forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Playstation 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/11/2011 : 11:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Tisak media multimedijalna knjižara:
PS3 + igra Dirt 2
2249 kn.
Ne piše koliki je hard...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 27/11/2011 : 15:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Uf,ja ga kupio prije nekih 2 god.,i najbolja investicija za razbibrigu i opuštanje uz stripove.
Igram RDR već mjesec i pol dana i ne želim ga završiti!
Ili bar ne dok ne izađe drugi dio.
Ovo je remek-djelo,odlična muzika,atmosfera,fajt,krajolici,ma sve...
Bacite oko:
http://www.youtube.com/watch?v=afhcpsLIh_4
Za svaki slučaj čeka me još i red dead redemption-undead nightmare.
Ima brdo odličnih ekskluziva za PS3,Heavy rain,uncharted,metal gear solid itd...
Kažem,polovni za 1200 kuna i uživanje zagarantirano!
Moj je od 40GB i ništa mi/mu ne fali.
Da ne spominjem da ima i blue ray player i to kako čujem jedan od boljih na tržištu.
Mala crna mrcina!
Obi,ja sam imao dvojku,tj još je imam ali ne igram i sa mnom je radio frend koji je pržio igre.
snimio mi je preko 100 igri,odigrao sam ih jedno 20,ove ostale samo jednom ubacio da vidim kako izgledaju i stavio na stranu.
Kad za PS3 kupiš original igru,drukčije je.Kad si je već kupio igrat ćeš je i probat iskoristit iz nje šta više možeš.
Kad je odigraš uvijek je možeš prodat za manje više istu lovu za koju si je kupio.
Ne želim davat preko 500 kuna za novu igru recimo u Algorimu pa lijepo sačekam nekih 5-6-7 mjeseci i kupim je za 150-200 kuna.
Jedna mjesečno dosta...

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 27/11/2011 : 15:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
hm, mislim da je i dalje da je bolja ponuda u gamelandu...
2370 kuna al igra po izboru :D
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 27/11/2011 : 15:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ce me PS3 vratiti u ono staro doba SuperNintenda gdje su se igrice igrale, bas kao sto Elva kaze.
Sjecam se kad sam za komp dobio preko 50 igara u sutu ( piratskih ofc ), igrao sam ih ne, 3-4 sam igrao ostale bacio ca

Read Dead Redemption mi se cini kao cista uzivancija, nadam se da cu uzivat :), onaj Undead Nightmare, malo manje, al eto..

Kakav je GTA4 ? Heavy Rain mi se cini isti kurac kao Fahrenheit ( odlicna igra, al kad je jednom predjem necu je vise igrat ), a jos razmisljam da uzmem i L.A. Noire...
Uncharted 3 uzimam uz play :D
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/11/2011 : 17:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva

Uf,ja ga kupio prije nekih 2 god.,i najbolja investicija za razbibrigu i opuštanje uz stripove.
Igram RDR već mjesec i pol dana i ne želim ga završiti!
Ili bar ne dok ne izađe drugi dio.
Ovo je remek-djelo,odlična muzika,atmosfera,fajt,krajolici,ma sve...
Bacite oko:
http://www.youtube.com/watch?v=afhcpsLIh_4
Za svaki slučaj čeka me još i red dead redemption-undead nightmare.
Ima brdo odličnih ekskluziva za PS3,Heavy rain,uncharted,metal gear solid itd...
Kažem,polovni za 1200 kuna i uživanje zagarantirano!
Moj je od 40GB i ništa mi/mu ne fali.
Da ne spominjem da ima i blue ray player i to kako čujem jedan od boljih na tržištu.
Mala crna mrcina!
Obi,ja sam imao dvojku,tj još je imam ali ne igram i sa mnom je radio frend koji je pržio igre.
snimio mi je preko 100 igri,odigrao sam ih jedno 20,ove ostale samo jednom ubacio da vidim kako izgledaju i stavio na stranu.
Kad za PS3 kupiš original igru,drukčije je.Kad si je već kupio igrat ćeš je i probat iskoristit iz nje šta više možeš.
Kad je odigraš uvijek je možeš prodat za manje više istu lovu za koju si je kupio.
Ne želim davat preko 500 kuna za novu igru recimo u Algorimu pa lijepo sačekam nekih 5-6-7 mjeseci i kupim je za 150-200 kuna.
Jedna mjesečno dosta...



Sve što si rekao stoji.
Svjestan sam da bih odabrao jednu igru, odigrao je naskroz i onda mjenjao. I trošak ne bi bio velik na mjesečnoj bazi.
No, ovo je moje pitanje:
Ja radim do 16 sati (vjerovatno i ti radiš), čitamo stripove, pogledamo film, ja čitam i knjige i po novom idem na stolni tenis.
Gdje da izvučem vrijeme za PS3?
Kako ga ti nalaziš?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/11/2011 : 17:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Shit!
Kako ovaj Red dead redemption dobro izgleda.
Mogao bih kupiti konzolu samo radi te igre.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 27/11/2011 : 18:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
Vrijeme,rak rana hobista.
Ja radim dva posla,i imam puno manje vremena nego šta bi htio,zato i igram RDR već mjesec i pol dana.:-)
Sva sreća da mi je primarni posao takav da mogu ponekad čitati stripove i knjige...
Ali kad stignem,upalim malu crnu mrcinu i ne žalim trenutka...:-)

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 27/11/2011 : 19:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
Obi-wan, pa jebemu vise, em sto imamo isto misljenje u neznam tisucu stvari, sad jos gledas da kupis konzolu radi RDR, a ja upravo to radim... hahaha
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/11/2011 : 16:52:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 28/11/2011 : 20:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Tek toliko da znate, i ja sam kupio PS3 prvenstveno zbog RDR.

Kasnije se tu našlo još mnogo igara koje su me privukle, no RDR je bio glavni razlog.

A God of War i Uncharted su presudili da ne uzmem X360, jer i za njega ima RDR.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 29/11/2011 : 09:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
je dobar taj god of war ? to je nekakva grcka mitologija vidim
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 29/11/2011 : 11:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Mnogi će reći da su to najbolje akcijske avanture platformeri u povijesti i bez njih PS ne bi bio to što je.

Prva dva su bili za PS2, no izašli su u prilagođenom izdanju za PS3, na jednom Blu-Rayu.
Trojka je baš za PS3, sa dosta boljom grafikom, no podbacila je u priči.
Postoje još dva nastavka za PSP, koji su nedavno izašli prilagođeni za PS3.

Prva dva: http://www.youtube.com/watch?v=6kHxwQLnOAg
Treći: http://www.youtube.com/watch?v=Rs5rLbu3GDY
PSP naslovi: http://www.youtube.com/watch?v=ZD1i0CXkAhc

Moja preporuka je krenuti od prva dva. Šteta je propustiti takve legende.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/11/2011 : 14:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Da,šteta je propustiti prva dva GOW-a.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 30/11/2011 : 09:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
a izgleda dobro, a koja je fora izgmedju ps2 i ps3 verzije ? je zbilja bolja grafika il je isti vrag ?
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 30/11/2011 : 09:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Pa PS2 verija se ne može igrat na PS3, te su napravili PS3 verziju za one koji su igre propustili, s poboljšanom rezolucijom za HD televizore, te većim FPS-om.
Iako su teksture i modeli zapravo isti kao u PS2 verziji, sveukupno izgleda ljepše, tj. više glatko na PS3 verziji.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 30/11/2011 : 20:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ja kupio prije koji tjedan PS3 imam LOTR Conquest ( eBay cijenkanje ,super cijena,polovni za 10eura!!!) i nisam stigao od obaveza dalje od trece razine...
A nemam ni za stripove puno vremena,a stislo me i neko ucenje...
Sto mu cica Malibua!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 30/11/2011 20:31:24
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 03/12/2011 : 16:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
kupljen play, sada da vidimo njegove mogucnosti, od igara zasada Uncharted 3 i Red Dead Redemption + 150 kuna za onaj PS STORE, valjda ce bit nesto jeftino i pametno :D
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/12/2011 : 17:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Misliš, dobio si neki bon za 150kn?

Ima na PS storeu dobrih stvari.

Recimo, Resident Evil 5 gold edition ti je 150kn.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/12/2011 : 19:13:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

kupljen play, sada da vidimo njegove mogucnosti, od igara zasada Uncharted 3 i Red Dead Redemption + 150 kuna za onaj PS STORE, valjda ce bit nesto jeftino i pametno :D


Javi kakav je ugođaj...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 03/12/2011 : 19:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
RDR je keva. Nema tu zbora. Ko ima western u krvi mora se baviti RDRom !

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 04/12/2011 : 13:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
hehe, evo jucer prvi dan igranja :)
Dakle sveukupni dojam je da je play cudo, od spajanja na internet, pa na playstation store, skidanje demo igrica i addonova... fantasticno
ono potrosio sam tipa 2-3 sata igrajuci se samo sa funkcijama playa prije nego sam pokrenuo igrice :()
Ali samo igranje me malo razocaralo ( ne krece se sa tipkama UP-DOWN-LEFT-RIGHT, nego sa onim kurcem od kruga ((analog)), dok se sa tim desnim nisani, tako da mi je ovo jako komplicirano ), inace mi igrica ( RDR ) izgleda kao savrsenstvo, ali te komande su mi tako komplicirane, ajme, najradje bi kupio misha i tipkovnicu za play odmah :)

Sve u svemu, zasada mi nije zao sto sam kupio play, iako ne visim na njemu a mislio sam da se necu moci odvojiti, komande u igrama su mi malo komplicirane, ali mislim da je sve stvar navike. Igre su prekrasne, u RDRu, nonstop igram texas holdem i zaradjujem pare :), krajolik je prekrasan, svijet se cini naprosto ogroman... odlicno
Uncharted3 me ugodno iznenadio, i vidim zasto ljudi govore da je najbolja igrica ikad napravljena za ps3... jednostavno stalno se nesto desava, prekrasna je igra....

Playstation 3 <3

Obi, jedina velika zamjerka je, sto brijem da kad se navuces na neku od igara, treba pun kurac slobodnog vremena....

Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 04/12/2011 : 15:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
btw je moguce pokretati igrice sa play 1 ili 2 na trojci ?
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 04/12/2011 : 16:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Kad se jednom navikneš na analog, zaboravit ćeš čemu strelice uopće služe.
One su jedino za 2D platforme i tučnjave.
Sve ostalo je puno bolje s analogom.

Što se tiče PS1 i PS2 igara, ne možeš ih igrati.
Osim onih sa PS Storea koje kupiš (imaš hrpu za PS1 koje PS3 emulira).
A one najbolje za PS2 reizdaju u HD izdanju prilagođene za PS3 (možeš ih kupiti u kutiji ili s PS Storea).
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 05/12/2011 : 22:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
a valjda je :), a da vidio sam crash bandicoote ekskluzivne, hvala na info :D
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/12/2011 : 18:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13


Ali samo igranje me malo razocaralo ( ne krece se sa tipkama UP-DOWN-LEFT-RIGHT, nego sa onim kurcem od kruga ((analog))

brijem da kad se navuces na neku od igara, treba pun kurac slobodnog vremena....





Gljive su po meni preciznije nego strelice....

A za vrijeme si u pravu...izgubio sam vikend i dva dobra poslijepodneva, vratobolja i voltaren forte..a cuj uzivis se..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000