
Ne znam zasto je to promenjeno u prvom izdanju.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 05/01/2012 : 19:30:02  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by sawitch

Trn u oku oba kaisa..


A mene su upravo ovakve zeze u Kerčevim stripovima oduševljavale. I još me oduševljavaju :)



Da,i mene takodje...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 05/01/2012 : 20:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Definitivno! Ovakve stvari su vrh.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 05/01/2012 : 20:43:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
I meni takodje. Evo bas procitah i poslednju epizodu, jedva cekam nastavak

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/01/2012 : 21:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Poceo i ja citati ovo cudo sinoc i stignem ja do epizode Veliki Gorgo, kad ono... Wow! Koji je to flashback bio!!!
Oni gmazovi, one mohawk frizure, pa trozupci... Citao sam ga zadnji put prije 27 godina, ali su mi se te stvari duboko urezale u sjecanje! One slike na 54. strani (borba s lavom) i na 57. (rusenje s gmaza), ajoj, koja ljepota, koja dinamika!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/01/2012 : 23:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

quote:
Originally posted by sawitch

Trn u oku oba kaisa..


A mene su upravo ovakve zeze u Kerčevim stripovima oduševljavale. I još me oduševljavaju :)



I mene!!!
Još se sećam fore iz Zvezde kalonge sa "Pali!" na arapskom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/01/2012 : 23:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

I meni takodje. Evo bas procitah i poslednju epizodu, jedva cekam nastavak


Kako se prodaje ovaj integral, nastavak ce biti tu brze nego sto je iko ocekivao...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 06/01/2012 : 23:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by Zlix

I meni takodje. Evo bas procitah i poslednju epizodu, jedva cekam nastavak


Kako se prodaje ovaj integral, nastavak ce biti tu brze nego sto je iko ocekivao...


To je prava vest!
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000