forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 TRAILERS
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 55

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 07/02/2012 : 10:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

John Carter:




Idiotarija
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 07/02/2012 : 10:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by mr murdoc

Burton je iz planete majmuna izvukao pouku , tako da ce Dark Shadows biti na nivou koji se ocekuje od bolesnog Tima



sudeći po filmu "Alice in Wonderland", nije baš, al nadajmo se da će ovo bit poboljšanje...


Meni je Alice bio baš dobar, jedino mi je Depp podbacio kao Ludi šeširdžija, on mi je 'najslabija karika' u filmu... Po meni, jedini Burtonov promašaj je Planet majmuna, Mars napada je ok, ostalo je meni više od dobrog, čak odlično. Dobri, stari, bolesni Tim.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 07/02/2012 : 10:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by mladjo

John Carter:




Idiotarija


Ja ne bih tako olako otpisao ovaj film. Redatelj je ipak Andrew Stanton, čovjek koji je odgovoran za filmove Finding Nemo i WALL-E.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39113 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/02/2012 : 10:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo deluje ultrazanimljivo :)))
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 07/02/2012 : 11:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ja ne bih tako olako otpisao ovaj film. Redatelj je ipak Andrew Stanton, čovjek koji je odgovoran za filmove Finding Nemo i WALL-E.



ne bih ni ja... a onda sam vidio trailer

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 07/02/2012 : 12:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
I ja sam zaključak donio na osnovu trailera, koji je blago rečeno smiješan. Ali, ko zna, možda se varam...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2012 : 16:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by mr murdoc

Burton je iz planete majmuna izvukao pouku , tako da ce Dark Shadows biti na nivou koji se ocekuje od bolesnog Tima



sudeći po filmu "Alice in Wonderland", nije baš, al nadajmo se da će ovo bit poboljšanje...

Taj sam gledao napusen i bio mi je super u 3D ..kolega je jos imao i neke sarene naljepnice za desert...no o tome neki drugi put

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2012 : 16:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ja ne bih tako olako otpisao ovaj film. Redatelj je ipak Andrew Stanton, čovjek koji je odgovoran za filmove Finding Nemo i WALL-E.



ne bih ni ja... a onda sam vidio trailer

Lik stvori Tarzana i John Cartera i onda Stanton od toga napravi Finding Nemo na marsu

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/02/2012 : 16:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Meni je Alice bio baš dobar, jedino mi je Depp podbacio kao Ludi šeširdžija, on mi je 'najslabija karika' u filmu... Po meni, jedini Burtonov promašaj je Planet majmuna, Mars napada je ok, ostalo je meni više od dobrog, čak odlično. Dobri, stari, bolesni Tim.



Burtonovi filmovi "Alice in Wonderland", "Charlie's chocolate factory" i "Planet majmuna" mi nisu nikako sjeli. ovaj prvi mi je jednostavno loše realiziran, tj. na kriv način obrađen.

e sad, ako bih morao navesti jedan Burtonov film kojeg smatram promašajem, onda bih i ja dao glas "Planetu majmuna". ali svejedno, ne mislim da je ijedan taj Burtonov film kojeg sam naveo kao lošijeg baš "koma" jer mislim da ipak svi (općenito njegovi filmovi) generalno imaju neke kvalitete, ali ova tri nisu ni trebala bit snimljena. ne bismo ništa izgubili da je bilo tako.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/02/2012 : 16:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Taj sam gledao napusen i bio mi je super u 3D ..kolega je jos imao i neke sarene naljepnice za desert...no o tome neki drugi put



za mene, odličan vizualni stil i CGI specijalni efekti ne mogu bit isprika za koma scenarij i radnju.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/02/2012 : 17:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ja ne bih tako olako otpisao ovaj film. Redatelj je ipak Andrew Stanton, čovjek koji je odgovoran za filmove Finding Nemo i WALL-E.



očekivanja imam i ja, al to što je redatelj "ovaj ili onaj koji je napravio prije toga taj i taj film koji je bio odličan" ne mora značit da će film bit super. i Coppola je postigao direktan pogodak s Kumom I. i II., Apokalipsom danas, a istovremeno jednako zasrao s Kumom III. i Drakulom.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2012 : 17:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by mr murdoc

Taj sam gledao napusen i bio mi je super u 3D ..kolega je jos imao i neke sarene naljepnice za desert...no o tome neki drugi put



za mene, odličan vizualni stil i CGI specijalni efekti ne mogu bit isprika za koma scenarij i radnju.

Ajde ti LSD trip pretvori u film a da nije Fear and Loathing in Las Vegas..

Slazem se , film nije desetka vec sedmica , ali nije brate ni planeta majmuna .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/02/2012 : 17:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Ajde ti LSD trip pretvori u film a da nije Fear and Loathing in Las Vegas..

Slazem se , film nije desetka vec sedmica , ali nije brate ni planeta majmuna .



a da je bolji od "Planeta majmuna" - to se već može reć.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/02/2012 : 17:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
kum II je odličan film!
možeš reći da ti se nije svidio, ali je daleko od toga da je "zasrao"
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/02/2012 : 17:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

kum II je odličan film!
možeš reći da ti se nije svidio, ali je daleko od toga da je "zasrao"



pa kum II. i jest odličan film, to sam i rekao

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2012 : 17:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

kum II je odličan film!
možeš reći da ti se nije svidio, ali je daleko od toga da je "zasrao"

Mislio je i napisao Kum 3

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 07/02/2012 : 17:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Kum III...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/02/2012 : 17:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote


šalu na stranu, meni Kum 3 nije katastrofa film, ni loš film, ali da je slabiji od prethodna dva filma - to da. definitivno nije ono što je mogao bit. mene još i dan-danas kopka otkud je Sofia Coppola glumila u tom filmu?
a što se filma "Drakula" tiče, tu čak slobodno i mogu reć da je zasrao.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 07/02/2012 : 17:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Meni su sva tri kuma isti - zzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

Edited by - Windwalker on 07/02/2012 17:45:25
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/02/2012 : 17:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ja nisan ni gleda niti jednog Kuma.
Bravo ja!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2012 : 17:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan



šalu na stranu, meni Kum 3 nije katastrofa film, ni loš film, ali da je slabiji od prethodna dva filma - to da. definitivno nije ono što je mogao bit. mene još i dan-danas kopka otkud je Sofia Coppola glumila u tom filmu?
a što se filma "Drakula" tiče, tu čak slobodno i mogu reć da je zasrao.

Kum 3 je dobar (ne odlican) film..a Drakula je ..meni jako drag film , ali mogu razumjeti da je za vecinu neko meko sranje ..kao sto vjerovatno i je .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2012 : 17:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ja nisan ni gleda niti jednog Kuma.
Bravo ja!

Koliko imas godina i plamena u ocima ?

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 07/02/2012 : 17:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Meni su sva tri kuma isti - zzzzzzzzzzzzzzzzzzz...

Uzmi pa se ubij pistolj ..zzzzzzzzzzzzzzzzzz

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/02/2012 : 18:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ja nisan ni gleda niti jednog Kuma.
Bravo ja!



jedinstvena jedinka

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/02/2012 : 18:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

a Drakula je ..meni jako drag film , ali mogu razumjeti da je za vecinu neko meko sranje ..kao sto vjerovatno i je .



pročitaj Stokerov originalni roman pa onda idi gledat film i shvatit ćeš poantu svega.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 07/02/2012 18:04:30
Go to Top of Page
Page: of 55 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000