forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TRAILERS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 55

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/01/2012 : 09:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

the Avengers zvuči obećavajuće, barem što se tiče glumačke postave. a što se Underworlda tiče, meni su svi prijašnji filmovi iz tog serijala bili sranje, pa isto tako sumnjam da će ovaj bit bolji. vizualna privlačnost će ziher bit u prvom planu, ovo sve ostalo - sranje.



Ja licno od The Avengers ne ocekujem nista. Inace ovakvi filmovi prodju kao nabacana akcija zbog prevelikog broja glavnih junaka, a iziritiralo me je onako glupo odradjen Captain America. Mozda gresim, nadam se da gresim, ali ja u kino ulazim totalno skeptican. Male su, dakle sanse da se razocaram

Underworld e trilogija koja mi je bas sela. Ovo je bas originalan prisup, nakon tolikog niza jb istih, vampirskoj tematici. A IV deo mi se cini takodje na nivou ostala 3, ako ne i na visem

We shall see


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 22/01/2012 : 13:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
Jedva cekam The Avengers. I nadam se da ce jednom uraditi Justice League. Vjerovatno i hoce posle filmova Flash, Wonder Woman i novog Supermana koji su vec najavljeni...
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 22/01/2012 : 15:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanford

Jedva cekam The Avengers. I nadam se da ce jednom uraditi Justice League. Vjerovatno i hoce posle filmova Flash, Wonder Woman i novog Supermana koji su vec najavljeni i novog Batman reboota koji se sprema nakon sto Nolan sad zavrsi ovu trilogiju.




Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/01/2012 : 15:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ja licno od The Avengers ne ocekujem nista. Inace ovakvi filmovi prodju kao nabacana akcija zbog prevelikog broja glavnih junaka, a iziritiralo me je onako glupo odradjen Captain America. Mozda gresim, nadam se da gresim, ali ja u kino ulazim totalno skeptican. Male su, dakle sanse da se razocaram

Underworld e trilogija koja mi je bas sela. Ovo je bas originalan prisup, nakon tolikog niza jb istih, vampirskoj tematici. A IV deo mi se cini takodje na nivou ostala 3, ako ne i na visem

We shall see




ni ja od Avengera ne budem očekivao ništa, ali se barem nadam da neće bit katastrofa. a u vezi Underworlda sam rekao što mislim. općenito, meni su svi ti današnji vampirološki filmovi sranje. ok, Underworld je ipak bio 100x bolji od Twilighta npr., ali kažem, meni ta današnja vampirološka tematika u filmovima (i knjigama) nije ništa drugo nego šamar Stokeru i njegovom popularnom konceptu u vezi vampira.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/01/2012 : 21:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sto ljudi sto cudi, sto zena dvesta grudi

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/01/2012 : 00:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sto ljudi sto cudi, sto zena dvesta grudi



pročitaj Stokerovog Drakulu pa ćeš shvatit što sam mislio. osim toga, nije to djelo bez veze proglašeno literarnim klasikom

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/01/2012 : 01:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Procitao davno i na originalnom jeziku
Underworld nisam ni mislio porediti sa vec izvikanim filmovima o vampirima, vec o akciji koja koliko-toliko ima pricu (i to vampirsku ) koja opravdava silne spec.efekte.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39105 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2012 : 08:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Underworld ce mi verovatno usrati prethodna tri dela... Kataklizmicne filmove ne volim... Bas mi je bilo dobro ono od ranije kada se provlace davna vremena kroz film a sada mi ovo deluje kao terminator... Jedva ne cekam da gledam ovo :)
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/01/2012 : 11:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Underworld mi nikada nije legao.
U mojim ocima je neka srednja zalost ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/01/2012 : 12:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ja licno od The Avengers ne ocekujem nista. Inace ovakvi filmovi prodju kao nabacana akcija zbog prevelikog broja glavnih junaka, a iziritiralo me je onako glupo odradjen Captain America. Mozda gresim, nadam se da gresim, ali ja u kino ulazim totalno skeptican. Male su, dakle sanse da se razocaram

Underworld e trilogija koja mi je bas sela. Ovo je bas originalan prisup, nakon tolikog niza jb istih, vampirskoj tematici. A IV deo mi se cini takodje na nivou ostala 3, ako ne i na visem

We shall see




ni ja od Avengera ne budem očekivao ništa, ali se barem nadam da neće bit katastrofa. a u vezi Underworlda sam rekao što mislim. općenito, meni su svi ti današnji vampirološki filmovi sranje. ok, Underworld je ipak bio 100x bolji od Twilighta npr., ali kažem, meni ta današnja vampirološka tematika u filmovima (i knjigama) nije ništa drugo nego šamar Stokeru i njegovom popularnom konceptu u vezi vampira.


Necu ponavljati da je Twilight i Underworld smece, ali postoje i iznimke u vamp terminologiji , kao svedski Låt den rätte komma in ili ti na engleskom Let the Right One In.
Takoder serija True Blood mi je jako simpaticna.
Novi Burtonov film Dark Shadows bi takode mogao biti i vise nego dobar.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/01/2012 : 15:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Procitao davno i na originalnom jeziku
Underworld nisam ni mislio porediti sa vec izvikanim filmovima o vampirima, vec o akciji koja koliko-toliko ima pricu (i to vampirsku ) koja opravdava silne spec.efekte.



eto, sve si sam rekao. zato su meni današnji filmovi s vampirskom tematikom sranje. jer kad čuješ izraz "vampir", tad bi ti trebali past na pamet pojmovi poput "horor", "strava", a ne "akcija" (kao što je ima ovaj film), "science fiction", "ljubavna romansa" (Twilight) i slična sranja. akcija/ljubavna romansa/SF i vampirska tematika ne idu zajedno, po mojem mišljenju.

budući da su meni svi prethodni filmovi bili sranje, a nastavci se inače rijetko pokažu uspješnima, ne vidim nikakav razlog zašto bi ovaj bio bolji. a osim toga, većina filmova današnjice i jesu uglavnom hrpa nabacanih specijalnih efekata kojima se nastoji prikrit katastrofalan scenarij.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/01/2012 : 15:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Novi Burtonov film Dark Shadows bi takode mogao biti i vise nego dobar.



iskreno ne znam baš zašto Burton u praktički svakom svom filmu mora surađivat s Johnnyjem Deppom, al nema veze. osobno baš ne mogu zamislit Deppa u ulozi vampira (on je, po meni, više stvoren za komične uloge), al vidjet ćemo. očekivanja ipak ima budući da je slični raniji uradak, Sleepy Hollow, dobro ispao (iako nije blizak knjizi ni 5%), samo se nadam da Burton neće napravit neki ripoff od tog filma.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 24/01/2012 : 09:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Johnny, pa mogao si i staviti i spoiler upozorenje na recenziju Underworlda. Citao sam vise tvojih recenzija i nikad nije bilo takvih spoilera, pa nisam znao da i to mogu ocekivati.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/01/2012 : 22:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sorry, automatski sam pejstao tekst bez razmišljanja o spoilerima, ali ono za što pretpostavljam da je problem može se lako zaključiti tijekom filma, tako da zapravo i nije neko iznenađenje ni za Selene ni za gledatelje. Ipak, isprika još jednom!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 24/01/2012 : 22:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by mr murdoc

Novi Burtonov film Dark Shadows bi takode mogao biti i vise nego dobar.



iskreno ne znam baš zašto Burton u praktički svakom svom filmu mora surađivat s Johnnyjem Deppom, al nema veze. osobno baš ne mogu zamislit Deppa u ulozi vampira (on je, po meni, više stvoren za komične uloge), al vidjet ćemo. očekivanja ipak ima budući da je slični raniji uradak, Sleepy Hollow, dobro ispao (iako nije blizak knjizi ni 5%), samo se nadam da Burton neće napravit neki ripoff od tog filma.




Komičan?
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/01/2012 : 23:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da je mislio na crni humor i grotesku, koji su obilježja svih Burtonovih filmova.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 24/01/2012 : 23:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni je i ovaj već smiješan, samo po toj slici.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 24/01/2012 : 23:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Inace, sto se tice vampiskih filmova, ove godine stize i Lincoln vampire hunter.
To me bas zanima kakvo ce ispast.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/01/2012 : 23:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker
Komičan?



yep, Depp u pravom izdanju!


"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 24/01/2012 23:54:45
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 24/01/2012 : 23:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Felagund

Inace, sto se tice vampiskih filmova, ove godine stize i Lincoln vampire hunter.
To me bas zanima kakvo ce ispast.



dokle god nije nekakav akcijski SF, bit će ok.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 05/02/2012 : 22:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Izgleda kao vampirizirani feminizirani Dylan Dog....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 06/02/2012 : 00:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
valjda Burton neće napravit nekakav Buffy the vampire slayer ripoff katastrofalne kvalitete kakav je bio i DD: Dead of night. tj, bar se nadam da nije pao na toliko nisku razinu.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/02/2012 : 12:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

valjda Burton neće napravit nekakav Buffy the vampire slayer ripoff katastrofalne kvalitete kakav je bio i DD: Dead of night. tj, bar se nadam da nije pao na toliko nisku razinu.

Burton je iz planete majmuna izvukao pouku , tako da ce Dark Shadows biti na nivou koji se ocekuje od bolesnog Tima

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 06/02/2012 : 20:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Burton je iz planete majmuna izvukao pouku , tako da ce Dark Shadows biti na nivou koji se ocekuje od bolesnog Tima



sudeći po filmu "Alice in Wonderland", nije baš, al nadajmo se da će ovo bit poboljšanje...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/02/2012 : 01:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
John Carter:


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 55 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000