forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Qatalog: Mentorovi noviteti u prosincu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 25/12/2011 : 19:03:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Kao i Deers, ni ja se ne mogu načuditi kako se tih 200 primjeraka nije rasprodalo. Kad razmislim, možda je pravo pitanje koliko ih se uopšte prodalo?

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 26/12/2011 : 15:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da ne vole ljudi sveščice, draže im je lepo pakovanje. Mada šta kenjam kad sam i ja tek sad kupio kompletić.

I stvarno mi se dopao. Kompleksna i lepo nacrtana priča, koja postavlja zanimljiva pitanja. I sve to na svega našto više od sto stranica. I ko kaže da ozbiljne teme ne mogu da se obrađuju na duhovit i šarmantan način? E pa mogu! Ko ne veruje, neka ga razuveri La Bete Noire.

Zanimljivo mi je bilo i preplitanje motiva i likova iz književnih predložaka sa stripom. Za Londona sam još kao klinac (opravdano) sumnjao da je ludak, ali me je zato Mann baš zaintrigirao. Imam nekoliko njegovih knjiga, ali nikako da dođu na red. Pomiče se naviše na listi za čitanje. Neverovatno sa kojom lakoćom vlada rečenicom.

Sve u svemu, od mene najtoplije preporuke za ovaj strip. Sigurno ću ga čitati još dosta puta, a u planu je i nabavka integrala radi većeg uživanja u crtežu.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13367 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 28/12/2011 : 10:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Pročitao LBN, odlično, posebno sveske 1, 2 i 5
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 24/01/2012 : 16:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Pokusao procitati Adenauera. Wtf!? Nista nisam skuzio?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 24/01/2012 : 16:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Pokusao procitati Adenauera. Wtf!? Nista nisam skuzio?



Vidim, jer inače ne bi napisao Adenauer u muškom rodu.

Ostav, ponovo!

Ako ni tad ne uspije, objasnit će ti Tony Starks, on ga je pročitao 4 puta.

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 24/01/2012 17:00:03
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 24/01/2012 : 16:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Kao i Deers, ni ja se ne mogu načuditi kako se tih 200 primjeraka nije rasprodalo.

Zapravo ih je tiskano 500.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/01/2012 : 19:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Stvarno Macane, trebas malo vise reklamirati stvari. Ja nikad prije nisam cuo za La Bête Noire.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 24/01/2012 : 22:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Stvarno Macane, trebas malo vise reklamirati stvari. Ja nikad prije nisam cuo za La Bête Noire.



Ali sad si čuo i - što ćeš poduzeti?!

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/01/2012 : 22:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam Djoletov tekst, vidim sve ove preporuke i sto mi drugo preostaje nego kupiti integral. Kazem ja, reklama je bitna, kao i preporuke.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 24/01/2012 : 23:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

quote:
Originally posted by Mord

Pokusao procitati Adenauera. Wtf!? Nista nisam skuzio?



Vidim, jer inače ne bi napisao Adenauer u muškom rodu.

Ostav, ponovo!

Ako ni tad ne uspije, objasnit će ti Tony Starks, on ga je pročitao 4 puta.

(mcn)



Razmisljam ovako. Ako je mcn bio toliko lud da ovo objavi onda valjda sve skupa ipak ima nekog smisla. Samo se pitam o kojem smislu se radi. Da li se radi o stripu koji je totalno nezanimljivo ispripovjedan i nezanimljiv nekome tko trazi neku iole razumnu i konvencionalnu pricu ili se radi o stripu koji bez obzira na osjecaj tijekom citanja ima poantu koja ima smisla. Meni je strip bio toliko naporan i nerazumljiv da ne mogu razumjeti sto sam procitao. Poantu, priznajem, nisam pronasao. Nemam nikakvih vjerskih, higijenskih ili nekih drugih blokada koje bi bili povrijedjene ovom pricom. Samo se pitam ima li ovaj strip nekog smisla. Dakle, mcn, retoricko pitanje, sto je ovo?

Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 25/01/2012 : 01:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>sto je ovo?

Alternativno povijesni SF.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/01/2012 : 18:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Procitao Adenauera jos jednom, ali ne idje.

S druge strane, La Bete Noire mi se svidja. Nisam uhvatio poantu citavog stripa, ali ima nesto u stripu radi cega sam ga citao s gustom.
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 26/01/2012 : 19:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Procitao Adenauera jos jednom, ali ne idje.

S druge strane, La Bete Noire mi se svidja. Nisam uhvatio poantu citavog stripa, ali ima nesto u stripu radi cega sam ga citao s gustom.



La Bete Noire je brainf*ck, ali lagan i lijep, sa predigrom, pusama i duuuugim maženjem poslije.

[-]>[-]<
>++++++++[<++++++++>-]<------.
>++++[<---->-]<+++.
>++++++[<++++++>-]<-.


I krasan strip, meni vrlo drag!

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/05/2012 : 16:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Progutao LBN danas. Meni daleko najbolji Darkov strip koji sam pročitao...fantastično. Prešišao je prvu epizodu Patmana.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/01/2013 : 17:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Adenauer. Ne sviđa mi se. Arana je stvarno specifičan i priča nije loša iako nije nešto što bih čitao. Scenarij je malo prekonfuzan. Ili moraš bit u Araninoj glavi za sve shvatit. Crtež nije loš, na momente odličan ali ipak mislim da su mu radovi na blogu bolji. Možda zbog boje.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2013 : 22:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Sinoc sam i ja procitao La Bete Noire i mislim da mi je jedan od najboljih stripova koje sam ikada procitao!

Kazem "mislim" jer ga moram jos jednom procitati da vidim da li sam dobro sve pohvatao posto nije najlaksi strip za citati, ali da je jedan od najtoplijih, najzanimljivih i najsarmantnijih to sigurno!
Poslije prvih par strana bilo je , ali stvari su jako brzo dosle na svoje. Drago mi je da nema nastavaka jer mislim da je sve receno.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 04/01/2013 : 23:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Svakako je jedan od najboljih i sada ti može biti žao da ti je trebalo godinu dana da ga pročitaš

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/01/2013 : 00:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Istina je, ali ti mogu reci da mi je ovu srijedu stigla velika paketcina sa stripovima jedan od kojih je bio upravo LBN i prvi je kojeg sam procitao.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000