forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The Hobbit (TRAILER!)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 21/12/2011 : 08:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 21/12/2011 : 08:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/12/2011 : 09:13:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Jedina mana ovoga filma je šta će izać tek za godinu dana

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/12/2011 : 09:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
The best!
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 21/12/2011 : 09:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Jedina mana ovoga filma je šta će izać tek za godinu dana



Slazem se...


EDIT: Al' ce zato biti predobar!!!

Edited by - alanford on 21/12/2011 09:23:56
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/12/2011 : 09:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Evo još malo za "rajcanje"....

http://www.youtube.com/watch?v=7mUxUVmMkVw

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 21/12/2011 : 10:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam!!!

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3911 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 21/12/2011 : 13:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
AAAAAAAAAAA, ko ce ovo iscekati...

Al` dobro izgleda, jedva cekam...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/12/2011 : 14:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Great!
Ocekuje se ..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 21/12/2011 14:13:26
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/12/2011 : 14:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Eh, godina dana do prvog nastavka, pa još godina do drugog

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 21/12/2011 : 14:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Jedina mana ovoga filma je šta će izać tek za godinu dana



Ovo mi je najgore!
Treba strpljivo...

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/12/2011 : 14:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Jedina mana ovoga filma je šta će izać tek za godinu dana



to znaci da ce kako vreme bude prolazilo, film biti sve bolji i bolji

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Sandman.
New Member



Serbia
209 Posts

Member since 21/10/2008

Posted - 21/12/2011 : 18:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Sandman. a Private Message  Reply with Quote
Ne izgleda lose,ali imam osecaj da ce biti uzasno razvuceno.Mnogo smara taj trend cepanja filmova na dva dela.Skoro kao 3D.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/12/2011 : 19:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Upravo čitam Hobit i tri knjige Gospodar prstenova.
Film Gospodar je za tri koplja bolji od knjiga.
Knjige Gospodar su za koplje bolja od knjige Hobit.
Knjige je jednostavno pregazilo vrijeme. Način na koji su napisane danas više nije atraktivan. Prije nekih 15-20 godina se sjećam da su mi bile bolje. No, danas ima puno bolje napisane epske fantastike. Jasno mi je da bogohulim, ali kada je tako...
S druge strane trilogija filmova mi je nešto najbolje što sam ikada gledao. Čini mi se i da će Hobit biti vrlo slično napravljen tako da je to za mene čista desetka.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/12/2011 19:06:52
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/12/2011 : 19:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Upravo čitam Hobit i tri knjige Gospodar prstenova.
Film Gospodar je za tri koplja bolji od knjiga.
Knjige Gospodar su za koplje bolja od knjige Hobit.
Knjige je jednostavno pregazilo vrijeme. Način na koji su napisane danas više nije atraktivan. Prije nekih 15-20 godina se sjećam da su mi bile bolje. No, danas ima puno bolje napisane epske fantastike. Jasno mi je da bogohulim, ali kada je tako...
S druge strane trilogija filmova mi je nešto najbolje što sam ikada gledao. Čini mi se i da će Hobit biti vrlo slično napravljen tako da je to za mene čista desetka.



Meni je knjiga barem duplo bolja od filma
Prije 15-20 godina bio si mlađi. Sve je tada bilo bolje.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 21/12/2011 : 19:26:47  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
Ova Thorinova pjesma u traileru mi je predobra. Ajoj ko ce ovo docekati
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 21/12/2011 : 20:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Izvrsno, sudeći po traileru. Samo gdje je još sljedeći prosinac... :(
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/12/2011 : 21:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

quote:
Originally posted by Obi-wan

Upravo čitam Hobit i tri knjige Gospodar prstenova.
Film Gospodar je za tri koplja bolji od knjiga.
Knjige Gospodar su za koplje bolja od knjige Hobit.
Knjige je jednostavno pregazilo vrijeme. Način na koji su napisane danas više nije atraktivan. Prije nekih 15-20 godina se sjećam da su mi bile bolje. No, danas ima puno bolje napisane epske fantastike. Jasno mi je da bogohulim, ali kada je tako...
S druge strane trilogija filmova mi je nešto najbolje što sam ikada gledao. Čini mi se i da će Hobit biti vrlo slično napravljen tako da je to za mene čista desetka.



Meni je knjiga barem duplo bolja od filma
Prije 15-20 godina bio si mlađi. Sve je tada bilo bolje.


Moram reći da me to čudi.
Kada si zadnji put čitao?
Knjiga je poprilično mlaka za današnje pojmove.
Ne bih rekao da sam ja u pitanju (neke knjige iz onog perioda su mi još uvijek dobre kao i onda). Epska fantastika je u zadnjih 20 godina iznjedrila potpuno novu dimenziju priča.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/12/2011 21:27:01
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 21/12/2011 : 21:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Epska fantastika je u zadnjih 20 godina iznjedrila potpuno novu dimenziju priča.



Da, svi su prljavi, svi se jebu, i ima više scena incesta i sličnih stvari nego zmajeva i epike.


Tolkien je Tolkien. Pravi fantasy!

Ono što se danas prodaje pod fantasy je ok do neke mjere, no ni do koljena Tolkienu.

Edited by - Windwalker on 21/12/2011 21:43:10
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/12/2011 : 21:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Moram reći da me to čudi.
Kada si zadnji put čitao?
Knjiga je poprilično mlaka za današnje pojmove.
Ne bih rekao da sam ja u pitanju (neke knjige iz onog perioda su mi još uvijek dobre kao i onda). Epska fantastika je u zadnjih 20 godina iznjedrila potpuno novu dimenziju priča.



Prije 5-6 godina.
Jednostavno volim Tolkina, volim taj svijet, pa se ne opterećujem kakav je u odnosu na aktuelne trendove u epskoj fantastici i ne upoređujem ga sa, što god to značilo, "današnjim pojmovima". Mislim, nije ni fer upoređivati knjigu nekoga koje bio uzor vjerovatno svima koji su ikad pomislili da pišu epsku fantastiku sa bilo čim što je nastalo kasnije. Sve što slijedi u bilo kojoj oblasti ima tu prednost da zna kakvo je ono što je bilo ranije pa može i da se potrudi da ga prevaziđe.
To što sam rekao da mi je film barem duplo gori od knjige ne znači da mi je loš. Naprotiv. Samo mislim da je mogao biti i bolji.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 21/12/2011 21:44:30
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/12/2011 : 21:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

quote:
Originally posted by Obi-wan

Moram reći da me to čudi.
Kada si zadnji put čitao?
Knjiga je poprilično mlaka za današnje pojmove.



Prije 5-6 godina.
Jednostavno volim Tolkina, volim taj svijet, pa se ne opterećujem kakav je u odnosu na aktuelne trendove u epskoj fantastici i ne upoređujem ga sa, što god to značilo, "današnjim pojmovima". Mislim, nije ni fer upoređivati knjigu nekoga koje bio uzor vjerovatno svima koji su ikad pomislili da pišu epsku fantastiku sa bilo čim što je nastalo kasnije. Sve što slijedi u bilo kojoj oblasti ima tu prednost da zna kakvo je ono što je bilo ranije pa može i da se potrudi da ga prevaziđe.
To što sam rekao da mi je film barem duplo gori od knjige ne znači da mi je loš. Naprotiv. Samo mislim da je mogao i biti bolji.


I ja volim Tolkina.
I ja volim taj svijet.
I ne treba uspoređivati tu svevremensku knjigu sa bilo čime.
Na žalost, knjiga mi je evo danas dosadna...
Film je za mene savršenstvo, meni nije mogao biti bolji ni malo i mislim da nikada neću gledati bolje filmove od te trilogije.
No, ni ne očekujem da drugi ljubitelji Lotr-a misle isto kao ja.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 21/12/2011 21:46:16
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/12/2011 : 21:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Ne znam šta da ti kažem povodom toga što ti je dosadna. To je do tebe.
Ja planiram da obnovim gradivo u toku sledeće godine, negdje prije filma i siguran sam da mi neće biti dosadna, ni najmanje.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 21/12/2011 : 22:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
"That wizard's just a crazy old man."

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 21/12/2011 : 23:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
sigurno će dobro ispast, al će kao i u svim Jacksonovim filmovima stvar ziher bit razvučena totalka.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/12/2011 : 23:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tolkin mi nikad nije dosadan.Leži mi njegov stil pisanja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 22/12/2011 : 10:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Obi-wan
Epska fantastika je u zadnjih 20 godina iznjedrila potpuno novu dimenziju priča.



Da, svi su prljavi, svi se jebu, i ima više scena incesta i sličnih stvari nego zmajeva i epike.


Tolkien je Tolkien. Pravi fantasy!

Ono što se danas prodaje pod fantasy je ok do neke mjere, no ni do koljena Tolkienu.



Windwalkeru, potpisujem ovo.

Očigledno je potrebno izvući govna i crijeva na vidjelo da bi bilo zanimljivo, a Tolkienovo tiho pripovijedanje o velikim djelima i ljudima postaje nezanimljivo.
Ovo nije kritika stavu koji je Obi-wan dao jer je stav legitiman, ali mnogo govori o tome kakvi smo postali danas kao konzumenti...

Tolkien je majstor-sveučilišni profesor koji govori lijepim i dotjeranim jezikom kako i dolikuje čovjeku njegova statusa, a većina sadašnjih wannabe pisaca izabranih na raznim novinskim natječajima za najbolju knjigu mogu u njegov tekst samo blejati zeleni od zavisti.

Da se razumijemo, volim moderni fantasy, ali u usporedbi s Tolkienom dođe mi je kao

prema


Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000