forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 HC vs SC - Lucky Luke
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/01/2012 : 17:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by emirem


Iskreno mislim da mnogi kolekcionari picajzliraju kad hoce nesto tip-top formu u HC,why?.

A fino smo ucili da "Knjiga se ne poznaje po koricama" nego vec po sadrzaju....


Niko sritniji od mene da kod svih izdanja mogu birat SC/HC, i da je razlika u cijeni 50% i više, pa da Bluberija i Riđobradog mogu kupit za 50-ak kuna, ali ne mogu.
Neman razloga ne virovat Marku kad kaže da bi razlika u cijeni u konačnici bila 10-15 Kn za SC izdanje , a na izdanje od 100 ili više kn ta mi je razlika zanemariva.
Kako san i prije napisa, čitan najčešće u krevetu, i triba bi vidit na šta mi liče SC stripovi koji padnu na pod kada zaspen.Još gore je kad ostanu na krevetu pa se tijekom noći par puta provaljan po njima. HC-u se možda malo natuče korica i to je to(Toliko o picajzliranju i tip-top formi).
Isto tako na HC izdanju mi se nikad nije dogodilo da mi se raspadne uvez. Na SC izdanjima bogami je.
Stripove posuđujem za čitanje. Za HC strip mi se nikad nije dogodilo da mi se vrati u kupus stanju, SC su se vraćali svakavi.
Thats why.

Još dvi stvari:
1.Nemoj se ljutit ali ne volin izraz kolekcionar, i ne smatram se takvim.Kolekcionari su mi skupljači markica, salveta, olovnih vojnika i sl.
2.101% se slažen s tobon, sadržaj će mi uvik bit bitniji od forme,





sa svim se slažem pogotovo o padu stripa na pod kad zaspim...to je izgleda masovniji slučaj.kako veči dio čitam Bonelli, neki bi to povezali sa dosadnim stripovima...ali nije tako, padne i Fibra,Bookglobe,SA, bez razlike.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 16/01/2012 : 10:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Meni u suštini nije toliko bitno, ako su kvalitetno napravljeni trajaće i HC i SC. Baš ovih dana čitam Fotografa u izdanju First seconda-a. SC, prošiven i lepljen, format malo širi od A4, raširim ga 180 stepeni na krevetu i uživam, neće ni da mrdne. Sad ako se baš budem valjao po njemu...
Pošto su mi zbog slabašnih finansija novci najbitniji prilikom izbora, radije kupujem SC, razlika u ceni može da bude poprilična kod stranih izdanja. Kod domaćih nažalost nema tog izbora.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo

Edited by - zorglub on 16/01/2012 10:53:24
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/01/2012 : 15:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zorglub

Meni u suštini nije toliko bitno, ako su kvalitetno napravljeni trajaće i HC i SC. Baš ovih dana čitam Fotografa u izdanju First seconda-a. SC, prošiven i lepljen, format malo širi od A4, raširim ga 180 stepeni na krevetu i uživam, neće ni da mrdne. Sad ako se baš budem valjao po njemu...




Ovo izdanje iman i ja, i stvarno je vrhunski napravljeno.
Većinu stranih izdanja koje je izda neko od domaćih izdanja san zaminija za domaće. Ovde stvarno nije bilo potribe.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/01/2012 : 19:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Zakljucak: Nesvrstani radije nego sa zenama spava sa... stripovima!




Muchacho mi je idealan za pred spavanje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000