forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Hladna Kao Led, Nina Bunjevac
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 04/12/2011 : 19:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by vladimir

Smijem se, jer je tragikomično da ministar policije ne provodi zakon,
a da se to ocijeni kao mudra odluka...

Po ustavu, skupine ljudi mogu organizirano demonstrirati,
a policija im mora to osigurati. "Pederi" nisu bitni u toj priči.

Ne mozes ovo gledati crno i belo.

Dacu ti primer : jedno mesec dana pre otkazivanja parade, srpski malinari su pretili strajkovima i blokadom beograda - niko im nije dao pravo da organizovano demonstriraju. Ali, malinari su tek margina, pa niko nije digao buku "kako to da malinari ne mogu da protestuju ?".

E, homine imaju malo jacu diplomatsku potporu, pa su jasno igrali na kartu toga da ih zabrane. I pazi sad ovo - ako zabrane paradu, to je jasna pobeda LBGT organizacija poput queerije, jer sad ce oni dobiti svoje strano fundiranje na osnovu toga da su "ugrozeni". A da su odrzali paradu, rezultat bi bio jasan.

I sta na kraju ? Evo ja, osvedoceni liberal, sam na kraju likovao sto nije bilo parade, i tako se svesno stavio u isti kos sa ideoloskim oponentima iste. Srpski paradoks na delu :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39370 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/12/2011 : 19:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Inace, sa Dverima nisu cista posla... Voleo bih da se varam.. Ali necu o tome, popusicu ban..
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 04/12/2011 : 19:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by vladimir
Ultras, tad sam bio na Salonu stripa.

Pa što se ne javi pa da prozborimo koju
Možda bi uživo imali više takta. Mada i ovde se diskusija vodi bez nekog preteranog nerviranja (osim Mairosua, ali ima on razloga zbog kojih to radi ).

quote:
Originally posted by vladimir
Smijem se, jer je tragikomično da ministar policije ne provodi zakon,
a da se to ocijeni kao mudra odluka...

Inače, ovaj ministar policije je bio u vreme mraka na mračnoj strani

quote:
Originally posted by vladimir
Po ustavu, skupine ljudi mogu organizirano demonstrirati,
a policija im mora to osigurati. "Pederi" nisu bitni u toj priči.

Po kom ustavu
Amerika kao najdemokratičnija zemlja na svetu otkazala pravo demonstrantima na okupljanje jer tobože zagađuju grad. Pa može li u maloj Srbiji da budu otkazane demonstracije ako će se time sprečiti prolivanje krvi? A pazi ovaj dodatak na sve to: pohapsiti sve organizatore protesta protiv parade. Po meni, mudar potez.
Znam da bi neko voleo da je bilo polupanih glava na obe strane ali eto nije se desilo, na njihovu žalost


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 04/12/2011 : 19:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Anto je dverash, sad sam sve video :D

EDIT : kako lagano provejava miris weimarske nemacke u Antovom produhovljenom postu gde se hvali ta organizacija...ahhhh... :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej

Edited by - Mairosu on 04/12/2011 19:26:52
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/12/2011 : 19:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
@ anto

Bojim se da je daljnji razgovor među nama nemoguć, jer ja za razliku od tebe itekako cijenim ovdašnje aktiviste koji ukazuju na naše ratne zločine, od Pakračke poljane preko Osijeka i Lipove glavice do Oluje i poslije nje. Bili to Feralovci, Zoran Pusić, Drago Pilsel ili ne znam tko, za mene su to ljudi razvijene građanske svijesti kojima u nekim vremenima nije nedostajalo hrabrosti. Za razliku od tebe ja ne mislim da o zločinima mojih sunarodnjaka treba šutjeti i praviti se da ih nema, jer je to kao pozitivno (?) i poželjno (??),već da na njih treba ukazivati pod svaku cijenu. I one koji to rade ne smatram neprijateljima i stranim plaćenicima, naprotiv. Isto vrijedi i za današnje vrijeme, kad se mora neumorno ukazivati na sva zastranjenja naše upravo maknute vlasti, od korupcije i nepotizma do kojekakvog mraka. Samo tako naša (hrvatsko, srpsko, tunguzijsko...) društva mogu biti bolja i urednija. Over and out!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/12/2011 : 19:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

No vratimo se stripu


Sto se samog stripa tice, Imrahilova tvrdnja da bi joj bilo bolje da crta i da se mani teksta stoji. Jer, Srbija ima stetne osobine, ali ima i kvalitetne, i fiksacija na stetnom je svakako skodljiva.



Takodje, Anto nije ekoloski uvidjavan jer ladno koristi ugalj. E moj Anto, sekiru u ruke, kao mi new wave sumadinci...


Ovo što sam boldovao je najpametnija izjava na ovih trinaest stranica.
Stvarno, crta fenomenalno.

A što se tiče uglja slušajte moju priču (dobra je, nasmejaće vas):
Prešao sam na grejanje gasom/strujom/klimom još pre x godina, a kotao na čvrsta goriva i ugalj i drva imam za dane kada se ostane bez struje, jel ovo je ipak zemlja Srbija.
Zadnji put sam zapalio vatru pre 3,4 godine kad su nam braća Rusi zavrnuli gas za Božić na -15 celzijusa.

I juče neki ludaci koji priključuju komšijski zgradu,novu, na trafo stanicu,novu, najave da ćemo uveče biti bez struje.
I ja, iako je bio topao dan i u kući 20-ak stepeni, a kuća do jaja izolovana, na insistiranje supuge koja je jako zimogrožljiva ipka krenem da malo podložim vatru.
Hepo kocke,tanko granje, ma ne ide ; upalim vatru, ona se ugasi i tako sat i po vremena.Poludeo sam.Ali sam je ipak upalio.
A oni stručnjaci za struju obave to na brzaka neekim čudom i kažu nam da će struje ipak biti.
Ali ja pošto sam ipak uložio dragoceno vreme,živce i trud u paljenje vatre, ipak odlučim da se grejemo te noći na drva/ugalj.
I onda preteram.
Toliko sam naložio da su mi sutra svi je... majku što nisu mogli da spavaju od vrućine.
ČAK IH NI NINA, HLADNA KAO LED, NIJE RASHLADILA!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 04/12/2011 : 19:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
I ja sam juce jedva zalozio pravo da ti kazem. Dobitni recept je danasnji Blic, malo suvih dascica, pa onda kad krene zestoko ubacis komad briketa (ima dobar u metrou, 330 din 20kg kutija), i kad to razgori, e onda mozes i Ninu da turis :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 04/12/2011 : 19:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Baš me čudi kako 'American History X' ima 8,6 ocjenu na imdb-u a govori o problemima sa skinheadima u Americi...

http://www.imdb.com/title/tt0120586/

Mislim da taj film ne predstavlja Amerikance u dobrom svjetlu i čudi me kako je mogao uopće biti snimljen u jednoj državi s tako izraženom notom patriotizma...

P.S. Svaka sličnost s rolandovim pisanjem ovdje je namjerna...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/12/2011 : 19:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

@ anto

Bojim se da je daljnji razgovor među nama nemoguć, jer ja za razliku od tebe itekako cijenim ovdašnje aktiviste koji ukazuju na naše ratne zločine, od Pakračke poljane preko Osijeka i Lipove glavice do Oluje i poslije nje. Bili to Feralovci, Zoran Pusić, Drago Pilsel ili ne znam tko, za mene su to ljudi razvijene građanske svijesti kojima u nekim vremenima nije nedostajalo hrabrosti. Za razliku od tebe ja ne mislim da o zločinima mojih sunarodnjaka treba šutjeti i praviti se da ih nema, jer je to kao pozitivno (?) i poželjno (??),već da na njih treba ukazivati pod svaku cijenu. I one koji to rade ne smatram neprijateljima i stranim plaćenicima, naprotiv. Isto vrijedi i za današnje vrijeme, kad se mora neumorno ukazivati na sva zastranjenja naše upravo maknute vlasti, od korupcije i nepotizma do kojekakvog mraka. Samo tako naša (hrvatsko, srpsko, tunguzijsko...) društva mogu biti bolja i urednija. Over and out!


Slušaj prijatelju, da se razumemo - sve se mi razumemo
Ma ko je ubijao,krao,klao, ima da plati, bio on Srbin,Hrvat,Bošnjak,Albanac.
Ali to tako ne ide.
Najebe poneko, uhapse ponekog, ali sve je to ništa, ne budi naivan.
Sve je to jedno ogromno licemerje; ma jebe se Evropi za Hrvate,Srbe,Bošnjake,Albance.
Ma jebe se Nataši Kandić za Hrvate,Srbe,Bošnjake,Albance.
Comprendo?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 04/12/2011 : 19:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by anto

ma jebe se Evropi za Hrvate,Srbe,Bošnjake,Albance.


To je to. Iako si dveras, aplaudiram.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/12/2011 : 19:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Moraću i Savića da pridobijem, iako on nešto sumnja u nas.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 04/12/2011 : 19:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Vidi Anto, da se ne lazemo, ako mi sredis neke odredjene stvari, dobices i moj glas. To je tako lako u ovoj srbiji danas, posto su svi korumpirani do kostiju, glasao bih za onoga ko mi ponudi nesto konkretno :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 04/12/2011 : 20:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by vladimir

P.S. Paro, pripazi, možda još budem gazio obećanje.



Ma samo ti daj, ko da se neko u ovoj državi drži obećanja

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39370 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/12/2011 : 20:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Moraću i Savića da pridobijem, iako on nešto sumnja u nas.



Ne trebaju Savicu Dveri da bi bio patriota, postovao crkvu, svoj narod, obicaje i ne mrzeo tudje...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 04/12/2011 : 20:13:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
Meni je fascinantno kako svaka rasprava na forumu završi na pederima..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/12/2011 : 20:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
mislim da niko nije pomenuo pedere već čitave dve stranice.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 04/12/2011 : 20:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by anto

mislim da niko nije pomenuo pedere već čitave dve stranice.



što će reći da 2. stranice kasnim...prokletstvo

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 04/12/2011 : 20:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message
@ Johnny Difool...
Našao čovek da nama priča o Nataši Kandić ?!
Pa ona je iz Kragujevca, znam sve o njoj. Pusti stvari o kojima nemaš pojma.
Ono što bih svim srcem podržao u tvom postu je ono da svaki zločinac na svetu bude kažnjen za svoja zlodela, bez obzira na nacionalnost.


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/12/2011 : 20:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
@paro
ma da, gadna je paronoja!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/12/2011 20:31:07
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 04/12/2011 : 20:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by ninel
Ovaj strip uopšte nije antisrpski nego je antifašistički. A ako se fašiste osečaju uvredjenim, neka se!


Ne. Fašisti će se osećati ponosno jer im se daje na važnosti tamo gde najmanje očekuju - ovde u Srbiji.
Kada je fašizam imao uporište u Srbiji? Nikada.

I ja ću ponoviti nešto...
Svojevremeno sam ovde na forumu pisao koliko je moja familija ovde u Šumadiji, u Kragujevcu, stradala u toku II svetskog rata od fašista.

Zato te molim, ali stvarno te MOLIM, da me ne stavljaš u isti kontekst sa tim zverima.

Nije dovoljno dokopati se tastature i lupati po njoj, prvo razmisli o čemu pišeš.

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 04/12/2011 : 20:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
@ anto

Da se Europi jebe za Hrvate, Srbe, Bošnjake, Albance, to se slažem. Ali zašto bi im se i jebalo, kad smo mi itekako sposobni sami se sjebati, čak ne međusobno nego baš sami sebe.
Ali da se Nataši Kandić jebe za sve te narode, što implicira da sve radi zbog osobne koristi, e to se ne slažem. Opet kažem, tijekom 90-ih je trebala itekakva hrabrost da se bori za neke stvari, na svim stranama, a to osobito cijenim jer je dotična sigurno mogla puno više profitirati da se uštekala u nacionalističku matricu. Kao što cijenim i danas što se bori za žrtve na Ovčari i Kosovu.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 04/12/2011 : 20:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by anto

Moraću i Savića da pridobijem, iako on nešto sumnja u nas.



Ne trebaju Savicu Dveri da bi bio patriota, postovao crkvu, svoj narod, obicaje i ne mrzeo tudje...



Hahaha, opet u trećem licu...Plačem...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 04/12/2011 : 20:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
irvasi... zarikali...

Ne, moliću, klasifikacija ove nove vrste je pogrešna - ja sam polu irvas, a pola bosanski međed.* Bogovska kombinacija.

*- kako su nastali Bosanci? **** međed bukvu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/12/2011 : 20:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Meni je dosta ovoga. Podrška Nini, umjetnost treba izazvati reakciju, u tome je svakako uspjela. Povrijeđeni nacionalni ponos liječiti na nekom drugom mjestu. Uskoro će nam već neki sportaš osvjetlati obraz, pa neka domaće izdajice pate

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000