forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 MMA ( UFC )
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/12/2011 : 20:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Trazio sam postoji li vec ovaj topic i nisam nista nasao, oprostite ako sam u krivu.

Veceras se opet "gubi" noc za borbu divova.

Brock Lesnar vs. Alistair Overeem

Vasa prognoza?



Osobno mislim da je Alistair Overeem u prednosti jer je kompletniji i tehnicki izrazeniji borac, ali Lesnar je zvijer i moze borbu okoncati vrlo brzo.

Pogledajte samo lika




ali bome ni ovaj drugi ne izgleda bas pitomo


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 31/12/2011 09:49:58

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 20:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je Tonka24 napravio topic o jednoj borbi, pa je nakon rasprave taj topic pretvoren u općeniti za ultimate fight. Što se tiče borbe, Lesnar mi je antipatičan, pa ću navijati za Overeema. Znaš li gdje ima prijenos?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 30/12/2011 : 20:23:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Je l' ovaj Lesnar Hrvat ili sam nesto pomesao? Mislim, da li ima Hr poreklo, znam da se ne bori pod njihovom zastavom?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 20:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Je l' ovaj Lesnar Hrvat ili sam nesto pomesao? Mislim, da li ima Hr poreklo, znam da se ne bori pod njihovom zastavom?

Prvi put čujem.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 30/12/2011 : 20:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Caleb

Je l' ovaj Lesnar Hrvat ili sam nesto pomesao? Mislim, da li ima Hr poreklo, znam da se ne bori pod njihovom zastavom?

Prvi put čujem.



Samo pitam, cini mi se da sam negde cuo zajedno pominjanje njegovog imena i Hrvatske, pa pitam. Verovatno sam zajebo nesto.
Ali po prezimenu, reako bih da covek verovatno ima slovenske korene

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 20:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Prezime me ne asocira ni na što. Izgled mi vuče na Skandinavca, možda Nijemca.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 30/12/2011 : 20:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Mene asocira na neko cesko, slovacko prezime.

Nego, da ne kvarimo temu coveku

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
taman tija ponukan ovim epskim dvobojem otvoriti ovakav topic..svaka cast..po meni veoma izjednacen dvoboj..vise bi volia da pobijedi Brock ali mislim da objektivno Overeem ima vise sansi protiv Juniora..uglavnom biti ce zanimljivo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/12/2011 21:44:20
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Mislim da je Tonka24 napravio topic o jednoj borbi, pa je nakon rasprave taj topic pretvoren u općeniti za ultimate fight. Što se tiče borbe, Lesnar mi je antipatičan, pa ću navijati za Overeema. Znaš li gdje ima prijenos?



mozda bolje da se onaj zakljuca a ovaj ostavi..najava murdoca mi je genijalna..
ako je Lesnar antipatican sta je onda Overeem..ljigavijeg lika nisam vidia u svijetu borilackih sportova..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/12/2011 21:38:51
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Kako si mislio gledati ovo?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Kako si mislio gledati ovo?



evo imas ode..samo nadi tamo imas opciju desno "boxing-wwe-ufc"

http://www.firstrowsports.tv/sport/basketball.html

odlicni su stremovi, ne trzaju puno itd..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da ima na nekoj televiziji. Nisam ljubitelj streamova, podnosim ih samo onda kad Milan igra, jer sam poprilično zagrižen, a UFC ne volim toliko da bih se sekirao, iako kažeš da ne trzaju puno. Doduše, ništa me ne košta probati. Hvala ti!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Mislio sam da ima na nekoj televiziji. Nisam ljubitelj streamova, podnosim ih samo onda kad Milan igra, jer sam poprilično zagrižen, a UFC ne volim toliko da bih se sekirao, iako kažeš da ne trzaju puno. Doduše, ništa me ne košta probati. Hvala ti!




ne trzaju uopce vidit ces..sve pet..
uostalom upali neki od aktualnih dogadaja pa ces vidit..imas Liverpoola sad..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/12/2011 21:54:47
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 30/12/2011 : 21:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Možda bi bilo bolje da se topic preimenuje u "MMA", iako u današnje vrijeme UFC je postao iznad "MMA" pojma, smiješno je to, ali istinito. Tako se može čuti od mladih kako treniraju UFC xD

To je kao da ja kažem kako treniram Premiership

Što se glavne borbe tiče, nisam nešto pretjerano pametan kod prognoziranja, smatram kao i većina da borbu na parteru dobiva Lesnar, a borbu na stojci Overeem. Zanima me baš također kako će proći također potencijalno interesantan meč Diaza i Cerronea, potonji je bio impresivan u posljednje vrijeme...

Sam event je zanimljiv, Gustaffson ide na Matjušenka (sjajan čovjek, 39. godina, ali odlično se bori, jedino protiv Jonesa izgubio), to je nekakav dvoboj mlade nade i stare garde... Također na samom uvodu main carda bori se Nam Phan, tko malo "šire" prati ovaj sport sjetit će se njegova epska dva meča s Garciom.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 30/12/2011 : 21:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Mislio sam da ima na nekoj televiziji. Nisam ljubitelj streamova, podnosim ih samo onda kad Milan igra, jer sam poprilično zagrižen, a UFC ne volim toliko da bih se sekirao, iako kažeš da ne trzaju puno. Doduše, ništa me ne košta probati. Hvala ti!



Ima uvijek tu Fight Channel na MAXtv-u, platiš 50kn i gledaš event.

Inače što se streamova tiče najbolje je ipak po meni držati se Wiziwiga, ako bude sreće možda i Bloodzeed bude streamao što automatski znači vrhunska slika.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by selanne

Mislio sam da ima na nekoj televiziji. Nisam ljubitelj streamova, podnosim ih samo onda kad Milan igra, jer sam poprilično zagrižen, a UFC ne volim toliko da bih se sekirao, iako kažeš da ne trzaju puno. Doduše, ništa me ne košta probati. Hvala ti!



Ima uvijek tu Fight Channel na MAXtv-u, platiš 50kn i gledaš event.

Inače što se streamova tiče najbolje je ipak po meni držati se Wiziwiga, ako bude sreće možda i Bloodzeed bude streamao što automatski znači vrhunska slika.



jbt sta si studiozan..maki mrzim te..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:59:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
A odakle mi Max TV?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 30/12/2011 : 21:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Dugogodišnje iskustvo :-)

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2011 : 22:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

Dugogodišnje iskustvo :-)



a vidim..punih 18..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 30/12/2011 : 22:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

A odakle mi Max TV?



Tek sad vidim da si iz Mostara, sorry, ali ovaj Wiziwig vrijedi

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/12/2011 : 23:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam otvorio topic ufc ali slažem se da se onaj zaključa ovaj ostavi.
Lesnar je amerikanac koji nema veze sa HR.
Mislim da će ovdje alistar doslovno pregaziti Brocka jer, čovjek je jednostavno tenk...ima jako dobru podlogu za parter dok kod lesnara toga još nisam vidio...lesnar je jedan veliki ogromni gad koji se puše i stvarno izgleda strašno ali ima staklenu bradu i dovoljno je jedan jedini udarac na pravo mjesto i postaje pitomiji od janjeta vidi borbe sa Franckom Mirom i Valesquezom...
Po meni za naslov bi se trebali boriti Dos Santos i Alistar.
Moje mišljenje je da je Alistar trenutačno No1.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 23:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Osobno, volio bih vidjeti Mira kao prvaka. Tko zna hoće li imati još koju šansu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2011 : 23:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ja sam otvorio topic ufc ali slažem se da se onaj zaključa ovaj ostavi.
Lesnar je amerikanac koji nema veze sa HR.
Mislim da će ovdje alistar doslovno pregaziti Brocka jer, čovjek je jednostavno tenk...ima jako dobru podlogu za parter dok kod lesnara toga još nisam vidio...lesnar je jedan veliki ogromni gad koji se puše i stvarno izgleda strašno ali ima staklenu bradu i dovoljno je jedan jedini udarac na pravo mjesto i postaje pitomiji od janjeta vidi borbe sa Franckom Mirom i Valesquezom...
Po meni za naslov bi se trebali boriti Dos Santos i Alistar.
Moje mišljenje je da je Alistar trenutačno No1.



pa po meni Lesnar ima jedino sanse ako srusi Overeema u parter..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 23:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Oko koliko sati bi njih dvojica trebali u ring? Barem okvirno...

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2011 : 23:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Oko koliko sati bi njih dvojica trebali u ring? Barem okvirno...



mislim 4 ujutro po nasem vremenu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 30/12/2011 23:58:13
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/12/2011 : 23:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da samo zato što bi ga ovaj prije stara na nogama nego u parteru ne može tako masivan čovjek kao lesnar dugo izdržat u parteru.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000